سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۴:۲۳Apr 2020 7

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران خارجی»

 
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: احداث شهرک صنعتی خارجی در استان می تواند برای ارز آوری و اشتغال مفید باشد و واگذاری اراضی برای احداث این شهرک باید در اسرع وقت تعیین تکلیف شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۳    
عضو هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر گفت: برای سرمایه گذاری خارجی در بخش سنگ های قیمیتی و نیمه قیمتی باید امنیت ویژه ای فراهم شود تا بتوان سرمایه گذاران خارجی را جذب کرد. ...
می متالز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سرمایه گذاری خارجی در چین طی دو ماه اخیر کاهش محسوسی یافته است.
نقدینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه- سرمایه گذاری خارجی در چین طی دو ماه اخیر کاهش محسوسی یافته است . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، داده های منتشر شده از سوی وزارت بازرگانی چین نشان می دهد که سرمایه گذاری خارجی مستقیم در چین در مجموع دو ماه نخست امسال به 134.4 میلیارد یوان ( 19 ...
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاری خارجی در چین طی دو ماه اخیر کاهش محسوسی یافته است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاری خارجی در چین طی دو ماه اخیر کاهش محسوسی یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۹    
در حالی که پس از شیوع بیماری کرونا موج بی سابقه ای از لطمات اقتصادی به پیکره اقتصاد چین وارد آمد اما اقدامات دولت این کشور در زمینه کنترل و مقابله با مضرات مخرب این بیماری بر کسب و کارها و به طور کلی اقتصاد چین موجب اعتماد دوباره سرمایه گذاران خارجی و بازگشت سرمایه خارجی به بازارهای مالی این کشور ...
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر گفت: تسهیلات ترانزیتی برای سرمایه گذاران از جمله اقداماتی که می تواند موجب افزایش انگیزه برای ورود سرمایه گذار از دیگر کشورها به بنادر ایران شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۴    
مقامات وزارت حمل و نقل ازبکستان با هیأت کورپراسیون بین المللی مالی وابسته به گروه بانک جهانی در شهر تاشکند دیدار کردند.
تحلیل بازار / معدن24   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است از آغاز امسال تا پایان دی ماه تعداد 79 مورد طرح/ واحد به ارزش 780 میلیون دلار در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور با مشارکت سرمایه گذار خارجی به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: سرمایه گذاران خارجی از چین، هند، اتریش، افغانستان و همچنین ایرانیان مقیم خارج هم اکنون در 10 طرح سرمایه گذاری به ارزش 392 میلیون یورو معادل 58 هزار و 400 میلیارد ریال مشارکت دارند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۶    
فرش بافی ایران در اواسط حکومت قاجاریه، تغییر و تحولات بنیادی را از دیدگاه هنری و اقتصادی به نظاره نشست. سرمایه گذاران خارجی در آغاز ورود خود به حوزه ی فرش دستباف در کار خرید و صادرات فرش های کهنه و نو وارد شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۶    
تهران- ایرنا- روزنامه "کوریا تایمز" کره جنوبی با اشاره به شیوع کرونا و ممنوعیت ورود شهروندان این کشور به بسیاری از کشورهای جهان و متوقف شدن مبادلات خریداران و سرمایه گذاران خارجی با تجار و شرکت های تجاری کره جنوبی در خارج از کشور، نوشت ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۷    
رپورتاژ تبلیغی / در سال های اخیر و با تسهیل قوانین اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در گرجستان از طرف سرمایه گذاران خارجی بسیار رواج پیدا کرده است و باعث شده تا بازار املاک گرجستان با رونق اقتصادی رو به رو شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی از تمایل چندین سرمایه گذار خارجی برای سرمایه گذاری در حوزه پسماند در تبریز خبر داد و خاطرنشان کرد: متاسفانه تفکرات سنتی اجازه حضور این سرمایه گذاران را نداد و این در حالی است که برخی از کمبود بودجه دولتی در این بخش گلایه می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه گفت: امسال شاهد حضور اولین سرمایه گذاران خارجی در شهرک های صنعتی استان کرمانشاه بودیم.
