سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۶:۲۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیر حاتمی»

مشاورفرمانده کل قوا در امور ارتش: امیر سرتیپ امیر حاتمی گفت: در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم که نظام سلطه از هر ترفندی برای خدشه دار ساختن استقلال و وحدت ملی بهره برد تا آنجا که از سر عجز و استیصال ...
امیر سرتیپ حاتمی: مشاور فرماندهی کل قوا در امور ارتش گفت : ایران اسلامی جزو 5 قدرت برتر پهپادی در دنیا است و بخش بزرگی از جنجال های اخیر در خصوص توان پهپادی ایران است؛ هر چند این اقدام دروغ پردازی و از سر یاس، انفعال و فرافکنی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امیر سرتیپ امیر حاتمی گفت: امروز بیش از 750 نوع از محصولات دفاعی، داخل کشور تولید می شود در حالی که پیش از انقلاب، ایران تولید کننده فقط 30 نوع از این محصولات بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل نیرو های مسلح در امور ارتش انتصاب سردار سرتیپ رادان را به سِمت فرماندهی کل انتظامی کشور تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل نیرو های مسلح در امور ارتش انتصاب سردار سرتیپ رادان را تبریک گفت
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
امیر سرتیپ امیرحاتمی ، مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش با صدور پیام، انتصاب سردار سرتیپ احمدرضا رادان، را به سِمَت فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: ایران با تکیه بر مدیریت جهادی و انقلابی در تمامی حوزه های دفاعی به پیشرفت های خیره کننده ای در لبه فناوری های روز دنیا رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
امیر حاتمی با اشاره به جنگ های صورت گرفته در منطقه به ویژه جنگ اوکراین و جنگ ارمنستان و آذربایجان، گفت: منازعات اخیر نشانگر تغییرات سریع در مناسبات امنیتی و سیاسی منطقه است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش گفت: هدف نهایی از جنگ شناختی دشمن ایجاد اختلال و تزلزل در درک و شناخت مفاهیم و معانی ارزشی در آحاد ملت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: تسهیل گری در روند کار شرکت های دانش بنیان به ویژه در بسیج، وظیفه دولت است و باید توجه خاصی به ایجاد بازار تولیدات دانش بنیان شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ،نمایشگاه ملی فناورانه و دانش بنیان بسیج که با حضور بیش از 130 شرکت از سراسر کشور و بیش از 200 طرح ومحصول فناورانه 8 آذرماه در دانشگاه جامع انقلاب پادگان ولیعصر آغاز به کار کرده بود امروز به کار خود پایان داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش با انتشار پیام، روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: دشمن در جنگ شناختی به دنبال این است که نه تنها جمهوری اسلامی بلکه ایران اسلامی هم نباشد، لذا در این جنگ اختلافات قومی مورد تاکید قرار دارد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: انقلاب اسلامی مفتخر است که امنیت خود را همچون برخی کشورهای منطقه غرب آسیا وامدار نظام های سلطه نیست و با باج دهی همچون گاو شیرده به دست نیاورده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
امیرحاتمی زاده، فعال نظام سلامت: بررسی پدیده مهاجرت پزشکان نشان می دهد اولا آمار منتشرشده در این خصوص مستند و واقعی نیست، ثانیا علت اصلی مهاجرت پزشکان محدودیت های شدید وضع شده بر ادامه تحصیل و ورود به بازار کار است ...
