جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۸:۲۶Feb 2020 28

جدیدترین‌های «کمک های نقدی»

معاون سرمایه های انسانی و پشتیبانی بانک صادرات ایران از واریز حدود 11 میلیارد ریال کمک های نقدی کارکنان بانک صادرات ایران و مشتریان این بانک به آسیب دیدگان از سیل اخیر سیستان و بلوچستان به حساب ویژه این کمک ها خبر داد.
یاریزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۲    
ورزشکار شایسته مهابادی و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی رشته پاورلیفتینگ تاکنون 7٫5 میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کمک کرده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷    
مرکز فروش آستان قدس علوی در سال های گذشته از طریق کمک های نقدی مردم به آستان پیشرفت های قابل ملاحظه ای در تامین مایحتاج مردم داشته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زائران آستان مقدس امامزاده سیدمحمد علوی(ع) مشهد، کمک های نقدی خود را به هموطنان سیل زده استان سیستان وبلوچستان اهدا کردند.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
کارکنان بانک سرمایه به هم وطنان آسیب دیده در سیل استان سیستان و بلوچستان کمک رسانی کردند.
مجموع کمک های نقدی و غیر نقدی مردم به کمیته امداد برای سیل زدگان جنوب کشور به 26 میلیارد و 700 میلیون تومان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند-مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: کمک های نقدی استان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان قریب به 11 میلیارد ریال بوده که رتبه پنجم کشوری در ارسال کمک ها را به خود اختصاص داده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد قم، اکبر میرشکار روز شنبه در این زمینه افزود: هزینه این کار خداپسندانه از اعتبارات دولتی، کمک ها و صدقات مردم و خیران تامین شده است. ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۴    
آب پخش (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت: با همکاری فرهنگیان و دانش آموزان طی روزهای گذشته توانستیم از طریق کمک های این قشر بیش از 150 میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی که شامل خرما، برنج، حبوبات، روغن، کنسرو، رب، پتو، لباس و .. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سعید چراغعلی روز دوشنبه در آئین افتتاح مرکز درمانی کوثر بسیجیان شهر خورموج افزود: از اهداف مهم راه اندازی مرکز خدمات درمانی بسیجیان ارائه خدمات درمانی مستقیم و غیرمستقیم به قشر محروم جامعه و خانواده نیروهای بسیجی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: 380 پایگاه جمع آوری کمک های نقدی شهروندان در مسیر راهپیمایی 22 بهمن مستقر خواهد شد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی بیمه “ما” به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان مدیرعامل بیمه “ما” طی سفر خود به استان سیستان و بلوچستان به همراه رئیس کل بیمه مرکزی و دبیرکل سندیکای بیمه گران در مناطق سیل زده این استان حضور یافتند و ضمن همدردی با آسیب دیدگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
مردم نیکوکار بردسکن به همت گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت بسیج، 400میلیون ریال کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص دادند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۶    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده از جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی این جمعیت جهت کمک به سیل زدگان مناطق جنوب و جنوب شرقی خبر داد؛
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۷:۲۴    
در شانزدهمین روز از بهمن ماه 1398 جلسه هم اندیشی طرح حامی با حضور خانم دکتر مینایی پور، خانم دکتر بدر ، جناب آقای دکتر قربانی مهر از وزارت آموزش و پرورش و خانم حسینی از اداره کل درجمع مدیران طرح حامی حمایت دهنده و حمایت گیرنده در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان گچساران برگزار گردید. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۲    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد از جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی طلاب، اساتید، کارکنان مدیریت و مدارس علمیه خواهران استان و ارسال این کمک ها به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست مشترک شورای معاونین اداره کل و آموزش و پرورش شهرستان طرقبه و شاندیز بر تلاش در جهت ارتقاء فضاهای آموزشی شهرستان تاکید کرد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
محمد نصیری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اعلام این مطلب افزود: از مجموع این 45 میلیارد تومان مشارکت و کمک های مردمی برای سیل زدگان، 18 میلیارد تومان کمک های نقدی و 27 میلیارد تومان کمک های غیر نقدی است. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۱    
کانون خبرنگاران نبأ بیش از 25 میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی بسیجیان سپاه ناحیه املش تحویل هلال احمر این شهرستان جهت ارسال به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۳    
چابهار- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: تا کنون بیش از 22 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار ایران اسلامی در کمیته امداد جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۰    
بختیاری گفت: تا کنون بیش از 22 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار ایران اسلامی در کمیته امداد جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا-رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: تا کنون بیش از 22 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار ایران اسلامی در کمیته امداد جمع آوری و به مناطق سیل زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان ارسال شده است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: در حالی که هموطنان در سیستان و بلوچستان گرفتار سیل شده اند کمک های نقدی بهترین کمک به مردم سیل زده سیستان است که مردم استان مرکزی در این راه باید پیشگام باشند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۵    
به همت پایگاه های مقاومت حوزه شهدای خواهر کمک های نقدی و غیر نقدی برای سیل زدگان جمع آوری شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۵    
مردم روستای حسین آباد عاشوری از توابع شهرستان بهار برای کمک به هموطنان سیل زده در سیستان و بلوچستان کمک های نقدی وغیر نقدی خود را به ارزش 22 میلیون و 850 هزار تومان را برای ارسال به این مناطق تحویل حوزه امام صادق(ع) شهرستان بهار دادند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر جانباز گفت: اداره کل دامپزشکی استان با هدف کمک به سیل زدگان شرق استان ، با کمک و تلاش همکاران این مجموعه اقلام ضروری و مورد نیاز سیل زدگان را فراهم کرده و به دست آنان رسانند ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه حمزه مشهد از جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی جهت کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین از پرداخت 5 میلیارد و 500 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی توسط خیرین قزوینی به مراکز تحت پوشش بهزیستی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر اسفراین اولین محموله کمک های نقدی و غیر نقدی شهروندان اسفراینی را برای مردم سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۵    
عصر روز دوشنبه سی ام دی ماه؛ شورای معاونین آموزش و پرورش استان در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش برگزارشد. خیرالله رحمانی افزود :ابعاد برجسته وجودی شهید حاج قاسم سلیمانی بسیار گسترده و بی بدیل بوده است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۵    
گردهمایی روسا و مدیران نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان قزوین با محوریت موضوع جمع آوری کمک های دانش آموزان و فرهنگیان برای مردم سیل زده سیستان و بلوچستان با عنوان " سیل مهربانی همکلاسی ها "در روز شنبه پنجم بهمن ماه در سالن اجتماعات اداره کل برگزارشد. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح هر مدرسه یک پایگاه همدلی به منظور جمع آوری کمک های دانش آموزان برای سیل زدگان استان سیستان وبلوچستان در 250 مدرسه آبادان اجرا شد. مدیر آموزش و پرورش آبادان در این آیین در مدرسه حمزه سیدالشهدا آبادان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی اهدایی مردم استان برای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان به ارزش 8 میلیارد ریال ارسال شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان از ارسال کمک های نقدی وغیر نقدی این منطقه به استان سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کمک های نقدی و غیرنقدی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای هموطنان سیل زده در سیستان و بلوچستان ارسال شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از مشارکت مردم این استان و همچنین داوطلبان، نیکوکاران و خیرین عضو این جمعیت در کمپین جمع آوری آرد و همچنین جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان وبلوچستان خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۲    
کمک های نقدی و غیرنقدی دانشجویان دانشگاه تهران برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان در مسجد این دانشگاه جمع آوری می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۲    
راه اندازی پویش مردمی مسجدی کمک به هموطن ، اعزام کاروان شادی اعضا و فعالان کانون های مساجد به مناطق سیل زده و جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان در مساجد، نشانگر سدی از مهربانی است که هیچ سیلی نمی تواند آن را بشکند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل هلال احمر گلستان گفت: کمک های نقدی مردم گلستان برای مردم مناطق سیل زده کشور به 613 میلیون ریال رسیده است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۳    
طیبه خان علیپور گفت: تنها مشکل سیل زدگان نرسیدن آب و غذا نیست ،پایگاه شهید صیاد شیرازی کمک های نقدی و غیر نقدی خود درا به مناطق ارسال کرد لذا انتظار می رود مسوولان با تجهیزات بیشتری امدادرسانی را انجام دهند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۲:۳۷    
معاون فرهنگی حوزه علمیه زینبیه(علیها السلام) شهرستان ایرانشهر از جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی برای مردم سیل زده منطقه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : مدیرعامل شرکت شهروند از ارسال 30 میلیارد ریال شامل کمک های نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان با کمک تامین کنندگان شرکت شهروند و هلال احمر خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۶    
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: در حال حاضر بیش از 15 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقد مردم به مناطق سیل زده جمع آوی و توسط کمیته امداد توزیع شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل از اهدای 500 میلیون ریال کمک های نقدی دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان به سیل زدگان شرق کشور خبر داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شادگان – (پانا ) – مدیر آموزش و پرورش شادگان از شرکت دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان شادگان در پویش ملی سیل مهربانی و کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲    
صادقی گفت: به همت اساتید، دانشجویان و کارکنان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیش از 40 میلیون ریال کمک های نقدی و غیرنقدی برای کمک به سیل زدگان کشور جمع آوری و ارسال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۵    
مردم بوانات کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اهدا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رییس دانشگاه بیرجند گفت: در پی بروز سیل و مشکلات ناشی از بارندگی های شدید در استان سیستان و بلوچستان، اعضای هیأت علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه بیرجند اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای ارسال به این مناطق کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان آستارا از کمک های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان آستارایی به مناطق سیل زده خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در گفت وگو با خبرنگاران گفت: اولین محموله از کمک های مردمی شهرستان نهاوند به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شد. ...