چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۱۰:۴۴Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگنده کوثر»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مهر نوشت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص تولید جنگنده بومی و ملی کشور به جز جنگنده کوثر اظهار داشت: در همه زمینه ها چه حوزه هوایی، دریایی و زمینی و نیز سایر بخش ها مانند حوزه الکترونیک کارهای بزرگی در بخش دفاعی کشور در حال انجام است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جنگنده کوثر، نسخه بروز شده جنگنده اف 5 است که توسط صنایع دفاعی ایران بروزرسانی شده است. علاوه بر تولید موتور توربوجت ملی اوج، قابلیت عملکرد پروازی تا ارتفاع 50 هزار پا را داراست، تبدیل نمایشگر های بسیار قدیمی آنالوگ به دیجیتال چندمنظوره (MFD)، تبدیل سایت نشانه گیری قدیمی به سایت مدرن دیجیتال (HUD) ...
الف   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در این ویدئو تصاویری از مقایسه جنگنده کوثر ایرانی با تایگر شارک آمریکایی را ببینید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : در تاریخ 3 نوامبر سال 2018 ایران تولید هواپیمای جنگنده کوثر با طراحی داخلی برای استفاده در نیروی هوایی خود آغاز کرد. ویدئویی از مقایسه این جنگنده با تایگر شارک آمریکایی را مشاهده می کنید.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش علاوه بر اشاره به تلاش جهت ساخت یک اسکادران جنگنده صاعقه از اضافه شدن یک اسکادران جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتش خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جنگنده کوثر یک جنگنده بومی و ساخت صنایع دفاعی کشورمان است که تمامی مراحل طراحی و ساخت آن در داخل کشور انجام شده است. منبع: جنگاوران هسا کوثر و مشرق
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۳    
جنگنده کوثر یک جنگنده بومی و ساخت صنایع دفاعی کشورمان است که تمامی مراحل طراحی و ساخت آن در داخل کشور انجام شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه در آینده یک اسکادران جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتش ملحق خواهد شد، گفت: آمادگی این را داریم تا در آینده دانشجویان خلبانی از خارج کشور داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در آینده یک اسکادران جنگنده کوثر به نیروی هوایی ارتش ملحق خواهد شد، گفت: آمادگی این را داریم تا در آینده دانشجویان خلبانی از خارج کشور داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح از طراحی و تولید یک رادار خاص برای جنگنده کوثر خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح خبر داد: هواپیمای یاسین طی چند هفته آینده به پرواز در خواهد آمد و جنگنده کوثر هم در حال ارتقا بمب ها، موشک ها و رادارها است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۶:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح خبر داد: هواپیمای یاسین طی چند هفته آینده به پرواز در خواهد آمد و جنگنده کوثر هم در حال ارتقا بمب ها، موشک ها و رادارها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح از طراحی و تولید یک رادار خاص برای جنگنده کوثر خبرداد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پارسینه : پهپاد SB-9 کره شمالی به بمبی شبیه به بمب SDB1 آمریکایی مسلح شده است. این بمب پیش از این در ایران بر روی پهپاد کرار و جنگنده کوثر دیده شده بود. با توجه به این مورد احتمالا موشک ها نیز موشک های قائم 114 ساخت ایران باشند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۱    
منطقه غرب آسیا همواره به رکوردشکنی در عرصه واردات تسلیحات نظامی مشهور بوده است و 5 کشور نخست صادرکننده در جهان، همواره این منطقه را جزو سه بازار نخست خود ارزیابی کرده اند ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۶    
صرف نظر از اظهارات کارشناسان غربی، جنگنده کوثر در شرایطی که ایران بیش از 40 سال مکرراً تحریم شده است یک دستاورد بشمار می رود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
