شنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۰:۱۶May 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات پارلمانی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در دیدار هیات پارلمانی ترکیه، نقش ملت ترکیه در گسترش تمدن اسلامی و ارزش های انسانی را ستود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به ریاست مهدی زاهدی در پنجمین کنفرانس سالانه بین المجالس برای قدس که با حضور 80 هیات پارلمانی از قاره های مختلف در استانبول ترکیه در حال برگزاری است،شرکت کرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران به نقل از خانه ملت، عباس گلرو، دبیرکل گروه ایرانی اتحادیه بین المجالس جهانی و الهام آزاد عضو هیات رییسه مجمع زنان IPU و نماینده زنان آسیا پاسفیک در حاشیه یکصد و چهل و هشتمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی با هیات پارلمانی سوریه دیدار کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
هیات پارلمانی ایران در حاشیه مجمع مجالس آسیایی با هیات های پارلمانی برخی کشورها همچون فلسطین، بنگلادش، سوریه و نایب رئیس مجلس قطر دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هیات پارلمانی ایران در حریرن سفر با آذربایجان در مجمع عمومی مجالس آسیایی(APA) حضور پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در اتحادیه بین المجالس آسیایی به باکو می رود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
.به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، خانه نوآوری و فناوری ایران (iHiT) در تهران، شب گذشته میزبان هیات پارلمانی الجزایر بود که به ریاست نایب رییس مجلس و رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و الجزایر به منظور گسترش همکاری ها و مناسبات مشترک دو کشور به ایران سفر ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: وزیر خارجه در دیدار نایب رئیس مجلس الجزایر با بیان اینکه مناسبات 2 کشور در بهترین شرایط قرار دارد، از حضور هیات پارلمانی بلندپایه الجزایر در تهران ابراز خرسندی کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۳:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
مزروق فالح الحبینی، رییس گروه دوستی پارلمانی کویت و ایران که در راس هیئتی پارلمانی به کشورمان سفر کرده است، با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و درخصوص موضوعات منطقه ای و همکاری های فی مابین گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار نایب رئیس مجلس الجزایر و رییس گروه دوستی پارلمانی الجزایر و ایران، مناسبات دو کشور را در بهترین شرایط خود دانست و از حضور هیات پارلمانی بلندپایه الجزایر در تهران و در جهت توسعه مناسبات ایران و الجزایر ابراز خرسندی کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس گروه پارلمانی کویت با ایران با هیأت همراه در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.
معاون هماهنگ کننده ارتش با رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دیدار کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش به همراه هیات پارلمانی آجا با دکتر محمدرضا رضایی کوچی ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۷۵ سایت دیگر  
در گفت وگوی تلفنی وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، برخی موضوعات مورد اهتمام 2 کشور در حوزه مناسبات دوجانبه و آخرین تحولات فلسطین مورد مشورت و تبادل نظر قرار گرفت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
هیات پارلمانی عراق درباره بیانیه پایانی پنجمین نشست اضطراری کمیته فلسطین PUIC توضیحاتی ارائه کرد.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از خانه ملت، محسن المندلاوی نایب رئیس مجلس عراق صبح امروز در رأس هیأتی پارلمانی وارد فرودگاه مهرآباد شد و مورد استقبال رسمی روح الله متفکر آزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیته اجرایی اتحادیه بین المجالس کشورهای اسلامی با تاکید براینکه فردا چهارشنبه 20 دی ماه مجلس شورای اسلامی در حمایت از مردم فلسطین میزبان جلسه اضطراری کمیته فلسطین PUIC است از حضور 25 هیات پارلمانی در تهران خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رستم امامعلی رئیس مجلس ملی تاجیکستان و هیات پارلمانی همراه عصر امروز از خانه نوآوری و فناوری ایران واقع در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۶    
محمدمهدی زاهدی، تشکیل کمیته فلسطین در مجمع مجالس آسیایی را اقدامی مهم و اثربخش در حمایت از مردم مظلوم غزه ارزیابی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مشترک این کمیسیون با هیات پارلمانی عراق اظهار کرد: در این نشست دو طرف بر لزوم تقویت روابط پارلمانی ایران و عراق تاکید کردند و به این نتیجه رسیدند که با پارلمان همکاری بیشتری داشته باشند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۱    
هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در پی سخنرانی رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی علیه مردم فلسطین مراسم افتتاحیه را ترک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۶:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
هیات پارلمانی عراق به ریاست محسن المندلاوی، نایب رییس مجلس این کشور با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
هیات پارلمانی عراق با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۹    
تهران- ایران پرس: رئیس کمیسیون امنیت ملی و دفاع عراق و هیأت همراه در سفر به تهران با برخی از نمایندگان و رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص توسعه همکاری های دوجانبه گفت وگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس هیات پارلمانی ایران در مجمع مجالس آسیایی گفت: مجمع مجالس آسیایی (APA)موضوع فلسطین و بحران غزه را در اولویت برنامه های این مجمع قرار داده است و در محاکم بین المللی پیگیری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
