شنبه ۱۶ فروردینساعت ۱۱:۳۹Apr 2020 4

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

 
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سامانه جامع تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران به منظور مراجعه غیرحضوری دانشجویان به زودی راه اندازی خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های آذربایجان شرقی در نامه ای به واگذاری امر تربیت معلم انتقاد کرده و آن را خیانتی آشکار دانستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۷    
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در پست اینستاگرامی خود بیان کرد: تربیت و آموزش نیروی انسانی معتقد برای حضور موثر در جنگ نرم نیازمند هزینه های مادی و غیرمادی متعددی است و تشکل های دانشجویی مهمترین و بهترین ظرفیت برای چنین مهمی هستند که نباید انتظار اقدامی کامل و بی نقص از ایشان داشت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: تشکل های دانشجویی این واحد دانشگاهی در صف مقدم مقابله با کرونا قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵    
گناوه - ایرنا - تشکل های دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه پویش " # در - خانه - بمانیم " در شبکه های اجتماعی این شهرستان بصورت گسترده راه انداختند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۷    
قائم مقام اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان ایران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تشکل های دانشجویی نباید فقط در مسائل فرهنگی و سیاسی ورود کنند بلکه باید در تولید علم و حمایت از نخبگان پیشگام باشند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دکتر فاطمه خوشنوا فومنی درباره مهم ترین اقدامات و فعالیت های داوطلبانه دانشجویی برای مقابله با بیماری کرونا گفت: با وجود تعطیلی دانشگاه ها در اواخر سال گذشته، فعالیت های فرهنگی به روند حرکت خود با شتاب بیشتر ادامه داد و دانشجویان فعال فرهنگی در کانون ها، شورای صنفی، تشکل های دانشجویی و .. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۸    
قائم مقام دبیرکل اتحادیه تشکل های اسلامی سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اقدامات گسترده خود در قالب گروه های جهادی به مقابله با ویروس منحوس کرونا پرداخته اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۰    
جانشین قرارگاه طهرانی مقدم بسیج دانشجویی استان همدان از بی تفاوتی شاهرخی، استاندار همدان نسبت به انتقادات سازنده تشکل های دانشجویی این استان گلایه کرد و گفت: ارائه آمار و ارقام گوناگون باعث کسب مقبولیت نمی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
پانزده تشکل دانشجویی استان های کشور برای مقابله با ویروس کرونا طرحی را در قالب نامه به سردار سرلشگر باقری ارائه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اصفهان طی نامه ای به مسئولان اجرایی شهر به دلیل شیوع کرونا به حضور گردشگران نوروزی اعتراض کرده و خواهان محدودیت های ترافیکی در ورودی های اصفهان شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۲    
تشکل های دانشجویی و جهادی بوشهر در نامه ای خطاب به استاندار و رئیس ستاد مبارزه با کرونا در استان خواستار نظارت قاطع و کنترل جدی مبادی ورودی بوشهر برای کنترل شیوع ویروس کرونا در استان شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای تشکل های دانشجویی شهرکرد شهرکرد خطاب به استاندار استان چهارمحال و بختیاری گفتند: هر کجا از حرکت جهادی باز ماندیم دچار عقب افتادگی شدیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۷    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: این تشکل در ایام شیوع ویروس کرونا در حال جمع آوری کمک های دانشجویی برای خانواده های مناطق محروم شهرستان رشت جهت رفع بخشی از مشکلات آن هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوولان و تشکل های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد همزمان با درگذشت معاون نهاد رهبری در دانشگاه ها پیام نسلیتی صادر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۱    
تهران- ایرنا- دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: تشکل های دانشجویی در بحران ها مانند بحران کنونی کرونا می توانند در مدیریت اوضاع با کار تخصصی مداوم و اطلاع رسانی صحیح به مردم و دانشجویان نقش آفرینی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد 58 تشکل دانشجویی و مردمی و گروه های جهادی مشهد نامه ای را به ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص محدودیت تردد به مشهد مقدس نوشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی در نامه ای به روسای سه قوه و رئیس شورای عالی امنیت ملی در خصوص زمینه های فسادزایی که منجر به انحصارهای کثیف شده و سلامت مردم را تهدید می کند، انتقاد کرده و خواستار رسیدگی و رفع این مشکل شدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ؛ پانزده تشکل دانشجویی از سراسر استان فارس در قالب نامه ای سرگشاده به استاندار فارس خواستار منع رفت آمد به استان فارس شدند ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تشکل های اسلامی و سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تشکل های دانشجویی از هیچ نامزدی در انتخابات مجلس حمایت نکردند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر فعالیت تشکل های دانشگاهی واحدهای شرق استان تهران معرفی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۷:۰۷    
گروهی از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه های مرکزی از اقدامات تیم درمانی و پزشکان و پرستاران در روز های سخت کرونایی تقدیر کردند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، سیدابوالقاسم هاشمی امروز در مراسم معارفه نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل های سیاسی اسلامی دانشگاه های آزاد شرق استان تهران اظهار داشت: مدیریت و تقویت روحیه دانشجویی می تواند علاوه بر نشاط اجتماعی نشاط فرهنگی و سیاسی را در جامعه ایجاد کند. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
