سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۲۰:۳۶Dec 2019 10

جدیدترین‌های «تشکل های دانشجویی»

کیهان   ۱۵ دقیقه پیش    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار رمضانی دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی در تاریخ تیرماه 1395 با اشاره به پیچیدگی و چندلایگی اوضاع کنونی سیاسی و برنامه های پیچیده و درهم تنیده امنیّتی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی دشمن ...
مراسم گرامیداشت روز دانشجو، عصر سه شنبه 19 آذر 1398 با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت و تشکل های دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
فاضلی کیا با بیان اینکه بر بصیرت افزایی دانشجویان تاکید کرد و گفت: تشکل های دانشجویی کشور باید به رهنمودها و سفارش های نافذ مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف عمل کنند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هفته گذشته وزارت علوم، طی دستورالعملی مشتمل بر 13 توصیه برای برگزاری مراسم 16 آذر توسط غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه به تشکل های دانشجویی صادر کرد؛ این توصیه نامه سوای محتوای درونی ...
جدیدترین بسته آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان که درحوزه جنگ نرم تولید شده است، با عنوان تکنیک های عملیات روانی و نبرد رسانه ای ویژه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها و اعضای تشکل های دانشجویی منتشر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
به گزارش جوان آنلاین ، علی رجبی، فعال رسانه ای در صفحه توئیتر خود نوشت: رئیس جمهور درحالی به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه دولتی فرهنگیان رفته که خبرنگاران آفیش نشده اند و این مراسم فقط به صورت انحصاری از روابط عمومی دولت پوشش داده شد. ...
کبنا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عدم حضور مسئولین در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد و عدم پاسخگویی آنان به دانشجویان باعث شده تا دشمنان و بدخواهان نظام و حتی جریانات سیاسی از این خلأ به شایعه سازی دامن بزنند و مسئله فساد در کشور را برای نسل جوان ما سیستماتیک و فراگیر قلمداد می کنند.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فعالان تشکل های دانشجویی معتقدند که برخی تمایل ندارند جنبش دانشجویی مستقل و مطالبه گر وجود داشته باشد و به دنبال منفعل کردن آن هستند.
شفقنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: کمیته ای متشکل از معاونان دانشجویی و حقوقی در وزارتخانه های علوم و بهداشت برای بررسی شیوه نامه انضباطی تشکیل شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
تشکل های دانشجویی دانشگاه یزد در نامه ای از استاندار یزد برای حضور در دانشگاه دعوت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی علوم پزشکی ارومیه در بیانیه ای اعلام کردند: روز دانشجو تنها روزی است که دانشجویان می توانستند مطالبات خود را با مسئولان در میان بگذارند. عدم حضور آن ها بی احترامی به دانشجویان است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۷:۳۵    
اگر کسی بخواهد به نمایندگی از مردم سخن بگوید، آن فرد رئیس جمهوری است گروه سیاسی/ رئیس جمهوری دیروز به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حاضر شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۷:۰۶    
با پررنگ شدن اعتراضات اجتماعی در این ایام، درمورد نقش دانشجویان در مطالبات اجتماعی به گفتگو با محمدحسین صبوری، امین اقرلو و ابوالفضل مظاهری پرداختیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۷:۰۶    
فعالیت تشکل های دانشجویی در ورود به پیگیری مفاسد اقتصادی در جامعه می تواند الگویی برای موارد مشابه باشد. حتی دانشجویان دیگر نقاط کشور هم که به مشکلات اجتماعی و اقتصادی مناطق خودشان ورود کرده اند، می توانند از این الگو ها بهره ببرند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۱:۱۲    
بیمه ها بدحسابی کرده اند، امیر غفور نخستین ایرانی با طلای جهانی، رشد همه جانبه بازارهای مالی در یک روز، رشد همه جانبه بازارهای مالی در یک روز، نامه تشکل های دانشجویی اصفهان به رئیس دستگاه قضا ؛ پربازدیدترین خبرهای روز گذشته خبرگزاری فارس اصفهان بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی استان اصفهان در نامه ای به رئیس قوه قضائیه، درباره موضوع افزایش قیمت بنزین و تاثیر آن بر قیمت کالاها نکاتی را تذکر دادند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دانشجوی برگزیده هیئت های مذهبی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سرآمد مطالبات دانشجویی از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو کاهش بروکراسی های اداری در واحدهای این دانشگاه برای افزایش فعالیت های دانشجویی است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تهران مرکزی برگزار شد. در این مراسم تعدادی از دانشجویان برگزیده علمی و نماینده تشکل های دانشجویی به سخنرانی پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
46 تشکل دانشجویی در اعتراض به افزایش قاچاق و واردات بی رویه با افزایش مناطق آزاد به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نامه نوشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۰    
امام جمعه کرمان با بیان اینکه تشکل های دانشجویی باید حق محوری را در دستور کار داشته باشند گفت: بعضی مواقع مواردی که حق هست نباید عنوان شود چرا که منافع جامعه به خطر می افتد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شعار ما این است که به جای مدرک دادن، خروجی دانشگاه باید شرکت های دانش بنیان دانشجویان باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان تشکل های دانشجویی استان یزد در همایش دانشجو صدای مردم در حضور مسئولان استان از دغدغه های جنبش دانشجویی و مطالبات مردمی گفتند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۶    
نمایندگان تشکل های دانشجویی در مراسم نکوداشت روز دانشجو که باحضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد به بیان دغدغه های تشکل های دانشجویی خود پرداختند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۰    
عضو اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مسئولان با رشد قارچ گونه تشکل های دانشجویی باعث شدند تفرقه و اختلاف بین اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی به وجود آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۹    
