جمعه ۰۴ بهمنساعت ۱۵:۰۰Jan 2020 24

جدیدترین‌های «نوبخت»

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت بیش از 44 هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی کشور در 9 ماه نخست سال 98 خبر داد. *** پرداخت بیش از 44 هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی کشور ...
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه از صداوسیما برای انعکاس رسانه ای سیل سیستان و بلوچستان تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های صداوسیما ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۲۳    
تهران (پانا) - مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل تسنن زاهدان و محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور عصر امروز در استانداری سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر اکبر ترکان، از مریدان هاشمی رفسنجانی و حامیان حسن روحانی که این روزها تلویحا دولت روحانی را هم نقد می کند و حتی گفته بود در دولت شخصی مانند رئیسی می خواهیم ...
سلف سرویس دانشجویی مکانیزه و مجهز دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به بهره برداری رسید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: 44هزار و200 میلیاردتومان برای طرح های عمرانی در9 ماهه امسال در کشور پرداخت کردیم.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: دولت تقبل کرده در کمتر از یک سال با همکاری بنیاد مسکن خانه افرادی که در سیل سیستان و بلوچستان تخریب و یا آسیب دیده را بسازد. به گزارش خبرگزاری مهر ...
گلستان 24   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۳    
نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از صداوسیما برای انعکاس رسانه ای سیل سیستان و بلوچستان تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی شهر زاهدان با حضور محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان محمدباقر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با وعده های خوب به خاش و سیستان و بلوچستان آمد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان با حضور دکتر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس بنیاد مسکن، استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان استانی و محلی و علما و بزرگان و معتمدان 1750 واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
باحضور نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور رییس سازمان بنیاد مسکن انقلاب، استاندار و شماری از مسوولان استان هزار و 750 واحد مسکونی ویژه محرومان در سیستان وبلوچستان در شهرستان خاش افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۰    
ایرنا- زاهدان-محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور افتتاح هزار و 750 واحد مسکونی محرومان سیستان و بلوچستان به شهرستان خاش سفر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دو طرح عمرانی و خدماتی با حضور رییس سازمان برنامه وبودجه کشور در سیستان وبلوچستان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از زحمات خبرنگار صداوسیما به دلیل پوشش دقیق و کامل اخبار سیل در سیستان و بلوچستان، تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
باحضور نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور رییس سازمان بنیاد مسکن انقلاب، استاندار و شماری از مسوولان استان هزار و 750 واحد مسکونی ویژه محرومان در سیستان وبلوچستان در شهرستان خاش افتتاح شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۳    
رمضانپور با اشاره به هماهنگی های لازم برای گفتگو و دیدار با دکتر نوبخت، اظهار داشت: در این جلسه و پیرامون بحث شورای عالی ترافیک و کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی صحبت های لازم و رایزنی ها صورت پذیرفت.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار رشت با شاره به مساعدت های محمد باقر نوبخت معاون ریاست جمهوری در اجرای این پروژه تراموای رشت گفت: در دهه مبارک فجر کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه به زمین خواهد خورد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نوبخت گفت: ساخت 24 هزار و 250 واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان تا سال آینده به اتمام می رسد. رکنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 2 هزار و 225 واحد مسکونی در بردسکن و روستاهای... ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۲    
چابهار- ایرنا- محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه وبودجه با حضور در چابهار یک واحد مسکونی در روستای "کمبل کریم بخش" را به نمایندگی از هزار واحد مسکن محرومان و مددجویان کمیته امداد این شهرستان افتتاح کرد، بازدید از بندر شهیدبهشتی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه سفر به چابهار 1000 واحدمسکن محرومان ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را در روستای کمبل کریم بخش از توابع بخش مرکزی چابهار را افتتاح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از مناطق سیلزده چابهار(پیرسهراب، عورکی، پلان، دشتیاری، تلنگ وسایر مناطق) بصورت هوایی بازدید و از نزدیک با مردم دیدار کرد، وی همچنین کلنگ ساخت 16هزار واحد مسکونی را کلنگ زنی کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه برای کلنگ زنی پروژه بازسازی مناطق سیل زده به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نوبخت گفت: ساخت 24 هزار و 250 واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان تا سال آینده به اتمام می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه رییس بنیادمسکن کشور، استاندار سیستان و بلوچستان و مسوولان محلی از مناطق سیلزده چابهار بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان از مناطق سیلزده چابهار بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بازدید هوایی نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۶    