جنگنده کوثر یک جنگنده بومی و ساخت صنایع دفاعی کشورمان است که تمامی مراحل طراحی و ساخت آن در داخل کشور انجام شده است. در ادامه تصویری زیبا از جنگنده کوثر را مشاهده می نمائید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۱:۵۲    
رونمایی ابرموشک هایپرسونیک ایرانی، اعلام الحاق تعدادی جنگنده کوثر به نهاجا در آینده نزدیک از سوی فرمانده نیروی هوایی، و برنامه ریزی نیروی هوافضای سپاه برای تولید موشک های ابرفراصوت با برد های بیش از 1400 کیلومتر از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تعدادی از هواپیمای شکاری بمب افکن کوثرآماده شده و در حال آزمایش های نهایی خود است و ان شاالله در آینده نزدیک وارد اسکادران پروازی نیروی هوایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تعدادی از جنگنده های کوثر آماده شده و در حال گذراندن تست های نهایی هستند و در آینده نزدیک به نیروی هوایی ارتش الحاق می شوند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: دشمنان به پیشرفت هوایی ایران اعتراف کرده اند و در مقاله علمی، جنگنده کوثر را با اف 35 مقایسه و اعلام کردند که این جنگنده قابلیت های بسیاری دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۸    
فرمانده نیروی هوایی ارتش: قرار است چند مورد از تجهیزات جدید ما در دهه فجر رونمایی شود و چند مورد دیگر نیز در سال آینده. پهپادهای جدید ما که قرار است رونمایی شود در ابعاد تهاجمی و شناسایی هستند. شبیه ساز جنگنده کوثر در حال ساخت است ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایران امروز عاملی برای بر هم زدن معادلات دشمن شده و نیروهای مسلح نقشه استعمارگران برای ایجاد کانون اغتشاش در خاورمیانه را نقش بر آب کرده اند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد نیروی هوایی کشورمان توانسته تهدیدهای تحریمی را به فرصت تبدیل کند که طراحی و تولید هواپیمای جنگنده کوثر مصداق بارز این امر محسوب می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، پروژه جنگنده کوثر در حقیقت ادامه یک مسیر طولانی در صنایع هواپیماسازی کشور به حساب می آید که از اعمال تغییراتی در هواپیمای اف 5 آمریکایی آغاز و امروز به یک پرنده کاملا متفاوت بدل شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
امیر خواجه فرد در خصوص جنگنده کوثر گفت: تمرکز ما بر روی ارتقای تجهیزات دور ایستا و جنگ الکترونیک است تا بتوانیم قابلیت های بسیاری به این جنگنده اضافه کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام دفاع پرس، امیر سرتیپ امیر حاتمی به مناسبت 31 مرداد سالروز صنعت دفاعی کشور درباره آخرین وضعیت مراحل کارآزمایی و تولید واکسن فخرا، گفت: بعد از تأمین اقلام مورد نیاز در زمینه کرونا، با توجه به زیرساخت هایی که داشتیم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق کانال تلگرامی گارد ایرانی نوشت: سیستم مانیتورینگ جنگنده کوثر را ببینید چه پیشرفته است. خداقوت به مهندسین توانمند ایرانی. دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم خواجه فرد، رئیس سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح آخرین دستاوردهای این سازمان را تشریح کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۲۰    
جنگنده کوثر در مسیر تولید انبوه/ آسمان آذربایجان و عراق در محدوده پروازی پایگاه شکاری تبریز / به زودی هواپیمای رادارگریز خواهیم ساخت
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش درباره آخرین دستاوردهای این نیرو مطالبی را مطرح کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۸    
فرمانده نیروی هوایی ارتش درباره جَنگنده کوثر در خط پرواز، گفت: این محصول دفاعی به زودی در خط پرواز قرار می گیرد و تولید این محصول دفاعی بومی و ارزشمند، افزایش یافته است. منبع: جام جم