درپی اعمال خشونت های غیر انسانی علیه مسلمانان در هندوستان، تشکل های دانشجویی و اساتید دانشگاهی طی نامه ها و بیانیه هایی نسبت به مسلمان کشی و آزارو اذیت مسلمانان اعتراض کرده و ضمن محکومیت این اقدامات غیر بشردوستانه خواستار پیگیری های حقوقی از جانب مراجع رسمی و ذی صلاح شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس این دانشکده اعتراض خود را نسبت به امضای قرارداد همکاری بین دانشکده حقوق و علوم سیاسی و بنیاد حقوقی کشاورز و اختصاص مکانی جهت راه اندازی کلینیک حقوقی به این بنیاد اعلام کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۲۲    
به گزارش گروه ایسکانیوز در بیست و چهارمین قسمت از برنامه متن و حاشیه به سراغ حواشی آموزش های غیر حضوری و الکترونیک و هزینه های آن رفتیم؛ همچنین فریاد تشکل های دانشجویی در اعتراض به کشتار مسلمانان هند و در آخر راه اندازی قرارگاه پدافند زیستی دانشگاه آزاد برای مقابله با کرونا را بررسی کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه سطح عالی ولایت شهرکرد گفت: با کمک تشکل های دانشجویی و حوزه علمیه سطح عالی ولایت شهرکرد، کارگاه تولید ماسک و لباس مخصوص کادر درمانی راه اندازی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد بوشهر در بیانیه ای مشترک ضمن محکوم کردن کشتار مسلمانان، اعلام کردند که کشتار مسلمانان هند به صورت سازمان یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۲    
تهران- ایرنا- جمعی از تشکل های دانشجویی و نهادهای مردمی در نامه ای به کمیسرعالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، خواستار تشکیل کمیته ای حقیقت یاب و توقف کشتار مسلمانان هند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی و نهادهای غیر دولتی طی نامه ای به مسئول شورای حقوق بشر سازمان ملل خواستار توقف سریع خشونت و افراطی گری در قبال مسلمانان هند شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: شماری از تشکل های دانشجویی دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان خواهان رفع فیلتر از شبکه پیام رسان تلگرام با توجه به اهمیت آموزش عمومی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پویش و مسابقه کتابخوانی سامانه مدیریت تشکل های دانشجویی کشور"کالک تشکیلات" از فردا آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی آذربایجان شرقی در نامه ای عتراضی به نخست وزیر هند کشتار و شکنجه مسلمانان این کشور را محکوم کردند.
شیرازه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشکده داروسازی شیراز، پیرو تغییرات ناگهانی در معاونت غذاودارو دانشگاه بیانیه ای صادر کردند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی کشور در نامه ای به وزیر اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران خواستار برخورد با محتکران اقلام بهداشتی شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۷    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد گفت: تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد ستادی را برای مقابله با ویروس کرونا تشکیل دادند.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۲    
تشکل های دانشجویی و اساتید دانشگاه در نامه های جداگانه ای از وزیر امور خارجه خواستند کشتار و آزار مسلمانان در هند را محکوم و با احضار سفیر این کشور تدابیری را برای توقف این روند اتخاذ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تعداد زیادی از تشکل های دانشجویی مراکز آموزش عالی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص هرگونه انفعال مقابل کشتار مسلمانان هند بیانیه ای صادر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی در نامه های جداگانه ای به مسئولان مختلف وزارت امور خارجه، قوه قضائیه و مجلس خواستار پیگیری وضعیت مسلمانان هند در حوادث اخیر این کشور شدند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۷    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان گفت: دانشجویان باید در هر شرایطی نسبت به مسائل زمانه خود آگاه باشند و بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۱    
مسئول قرارگاه جهادی مقابله با کرونا گفت: ستاد های دانشجویی برای مبارزه با کرونا در استان های مختلف فعال شده اند تا ظرفیت های مادی و معنوی تشکل های دانشجویی برای مبارزه با کرونا به کار گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
یکی از تشکل های دانشجویی با توجه به شرایط کشور بعد از شیوع ویروس کرونا با تولید روزانه 18هزار ماسک به کمک مردم شتافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۷    
دانشجویان یزدی ستاد مبارزه با کرونا را راه اندازی کردند و از تمامی تشکل های دانشجویی سراسر کشور دعوت به همکاری برای انجام فعالیت های جهادی در این زمینه شدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه تشکل های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی نامه ای به ریاست این دانشگاه خواستار تعطیلی دانشگاه و مجازی برگزار شدن کلاس ها شد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تشکل های دانشجویی می توانند در پیشرفت علمی کشور مؤثر باشند و کرسی های هم اندیشی علمی در راستای حل مشکلات برگزار کنند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۲    
تشکل های دانشجویی چهارمحال و بختیاری طی نامه ای به استاندار با بیان اینکه چنانچه مبنای تصمیم گیری های مسئولین در خصوص تعطیلی دانشگاه ها و مدارس، افزایش میزان ابتلا باشد، ایشان در خصوص تک تک موارد گزارش شده پس از ادامه روند حضور در دانشگاه، مسئول خواهند بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی استان اصفهان در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار اخذ تصمیمات به هنگام مبنی بر تعطیلی دانشگاه های سطح استان اصفهان تا پایان تعطیلات نوروز 99 جهت مدیریت وضعیت موجود شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۱    
تشکل های دانشجویی دانشگاه مازندران در نامه ای خواستار رسیدگی سریع و ویژه به پرونده تخلفات اخلاقی یکی از اساتید رشته حقوق شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران گفت: تشکل های دانشجویی برنامه هایی داشتند و قرار بود، سمینارها و همایش هایی در دانشگاه ها برگزار شود که همگی به وقت دیگری موکول شد.