شنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۸:۲۹Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتشارات گاج»

ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵    
مدیر انتشارات گاج معتقد است؛ نمایشگاه مجازی کتاب تهران تجربه سرآغاز آشنایی بیشتر ناشران با فروش گسترده در فضای مجازی است و در وضعیت کنونی تنها راهکار کمک به اقتصاد نشر برگزاری آنلاین نمایشگاه است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۴    
رپورتاژآگهی کتاب های کمک درسی، مجموعه ای است که در چند سال اخیر به علت کمک به دانش آموزان در جهت درک بهتر مطالب درسی طراحی شده. این کتب، در درک جامع مطالب بسیار مفید هستند و قطعا ابزار جانبی عالی برای دانش آموزان محسوب می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب های میکرو طلایی گاج نسل جدید کتاب های کنکوری هستند که صرفا برای دانش آموزان و کنکوری های نظام جدید طراحی شده اند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۶    
انتشارات گاج از 12 شهریور 1381 کار خود را آغاز کرده و در این سال ها با تالیف بیش از 1500 کتاب از پیش دبستانی تا کنکور همراه محصلان بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۸    
کتاب های تمرین مکمل کتاب درسی، نظیرکتاب های کمک درسی انتشارات گاج با آموزش های ساده وتمرینات هدفمند وروش های آموزش خلاقانه، آموزش ازروی تصویروتنوع درسوالات می تواند تاثیربه سزایی دریادگیری آسان وعمیق وتثبیت یادگیری مطالب دردانش آموزان داشته باشد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زمانی که صحبت از رقابت بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری مطرح می شود نام کتاب های آموزشی و کمک درسی به میان می آید. با توجه به این که امروزه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری برای تثبیت مطالب خوانده شده از کتاب های کمک آموزشی متنوع استفاده می کنند لزوم بررسی مطالب کتاب آموزشی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سومین همایش ملی “نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید” تحت عنوان اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری، سوم شهریور ماه 99 در تالار آبگینه وزارت امور خارجه برگزار شد و گاج به عنوان تنها ناشر، تندیس همایش رضایتمندی مشتری را از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد. ...
فرارو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک میلیون جلد کتاب به یک میلیون دانش آموز از طریق وب سایت گاج مارکت اهدا می شود. مدیران ارشد انتشارات گاج تصمیم گرفتند یک میلیون جلد کتاب را از طریق سایت گاج مارکت در کمپینی 100 روزه (از 23 اسفند 98 لغایت 31 خرداد 99) اهداء نمایند تا مسئولیت اجتماعی خود را در شرایط امروزی در راستای تقویت و ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۲۳:۵۲    
مراسم اهدای بیش از 150 هزار جلد کتاب های موسسه گاج به دانش آموزان مناطق محروم با حضور نیکنام حسین پور مدیرعامل خانه کتاب، اصغر سلیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و ابوالفضل جوکار، مدیر عامل انتشارات گاج برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۰    
مدیرعامل انتشارات گاج از اهدای 150 هزار جلد کتاب کمک آموزشی به دانش آموزان مناطق محروم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۳    
مراسم اهدای بیش از 150 هزار جلد کتاب های موسسه گاج به دانش آموزان مناطق محروم با حضور نیکنام حسین پور مدیرعامل خانه کتاب، اصغر سلیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و ابوالفضل جوکار مدیر عامل انتشارات گاج برگزار شد.
تدبیر 24   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ظهر امروز آیین اهدای 150 هزار جلد کتاب های آموزشی گاج به خانه کتاب با حضور ابوالفضل جوکار قهرودی مدیر عامل انتشارات گاج، نیکنام حسین پور مدیرعامل خانه کتاب و همچنین اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۱۲:۴۲    
کمی جست وجو و گفت وگو با مطلعان نشان می دهد ناشری همچون ابوالفضل جوکار، بنیانگذار انتشارات گاج فقط در حوزه نشر کتب کمک آموزشی فعال نیست و شرکت ها و موسسات متعددی را هم مدیریت می کند که این شبهه روبه رویی ما نه فقط با یک ناشر آموزشی، بلکه کارتل اقتصادی را تقویت می کند.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۴    