جمعی از تشکل های دانشجویی استان فارس با امام جمعه شیراز دیدار و به بیان نظرات و انتقادات خود پرداختند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد مروی عصر شنبه در مراسم روز دانشجو در پاسخ به سوالات دانشجویان دانشگاه امام رضا(ع) افزود: از این پس جلسات مرتبی را با تشکل های دانشجویی برگزار خواهیم کرد و به سخنان آنان گوش خواهیم سپرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن اسلامی مستقل دانشگاه تهران درباره حضور رئیس قوه قضاییه در روز دانشجو در دانشگاه تهران گفت: دیروز یکی از 16 آذرهای خوب بود و بعد از سال ها شاهد بودیم یکی از سران سه قوه 16 آذر به دانشگاه آمد و مستقیم با نمایندگان تشکل های دانشجویی صحبت کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های تبریز با وی با تاکید بر اینکه دانشجو نباید نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت باشد، نقش آفرینی دانشگاهیان در امور مختلف جامعه را تعیین کننده و مهم خواند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول با گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو گفت: حمایت از تشکل های دانشجویی ضروری است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۴    
برخی تشکل های دانشجویی در استان زنجان در اعتراض به عدم حضور استاندار در دانشگاه، جلسه استانداری با نمایندگان دانشجویی را تحریم کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۴    
بیرجند - ایرنا - نشست صمیمی استاندار خراسان جنوبی با روسای دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی استان که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، با بیان دغدغه و پیشنهادهایی از جنس توسعه و پیشرفت همراه بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۸    
شیراز- ایرنا- رییس دانشگاه شیراز با اشاره به ضرورت اهمیت ایجاد فضایی با نشاط و گفت وگو محور در این دانشگاه، گفت: دانشگاه شیراز همواره امکان بحث و تبادل نظر را از طریق اعطای مجوز به تشکل های دانشجویی داده است و هیچ روز و هفته ای نیست که برنامه ای در این دانشگاه برگزار نشود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی به بهانه 16 آذر روز دانشجو با جمعی از دبیران تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان دیدار کرد و پای درد دل آنها نشست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی شب گذشته تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان نشستی صمیمی با استاندار خراسان جنوبی داشتند که باید با توجه به رسالت دانشجویان درخواست های جدی تری ارائه می شد، اما آنچه که در این جلسه حاکم بود نوشته های از قبل دیکته شده و صحبت های تکراری بود.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش عدالت اجتماعی؛ از آرمان تا واقعیت با سخنرانی سعید جلیلی و به همت جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود. مهدی خطیب دماوندی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت وگو با فارس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۵    
مدیرمسئول روزنامه جوان گفت: تشکل های دانشجویی باید به رسمیت شناخته شوند و به اندیشه و تفکر دانشجویان اعتماد کرده و آنان را باور کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان شنبه شب در نشست صمیمی با روسای دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی استان خراسان جنوبی در دانشگاه بیرجند که به مناسبت 16 آذر روز دانشجو برگزار شد افزود: سیاست همه دانشگاهیان، دانشجویان، اساتید و سیاست گذاران بر امن بودن دانشگاه ها است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۷    
برگزاری برنامه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی به رویه ای مرسوم در دانشگاه ها تبدیل شده است؛ اما تعداد قابل توجهی از برنامه های دانشجویی به دلایل مختلف و گاهی غیرمنطقی لغو می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش عدالت اجتماعی؛ از آرمان تا واقعیت با سخنرانی سعید جلیلی و به همت جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۱۶    
ایرنا - بیرجند - نشست صمیمی استاندار خراسان جنوبی و روسای دانشگاه ها با تشکل های دانشجویی استان به مناسبت روز دانشجو شامگاه شنبه در دانشگاه بیرجند برگزار شد. عکس: مجتبی گرگی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۱    
16 آذر و روز دانشجو فرصت خوبی بود تا نمایندگان تشکل های دانشجویی استان تهران از دغدغه های خود برای اعتلای کشور و انقلاب بگویند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۳    
فعالان تشکل های دانشجویی از مطالبات خود می گویند/ اِوَز دنیای کودکانش را عوض کرد/ باکوتل ؛ زمینه ساز رشد بازار فناوری ایران/واکنش کاربران به هشتگ 16 آذر
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
300 نفر از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی گیلان امروز با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۴    
تهران - ایرنا - نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران در حضور رییس قوه قضائیه خواهان برون رفت انفعالی این نهاد در بعضی موارد و به کارگیری از افراد صالح و اعلام اسامی بعضی از قاضیان فاسد شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با بیان اینکه هیچ یک از مسئولان به دنبال امنیتی کردن فضای دانشگاه نیستند، گفت: تلاش ما اینست که دانشجویان در فضایی امن به تحصیل مشغول باشند، به همین دلیل به روسای دانشگاه ها توصیه کرده ایم که اجازه فعالیت تشکل های دانشجویی داده شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۴    
شفقنا- خبرهای امروز از آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس و تبادل زندانیان ایران و آمریکا تا لایحه دولت برای بودجه سال 99 و بیانیه های انجمن ها و تشکل های دانشجویی در روز دانشجو. خلاصه اخبار امروز را در ادامه می خوانید: ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: نگاه های تبعیض آمیز به تشکل های دانشجویی فضای مسمومی برای تنفس هرگونه فعالیت آزاد سیاسی ایجاد کرده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با حضور رئیس دستگاه قضا در جمع دانشجویان دانشگاه تهران، نمایندگان تشکل های دانشجویی به بیان دغدغه ها، نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
300 نفر از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی گیلان امروز با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کردند.