یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۳:۴۹Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسن سلامی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۷    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: یکی از مهمترین مباحث، آموزش سربازان وظیفه و ترویج معارف دوران دفاع مقدس است که امروز مرکز پدافند هوایی سمنان، رتبه اول آموزش معارف دفاع مقدس ویژه سربازان را در استان به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: چهل سالگی دفاع مقدس فرصت ارزشمند و مناسبی جهت بازخوانی فرهنگ غنی و دستاوردهای دوران دفاع مقدس و انتقال آن به نسل های آینده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: شهدای گمنام به عنوان ستارگانی درخشان و نگینی ارزشمند در شهر های مختلف هستند که باید یادمان های آنان مراکز فرهنگی ترویج ارزش های ناب انقلاب و دفاع مقدس باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان باید در اولویت طرح های عمرانی و گفتمان مسئولین قرار گیرد و نیاز به عزم و باور انقلابی و جهادی دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیکر مطهر 6 شهید گمنام در شهرهای سمنان، مهدیشهر، شاهرود و دامغان تشییع می شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی با صدور پیامی شهادت محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح را خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، ملت شهیدپرور ایران اسلامی و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.
احتساب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
احتساب - سرهنگ محمد حسن سلامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان گفت: دفاع مقدس ما قبل از اینکه یک واقعه با عظمت تاریخی باشد که در تاریخ کشور نظیرش را سراغ نداریم و این خودش در خور تجلیل است بلکه روحیه جهاد در راه خدا و مجاهدت پروری را در مردم ما تقویت کرده و در جوان ها روحیه ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با عنوان اقتدار 40 از 31 شهریور در مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان برپا می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: از 30 هزار رزمنده دفاع مقدس استان سمنان در چهلمین سالگرد دفاع مقدس تجلیل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۲    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: صدا و سیمای مرکز سمنان با استفاده از ظرفیت آرشیو اسناد مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان می تواند در در تولید برنامه های رادیویی دفاع مقدس تاثیر گذار باشد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از سمنان ، سرهنگ محمد حسن سلامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان به همراه جمعی از رزمندگان عملیات مرصادبه مناسبت گرامیداشت عملیات مرصاد، با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان دیدار کردند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر رضا نقدی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به همراه هیئت ریسه دانشگاه استان در اولین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس دانشگاه فنی حرفه ای استان سمنان با سرهنگ محمد حسن سلامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان دیدار و گفتگو کرد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: دفاع مقدس الگویی متعالی برای بیداری اسلامی و روحیه مقاومت و جهادی که در کشورهای منطقه وجود دارد، برگرفته از دفاع مقدس ملت ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۵    
محمد حسن سلامی گفت: برای معرفی نقش زنان جهادی استان سمنان از ابتدای انقلاب تا کنون به جامعه اسلامی همچنین ارتقای جایگاه زنان ایثارگر استان در سطح جامعه، تشکل مردم نهاد زنان ایثارگر سمنان راه اندازی خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس الگوی جاودانه ملت ایران برای عبور از سختی های ناشی از فتنه انگیزی و توطئه نظام سلطه و استکبار است که اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران محصول مقاومت و درس آموزی از هشت سال دفاع مقدس است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: اگر امروز صحبت از استقامت، ایثار و شجاعت می شود ناشی از رشادت های جوانان و رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس است که با شجاعت و ایثارگری مانع از تحقق اهداف دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: آشنا کردن دانش آموزان با تفکر جهادی و انقلابی و همچنین رشادت های جوانان ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس همواره باید در اولویت کاری معلمان و دبیران در مدارس باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۱    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: دفاع مقدس نشان سربلندی، سرفرازی و عزت ملت ایران است و اقتدار و عزت امروز جامعه ما را شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تأمین کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسن سلامی گفت: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی می شود فرهنگ ایثار و شهادت است و جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه وظیفه مهمی را بر عهده داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۶    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس به عنوان سربازان خط مقدم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه محسوب می شوند و منبع عظیمی از تجربیات ارزنده هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسن سلامی گفت: عصاره و چکیده مرکز فرهنگی و موز دفاع مقدس نماد سال های دفاع مقدس است که نقش بسزایی در معرفی و تببین ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در بین نسل جوان دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسن سلامی گفت: وحدت و ایثار محور پیروزی های رزمندگان در دفاع مقدس بود و اگر امروز نیز از این نیرو بهره ببریم می توانیم در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۰    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: دفاع مقدس الگویی برای اقتصاد مقاومتی در کشور خواهد بود و اعتقاد به توانایی جوانان و توانمندی داخلی کشور، روحیه جهادی و انقلاب و بهره گیری از تجارب کشور در دوران دفاع مقدس، قطعا راهگشای مشکلات امروز کشور خواهد بود.
