چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۰۵Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاسوس آمریکایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – خانواده هری دان جوان انگلیسی که دو سال پیش در یک سانحه رانندگی با همسر یک دیپلمات جاسوس آمریکایی به قتل رسید، برای فرجام خواهی به دولت جو بایدن متوسل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به محض ورود جاناتان پولارد، جاسوس آمریکایی این رژیم و همسرش به اراضی اشغالی به استقبال آن دو رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جاسوس آمریکایی رژیم صهیونیستی پس از صدور حکم آزادی خود در دولت کنونی واشنگتن، به اراضی اشغالی مهاجرت کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- منابع صهیونیست می گویند جاناتان پولارد به اسراییل بازگشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ جاناتان پولارد مامور سابق اطلاعاتی در آرتش آمریکا و یهودی اهل این کشور در سال 1985 به جاسوسی برای اسراییل متهم شد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی اظهار کرد، بهتر است جاسوس جاناتان پولارد که اخیرا واشنگتن آزادش کرده به اسرائیل نیاید حداقل الان نیاید زیرا شرایط مناسب نیست. ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در مطلبی با عنوان "ضرورت عزل و محاکمه عنصر نفوذی در مدیریت سازمان محیط زیست" نوشت: رئیس سازمان محیط زیست، پس از گماشتن یک جاسوس آمریکایی به معاونت این سازمان که به فرار وی ختم شد، کار را به جسارت علیه ساحت امام خمینی(ره) رسانده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال لغو محدودیت سفر جاسوس یهودی آمریکایی رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم قول فراهم کردن یک زندگی آسوده را برای این جاسوس در اراضی اشغالی داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جاناتان پولارد، شهروند آمریکایی یهودی که به جرم جاسوسی نظامی و اطلاعاتی برای رژیم صهیونیستی در آمریکا به حبس ابد محکوم شده بود، در پی رفع آخرین محدودیت ها، از روز جمعه،یک شهروند آزاد محسوب می شود و می تواند برای زندگی به سرزمین های اشغالی برود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۱۰۹ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: وزیر امور خارجه ضمن تکذیب تبادل دو جاسوس بازداشتی با آمریکا، گفت: وزارت خارجه پیشنهاد مبادله تمامی زندانیان دو طرف (ایران و آمریکا) در همه نقاط جهان را داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود به حمایت از جاسوسان آمریکایی بازداشت شده در کشورمان پرداخت و خواستار آزادی آنها شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یک شهروند خارجی وقتی وارد آمریکا می شود، با دو انتخاب بیشتر روبرو نیست؛ آن دو راه این است که یا تبدیل شود به یک جاسوس آمریکایی و یا اینکه زندانی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جان هیث متیو، به همراه سه نفر دیگر در ونزوئلا بازداشت شد و مقامات از آن ها دلار آمریکا، اسلحه، تلفن ماهواره ای و مواد منفجره پلاستیکی کشف کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۷    
دادستان کل ونزوئلا اعلام کرد، متیو جان هیث، جاسوس ادعاشده آمریکایی به اتهامات مربوط به تروریسم و قاچاق سلاح در ونزوئلا متهم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۱    
دادستان ارشد ونزوئلا روز دوشنبه اتهامات جاسوس آمریکایی را که اخیرا در نزدیکی یک مجتمع بزرگ پالایشگاهی بازداشت شده، اعلام کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دادستانی ونزوئلا اعلام کرد که یک جاسوس آمریکایی که اخیرا در نزدیکی تاسیسات نفتی این کشور بازداشت شد قصد خرابکاری در شبکه برق و نفت ونزوئلا را داشته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۱    
دادستان کل ونزوئلا گفت: یک تفنگدار و جاسوس آمریکایی که هفته گذشته در نزدیکی تاسیسات نفتی ونزوئلا دستگیر شد، همچنان با اتهامات "تروریستی " مواجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان ارشد ونزوئلا به جزئیات بیشتری از دستگیری جاسوس آمریکایی و همدستان وی و توطئه آن ها برای خرابکاری در صنایع برق و نفت این کشور اشاره کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از رویترز: دولت نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا هویت جاسوسی را که هفته گذشته در اطراف مجموعه پالایشگاهی واقع در شمال غرب کشور بازداشت شده بود؛ فاش کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رسانه دولتی ونزوئلا روز یکشنبه نام جاسوس آمریکایی بازداشت شده در نزدیکی بزرگترین مجتمع پالایشگاهی این کشور را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رسانه حامی دولت ونزوئلا هویت جاسوس آمریکایی بازداشتی در این کشور را که اخیرا در نزدیکی بزرگترین مجتمع پالایشی ونزوئلا دستگیر شد، اعلام کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ ونزوئلا در مطلبی با استناد به گزارش اولیه مقامات این کشور، نام و هویت جاسوس آمریکایی بازداشت شده در ونزوئلا را اعلام کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۲    
شفقنا- رسانه های ونزوئلا تایید کردند که یک جاسوس آمریکایی به همراه سه نفر دیگر در نزدیکی مجتمع پالایشگاه نفت این کشور دستگیر شده است. هفته پیش مادورو رییس جمهور ونزوئلا این خبر را اعلام کرده بود. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۴    
دولت ونزوئلا از دستگیری مردی خبر داد که وی را به عنوان جاسوس آمریکایی معرفی کرد.
