دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۲۸Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «خرم دره»

ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۰    
گروه اجتماعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره از اعزام 55 مبلغ دینی در ایام محرم در این شهرستان خبر داد و گفت: رویکرد برنامه های محرم قرآن محوری و مسجدمحوری است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶    
تئاتر (به روی نی) توسط گروه تئاتر قلندر به کارگردانی داوود نجفی به مناسبت ماه محرم از مورخه 3 الی 6 مهر در فرهنگسرای امام خمینی (ره) خرم دره به روی صحنه می رود .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۷    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم دره به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر اقدام به برگزاری نشستی با حضور کارکنان در اداره نمود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۹    
به گزارش خبرگزاری همسو ، امیرعلی نیک بخش ظهر امروز در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خرم دره با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس عنوان کرد: رشادت و از جان گذشتگی شهدا سبب شده است انقلاب به چهل سالگی برسد . ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۸    
مسئول کانونهای مساجد شهرستان خرم دره از کانونهای فرهنگی و هنری دانشگاههای اسلامی کار ، پیام نور وعلمی کاربردی بازدید نمود .
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۰    
گروه اجتماعی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره با تأکید بر تییین درس های عاشورا گفت: باید فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در ابعاد مختلف جامعه نهادینه شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۵    
گروه فرهنگی - امام جمعه خرم دره از برگزاری تجمع بزرگ عاشورائیان در این شهرستان خبر داد و گفت: تجمع بزرگ عاشورائیان اتحاد و انسجام شیعیان را به رخ جهانیان می کشد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۷    
گروه اجتماعی- مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره گفت: مدارس شاهد به عنوان سنگر آموزش و تربیت یادگاران دفاع از میهن، نقشی کلیدی در فرهنگسازی فرهنگ ایثار و شهادت برعهده دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۵    
فیلم برداری و تدوین فیلم کوتاه روایت از درون به کارگردانی علی محمدی در شهرستان خرم دره به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۴:۰۸    
رئیس شورای هیئات مذهبی خرم دره گفت: تجمع بزرگ عاشورائیان طبق سال گذشته در چهارراه قائم برگزار خواهد شد که تمهیدات لازم برای هرچه باشکوه برگزار شدن آن اندیشده شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۰    
گروه معارف رئیس شورای هیئت مذهبی شهرستان خرم دره با اشاره به اینکه حادثه عاشورا حلقه زنجیر تقابل بین حق و باطل است، گفت: مهم ترین عبرت در قیام خونین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مقاومت و پایداری در برابر جبهه باطل و استکبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۷    
معاون شبکه بهداشت و خدمات درمانی خرم دره از راه اندازی کانون های سلامت محله در این شهرستان با اهداف خاص تعریف شده برای آن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۴    
جلسه هماهنگی برای برنامه های ایام محرم شهرستان خرم دره تشکیل و پیش بینی های مورد نیاز امنیتی و بهداشتی در آن برنامه ریزی شد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۷    
به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون مزار شهدای شهرستان خرم دره گلباران شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به مناسبت روز ملی چاپ از چاپخانه های شهرستان خرمدره بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۱:۱۴    
نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ایرا ن با همدلی و وفاق ازگردنه های سخت این نظام عبورمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۶    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم دره از برگزاری مسابقات داژبال قهرمانی کشور با حضور 13 تیم در خرم دره خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۸    
امام جمعه خرم دره گفت: خدمت رسانی به خانواده شهدا وظیفه همگانی است .
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱    
گروه فرهنگی - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره بر ضرورت بهره گیری مادحین از منابع معتبر در مداحی تاکید کرد..
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۴:۰۷    
رئیس اداره دامپزشکی خرم دره به فعالیت پنج اکیپ دامپزشکی همزمان با محرم در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این اکیپ ها به صورت ثابت و سیار فعالیت خواهند کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۱۲    
گروه فرهنگی- رئیس شورای هیات مذهبی شهرستان خرم دره ضمن تأکید بر تبیین فلسفه قیام عاشورا گفت: قرآن محور بودن سد محکم نفوذ خرافات در عزاداری ها است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۷    
گروه فرهنگی- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم دره گفت: ماه محرم بهترین فرصت برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۹    
کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره با شهردار شهر دیدار و در موضوعات فرهنگی و هنری این شهرستان به گفتگو پرداختند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۸:۰۲    
گروه سیاست و اقتصاد- امام جمعه خرم دره گفت: خدمت در نظام اسلامی موهبتی است که به واسطه خون شهدا حاصل شده است و زیر سئوال بردن عملکرد مسئولان بدون آگاهی اشتباه است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۷    
فرماندار شهرستان خرم دره گفت: مهاجرپذیر بودن یک شهر سبب افزایش حاشیه نشینی می شود .
ایثار   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۴    
مراسم تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خرم دره با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۰    
گروه اجتماعی - فرشته قربانی، بانوی کماندار خرم دره ای تیم ملی کشورمان مدال خود در بازی های آسیایی جاکارتا را تقدیم شهدای مدافع حرم کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۷    
دومین جشنواره روستای استان زنجان از پنجم تا نهم شهریور جاری در مجموعه تفریحی گاوازنگ برگزار شد و هنرمندان شهرستان خرم دره در این جشنواره به اجرای برنامه پرداختند .
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۷    
گروه سیاست و اقتصاد فرماندار خرم دره گفت: محتکران پا بر روی خون شهدا می گذارند و باید در قبال آنان پاسخگو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۰:۴۰    
آئین استقبال از فرشته قربانی ورزشکار خرم دره ای اعزامی به جاکارتا که موفق به کسب مدال برنز این بازی های شده است، در این شهر برگزار شد.