جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۸:۱۲Dec 2018 14

جدیدترین‌های «کارت زرد مجلس»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۱    
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه وزارت نیرو در مورد حق آبه ها به قانون تن نمی دهد، گفت: متاسفانه از آنجا که شاهد فروش حق آبه و تضییع شدن حق کشاورزان هستیم، مجلس به وزیر نیرو کارت زرد داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس، در نشست علنی روز گذشته خود از پاسخ های وزیر نیرو درمورد حقابه کشاورزان شرق اصفهان قانع نشده و به وی کارت زرد دادند. سوال حسن کامران دستجردی از رضا اردکانیان، وزیر نیرو درباره علت به غارت رفتن حقابه کشاورزان شرق اصفهان بود که نمایندگان با 114 رأی موافق ...
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۷    
وزیر نیرو با بیان اینکه مساله حقابه ها در سطح کشور مطرح است، گفت: چند ده میلیون جمعیت در چند صد شهر در مسئله سهم آبه ها و حقابه ها سهیم هستند که باید تصمیمات دقیقی در این باره اتخاذ شود.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۰    
وکلای ملت در نشست علنی امروز پارلمان از پاسخ های وزیر نیرو قانع نشده و به وی کارت زرد دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۶    
وکلای ملت از پاسخ های وزیر نیرو درباره مشکلات حق آبه کشاورزان قانع نشدند و به او کارت زرد دادند.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۱    
نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز پارلمان از پاسخ های وزیر نیرو قانع نشدند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۱    
اکوفارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی توضیحات وزیر نیرو درباره سؤال نماینده مردم اصفهان درباره حق آبه کشاورزان اصفهان را قانع کننده ندانستند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از نبود برنامه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای روستاها و شهرهای کوچک، گفت: بودجه های فرهنگی روستاها بدون هیچ برنامه و بازدهی به هدر می رود. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۳:۵۲    
به گزارش مشرق ، منصور غلامی امشب در شورای اداری خراسان جنوبی اظهار داشت: روی موضوع دانشجویان خارجی به دلیل همسایگی خراسان جنوبی با افغانستان کارکارشناسی انجام خواهد شد. بیشتر بخوانید: ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته دو کارت زرد از مجلس دریافت کرد. به گزارش ایسنا، سیدعباس صالحی روز گذشته به مجلس رفت تا به سوالات نصرالله پژمان فر نماینده درباره نظارت وزارت ارشاد بر عملکرد ضعیف و شائبه دار بنیاد ملی بازی های رایانه ای و همچنین علت عدم نظارت بر سامانه های ویدئوی درخواستی (VOD) ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۷    
به گزارش جماران؛ محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، در حساب توئیتری خود نوشت: دیروز وزیر ارشاد دو کارت زرد از مجلس گرفت؛ خیلی از نمایندگان مخالف بیش از توجه به محتوای سؤال ها و جواب ها از تعامل وزیر ناراضی بودند ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۴    
به گزارش خبرگزاری شبستان ، رشد اقتصادی بهار 97، کارت زرد مجلس به وزیر ارشاد، تاثیر استعفای نیکی هیلی بر سیاست آمریکا نسبت به ایران ، معافیت مرزنشینان از افزایش عوارض خروج ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱    
تصویب کلیات ماده 242 قانون آیین دادرسی کیفری، معافیت مرزنشینان از افزایش عوارض خروج، کارت زرد مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله مهمترین اخبار امروز (چهارشنبه 18 مهرماه) مجلس شورای اسلامی هستند.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۵    
نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر فرهنگ درباره عملکرد ضعیف و شائبه دار بنیاد ملی بازیهای رایانه ای قانع نشدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۸    
گزارش کامل سوالات نصرالله پژمانفر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشروح دیگر اخبار مهم جلسه علنی امروز (چهارشنبه) هجده مهر 1397 مجلس شورای اسلامی را می توانید در لینک های زیر بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۱    
نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر فرهنگ درباره علت عدم نظارت بر سامانه های ویدئوی درخواستی (VOD) از سوی این وزارتخانه قانع نشدند و او کارت زرد گرفت.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مجلس برای دومین بار در صحن علنی امروز مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد کارت زرد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۵    
مجلس برای دومین بار در صحن علنی امروز مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد کارت زرد داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۸    
نمایندگان در خانه ملت از پاسخ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص نظارت صالحی بر عملکرد بنیاد ملی بازی های رایانه ای قانع نشدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۵    
ایلنا : اکثریت نمایندگان اعلام کردند که از پاسخ های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سوال نماینده مشهد قانع نشده اند بنابراین صالحی از مجلس کارت زرد دریافت کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۸    
درد بی درمان ترامپ، کارت زرد مجلس به غلامی، پاسخ کوبنده سپاه به تروریست ها، اشد مجازات برای برهم زنندگان امنیت جاده ها، توصیه های رهبری به دست اندرکاران حج، سقوط قیمت ارز، بررسی CFT در هفته آینده از جمله گزیده سیاسی شبستان در هفته گذشته بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیزدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۱    
اقتصاد ایران: وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به موضوع پرونده بورسیه ها گفت: از دید وزارت علوم مشکل آنها رفع شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۰    
وزیر علوم گفت: جلسه ای که روز گذشته در مجلس داشتیم طبق روال طبیعی انجام شده و کارمان را ادامه می دهیم. به گزارش مهر، منصور غلامی صبح امروز در حاشیه هم اندیشی نقش آفرینی پژوهش و فناوری در اقتصاد ملی در پاسخ به خبرنگار مهر ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۰:۴۳    