به گزارش نویدتهران، فرمانده کل سپاه با صدور حکمی سردار نعمان غلامی را به سمت فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) منصوب کرد. آیین تکریم و معارفه فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) پیش از ظهر امروز ( چهارشنبه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسن سلامی فرمانده کل سپاه ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۲    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت : بیش از 50 برنامه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با شیوه ای نوین برای مخاطبان به خصوص جوانان تولید شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسن سلامی گفت: بیش از 1500 برنامه توسط 90 دستگاه اجرایی به دبیرخانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس ارسال شده است و نقش مردمی بودن آن بایستی با فراهم کردن شرایط مشارکت مردم در برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس پررنگ شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس یادآور تلاش، ایثار و ایمان راسخ رزمندگان اسلام است؛ برهمین اساس هدف از گرامیداشت آن یادآوری ایثار و مقاومت فرزندان این مرز و بوم برای نسل های جوان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس یک فرصت بی نظیر است که می تواند بسیاری از کار های ماندگار در آن دوران طلایی را بازخوانی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۰    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خصوص بین نسل جوان محور برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: اقشار مختلف مردم، خیران، بسیجی ها و به ویژه پزشکان، پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان امروز به عنوان مدافعان سلامت و با اخلاص پای کار آمده تا شر این بیماری از سر مردم این سرزمین کم شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سرلشکر حسن سلامی به همراه سردار فدوی به منزل شهیدان پاشاپور و زمانی نیا رفته و با آن ها دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: زنان مشوق اصلی حضور فرزندان و همسران در جبهه های جنگ بودند و ایجاد آرامش در جامعه را برعهده داشتند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ حسن سلامی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: چاپ کتاب از پایانه نامه های فاخر مربوط به دفاع مقدس و پایداری از نخبگان استان سمنان با تامین اعتبار از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان انجام می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۲    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: هفتمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز شنبه 26 بهمن در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان سمنان برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: در اولین جشنواره برترین تشکل های مردم نهاد در حوزه نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس استان سمنان از 14 تشکل برتر در این حوزه تقدیر شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ حسن سلامی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: برای احداث ساختمان موزه پارک موزه دفاع مقدس 80 میلیارد ریال هزینه شده است. وی تصریح کرد ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: پیشنهاد ثبت پارک موزه دفاع مقدس سمنان به اداره کل میراث فرهنگی، گردگشری و صنایع دستی استان سمنان ارایه شده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: با توجه به اینکه درس آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس به عنوان درس الزامی از لیست دروس اختیاری به تمام مراکز دانشگاه آزاد ابلاغ شده انتظار داریم از ترم بهمن شاهد افزایش حداکثری کلاس ها در تمام مراکز دانشگاه آزاد سطح استان باشیم.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۸    
سردار سرلشگر پاسدار حاج حسن سلامی فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی مهمان روستاییان قمصر در بخش کهریزک بود . در این حضور که با شور و اشتیاق و استقبال بی نظیر روستاییان همراه بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۲    
بیروت - ایرنا - قدرت سیاسی در لبنان که در نهاد و نظام طایفه ای خلاصه می شود در اذهان بیشتر شهروندان این کشور فرو ریخته است و نهاد و نظام مدرن یا امروزی هم هنوز نتوانسته جایگزین آن شود چرا که مقاومت در ساختار و سنّت سیاسی این کشور چنین اجازه ای را نمی دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۴    
بیروت – ایرنا – امروز دوازدهم آذر 1398 خورشیدی، لبنان به ظاهر و موقت، آرام است. زیبایی و آرامش این کشور، سخت ترین دل ها را هم نرم و آرام می کند. اما برای افراد و طبقه فقیر لبنان و مهاجران سوری و فلسطینی های فقیرتر ساکن آن، چنین آرامشی معنا ندارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ارزش های دفاع مقدس متعلق به همه مردم است و همان طور که در هشت سال دفاع مقدس اقشار مردم با رویکردهای مختلف برای حفاظت از ارزش های دینی و میهنی در نبرد حق علیه باطل حاضر شدند، تبیین این ارزش ها هم باید کلان و به دور از انحصار باشد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسن سلامی گفت: تداوم حکومت اسلامی و دفاع از ارزش های انقلاب منوط به حفظ اقتدار بسیج و تفکر بسیجی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسن سلامی گفت: موسیقی نظامی بخشی از آداب نظامی و مذهبی کشور است که در زمان صلح و جنگ اقتدار، حماسه و جهاد در راه حق و حقیقت را تداعی می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱    
محمد حسن سلامی گفت: بسیج مظهر خدمت، ایستادگی و پیشرفت کشور در تمامی عرصه هاست و نهال انقلاب با خون شهدا آبیاری و با خدمات نیروهای بسیجی و مردمی تداوم پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۴    
تهران- ایرنا- انتشاراتی آبارون در آبان ماه 98 دو کتاب تازه ی حسن سلامی پژوهشگر و خبرنگار سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با عنوان بی ثباتی دولت از دیدگاه امام علی در 200 صفحه و نقد رفتار رقیب در 610 صفحه منتشر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش و بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان سمنان با انعقاد تفاهم نامه، شرایط بازدید 5000 دانش آموز را از مرکز فرهنگی پارک موزه دفاع مقدس فراهم می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۵    
تهران - ایرنا - لبنانی ها (مردم و نخبگان)از این که انسان هایی باهوش، راهگشا و حلال مسایل و مشکلات بوده و هستند به خود مباهات می کنند؛ چه لبنانی هایی که در کشورشان مانده اند و چه آنانی که در دو سده ی گذشته مهاجرت کرده و به قاره های آمریکا، اروپا، آفریقا و کشورهای عربی رفته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷    
سرهنگ محمد حسن سلامی گفت: انقلاب اسلامی از ثمرات بزرگ نهضت عاشورا است که مایه اقتدار و بقای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حسن سلامی از اجرای بیش از 2 هزار ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در استان سمنان خبر داد.