جوکار، مدیر انتشارات گاج در ادامه دیدارهای خود به دیدار آیت الله بطحایی عضو مجلس خبرگان رهبری رفت.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تقریبا یک سال پیش بود که سیدمحمد بطحایی در گفت وگویی از نبرد با موسسه های آموزشی گفت و اشاره کرد که نمی توان به آن ها لقب مافیا داد. آذر ماه امسال البته مناقشه مشق شب تبدیل به یکی از خبرسازترین موضوعات آموزش و پرورش شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کمی جست وجو و گفت وگو با مطلعان نشان می دهد ناشری همچون بنیانگذار انتشارات گاج فقط در حوزه نشر کتب کمک آموزشی فعال نیست و شرکت ها و موسسات متعددی را هم مدیریت می کند که این شبهه روبه رویی ما نه فقط با یک ناشر آموزشی، بلکه کارتل اقتصادی را تقویت می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر جشنواره کتاب رشد در پاسخ به مصاحبه یکی از مؤسسات کمک آموزشی که در جشنواره اخیر کتاب رشد به عنوان ناشر برگزیده موردتقدیر قرارگرفته است، اظهار کرد: هیچ کتابی از این ناشر در دوره اخیر جشنواره رشد نه برگزیده شده است نه موردتقدیر قرارگرفته است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر جشنواره کتاب رشد در پاسخ به مصاحبه یکی از مؤسسات کمک آموزشی که در جشنواره اخیر کتاب رشد به عنوان ناشر برگزیده موردتقدیر قرارگرفته است، اظهار کرد: هیچ کتابی از این ناشر در دوره اخیر جشنواره رشد نه برگزیده شده است نه موردتقدیر قرارگرفته است. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه مدیرعامل انتشارات گاج با دفاع از کارکرد کمک درسی ها، مشق شب و تمرین در منزل برای دانش آموزان اظهار کرد: آموزش و پرورش قطعاً با آن مدل از کمک درسی هایی که مفیدند، به آموزش عمق می دهند و در تفهیم بیشتر مطالب مؤثرند موافق است، چرا که اگر این وزارتخانه با کتب کمک درسی مخالف باشد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه صبح نو؛ به دنبال دیدار جمعی از ناشران آموزشی کشور با تعدادی از مراجع تقلید و علمای قم گفت وگویی با ابوالفضل جوکار، مدیر انتشارات گاج انجام داد تا در جریان جزئیات این دیدار قرار گیرد. آقای جوکار، درباره دیدارتان با مراجع تقلید بگویید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات گاج با اشاره به اینکه سامانه های جایگزین، فرصت های برابر و تنوع ذائقه های فرهنگی می توانند به خوبی نیاز مردم را پاسخگو باشند، اظهار داشت: اگر متولیان برگزاری نمایشگاه کتاب با هماهنگی با ناشران نسبت به برگزاری نشست های تخصصی در این حوزه قبل از آغاز نمایشگاه اقدام کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات بین المللی گاج گفت: اهدای بخش دوم بسته های کمک آموزشی به ارزش 22 میلیارد ریال به دانش آموزان کرمانشاه به همت انتشارات بین المللی گاج در بهمن ماه کلید خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات گاج در گفت وگویی برنامه ها و تخفیف های در نظر گرفته شده در فروشگاه آنلاین گاج مارکت را تشریح کرد.
598   ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به همت یک خیر فرهنگی، بیش از 80 میلیارد ریال از بسته های کمک آموزشی انتشارات بین المللی گاج به دانش آموزان مناطق زلزله زده غرب کشور اهدا شد.
زوم تک   ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۳:۵۸    
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۸    
مدیر انتشارات گاج از ارائه خدمات و تخفیفات شگفت انگیز برای دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بتازگی یک کمپین ادبی میان شاعران و نویسندگان در فضای مجازی به راه افتاده است با نام کمپین مبارزه با جعلیات که هشتک آن فراگیر شده است.
اقتصاد آنلاین / بدندید   ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در اولین روزها از پانزدهمین سال فعالیت انتشارات بین المللی گاج، پای صحبت مهندس ابوالفضل جوکار موسس و مدیر مسئول این انتشارات نشستیم.
پانا   ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل جوکار موسس انتشارات گاج با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم آموزشی توسط این انتشارات گفت: به زودی طی یک فراخوان عمومی از همه ی معلمان و اساتید سراسر کشور طی یک طرح جامع تدوین شده تقاضا می کنیم در مباحث تعیین شده از روش تدریسشان مطابق با آئین نامه اعلامی فیلم بگیرند.
قم فردا   ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۰    
مدیر مجتمع توریستی مارال ستاره با بیان اینکه مجتمع توریستی نخل به شکل کشتی نوح در اتوبان تهران-قم ساخته می شود گفت:بیش از 4هزار و 500 نفر در انتشارات گاج و مجتمع های توریستی مارال ستاره مشغول کار هستند.
ناطقان   ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل انتشارات بین المللی گاج خبر خرید تیم صبای قم را رد کرد اما این وعده را داد با همکاری او در حال مذاکره با یک بنگاه اقتصادی هستند.
پانا   ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۳    
خبرگزاری پانا: نائب رئیس انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان شمالی گفت: انتشارات گاج بیش از 3500 نسخه کتاب کمک درسی به ارزشی بالغ بر 700 میلیون ریال به کتابخانه های عمومی استان اهداء کرد.
ایبنا   ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل جوکار، مدیر مسئول انتشارات گاج در واکنش به شایعات مطرح شده مبنی بر خرید کتابفروشی طهوری از سوی این انتشارات، با تکذیب این خبر گفت: ما انگیزه ای برای خرید کتابفروشی طهوری نداریم و داشتن یک کتابفروشی در خیابان انقلاب برای ما کافی است.
ایبنا   ۱۳۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵    
نمایندگی انتشارات گاج در قم گفت: در سراسر ایران مجتمع اختصاصی کتاب همانند مجتمع ناشران قم نداریم و این مجتمع مجموعه ای بی نظیر برای اصحاب علم و فرهنگ است.