هیات پارلمانی ایران در دیدار با رئیس هیئت پارلمانی ترکیه ضمن تاکید بر اینکه باید مجمع مجالس آسیایی اقدام عملیاتی برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی انجام دهد، بیان داشتند که باید ایران و ترکیه برای حصول نتیجه و اقدام بازدارنده علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی بیش از پیش با یکدیگر همکاری کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست شورای اجرایی مجمع مجالس آسیایی (APA) به ترکیه سفر کرد. هیات پارلمانی ایران جمهوری اسلامی ایران متشکل از محمدمهدی زاهدی و غلامرضا نوری قزلچه جهت شرکت در شورای اجرایی مجمع مجالس آسیایی (APA) به ترکیه رفت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به ریاست محمدمهدی زاهدی، و همراهی غلامرضا نوری قزلجه، عضو گروه پارلمانی کشورمان در مجمع مجالس آسیایی (APA) ، برای شرکت در نشست شورای اجرایی این مجمع به ترکیه عزیمت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه با اشاره به سفر هیات پارلمانی ایران به روسیه، گفت: در این سفر بر ضرورت همکاری های امنیتی میان دو کشور تاکید شد و پیگیری های لازم در خصوص توافقات کشور در حوزه برق و کریدور شمال - جنوب صورت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- نشست گروه های دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و شورای فدراسیون روسیه شامگاه پنجشنبه در مسکو با طرح مباحثی درباره تجارب ایران در گذر از تحریم ها، لزوم تقویت تلاش ها برای توقف کشتار غیرنظامیان در فلسطین و لزوم تسهیل ورود شهروندان ایرانی در فرودگاه های روسیه همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات پارلمانی پارلمانی ایران به ریاست ابراهیم رضایی به روسیه سفر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته دائمی امور سیاسی مجمع مجالس آسیایی(APA) که به میزبانی مجلس عراق در شهر بغداد برگزار شد، با تصویب قطعنامه فلسطین و همچنین ارائه بیانیه در مورد حمایت از مردم بی دفاع فلسطین به ویژه در غزه، به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هیات پارلمانی اعزامی ایران برای شرکت در اجلاسیه اتحادیه بین المجالس جهانی گزارشی را در مورد عملکرد خود در این دوره از اجلاس به نمایندگان در نشست غیرعلنی مجلس ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۱    
هیاتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس به ریاست وحید جلال زاده به مسکو سفر کردند و ضمن دیدار و گفتگو با مقامات روسی پیرامون آخرین تحولات غزه، پیام کتبی دکتر قالیباف رئیس قوه مقننه در خصوص اجماع سازی پارلمان های حامی فلسطین علیه جنایات رژیم صهیونیستی را تقدیم رئیس دومای روسیه کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح اهداف سفر به روسیه گفت: هدف سفر منطقه ای هیات پارلمانی ایران اجماع سازی پارلمان های کشورهای دوست علیه رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم غزه است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنور در تشریح دستاوردهای هیات پارلمانی ایران در اجلاس IPU گفت: 206 کشور در دنیا وجود دارند که 193 کشور عضو سازمان ملل و 178 کشور عضو اتحادیه بین المجالس جهانی هستند؛ سالی دو بار این اجلاس جلسه سراسری دارد و هر سال یک کشور میزبان است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۷:۲۴    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: موضع گیری هیات پارلمانی ایران در IPU سبب اتحاد کشورها علیه رژیم صهیونیستی شد.
نماینده   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور هیات پارلمانی ایران در اجلاس اتحادیه بین المجالس، گفت: کشورها در اجلاس IPU متوجه شدند که می توان علیه اسرائیل موضع گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای اسلامی و عربی همدل، متحد و منسجم عمل کردند برهمین اساس می توان گفت این سفر نتایج پرباری داشت و آنچه خواستیم در دفاع از فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی در فضای اجلاس رخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور هیات پارلمانی ایران در اجلاس اتحادیه بین المجالس، گفت: کشورها در اجلاس IPU متوجه شدند که می توان علیه اسرائیل موضع گرفت.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات هیات پارلمانی ایران از همان ابتدای برگزاری اجلاس باعث شد که تا آخر اجلاس از تریبون ها در دفاع از غزه و علیه رژیم صهیونیستی صحبت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر هیات پارلمانی کشورمان به ویتنام خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مقامات شورای فدراسیون روسیه بر لزوم اجماع سازی میان کشور های دوست فلسطین به منظور پایان دادن به جنایات صهیونیست ها و ایجاد آتش بس در غزه تاکید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح سفر هیات پارلمانی ایران به روسیه از تقدیم پیام رییس مجلس ایران به رییس مجلس دومای روسیه خبر داد و گفت: درنشست با مقامات مجلس دومای روسیه درخواست اجماع سازی علیه رژیم صهیونیستی در جهت توقف وحشیگری های این رژیم علیه مردم غزه مطرح شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در سفر خود به مسکو اعلام کرد که ایران و روسیه باید به تلاش های خود برای آتش بس فوری در غزه شدت بخشند تا کشتار کودکان و زنان و مردم بی دفاع غزه متوقف شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دمشق- ایران پرس: هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجلس خلق سوریه دیدار و پیام رئیس مجلس شورای اسلامی ایران را تقدیم وی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با رئیس مجلس نمایندگان سوریه، ضمن ابلاغ پیام رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: سفر هیات پارلمانی ایران به منطقه منظور تکمیل استفاده از ظرفیت دیپلماسی برای هماهنگی بیشتر محور مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و هیات همراه در ادامه رایزنی های دیپلماسی پارلمانی و با هدف اجماع سازی علیه رژیم جعلی صهیونیستی و توقف تجاوزات به غزه و ابلاغ پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس مجلس روسیه عازم مسکو شدند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس در حاشیه برگزاری اجلاس مجمع بین المجالس جهانی (IPU) با رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی دیدار و گفت وگو کرد. حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری ...