یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۷:۴۶Aug 2019 25

جدیدترین‌های «سند 2030»

جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی میردامادی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان با بیان این که دفاع از حق یک اصل اسلامی است، افزود: برخی می گویند باید سند 2030 را پذیرفت زیرا همه جهان آن پذیرفت در حالی که این حرف غلطی است که می زنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای زنان و خانواده گفت: دشمن از زمان پهلوی بر روی اجرای سند 2030 کار می کند تا سال 2030 همه جوانان دنیا مطیع و برده آنها بوده و با دین و اسلام مبارزه کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رضا مددی مشاور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان قزوین ، بیان کرد: برای حرکت تمام آموزش و پرورش بر مدار تربیت باید به گفتمان سازی تربیت براساس سند تحول بنیادین بپردازیم و تمام دغدغه های آموزش و پرورش تربیت شود. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان گفت: مسئولان آموزش و پرورش هر چقدر بیشتر در اجرای این سند تعلل کنند، میدان را برای اجرای سند 2030 بیشتر فراهم می کنند.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدارسی که در قبال برنامه آموزش جنسی مقاومت نشان داده اند، با آسیب های کمتری نسبت به سایر مدارس مواجه بوده اند و متقابلا هرجا دولت بر ارائه آموزش های جنسی اصرار کرده، آسیب ها بیشتر شده است.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۰    
خزر: نکته ی عجیب دیگر هم شنیده هایی است که حکایت از اصرار اداره کل آموزش و پرورش گیلان مبنی بر تعطیلی موسسه علمی و فرهنگی یاران سبز موعود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نشریات دانشجویی به عنوان نماینده نگاه و اندیشه دانشجویان حرف های شنیده نشده زیادی دارند. گوشه و کنار نشریات به انتشار بخش های خواندنی هر نشریه می پردازد.
برترین ها / جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه جوان در شماره امروز خود نوشت: در کنار انواع و اقسام مدارس پولی و خصوصی که طی سال های اخیر به شکل قارچ گونه ای در فضای تعلیم و تربیت رشد کرده تا آپارتاید آموزشی را به نفع ثروتمندان جامعه شاهد باشیم ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه موضوع کودک همسری برای انحراف اذهان مردم از اوضاع اقتصادی است تصریح کرد: موضوع کودک همسری اگرچه در برخی از مناطق کشور به صورت محدود رخ می دهد و ممکن است تبعاتی داشتهع باشد اما به عنوان مشکل اصلی کشور تعریف نشده و جامعیت ندارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۰    
استاد دانشگاه علامه طباطبایی بر یکسان نبودن باورهای جنسی مردم ایران تأکید کرد و گفت: ایران خرده فرهنگ های غیر همسانی دارد که باید برای به کار گرفتن تربیت جنسی در نظر گرفته شوند؛ اعمال سند2030 برای کل دنیا تعجب آور است.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی قوه قضائیه گفت: خبری در ارتباط با بازداشت فرزندان مقامات نه در درون دستگاه و نه در بیرون دستگاه قضا ندارم و اصلاً مبنای این خبر تایید نمی شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: تاکنون هیچ پرونده قضایی در خصوص اجرای سند 2030 تشکیل نشده و بنده به عنوان سخنگوی قوه قضائیه، از تشکیل پرونده ای قضایی در خصوص این موضوع اطلاع ندارم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۵    
شهر تاریخی اصفهان همانند یک کاسه چینی است که در طول تاریخ دیرینه اش بار ها به زمین خورده، اما نشکسته باشد، زیرا همه بنا های آن از بدو ایجاد شهر موزه جهانی با ملات ایمان به یکدیگر تنیده شده اند ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دادستان کل کشور پرونده یکی از معاونان سابق قوه قضاییه توضیحاتی ارائه کرد. حجت الاسلام منتظری: در خصوص پرونده یکی از معاونان سابق قوه قضاییه، کلیات داد و ستدها را می دانستیم و از زمانی که یک سری علایم و نشانه های مشخص تری به دست آوردیم از دوره قبل بررسی ها شروع شد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به سند 2030 که یکی از نمونه های نفوذ و تهاجم دشمن است، گفت: در این راستا به برخی مسئولین مختلف در عرصه های گوناگون هنری، علمی و ادبی هشدار داده و مکاتبات مختلفی داشته ایم. تاریخ انتشار: 16:01 - 19 مرداد 1398 ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های به ظاهر حقوق بشری و بین المللی از طریق برنامه های متعدد سعی در انحطاط فرهنگی و اخلاقی، مخصوصا در کشور عزیزمان ایران را دارند که بارزترین و جدیدترین این تهاجمات را سند 2030 و آزادی ورود بانوان به ورزشگاه ها می توان دانست.