جمعه ۱۷ آذرساعت ۱۲:۴۹Dec 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لودریان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده فرانسه که هفته قبل ظاهرا با هدف فعال سازی پرونده ریاست جمهوری لبنان به این کشور سفر کرد، در دیدار با مسئولان لبنانی توجه زیادی به این پرونده نداشت و به نظر می رسید بیشتر برای احیای نفوذ فرانسه در سایر پرونده های منطقه به بیروت آمده باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۹    
فرستاده ویژه ریاست جمهوری فرانسه به لبنان سفر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که طی حدود دو ماه گذشته و با آغاز جنگ غزه، پرونده ریاست جمهوری لبنان به کلی از کانون توجهات خارج شده بود، اطلاعات نشان می دهد که اقداماتی از جانب فرانسه و نیز قطری ها جهت فعال سازی مجدد این پرونده درحال انجام است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، خبرگزاری عربستان (واس) اعلام کرد که فیصل بن فرحان وزیر خارجه این کشور در ریاض میزبان ژان ایو لودریان فرستاده امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه به لبنان بود. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
از دیگر محورهای این دیدار، روابط دوجانبه و راه های افزایش هماهنگی مشترک در زمینه های مختلف بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۶    
شفقنا- ژان ایو لودریان فرستاده فرانسه شامگاه سه شنبه از ابتکار نبیه بری رئیس پارلمان لبنان برای برگزاری گفتگوی غیرمشروط بین نیروهای سیاسی این کشور درباره پرونده ریاست جمهوری حمایت کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان امروز سه شنبه پس از دیدار با جان اف لودریان ، نماینده ویژه رئیس جمهور فرانسه در امور لبنان گفت که اکنون هیچ راهی به جز مذاکره و گفت وگو برای برون رفت از بحران کنونی کشور وجود ندارد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۸    
تهران - ایرنا - ژان ایو لودریان فرستاده ویژه رئیس جمهور فرانسه به بیروت، روز سه شنبه از ابتکار عمل نبیه بری رئیس پارلمان لبنان برای عبور از بحران انتخاب رئیس جمهور در این کشور استقبال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در میان افق تاریک برای انتخاب رئیس جمهور لبنان در آینده نزدیک همه منتظر بازگشت نماینده ویژه رئیس جمهوری فرانسه به بیروت و نتایج سفر او جهت خروج از این بن بست هستند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۸    
دیپلماسی ایرانی: با نزدیک شدن به زمان بازگشت احتمالی ژان ایو لودریان، فرستاده ریاست جمهوری فرانسه به لبنان در سپتامبر آینده، به نظر می رسد که فضا برای گزینه ها روز به روز کم تر می شود و تردیدها در مورد احتمال موفقیت او برای شکستن دیوار بحران و دستیابی به توافقی که به خلاء ریاست جمهوری پایان می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه اماراتی اعلام کرد که ژان ایو لودریان درواقع فرستاده کمیته پنج جانبه به بیروت بود، نه فرانسه و هیچ تضمینی برای حل بحران ریاست جمهوری لبنان تا ماه سپتامبر وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۸    
تهران - ایرنا - جان لودریان فرستاده رئیس جمهور فرانسه درحالی رایزنی خود با مقامات و احزاب لبنان را برای حل پرونده انتخاب رئیس جمهور این کشور از سرگرفته و قرار است امروز با هیات حزب الله دیدار کند که منابع نزدیک به جنبش امل و حزب الله گفتند که این دو جنبش با بحث درباره گزینه های مختلف مشکلی ندارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان ضمن مثبت ارزیابی کردن دیدارش با فرستاده فرانسه از بیان جزئیات دیدارش امتناع کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۳    