تحلیل بازار / نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
محصولاتی از توتون و تنباکو ، محصولات غذایی و آشامیدنی ها ، سایر محصولات کانی غیر فلزی ، ساخت مواد و محصولات شیمیایی و کک و فرآورده های حاصل از نفت در مدت زمان مورد بررسی در میان گروه های صنعتی جذاب برای سرمایه گذاران خارجی قرار دارند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۹    
رئیس هیئت مدیره شرکت کوه، سنگ، یاقوت گفت: با توجه به ایران هراسی هایی که توسط کشور آمریکا ایجاد شد و همچنین تشدید تحریم ها، سرمایه گذاران خارجی از همکاری با ما منصرف شدند و به نظر می رسد راهکاری در این زمینه وجود نداشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاران خارجی در سال گذشته میلادی با اطمینان به ثبات اقتصادی روسیه، میلیاردها دلار به اقتصاد این کشور تزریق کرده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران دارای جذابیت های بسیاری برای سرمایه گذاران خارجی است و آن ها باوجود تحریم ها به ایران می آیند، یک کارشناس ارشد بازار سرمایه در این رابطه می گوید بازدهی بورس تهران و سودآوری شرکت های ایرانی بسیار بیشتر از کشورهای منطقه و جهان است که باعث استقبال خارجی ها شده است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از رسیدن تقاضای خرید اوراق قرضه دلاری به بالاترین سطح هفت سال اخیر خبر داد.
سیتنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، گفت: تنوع سازی سبد سرمایه گذاری صندوق یکی از این اهداف است. همچنین استفاده از تجربه سرمایه گذاری سایر کشورها در بخش نوآوری ...
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به استقبال خوب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در تولید انرژی خورشیدی در یزد گفت: سرمایه گذاران خارجی متقاضی احداث نیروگاه خورشیدی 300 مگاواتی در یزد هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود شیوع گسترده ویروس کرونا در چین، میزان سرمایه گذاری خارجی در این کشور باز هم افزایش یافت.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سلیمی با بیان اینکه سرمایه گذاران خارجی اکثرا نگاه اقتصادی دارند، گفت: این شرکت ها در حال حاضر بررسی می کنند چه راه حل هایی وجود دارد تا در وضعیت فعلی هم در ایران فعالیت کنند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۵    
از کل بدهی امریکا، 30 درصد آن بدهی خارجی می باشد و شامل اوراق قرضه دولت است که برای تامین مالی منتشر می کند و دولت ها و سرمایه گذاران خارجی آنها را خریداری می کنند. تهران – اقتصادبرتر – 28 بهمن 98 یک سوم بدهی دولت امریکا در دست بخش خصوصی خود امریکاست و بدهی خارجی محسوب نمی شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه زمینه برای حضور سرمایه گذاران خارجی در ایلام فراهم است، گفت: سرمایه گذاران از ظرفیت منطقه ویژه مهران برخوردار شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه دشمن در این شرایط تمام تلاش خود را معطوف کرده که سرمایه گذاران خارجی سرمایه های خود را وارد ایران نکنند، گفت: ثبت سرمایه گذاری خارجی در کشور به رغم تمامی کارشکنی ها، ایجاد موانع و محدودیت ها از سوی دشمن 50 درصد بیشتر از 10 ماهه سال گذشته بوده است ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه دشمن در این شرایط تمام تلاش خود را معطوف کرده که سرمایه گذاران خارجی سرمایه های خود وارد ایران نکنند، گفت: ثبت سرمایه گذاری خارجی در کشور به رغم تمامی کارشکنی ها، ایجاد موانع و محدودیت ها از سوی دشمن 50 درصد بیشتر از 10 ماهه سال گذشته بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: امسال در شهرستان زرندیه طرح هایی به ارزش یک میلیون دلار با مشارکت سرمایه گذاران خارجی افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شهنار عسگریان روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد اظهار داشت: بر اساس آیین نامه یکی از وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری، شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری است که در همین راستا و با همکاری دستگاه های اجرایی مسئول ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تمایل سرمایه گذاران خارجی برای حضور در بازار ایران در 10 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۶    
کسب و کار نیوز - در شرایطی که راه های ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور بسته شده و سرمایه ها از اکوسیستم استارت آپی فراری، تنها راه می تواند چشم دوختن به کیسه داخلی ها باشد که پول خود را به این اکوسیستم بیاورند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پای سرمایه گذاران خارجی 27 سال پس از تأسیس بورس اوراق بهادار تهران به بازار سرمایه ایران باز شد و هم اکنون هزار و 528 سهامدار خارجی از 43 کشور دنیا در بازار سرمایه ایران فعال هستند
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به جایگاه خاص استان در تامین امنیت کشور گفت: اینکه سرمایه گذار خارجی کرمانشاه را برای تولید ترجیح می دهد یعنی امنیت در وجوه مختلف از جمله سرمایه گذاری در این استان ارتقا پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از بهره برداری از برخی پروژه های اقتصادی با مشارکت سرمایه گذاران خارجی علی رغم تحریم های ظالمانه امریکا در این استان خبر داد.
نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین : رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی در اولین همایش ملی سالیانه صنعت لبنیات ایران گفت: این صنعت از جمله صنایعی بوده که موفق به جذب سرمایه گذاران خارجی شده است، خوشبختانه در صنعت لبنیات سرمایه گذاری صددرصد خارجی صورت گرفته است که این نکته قابل توجهی است. ...
سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران ضمن دیدار با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از علاقه مندی برای سرمایه گذاری در پروژه های این مجموعه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۰    
حجت الاسلام محمدی لائینی خواستار ایجاد زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی در استان شد و گفت: باید تلاش شود سرمایه گذاران خارجی در استان بنگاه های تولیدی ایجاد نمایند تا معضل بیکاری جوانان برطرف شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و آلمان گفت: یکی دیگر از بخش های جایگزین درآمدهای نفت توسعه صنایع است. بدون تعارف باید گفت که این شرایط صنایع کشورمان خودکشی صنعتی است چراکه همواره در حال درجا زدن هستیم. چرا باید 50 سال نیسان آبی تولید کنیم؛ این به این دلیل است که آموزش فنی و حرفه ای به حاشیه رفته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۹    
شیراز - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس اعلام کرد: کشورهای چین ، بلژیک و آمریکا آماده سرمایه گذاری در طرح های تامین انرژی خورشیدی، فرآوری مواد پتروشیمی و ایجاد زیرساخت های حوزه سلامت هستند و دراین رابطه طرح هایی به سرمایه گذاران خارجی پیشنهاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس با بیان اینکه 11 طرح سرمایه گذاری خارجی در این استان امسال اجرایی شده است گفت: این طرح ها در 10 ماه گذشته اجرایی شده و ارزش آن بالغ بر 181 میلیون دلار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی از آمادگی این استان برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران خارجی خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - در حالی دومین نشست سرمایه گذاری فناوری با حضور سرمایه گذاران ارشد بیش از 11 کشور جهان با موضوع ارائه فرصت های سرمایه گذاری قرار است در 15 و 16 بهمن ماه برگزار شود که این نشست ها می تواند پای سرمایه گذاران خارجی را به ایران باز کند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۶    
فرار سرمایه گذاران از کشور موضوع مهمی است که بی توجهی دولت ها به آن تأثیرات سویی بر اقتصاد کشور به جای می گذارد. دولت پیش از اینکه به دنبال جذب سرمایه گذار خارجی و بسترسازی برای ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور باشد، باید عمده تمرکز خود را برای اعتمادافزایی سرمایه گذار داخلی معطوف کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به همراه استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سفر به ساوه از دو واحد تولیدی و دانش بنیان در شهر صنعتی کاوه بازدید کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مشارکت سرمایه گذاران خارجی در طرح های اقتصادی، زمینه ایجاد 15 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در این استان را تا 2 سال آینده فراهم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰    
ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مشارکت سرمایه گذاران خارجی در طرح های اقتصادی، زمینه ایجاد 15 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در این استان را تا 2 سال آینده فراهم می کند.