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پورمختار در پاسخ به این سوال که آیا طرح سن ازدواج و تعیین آن سیاسی کاری است یا خیر گفت: نمی توان به طور قطعی نظر داد که اصلاحیه سن ازدواج سیاسی شده است اما در حال حاضر برخی از نمایندگان فراکسیون امید پیگیر این مساله هستند که همیشه شعار حمایت از زن را سر داده اند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ یک نماینده مجلس و عضو فراکسیون امید گفت: بنده بدترین چیزهای دوران نمایندگی خود را در ارتباط با همین کودک همسری دیدم، در یکی از روستاهای کشور 12 کودکی که زیر 13 سال ازدواج کرده بودند را به من معرفی کردند تا با آنها دیدار کنم من فقط تحمل دیدن سه نفر از این دختران را داشتم و نتوانستم ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۵    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: سند 2030 و اقداماتی نظیر آن در هیچ کجای نظام و آموزش و پرورش اجرا نخواهد شد و درصورت گزارش کوچکترین ناهنجاری هایی در این زمینه با اشخاص اجراکننده برخورد جدی خواهد شد همچنین در این راستا تشکل نهاد و سازمانی در زمینهٔ ارزیابی عملکرد فرهنگیان فعالیت خود را آغاز ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پیغامی گفت: سند 2030 تنها مربوط به آموزش و پرورش نیست، 17 بند دارد که در قالب بخشنامه ها و دستورالعمل ها اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بابل گفت: بعضی مدارس به جای دغدغه اجرای سند تحول بنیادین، سند 2030 را اجرا می کنند که سبب نگرانی خانواده ها شده است.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
برنامه نسل امروز با موضوع آموزش یا پرورش با حضور محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، سجاد دانی معلم و فعال فرهنگی و محمود فرشیدی وزیر اسبق آموزش و پرورش به روی آنتن شبکه پنج رفت. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر 10 نفر از نجومی بگیران مدتی پول دریافت نکنند مملکت اداره می شود و دانشجومعلمان می توانند ماهیانه حقوق اندک خود را دریافت کنند.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ابتکار گفت: خشونت خانگی زنان در ایران نسبت به سایر کشور ها خیلی پایین تر است اما یک مورد هم برای ما پذیرفته نیست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از استان چهارمحال و بختیاری ، در سال 2015، سازمان ملل قطعنامه ای را برای دگرگون کردن جهان و توسعه پایدار جهان تا سال 2030 تصویب کرد. در این قطعنامه به بخش های مختلفی از جمله محیط زیست، تغییرات اقلیمی و هر آنچه برای نسل آتی مهم و تاثیرگذار است، اشاره شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعطیلی دانشگاه فرهنگیان به معنایی احیای سند 2030 است، گفت: سند تحول بنیادین به معنای حذف 2030 است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۰    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یکی از کامل ترین سندهایی است که می توانید افق های روشنی ترسیم کند، البته نقایصی دارد ولی نقشه راه در ارتقای کیفیت محسوب می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۰    
اگر گشتی در بازار کتاب کودک بزنید، متوجه خواهید شد تعدادی ناشر جدید، کتاب های خوش آب و رنگی را برای کودکان و نوجوانان و علی الخصوص سنین کودکان دبستانی منتشر کرده اند.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره آخرین جزئیات لایحه جامع انتخابات، 22 لایحه در اولویت مجلس، استیضاح وزرا و تشکیل وزارت بازرگانی توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: علیرغم دستور و تأکیدات مقام معظم رهبری درباره عدم اجرای سند 2030 متاسفانه این سند با قدرت در دانشگاه تهران اجرا می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر سابق آموزش و پرورش گفت: وقتی خدای نکرده آموزش و پرورش رنگ و بوی سیاسی به خودش گرفت و سیاسی کاری کرد، این سیاسی کاری حتماً مأموریت اصلی اش را تحت الشعاع قرار خواهد داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
با وجود تلاشهای برخی از مسئولین در اجرایی شدن سند 2030 به بهانه کاهش آسیب به کودکان ونوجوانان، تحقیقات غربی از افزایش آمار روابط نامشروع نوجوانان بر اثر آموزش های جنسی در این سند خبر می دهد.