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در توضیح ساخت هواپیمای کاملا ایرانی صاعقه و جت آموزشی یاسین، گفت: جنگنده کوثر با رادار و سیستم اویونیک به روز شده و در اختیار نیروی هوایی قرار گرفته است و به دنبال رادارگریز شدن انواع هواپیماها هستیم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سیدیان در حاشیۀ تجدید میثاق فرماندهان عالی رتبه نیروی هوایی ارتش با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی که ظهر روز شنبه با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) صورت گرفت، در گفت وگو با میزان، با اشاره به دستاورد های دفاعی انقلاب اسلامی به ویژه در نیروی هوایی ارتش ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۱    
ایران پرس: هواپیمای جنگنده آموزشی کوثر حاصل تلاش جمعی مختصصان صنعت هوایی ایران در راستای دستیابی به دانش هواپیماهای جت مافوق صوت آموزشی و رزمی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: به نظر می رسد که جنگنده های ایرانی ظرفیت خوبی برای صادرات به ونزوئلا دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جنگنده کوثر نخستین هواپیمای جنگی ساخت ایران است که برای نخستین بار در سال 98 از آن رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
جانشین وزیر دفاع گفت: در تولید جنگنده بمب افکن بومی کوثر به موفقیت های عالی دست یافته ایم و مردم در دهه مبارک فجر خبرهای بسیار خوبی را خواهند شنید.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۴:۱۲    
کوثر نه انتهای راه بلکه آغاز ورود به باشگاه خاص و مسیر ساخت جنگنده های پیشرفته و روز دنیا است که با ساخت قطعات ساده هواپیمای اف 5 شروع شده و حالا شاهد محصولی بسیار پیشرفته توسط متخصصان ایرانی هستیم
فرمانده نیروی هوایی ارتش عنوان کرد؛ امیر سرتیپ نصیرزاده درباره هواپیمای بومی کوثر گفت: بر اساس نیاز ها و بر اساس تحولاتی که در دنیا در تهدید ها ایجاد می شود، ما هم مدام در حال تغییر و بهینه سازی هستیم و کوثر هم از این امر مستثنی نیست . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
امیر سرتیپ نصیرزاده درباره هواپیمای بومی کوثر گفت: بر اساس نیاز ها و بر اساس تحولاتی که در دنیا در تهدید ها ایجاد می شود، ما هم مدام در حال تغییر و بهینه سازی هستیم و کوثر هم از این امر مستثنی نیست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: وزیر دفاع با اشاره به توان موشکی کشور گفت: قدرت موشکی ما از جمله مؤلفه های دفاعی تأثیرگذار است که دشمن به واسطه همین تأثیرگذاری نسبت به آن حساسیت دارد و در یک سال گذشته هم طعم آن را چشید.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
با ورود هواپیمای بمب افکن کوثر به پایگاه دوم شکاری تبریز، مراحل تست این جنگنده ایرانی در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم رسولی فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز در مراسم استقبال از هواپیمای کوثر، گفت: مراحل ورود به خط پرواز و عملیات تحت تست هواپیمای کوثر در حال اجرا است و انشالله تغییرات محسوسی در این پرنده شکاری بمب افکن شاهد خواهیم بود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: امیدواریم تا پایان سال سه فروند جنگنده کوثر تحویل نیروی هوایی ارتش دهیم.همچنین در آینده نزدیک خط تولید موتور جت بومی اوج را نیز راه اندازی می کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در 7 سال گذشته به ویژه در 3 سال گذشته با جهش های قابل توجهی مواجه بودیم به طوریکه در حوزه هوایی نتنها جنگنده کوثر را رونمایی کردیم بلکه با راه اندازی خط تولید آن سه فروند را تحویل دادیم و سه فروند دیگر را هم تحویل خواهیم داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
برترین ها: معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در توئیتی نوشت: دولت چه در سال های برجام و چه در سال های تحریم، هم دیپلماسی را به عنوان ابزار تأمین امنیت ملی بکار گرفته و هم رشد صنعت دفاعی را شتاب فوق العاده ای بخشیده است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع ایران با بیان اینکه فردا با حضور رئیس جمهور سه افتتاح در حوزه صنایع دفاعی خواهیم داشت، اعلام کرد خط تولید موتور هواپیمای کوثر افتتاح و از موتور توربوفن و دو محصول موشکی رونمایی خواهد شد.