تهران – ایرنا – جان ایو لودریان فرستاده رئیس جمهور فرانسه با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع سیاسی لبنانی اعلام کرد که اقداماتی برای پیوستن ایران به کمیته پنج جانبه جهت رسیدگی به بحران لبنان و استفاده از فرمول معروف 1+5 انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با تلاش های سیاسی فرانسه و اعزام ژان ایو لودریان، وزیر خارجه سابق فرانسه به لبنان بار دیگر این سوال بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می کند که با وجود اختلاف نظرهای شدید درباره انتخاب رئیس جمهور آتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان با فرستاده رئیس جمهور فرانسه درمورد آخرین تحولات پرونده لبنان گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نشست دوحه با مشارکت پنج کشور عربستان سعودی، قطر، مصر، آمریکا و فرانسه با محوریت تحولات لبنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع مطلع از تحرکات فرانسه در پرونده انتخاب رئیس جمهوری لبنان، از بررسی یک گزینه توافقی توسط پاریس برای این سمت و سفر نماینده فرانسه به کشور عربستان سعودی در راستای تکمیل اقدامات خود در این راستا خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
منابع آگاه در لبنان خبر دادند که نماینده فرانسه در پرونده لبنان به عربستان سعودی می رود و قرار است با طرف ایرانی تماس های غیر مستقیمی داشته باشد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۱    
شفقنا- الاخبار نوشت: ژان ایو لودریان فرستاده فرانسه به لبنان دست خالی به کشورش بازگشت اما کسانی که با او دیدار کرده بودند، می گویند که قبل از آنکه اواسط ماه آینده دوباره به بیروت بازگردد، به عربستان سفر خواهد کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سفر فرستاده ویژه فرانسه به لبنان بدون هیچ دستاوردی برای حل بحران سیاسی این کشور پایان یافت.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ژان ایو لودریان فرستاده ویژه رئیس جمهور فرانسه بیروت را بدون دستیابی به نتیجه ای در پرونده انتخاب رئیس جمهور لبنان ترک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۸    
تهران-ایرنا-ژان ایو لودریان وزیر امورخارجه پیشین فرانسه که اخیرا بعنوان نماینده ویژه امانوئل ماکرون در امور لبنان منصوب شده است، روز جمعه با جمعی از نمایندگان پارلمان لبنان از فراکسیون قوی التغییر (نیروهای تغییر) دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۸    
تهران - ایرنا - ژان ایو لودریان فرستاده ویژه رئیس جمهور فرانسه به بیروت با نخست وزیر، رئیس مجلس و شماری از شخصیت های سیاسی و مذهبی لبنان دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۰    
جان ایو لودریان فرستاده رئیس جمهور فرانسه به لبنان به بیروت آمده تا برای از بن بست خارج کردن انتخابات ریاست جمهوری این کشور با همه طرف های حاضر در مجلس لبنان گفتگو کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ژان ایو لودریان روز چهارشنبه به بیروت سفر خواهد کرد و در پی شکست اخیر پارلمان در انتخاب رئیس جمهور، با رهبران سیاسی لبنان گفتگو خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ویژه امانوئل ماکرون در امور لبنان روز چهارشنبه هفته جاری به بیروت سفر می کند. به گزارش ایرنا به نقل از المنار، ژان ایو لودریان وزیر خارجه سابق فرانسه که اخیرا بعنوان نماینده ماکرون در امور لبنان منصوب شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۷    
ژان ایو لودریان با مقامات لبنانی درباره ادامه خلأ ریاست جمهوری و حل اختلاف ها میان احزاب و جناح های سیاسی لبنان درباره انتخاب رئیس جمهور این کشور گفتگو خواهد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه با صدور حکمی ژان ایو لودریان ، وزیر امور خارجه سابق این کشور را به عنوان فرستاده و مامور ویژه خود در لبنان منصوب کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه، ژان ایو لودریان وزیر خارجه سابق خود را بعنوان نماینده ویژه در امور لبنان منصوب کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ماکرون با صدور حکمی وزیر خارجه سابق فرانسه، لودریان را به عنوان فرستاده و ماموز ویژه خود در امور لبنان منصوب کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۴۲    
شفقنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه امروز(چهارشنبه) ژن ایو لودریان وزیر سابق امور خارجه این کشور را به عنوان فرستاده ویژه خود در لبنان منصوب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری آناتولی، این اقدام در چارچوب تلاش ها برای پایان دادن به بحران سیاسی در لبنان صورت گرفته است. ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت انواع کوییک صفر نسبت به روز گذشته صعودی شده است. بر این اساس قیمت کوییک اتوماتیک پلاس یک روزه 20 میلیون تومان بالا رفت و دوباره 400 میلیون تومانی شد. همچنین قیمت کوییک S نسبت به دو روز گذشته 10 میلیون گران شده است. قیمت کوییک R نیز با افزایش 10 میلیونی طی یک روز به روزرسانی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق فرانسه رئیس هیئت ویژه اعزامی به لبنان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه ژان ایو لودریان وزیر خارجه سابق را به عنوان نماینده شخصی خود در امور لبنان تعیین کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور کنگو از فرانسه خواست با آفریقایی ها سلطه جویانه برخورد نکند، اما رئیس جمهور فرانسه سعی کرد طفره برود. ماکرون گفت: این نظری است که از جانب مطبوعات مطرح شده، نه دولت فرانسه. رئیس جمهور کنگو در واکنش به این اظهارات مکرون گفت: خیر این حرف های لودریان وزیر خارجه فرانسه است، نه یک روزنامه نگار.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- سایت فرانسوی اینتلیجنس آنلاین (Intelligence Online) گزارش داد ژان ایو لودریان ، وزیر امور خارجه سابق فرانسه به زودی مشاور بخش دفاعی عربستان خواهد شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در فرانسه تاکید کرد که تغییرات داخلی در فرانسه به سود ایران بوده و می توان از ظرفیت این کشور برای میانجی گری در مذاکرات استفاده کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مطالعات فرانسه و اروپا نوشت: ژرژ مالبرونو خبرنگار ارشد روزنامه لوفیگارو در توییتی به نقل از یک منبع دیپلماتیک نوشت: فرانسه قصد دارد نیکلا رُش مدیر کابینه سابق ژان ایو لودریان وزیر خارجه پیشین را بعنوان سفیر این کشور در ایران منصوب کند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از تشکیل دولت جدید فرانسه و تعیین کاترین کولونا به عنوان وزیر امور خارجه جدید این کشور به جای ژان ایو لودریان خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا و ژان ایو لودریان در مورد تلاش ها برای بازگشت متقابل به اجرای کامل برجام و توافق با ایران گفت و گو کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، کولبا امروز جمعه در نشست گروه 7 در آلمان گفت که دارایی های روسیه برای کمک به بازسازی اوکراین توقیف شود. وی همچنین بیان کرد که تحریم های اتحادیه اروپا بدون تحریم نفت روسیه یعنی اتحاد این بلوک شکسته شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ژان ایولودریان وزیر خارجه فرانسه بر وحدت کشورهای عضو گروه 7 برای حمایت از اوکراین در جنگ مقابل روسیه تاکید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه گفت، لازم است که کانال گفت وگو با روسیه درباره اوکراین از جمله به درخواست زلنسکی حفظ شود. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه در مصاحبه با کانال " BFMTV" و در پاسخ به اینکه آیا پاریس گفت وگو با ولادیمیر پوتین ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه تاکید کرد، اظهارات وزیر امور خارجه روسیه درباره خطر جنگ اتمی "مبالغه" و "لفاظی هایی برای ارعاب" است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه اعلام کرد: ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه با لوئیجی دی مایو همتای ایتالیایی خود تلفنی صحبت و در جریان آن درباره افزایش فشار بر مسکو گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا و ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه توافق کردند که کمک های امنیتی بیشتری به اوکراین ارائه کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۰۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ژان ایو لودریان وزیر امورخارجه فرانسه در تماسی تلفنی با دمیترو کولبا همتای اوکراینی خود گفت که پاریس بزودی سفارت خود را در اوکراین از لویو به کی یف باز می گرداند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که وزرای خارجه این کشور و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان اظهار داشتند که راهکار دیپلماتیک در قبال ایران بهترین نتیجه است. ...