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس در جلسه علنی دیروز مجلس، پاسخ های منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری را قانع کننده ندانستند و در یک جلسه به او دو کارت زرد دادند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۱    
نصف جهان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قانع نشدند و به وی کارت زرد دادند. در جلسه علنی دیروز مجلس طرح سئوال نادر قاضی پور ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۳    
نفت 100 دلاری در راه، قمر بنی هاشم (ع)، پسوند جدید تیپ 65 نوهد، کارت زرد مجلس به وزیر علوم، نقش دولت در تعیین قیمت مسکن، احتکار، واردات لاستیک را افزایش داد، ابتکار دولت روحانی از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در یکشنبه هشتم مهرماه است.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۷    
نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز از پاسخ های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قانع نشدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۵    
نمایندگان مجلس امروز دو کارت زرد به وزیر علوم تحقیقات و فناوری دادند که دومین کارت زرد به دلیل قانع نشدن از پاسخ های وزیر درخصوص دلیل گسترش بی رویه دانشگاه ها بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۱    
در جلسه علنی امروز مجلس و پس از ارائه توضیحات وزیر علوم در پاسخ به سوال مشترک نمایندگان تبریز و ارومیه، نمایندگان سوال کننده پاسخ های منصور غلامی را قانع کننده ندانستند و خواستار به رای گذاشته شدن توضیحات وزیر شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۷    
نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز از پاسخ های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قانع نشدند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۵    
نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر علوم در مورد سطح بندی و اجرای برنامه های آمایش آموزش عالی قانع نشدند.
العالم   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۰    
صفحه نخست روزنامه های امروز چهارشنبه هفتم شهریورماه کشور را می توانید در این خبر مشاهده کنید.
دیار آفتاب   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۰    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز (چهارشنبه، 7 شهریورماه) عرضه می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۹    
کارت زرد امروز مجلس به حسن روحانی و عدم اقناع از پاسخ های رئیس جمهور در مجلس نیز اخطار دیگری بود که نمایندگان مجلس پس از استیضاح 2 وزیر انجام دادند. حالا اما نوبت رئیس جمهور و هیات دولت است که دست به کار شده و یا با فعالیت بیشتر شرایط معیشتی مردم و اقتصادی جامعه را بهبود بخشند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۷    
پایگاه خبری جماران: امروز بر خلاف انتظار همه، روحانی با ادبیاتی آرام به مجلس رفت و علیرغم حمله تند مخالفی، از پشت پرده ها نگفت و به اصطلاح آشتی جویانه سخن گفت ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۲    
نمایندگان مجلس از پاسخ های رئیس جمهور ایران درخصوص سوالات مطرح شده قانع نشدند و این سوال ها به قوه قضاییه ارجاع داده شد.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۰۵    
یک فعال رسانه ای در توییتر درباره کارت زرد مجلس به کرباسیان و شعار انتقادی اصلاح طلبان به وضعیت اقتصادی کشور ، نوشت:
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۷:۰۲    
کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد، دولت سکوت کند یا حرف بزند؟، لزوم کنترل داده های ملی در فضای مجازی، هزار راه نرفته اردوغان، تشکیل ستاد بحران تحریم های خودرو از سوی وزارت صمت از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در یکشنبه چهاردهم مرداد 97 است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۵    
اقتصاد ایران: نشست علنی امروز پارلمان سوال از وزیر اقتصاد و دارایی و همچنین حواشی مربوط به آن را زیر ذره بین خود قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۳    
نشست علنی امروز پارلمان سوال از وزیر اقتصاد و دارایی و همچنین حواشی مربوط به آن را زیر ذره بین خود قرار داد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۴    
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز پارلمان به وزیر اقتصاد و دارایی کارت زرد دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۷    
اقتصاد ایران: عدم راه اندازی پروژه طرح جامع مالیاتی در 11 سال گذشته، دومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد را در پی داشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۸    
عدم راه اندازی پروژه طرح جامع مالیاتی در 11 سال گذشته، دومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد را در پی داشت.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۶    
نمایندگان پس از استماع نظر سؤال کننده و وزیر اقتصاد، سؤال نماینده مردم بروجن را وارد دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۱    
عدم راه اندازی پروژه طرح جامع مالیاتی در 11 سال گذشته، دومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد را در پی داشت.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سؤال ملی نماینده بروجن از وزیر اقتصاد در مورد عدم اجرای پروژه ملی طرح جامع مالیاتی را وارد دانستند و اولین کارت زرد را به مسعود کرباسیان دادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۱    
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز پارلمان به وزیر اقتصاد و دارایی کارت زرد دادند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۵    
تشریح آخرین نتایج جلسات سران قوا و موضوعات مرتبط با مذاکرات هسته ای در جلسه غیرعلنی مجلس، کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد، رد درخواست مسکوت ماندن دو ماهه طرحی در خصوص سهمیه کنکور ایثارگران، انصراف یک نماینده از سوال از وزیر دادگستری و.. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۴    
وزیر امور اقتصاد و دارایی دومین کارت زرد خود را از مجلس دریافت کرد.