جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۳Apr 2019 26

جدیدترین‌های «کمک های نقدی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مردم سده در اقدامی انسان دوستانه با ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی به یاری هموطنان سیل زده شتافتند .
میرملاس نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان در مجمع ملی سلامت با اشاره به کمک های نقدی این معاونت و خیرین مجمع ملی سلامت گفت ...
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
فرماندار بستک از ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان بستک به استان خوزستان خبر داد و گفت : کاروان کمک های مردمی شهرستان بستک طی دو مرحله به استان خوزستان ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز خبرهای شهرستان های خراسان رضوی اخباری از جمله فرودگاه گناباد در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد، جمع آوری بیش از 500 میلیون ریال کمک های نقدی در قوچان و ثبت جهانی زعفران به نام روستای سنوی گناباد منتشر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان با اشاره به پیشتازی استان در عرصه های مختلف، گفت: اصفهان جایگاه نخست در کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده در بین سایر استان های کشور است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۴    
شهرضا - فرماندار شهرضا از اعزام تیم های امداد و نجات و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان به سیل زدگان استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۵    
مردم نیک اندیش استان فارس تاکنون 12 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به سیل زدگان شمال کشور ارسال کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: 4.5 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی همدان به مناطق سیل زده ارسال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۷    
کمک های نقدی و غیرنقدی مرزبانان گیلانی به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با تشریح میزان کمک های دانش آموزان، معلمان و اولیاء به مناطق سیل زده در استان از جمع آوری 2 میلیارد وجه نقد خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۳    
مراسم گلریزان شرکت های حمل ونقل درون شهری وابسته به سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان برای کمک به سیل زدگان کشور با حضور اعضای شورای شهر اصفهان برگزار و طی آن 250 میلیون ریال کمک های نقدی شرکت های حمل ونقل به ویژه شرکت های حمل و نقل دانش آموزی و اعضاء شورای شهر جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۹    
جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بن گفت:به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه بن و با مشارکت مردم شهرستان بن و حوزه های مقاومت بسیج این شهرستان 590 میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شد
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۴    
مسؤول کاروان اعزامی موکب حضرت محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل به غرب کشور گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی این موکب به مناطق سیل زده غرب کشور تاکنون سه میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، سیدعباس موسوی سخنگوی دستگاه دیپلماسی در گفت وگویی با خبرگزاری صدا و سیما در خصوص ارسال کمک های خارجی به سیل زدگان و ممانعت آمریکا از ارسال کمک های نقدی به کشور ضمن ابراز تاسف و همدردی با سیل زدگان افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - فرمانده سپاه ناحیه احمد ابن موسی(ع) گفت: تاکنون بیش از 500 میلیون تومان کمک های نقدی و3 میلیارد تومان کمک های غیر نقدی به850 خانوار آسیب دیده در منطقه سعدی انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۰    
چهارمین محموله از کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی بیضا به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۸    
فعالان حمل ونقل سمنان به طرح جهاد همبستگی ملی پیوستند و کمک های نقدی و غیر نقدی بخش حمل ونقل جاده ای برای سیل زدگان ارسال شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۵    
اصناف، بازاریان و واحد های معدنی شهرستان بشاگرد، پنج میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی، به هموطنان سیل زده کشور اهداء کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان خوی از جمع آوری 820 میلیون ریالی کمک های نقدی و ارسال اقلام ضروری برای سیل زدگان کشور خبرداد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۰    
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از کمک های نقدی و غیر نقدی اصناف و واحدهای تولیدی به ارزش بیش از 3میلیارد ریال خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: فعالان عرصه تولید و تجارت این استان حدود 80میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مناطق سیلزده کشور اختصاص دادند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد علی مسیمر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مبلغ سه میلیارد و 487 میلیون ریال از این میزان در زمینه تجهیزات پزشکی و 42 میلیون و 426 میلیون و 120 هزار ریال نیز در زمینه غیرپزشکی بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۱    
کمک های مردمی فارس به سیل زدگان همچنان ادامه دارد. تاکنون بیش از 20 میلیارد تومان انواع کمک های نقدی و غیرنقدی مردم فارس به استان های سیل زده ارسال شده و در حال ارسال است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مجید مومنی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کمک ها شامل کمک های نقدی و غیرنقدی بوده که به دست مردم حادثه دیده در مناطق سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان رسیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۶    
کمک های مردمی فارس به سیل زدگان همچنان ادامه دارد. تاکنون بیش از 20 میلیارد تومان انواع کمک های نقدی و غیرنقدی مردم فارس به استان های سیل زده ارسال شده و در حال ارسال است.
ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل زده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی به یاری هموطنان سیل زده استان های خوزستان و لرستان شتافت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار سمنان گفت: 70 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی مردم و مسئولان این استان به سیلزدگان لرستان اهدا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۱    
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: کمک های جمع آوری شده در برنامه های هفته جوان تا 15 اردیبهشت ماه به مناطق سیل زده کشور ارسال خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست استان به سیل زدگان کشور از طریق این نهاد از رقم 2 میلیارد و 300 میلیون تومان گذشت.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۹    
کوهنوردان هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دنا کهگیلویه وبویراحمد با شعار حمایت از سیل زدگان و جمع آوری کمک های نقدی برای آنان اقدام به صعود به قلل مرتفع دنا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از جوانان لبنان ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان، کمک های نقدی خود برای سیل زدگان ایرانی را تقدیم آیت الله جزایری کردند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۰    
فرتاک اقتصادی -علیرضا امیرحسنخانی معاون اجرایی شرکت بیمه آرمان ضمن حضور در مناطق محروم وسیل زده خراسان و اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی به هموطنان عزیز ساکن در این مناطق اظهار داشت : ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه وکلایی از سوی فدراسیون صلیب سرخ به منظور بازگشایی حساب های مسدود ایران تعیین شده اند، گفت: رایزنی ها و پیگیری هایی در این زمینه در حال انجام است تا بتوانند کمک های نقدی سایر کشورها را به طرق مختلف به دست ما برسانند.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: تاکنون 147 میلیارد تومان برای سیل زدگان و آسیب دیدگان از سوی مردم جمع آوری شده است. علیرضا عسگریان درباره کمک هایی که تاکنون به مناطق سیل زده از سوی مردم به کمیته امداد پرداخت شده است ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان گفت : آستان قدس رضوی با همکاری کلیه خادمیاران در تمامی سطح کشور در استان های گلستان، لرستان و خوزستان به صورت هماهنگ وارد عمل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر یزد گفت: از ابتدای فرودین 1398 تاکنون با وقوع سیل در برخی مناطق کشور مردم نوعدوست استان سه میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان اهدا کردند که در قالب11محموله ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز شهرستان های خراسان رضوی اخباری از جمله ترافیک پرحجم در برخی از جاده های خراسان رضوی، اجرای طرح هر دانش آموز، یک آب معدنی ، کمک های نقدی و غیرنقدی مردم طرقبه شاندیز به مناطق سیل زده کشور منتشر شده است.
پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) –- به دلیل بسته شدن راه ارتباط مالی هلال احمر کشور امکان ارسال کمک های نقدی خارجی به کشور مسدود شده است و نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین می گوید امکان انتقال کمک های نقدی تنها از طریق صلیب سرخ جهانی وجود دارد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در گردهمایی مدیران کل استان های معین استان خوزستان که در اهواز برگزار شد، گفت: جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای استان های سیل زده باید بر اساس نیاز سنجی و چارچوب مشخص انجام شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این استان با جمع آوری بیش از 10 میلیارد ریال کمک های نقدی مردمی، این رتبه را در سطح کشور به دست آورده است. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۰    
کانون خبرنگاران نبأ هیئت دانشجویی آل یاسین تهران با مجوز جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی و نیز تأمین مایحتاج اولیه از جمله غذای گرم بین عزیزان سیل زده مناطق شمالی استان سیستان و بلوچستان اقدام می کند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۵    
کمپین جمع آوری کمک های نقدی کارکنان بیمه پارسیان برای هموطنان سیل زده با استقبال ویژه کارکنان این شرکت مواجه شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران برای کمک به سیل زدگان به ارزش 10 میلیارد تومان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : کمپین جمع آوری کمک های نقدی کارکنان بیمه پارسیان برای هموطنان سیل زده با استقبال ویژه کارکنان این شرکت مواجه شد. براساس این گزارش پس از فراخوان روابط عمومی در سطح کلیه کارکنان بیمه پارسیان در سراسر کشور همکاران از یک تا پنج روز حقوق فروردین ماه خود را برای کمک به هموطنان سیل زده ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ایران تخلف امریکا در جلوگیری از رسیدن کمک های نقدی به سیل زدگان را پیگیری می کند. به گزارش صدا و سیما، لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران با طرح دادخواستی در دادگاه دادگستری بین المللی، تخلف امریکا در جلوگیری از رسیدن کمک های نقدی به آسیب دیدگان سیل را پیگیری می کند ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به جلوگیری آمریکا از رسیدن کمک های نقدی به سیل زدگان، گفت که این موارد قابل پیگیری است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی حکمتی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت : در راستای اهداف عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران و در ادامه فعالیت های خیرخواهانه همکاران گروه های پرستاری منطقه شرق استان اقدام به اهدای کمک های نقدی به همو طنان سیل زده کشور کردند. ...
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: 400 میلیون تومان کمک نقدی و 3 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان جمع آوری و ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نقده با اشاره به جمع آوری 100 میلیون ریال کمک نقدی برای کمک سیل زدگان گفت: از طریق پایگاه ها و تمامی شعب هلال احمر در این شهرستان کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی برای سیل زدگان شمال و جنوب کشور جمع آوری می شود.
سیمان خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۰    
به گزارش سیمان خبر از واحد روابط عمومی سیمان ممتازان کرمان، همچنین کارکنان این شرکت از یک تا 3 روز حقوق ماهیانه خود را به آسیب دیدگان سیل اخیر اختصاص دادند. ...