مشاور سابق روحانی گفت: آقای نوبخت و آقای واعظی بچه های خوبی هستند ولی عالی نیستند. آقای نوبخت شخصی بسیار خوبی است ولی در وزارتخانه ای غیر از سازمان برنامه می تواند مفید تر باشد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به سیستان و بلوچستان سفر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور بازدید از مناطق سیل زده بلوچستان و بررسی مسائل و مشکلات مردم /امروز/ چهارشنبه وارد فرودگاه کنارک-چابهار شد و مورد استقبال گرم استاندار و مسوولان استان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۰    
چابهار- ایرنا- دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور بازدید از مناطق سیل زده بلوچستان و بررسی مسائل و مشکلات مردم /امروز/ چهارشنبه وارد فرودگاه کنارک-چابهار شد و مورد استقبال گرم استاندار و مسوولان استان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۵    
محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دقایقی قبل وارد فرودگاه کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور در دولت یازدهم معتقد است دولت بیشتر در گرایشات واعظی و نوبخت دیده می شود و به همین جهت کارآمدی این دولت دوازدهم معادل کارآمدی واعظی و نوبخت است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ترکان بر این باور است که عملکرد دولت باعث شده است که محبوبیت اصلاح طلب در جامعه ریزش کند که نتوانند در انتخابات رای بیاورند. همچنین ترکان اعتقاد دارد که اداره دولت بیشتر با سلیقه واعظی و نوبخت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز چهارشنبه به استان سیستان و بلوچستان سفر می کند.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۶    
رکنا: مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: اشتغال کار و تولید بدون پشتوانه نظام مالیاتی و تأمین اجتماعی، کاذب است. محسن هاشمی گفت : نباید با تزلزل، فرافکنی و انفعال، در حل مشکلات کوتاهی کرد. رکنا: محمدباقر نوبخت با بیان اینکه برنامه های جهادی برای توسعه کشور تدوین شده اظهار کرد... ...
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۳    
با توجه به گفته های رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، قطعه یک آزادراه تهران_شمال در دهه فجر افتتاح خواهد شد. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت در این خصوص توضیح داد: همانطور که خردادماه اعلام کردیم قطعه یک آزاد راه تهران_شمال به زودی افتتاح خواهد شد ...
جام جم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اکبر ترکان مشاور سابق روحانی براین باور است که تعداد کمی از اصلاح طلبان به مجلس یازدهم ورود می کنند. همچنین بر این باور است که عملکرد دولت باعث شده است که محبوبیت اصلاح طلب در جامعه ریزش کند که نتوانند در انتخابات رای لازم را بیاورند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۶:۱۱    
اقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در یادداشتی به انتقاد شدید از محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد باقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه دیروز از روند ساخت پروژه های آزاد راه تهران-شمال و انتهای بزرگراه همت بازدید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به افتتاح قطعه یک آزادراه تهران – شمال در دهه فجر، هزینه تمام شده این پروژه را 10 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۲    
نوبخت با اشاره به تزریق 15 میلیاردتومان اعتبار برای ادامه طرح آزاد راه شهید گفت: مسافران نوروزی از آزاد راه شهید همت البرز می گذرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۱    
استاندار سیستان و بلوچستان از سفر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به این استان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس بنیاد مستضعفان و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح سه شنبه از آزادراه تهران – شمال بازدید کردند. تاریخ انتشار: 16:58 - 01 بهمن 1398 - کد خبر: 589124
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۹    
محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در سفر یک روزه خود به استان البرز از آزاده راه همت و قطعه اول پروژه آزاد راه تهران شمال بازدید و در جریان روند پیشرفت این آزاد راه قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت حقیقی رئیس سازمان برنامه و بودجه و پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان صبح سه شنبه 1 بهمن 1398 از منطقه یک آزادراه تهران شمال در آستانه افتتاح است، بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه روز سه شنبه از آخرین مراحل ساخت و تکمیل قطعه یک آزادراه تهران - شمال بازدید کرد.
الف   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۴    
محمد باقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه و سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان صبح سه شنبه 1 بهمن 1398 از آخرین مراحل ساخت و تکمیل قطعه یک آزادراه تهران - شمال بازدید کردند ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مفصل پروژه ادامه همت به جاده چالوس تا 10 اسفند به پایان می رسد و با این اوصاف به نظر می رسد مسافران نوروزی بتوانند از اواخر اسفند از این مسیر تردد داشته باشند. ...