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت ونزوئلا اعلام کرد یک جاسوس آمریکایی را که سلاح های سنگین و پول به همراه داشت در نزدیکی 2 پالایشگاه این کشور دستگیر کرده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۴    
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد، نیروهای امنیتی این کشور یک جاسوس آمریکایی را با مقادیر زیادی پول نقد و سلاح سنگین، در مجاورت دو پالایشگاه دستگیر کرده اند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان – مهم ترین رویداد ها و تحولات بین الملل طی ساعات گذشته بدین شرح است. *شمار تلفات و مبتلایان ویروس کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به 28 میلیون و 657 هزار و 2 نفر افزایش یافته و 919 هزار و 715 نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۸    
عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و بحرین، دستگیری جاسوس آمریکایی در نزدیکی پالایشگاهی در ونزوئلا و استعفای یک مقام ارشد وزارت دادگستری آمریکا از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا روز جمعه اعلام کرد که یک "جاسوس آمریکایی در حال جاسوسی از بزرگترین مجتمع پالایشگاهی در ونزوئلا بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا از بازداشت یک تفنگدار دریایی آمریکا در شمال غرب کشورش و حین جاسوسی از مجموعه پالایشگاهی پاروگوانا خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ریاست جمهوری ونزوئلا بامداد شنبه از بازداشت یک جاسوس آمریکایی در نزدیکی های پالایشگاه این کشور خبر داد.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد، یک جاسوس آمریکا حین جاسوسی از بزرگترین مجتمع پالایشگاهی در این کشور که به شدت از بحران کمبود سوخت رنج می برد، بازداشت شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۶:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا از بازداشت یک جاسوس آمریکایی در نزدیکی پالایشگاه های ونزوئلا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد که به تازگی طرحی تخریبی در یک پالایشگاه بزرگ نفتی خنثی و یک جاسوس آمریکایی در حال انجام ماموریت جاسوسی در دو پالایشگاه بزرگ نفت این کشور دستگیر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۴:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد نیروهای امنیتی این کشور یک جاسوس آمریکایی را با مقادیر زیادی پول نقد و سلاح سنگین دستگیر کرده اند.
سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش از اخطار نیروی پدافند هوایی ارتش به پرنده های فرامنطقه ای به منظور فاصله گرفتن از منطقه عمومی رزمایش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۵    
اعضای خانواده هری دان در اولین سالگرد قتل این جوان 19 ساله اعلام کردند به تلاش های خود تا محاکمه این زن جاسوس آمریکایی ادامه می دهند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تحلیلگر مطرح جهان عرب نسبت به تکرار تجربه عراق و لیبی در لبنان هشدار داد. به گزارش شیعه پرس، عبدالباری عطوان تحلیلگر مشهور جهان عرب با انتشار یک پست توئیتری نوشت: آیا ما فراموش کرده ایم که تیم تحقیقاتی در عراق چه کرد؟ ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استفاده از موشک ها و سامانه های جدید در چهاردهمین رزمایش پیامبر اعظم سپاه در منطقه عمومی جنوب کشور باعث شد تا ارتش آمریکا پیشرفته ترین جاسوس های پرنده خود را برای رصد آنلاین، به خلیج فارس اعزام کند.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم: خبرنگار سانا از دستگیری دو جاسوس وابسته به ایالات متحده در سوریه خبر داد. خبرنگار خبرگزاری سوریه (سانا) شب گذشته به نقل از یک منبع میدانی در منطقه تدمر گزارش داد که نیروهای سوریه طبق اطلاعات به دست آمده و نظارت مستمر بر محورهایی که احتمال نفوذ گروه های تروریستی وجود دارد٬ موفق به دستگیری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا– وزیر امور خارجه انگلیس در آستانه دیدار با همتای آمریکایی اش باردیگر پرونده قتل نوجوان انگلیسی به دست جاسوس آمریکایی را پیش کشید و خواستار استرداد فرد متهم به انگلیس شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با رد شایعات درباره انجام مذاکراتی درباره تبادل "پل وِلان" جاسوس آمریکایی با اتباع روس زندانی در ایالات متحده، از آمادگی مسکو برای رایزنی با پراگ در رابطه با قضیه جاسوسی اخیر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ضمن دادن هشدار به رژیم صهیونیستی در مورد پیامدهای اشغالگری این رژیم گفت: تلاش اسراییل برای حاکمیت بر بخش هایی از کرانه باختری رود اردن، موج جدید خشونت در منطقه را به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۴    
معاون وزیر خارجه روسیه امکان از سر گیری مذاکرات با طرف آمریکایی درباره تبادل "پل وِلان"، که به جرم جاسوسی به 16 سال زندان محکوم شده، پس از لازم الاجرا شدن حکم وی را بعید دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- معاون وزیر خارجه روسیه امکان مبادله پل اولیان جاسوس آمریکایی محکوم به حبس در روسیه با زندانیان روس در آمریکا را رد کرد و گفت: امکان چنین مبادله ای مطرح نیست.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۰    
وزیر خارجه آمریکا اقدام دادگاه مسکو در صدور حکم زندان برای تفنگدار دریایی سابق واشنگتن به جرم جاسوسی را محکوم کرد و آزادی فوری او را خواستار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۵    
مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت: پل اولیان جاسوس آمریکایی که به زندان محکوم شده است را نباید گروگان سیاسی خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا اقدام دادگاه مسکو در صدور حکم زندان برای تفنگدار دریایی سابق واشنگتن به جرم جاسوسی را محکوم کرد و آزادی فوری او را خواستار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- پل اولیان تفنگدار دریایی سابق آمریکا که نزدیک به یک سال پیش در روسیه به جرم جاسوسی بازداشت شده بود به 16 سال زندان محکوم شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از آنکه دادگاهی در مسکو پال ولان تفنگدار سابق آمریکایی را به جرم جاسوسی به 16 سال زندان با اعمال شاقه محکوم کرد جان سالیوان سفیر آمریکا در روسیه این حکم را ناعادلانه برشمرد.