یک نماینده مجلس گفت: وزیر جدید آموزش و پرورش باید برای اجرای سند تحول این وزارتخانه تلاش کند و از اجرای سند2030 جلوگیری کند. گسترش نیوز: محمدرضا پور ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما اولویت های وزارت آموزش و پرورش برای وزیر جدید این وزارتخانه چه مواردی است؟ ...
نماینده   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۸    
حسن نژاد گفت: علت اصرار برخی برای اجرای سند 2030 این است که تاریخ را مطالعه نکرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۵    
اکنون رئیس جمهور و یا شاید هم رئیس برنامه و بودجه، سیدجواد حسینی را برای وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد داده اند. کسی که پیشتر از سند 2030 حمایت کرده و اکنون با رندی دم از اجرایی شدن سند تحول می زند!
نماینده   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۸    
شرفی گفت: در صورت اصرار دولت بر اجرای سند 2030 نمایندگان مجلس صددرصد جلوی آن را می گیرند
نماینده   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰    
کریمی گفت: سند 2030 نسخۀ استعماری قدرت های غربی برای تغییر هویت ملت ایران و فرهنگ و سبک زندگی ماست
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
خدابنده با بیان اینکه در سال تحصیلی گذشته عزل 2 مدیر متخلف و تذکر کتبی به 8 مدیر خطاکار را داشتیم، گفت:آموزش های حقوق شهروندی دانش آموزی جایگزین سند 2030 شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: سند تحول بنیادین، کامل ترین سند نقشه راه برای آموزش و پرورش است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، عسکری نیکزاد در جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل و منطقه لاریجان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۱    
محمدی درباره برگزاری ورکشاپ چندروزه وزارت ارتباطات و قدم برداشتن در جهت اجرای اهداف سند 2030 توسط این وزاتخانه هشدار داد. به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ...
نماینده   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰    
سالک گفت: علت اجرا شدن سند 2030 در وزارت ارتباطات را نمی دانم، باید از خود آقای وزیر سؤال شود. شاید آن ها ملاحظات بین المللی را بیان بکنند که من این موضوع را قبول ندارم. ما نباید مصلحت داخلی را قربانی ملاحظات بین المللی کنیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مهدی محمدی فعال سیاسی در تازه ترین پست توییتر خود خواستار شفاف سازی ارتباط آذری جهرمی با سند 2030 شد.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۳    
نانواکناری گفت: هرکس به دنبال اجرای سند 2030 برود، خلاف کرده و حتماً مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۴    
پور ابراهیمی گفت: علی رغم اینکه در کشورمان اسناد بالادستی زیادی وجود دارد؛ اما برخی مسئولان تمایلی به اسناد داخلی ندارند و همچنان مُصِر هستند، سند 2030 که در درازمدت برای کشور آثار مخربی خواهد داشت را اجرایی کنند.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۴    
پاپی زاده گفت: برخی اوقات گزارش هایی داریم که دولت سعی می کند تحت عنوان برنامه های داخلی، قسمت هایی از سند 2030 را اجرا کند که این موضوع خلاف قانون است.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آزادی خواه گفت: رگه هایی از اجرای سند موسوم به 2030 را شاهد هستیم که در دستگاه های مختلف اجرایی در حال انجام است و هیچ نتیجه ای نمی توان گرفت الا اینکه شبکۀ نفوذ در قالب سند 2030 در حال ورود به کشور است
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شماره 9 ماهنامه نماینده 92 نخستین مجلۀ تخصصی حوزۀ مجلس، در شمارۀ جدید خود به موضوعات نشانه های سند 2030 در وزارت ارتباطات ، هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عملکرد فراکسیون مستقلین مجلس ، رونق تولید ، اقدامات پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا و بازخوانی عملکرد مجلس هفتم پرداخته است.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مجله تخصصی حوزه مجلس، در شماره جدید خود به موضوعات نشانه های سند 2030 در وزارت ارتباطات ، هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عملکرد فراکسیون مستقلین مجلس ، رونق تولید ، اقدامات پیش دستانه علیه تهدیدات آمریکا و بازخوانی عملکرد مجلس هفتم پرداخته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۰    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: نسبت به معرفی گزینه ای که خود را متعلق به جریان فتنه گر سال 88 و متعلق به جریان تکمیل کننده سند عملیاتی دشمن در حوزه آموزش یعنی سند 2030 باشد، واکنش خواهیم داشت.