یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۱۴:۱۸Sep 2018 23

جدیدترین خبرهای «حج 97»

روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴    
حجاج امسال96 درصد بیشتر از سال گذشته از خدمات رومینگ بین الملل نسل های3 و 4 ایرانسل در کشور عربستان در ایام حج استفاده کرده اند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷    
رئیس سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه شرایط عربستان برای عمره مهیا نیست، از ادامه مذاکرات ایران با عربستان برای برگزاری حج 98 خبر داد. به گزارش ایسنا، حمید محمدی در نشست خبری که همزمان با پایان موسم حج 97 پیش از ظهر 25 شهریور برگزار شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۰    
رصد خانه تابناک ، خبر هایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: سؤال فیفا از فدراسیون: حضور زنان در ورزشگاه چه شد؟/احضار برخی اعضای شورای شهر به قوه قضائیه/کیهان به عارف: از گوگوش خلاص شدی که می روی سراغ خانواده شهید؟ و .. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۱    
تهران-ایرنا- رئیس سازمان حج و زیارت، از بازگشت آخرین کاروان حجاج ایرانی امروز یکشنبه از عربستان خبر داد و گفت: با ورود این کاروان به کشور پرونده حج 97 با موفقیت بسته شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۸    
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما ضمن اعلام خبر پایان عملیات حج 97 گفت: بر اساس توافق شرکت های هواپیمایی برای پروازهای اربعین نرخ ثابتی در نظر گرفته شده است.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۰    
پرونده حج تمتع 97 با بازگشت حدود 86 هزار حاجی ایرانی از سرزمین وحی و فرود آخرین پرواز حجاج از مدینه منوره به کشورمان سحرگاه امروز بسته شد. به گزارش صدای ایران از فارس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۵    
محمدی اظهار داشت: امنیت و آسایش حجاج اولین و مهمترین مسئله ای بود که به آن توجه داشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: صبح امروز با فرود آخرین پرواز هواپیمای جمهوری اسلامی ایران به شماره 1557 در فرودگاه امام خمینی عملیات حج تمتع 97 پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۱    
رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح به زودی خبر داد و گفت: ثبت نام زائران اربعین به صورت متمرکز در این سامانه انجام خواهد شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۲    
مدیر کل فرودگاه های خراسان جنوبی از پایان عملیات حج تمتع 97 در فرودگاه بیرجند خبر داد و گفت: عملیات بازگشت حجاج در فرودگاه بین المللی بیرجند بیست چهارم شهریور ماه سال جاری به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۴    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، در پایان عملیات حج تمتع طی پیامی، بر موفقیت حج امسال تاکید کرد.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۷    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه با ورود آخرین کاروان حجاج به کشور در بامداد امروز یکشنبه عملیات پزشکی حج 97 به پایان رسیده است، گفت: در حج امسال 10 نفر جان خود را از دست دادند و این آمار نسبت به 30 فوتی در حج سال گذشته با کاهش محسوس همراه بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۵:۳۲    
اقتصاد ایران: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه با ورود آخرین کاروان حجاج به کشور در بامداد امروز یکشنبه عملیات پزشکی حج 97 به پایان رسیده است، گفت: در حج امسال 10 نفر جان خود را از دست دادند و این آمار نسبت به 30 فوتی در حج سال گذشته با کاهش محسوس همراه بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۰    
حج 97 با بازگشت همه زائران ایرانی به کشور، امشب به پایان می رسد، درحالی که هنوز سرنوشت عمره نامعلوم است و پرونده های غرامت منا و مسجدالحرام پس از گذشت سه سال همچنان باز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۴:۳۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی مراسم حج 97 در کمیسیون متبوعش خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۲    
گروه جامعه محمد آزاد گفت: سازمان حج و زیارت تمهیدات و برنامه ریزی های لازم را مدنظر قرار داد تا قیمت حج 97 تفاوت محسوسی با سال 96 نداشته باشد و نرخ گذاری با حداقل قیمت انجام شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۴    
با خروج آخرین کاروان های زائران ایرانی از مکه مکرمه از بامداد امروز 21 شهریور ماه این شهر از حجاج کشورمان خالی شد. به گزارش ایسنا، ستاد عملیات حج 97 از پایان فعالیت ایستگاه های حمل و نقل درون شهری در مکه مکرمه خبر داد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۸    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در جلسه شورای عالی این جمعیت و در گزارشی، عملکرد این مرکز در حج سال جاری را تشریح کرد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۲:۴۸    
حجت الاسلام و المسلمین حیدری، به فریضه حج اشاره کرد و بیان داشت: در حج 97 به عینه شاهد این بودیم که وحدت مسلمانان چگونه می تواند مانع دشمنان شود و حج امسال، نمونه بارزی از وحدت بین مسلمین بود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۵    
مکه مکرمه - ایرنا- رییس هیات کنسولی وزارت امور خارجه اعزامی به حج 97 امروز یکشنبه از پیگیری پرونده شهدای مسجد الحرام خبر داد و آن را در مسیر حل و فصل نهایی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۹    
مکه مکرمه - ایرنا- رییس هیات کنسولی وزارت امور خارجه اعزامی به حج 97 امروز یکشنبه از پیگیری پرونده شهدای مسجد الحرام خبر داد و آن را در مسیر حل و فصل نهایی دانست.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۲    
گروه جامعه رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این که حج 97 باشکوه و بسیار مطلوب برگزار شد، گفت: در صورت محقق شدن خواسته های ایران، تضمین امنیت و حفظ عزت زائران ایرانی از سوی عربستان و تأیید نهایی این موارد در قالب یک توافق نامه آماده اعزام زائران به سفر عمره هستیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۵    
مدیرعملیات حج تمتع 97 با اشاره به اینکه خستگی و ضعف و سرماخوردگی از مشکلات شایع زائران حج بوده است، گفت: تا کنون بیماری واگیر شایع نگران کننده میان حجاج گزارش نشده است.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۶    
رییس سازمان حج و زیارت از رضایت مندی حجاج از برنامه ریزی حج امسال خبر داد. به گزارش مهر، حمید محمدی در بازگشت از مناسک حج امسال با بیان اینکه حج 97 بسیار خوب، آرام و توام با رضایت مندی حجاج بود گفت : تا امروز 70 درصد حجاج به کشور بازگشتند. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۴    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حیدری، به فریضه حج اشاره کرد و بیان داشت: در حج 97 به عینه شاهد این بودیم که وحدت مسلمانان چگونه می تواند مانع دشمنان شود و حج امسال، نمونه بارزی از وحدت بین مسلمین بود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۸    
به گزارش خبرنگار ایرنا، امروز شنبه در نخستین مرحله بازگشت حجاج مازندرانی حج 97 ، سه پرواز با ظرفیت 890 حاجی از کشور عربستان به صورت مستقیم وارد مازندران می شوند. ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۰    
استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی از عملکرد و روند خدمات رسانی به زائران بیت اله الحرام در فرودگاه مشهد قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۳    
مدیرعملیات پزشکی حج 97 از ارائه 47739 مورد خدمات درمانی و پزشکی به زائران ایرانی از شروع عملیات حج تاکنون در مدینه منوره خبرداد.
ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، حجت الاسلام رضا احمدی فرد با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و آرزوی قبولی حج ایشان، با ایشان در مورد نحوه برگزاری حج 97 صحبت کرد. /انتهای پیام
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۲۳:۰۳    
رییس سازمان حج و زیارت از بازگشت حدود 24 هزار نفر از حجاج ایرانی به کشور خبر داد و گفت: روند بازگشت ها تا 24 شهریور ماه ادامه دارد.