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح در امور ارتش، گفت: دشمنان قصد دارند که ما را همچون سوریه، لیبی، یمن، عراق و افغانستان درگیر جنگ کنند اما به دلیل اینکه ما آماده و هوشیار هستیم، ناکام مانده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۲    
همایش علم و فن آوری در دفاع مقدس با محوریت بررسی نقش پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح روز یکشنبه 24 مهر ماه 1401 و با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر سرتیپ علی غلامی، امیر احمد صادق نژاد فرمانده پدافند هوایی نیروی هوایی ارتش ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۶۰ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح در امور ارتش، گفت: دشمنان قصد دارند که ما را همچون سوریه، لیبی، یمن، عراق و افغانستان درگیر جنگ کنند اما به دلیل اینکه ما آماده و هوشیار هستیم، ناکام مانده اند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
دولت کانادا در ادامه واکنش خود به وقایع اخیر در ایران تحریم های جدیدی علیه کشورمان وضع کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
امیر حاتمی با تاکید بر اینکه تفکر انقلابی ما می توانیم در نیروی هوایی ارتش نهادینه شده است، گفت: نیروی هوایی ارتش اراده و توان لازم را برای مقابله با هرگونه تهدیدات دشمن دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: حفظ و ارتقاء قدرت دفاعی را بهترین عامل حفظ امنیت ملی و محافظت از حدود و ثغور ایران اسلامی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل قوا در امور ارتش گفت: قدرت دفاعی قابل مذاکره نیست و به هر میزان که لازم باشد، آن را افزایش می دهیم و به هیچ وجه با کسی درباره آن صحبت نمی کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۶    
امیر حاتمی با بیان اینکه امروز در تمام حوزه های دفاعی از قدرت و توانمندی بالایی برخوردار هستیم، گفت: توان دفاعی ما موجب صلح و امنیت برای مردم ما و مردم منطقه است و ریشه در علم و دانش و توانمندی جوانان، نخبگان و خبرگان کشور دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
امیر حاتمی با اشاره به ارسال تسلیحات به جنگ اوکراین، گفت: امروز در جنگ اوکراین غربی ها با تسلیحات کوتاه بُرد و ضد زره به کمک اوکراین آمده اند. ما هم امروز تسلیحات ضدتانک، ضدبالگرد و... داریم که می تواند سرنوشت یک رزم را رقم بزند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: ایران در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی در عرصه های مختلف، هندسه قدرت را در سطح منطقه و نظام بین الملل با اقتدار و عزت تغییر داده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش، در پیامی روز خبرنگار را روز تجلیل از رزمندگان جبهه جنگ نرم خواند. به گزارش ایسنا، در پیام سرتیپ ستاد امیر حاتمی مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش آمده است : ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۵    
مراسم پرفیض دعای عرفه روز سه شنبه 18 تیر ماه 1401 ساعت 17:30 در آستان مقدس امامزاده احمد و رضا (ع) رزکان با حضور سخنرانی دکتر عسگری و با مداحی کربلایی امیر حاتمی نژاد برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح در امور ارتش در پیامی انتصاب معاون منابع انسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حاتمی مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی با صدور پیامی درگذشت همسر مکرمه آیت الله جوادی آملی را تسلیت گفت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت بیست و سومین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی صبح امروز 21 فروردین 1401 با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر سرلشکر عطاالله صالحی مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، امیر سرتیپ امیر حاتمی مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۴    
درپی درگذشت فرزند امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، امیر سرتیپ حاتمی، مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش پیام تسلیتی صادر کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام به شرح زیر است؛ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت درگذشت آیت الله علوی گرگانی پیام تسلیتی صادر کرد.
درپی درگذشت فرزند امیر سرتیپ ستاد فرزاد اسماعیلی، دستیار ویژه فرمانده کل ارتش در امور پدافند هوایی، امیر سرتیپ حاتمی، مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش پیام تسلیتی صادر کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام به شرح زیر است؛ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ...
سرلشکرباقری، رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب امیر سرتیپ حاتمی به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش را تبریک گفت.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۶    
امیر دریادار حسین خانزادی، دستیار فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در امور راهبردی با صدور پیامی انتصاب امیر سرتیپ امیر حاتمی را به عنوان مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ ستاد قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور با صدور پیامی انتصاب امیر سرتیپ حاتمی را به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۷۰ سایت دیگر  
امیر آشتیانی گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان و دانشمندان صنعت هوایی، شاهد تبلور و شکوفایی صنعت پهپاد و ظهور دستاورد های عملیاتی نوین در این مجموعه هستیم.
امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با صدور پیامی انتصاب امیر سرتیپ حاتمی به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش را تبریک گفت . بسم الله الرحمن الرحیم برادر ارجمند امیر سرتیپ امیر حاتمی مشاور محترم فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جمعی از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای به امیر سرتیپ حاتمی انتصاب وی به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش را تبریک گفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیامی انتصاب امیر سرتیپ امیر حاتمی را به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی انتصاب امیر حاتمی به عنوان "مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش" را به وی تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حکم انتصاب امیر سرتیپ امیر حاتمی به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش در شورای هم اندیشی و هم افزایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده کل ارتش اعطا شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۰۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مهندس محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، با صدور پیامی انتصاب امیر سرتیپ حاتمی را به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ابنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده معظم کل قوا، امیر سرتیپ امیرحاتمی را به عنوان مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۹   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا امیر سرتیپ امیر حاتمی را به عنوان مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
سلام نو / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۹   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده کل قوا، امیر سرتیپ امیرحاتمی را به عنوان مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی انتصاب امیر حاتمی را به سمت مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش تبریک گفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، نشست رسانه ای فیلم برف آخر ، در سومین روز از برگزاری جشنواره فجر (چهارشنبه 13 بهمن)، در سالن اصلی برج میلاد برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۵    
گزیده ای از پست های سیاسیون در فضای مجازی را در گزارش زیر مشاهده می کنید.