دوشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۴۸May 2019 27

جدیدترین‌های «ماشین سازی»

آناج   ۹ ساعت پیش    
محور گوهرانه، نکوداشت مطالبه گری های بسیج دانشجویی دانشگاه سهند درباره ماشین سازی تبریز بود. اما در اصل تلنگری شد بر جنبش دانشجویی تبریز که از خواب تغافل بیرون آیند و پرچم مطالبه گری به دست گیرند.
آناج   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با ایستادن در رده ی سیزدهم لیگ برتر بدترین عملکرد خود طی شش فصل حضورش در این رقابت ها را ثبت کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شهروند| پرسپولیس قهرمان شد، اما او زنده نبود تا بالابردن جام را بر فراز دستان کاپیتان تیم محبوبش ببیند. مجتبی سه بازی زودتر از قهرمانی قرمزها از روی سکوهای آزادی رفت. او همان جوان 35 ساله ای است که در بازی پرسپولیس و ماشین سازی جانش را از دست داد؛ تنها جانباخته آن بازی پربرخورد و جنجالی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن تیم ماشین سازی تبریز گفت: اگر اشتباه دخسووس نبود، برابر پدیده با امتیاز زمین مسابقه را ترک می کردیم.
جنوب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هپکو اراک، ماشین سازی تبریز، پالایش نفت کرمانشاه، کشت و صنعت مغان، شرکت المهدی و هرمزال و... از جمله این موارد بوده و در آخرین مورد واگذاری ملکی است که ثبت ملی شده و نقشی استراتژیک را در حوزه کالاهای اساسی استان خوزستان دارد.
برترین ها / خبرورزشی   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرورزشی: محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم ماشین سازی که گفته می شود از پرسپولیس پیشنهاد دارد در این رابطه با خبر ورزشی حرف زد. * عملکرد ماشین سازی در لیگی که گذشت قابل قبول بود؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
جنبش عدالتخواه و بسیج دانشجویی دو تشکلی بودند که به جد مطالبات کارگران هفت تپه و ماشین سازی تبریز را پیگیری کردند، اقدامی که مورد تحسین رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفت.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴    
شرکت لوله و ماشین سازی ایران در اردیبهشت ماه توانسته هزار و 346 تن محصول به فروش برساند و درامد 12 میلیارد تومانی محقق سازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محسن یوسفی، هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هجدهمین دوره لیگ برتر تأکید کرد که حق ماشین سازان قرار گرفتن در رده دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر نبوده است.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۱:۴۶    
آی اسپورت - در لیگ هجدهم شاید عجیب ترین موارد از ارزسوزی را در دو باشگاه تحت تملک محمدرضا زنوزی، یعنی تراکتورسازی و ماشین سازی داشتیم. در تراکتور فقط دو مربی خارجی نامدار و گرانقیمت، در سطح تیم ملی آمدند و رفتند ...
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک ورزش - در لیگ هجدهم شاید عجیب ترین موارد از ارزسوزی را در دو باشگاه تحت تملک محمدرضا زنوزی، یعنی تراکتورسازی و ماشین سازی داشتیم. در تراکتور فقط دو مربی خارجی نامدار و گرانقیمت، در سطح تیم ملی آمدند و رفتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: ابلاغیه 50-50 در مسابقات حذفی را دیده ام و در سال 94 ابلاغ شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مهندس مکانیک مسلط به مدلسازی نرم افزار سالیدورک مسلط به نقشه کشی صنعتی آشنا با طراحی ماشین آلات و قطعات دارای 2 سال سابقه کار محل کار سعید آباد شهریار از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. آدرس ایمیل: behpoo.co@gmail.com ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، مدیربرنامه های امید جهانبخش در ادامه مشکلاتش با مدیرعامل باشگاه ماشین سازی هوشنگ نصیرزاده به دفاع از این بازیکن پرداخت و به خبرنگار ورزشی فارس گفت ...
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رهبر انقلاب، عملکرد دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند را در مبارزه با خصوصی سازی غیر قانونی ماشین سازی تبریز، تایید کرد.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۷    
نصر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی و نحوه واگذاری ماشین سازی تبریز در نشست دیروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۷    
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز به عنوان یک دانشگاه صنعتی به صورت تخصصی و صنعتی، برای مطالبه گری در جهت حفظ حقوق کارگران و حراست از بیت المال در واگذاری بدون تعیین اهلیت ماشین سازی تبریز ورود کرد که مورد تأیید مقام معظم رهبری قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند گفت: تجلیل رهبری از ورود دانشجویان به جریان خصوصی سازی ماشین سازی تبریز، مهر تائیدی بر عدالت خواهی دانشجویان است.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۷    
نصر: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند سنبلی با اشاره به تخلفات سنگین و روشن رئیس سازمان خصوصی سازی، گفت: وزیر اقتصاد علی رغم قول خود به نمایندگان مجلس در هنگام اخذ رای اعتماد، گفته بود من از برکناری پوری حسینی عاجز هستم!
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند گفت: در هیچ جای جهان شرکت های مادر را به بخش خصوصی واگذار نمی کنند. خصوصی سازی ماشین سازی تبریز جای بحث و شبهه دارد.
برترین ها / آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرورزشی: یکی، دو پیشنهاد خیلی خوب دارم و از تیمی هم که خوشم نمی آید، پیشنهاد دارم! این جملاتی بود که محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش ماشین سازی تبریز چندی پیش در مصاحبه ای بر زبان آورد تا همه تصور کنند منظورش به استقلال تهران است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، سه باشگاه ملوان بندر انزلی، سپیدرود رشت و ماشین سازی تبریز را محکوم کرد.
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ورزش سه: هوشنگ نصیرزاده در پاسخ به این سوال که آیا منع سفر تیم های لیگ برتری به خارج از کشور برای برپایی اردوی تدارکاتی به باشگاه ها ابلاغ شده است؟ گفت: ابلاغی دراین زمینه به دست ما نرسیده است ...
دی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به باشگاه های لیگ برتری مورد شکایت اعلام کرد.
آناج   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: با اشاره به خطاهای بزرگ انجام شده در زمینه خصوصی سازی، گفتند: بنده در این خصوص مکرراً تذکراتی داده ام که در برخی موارد منجر به اصلاح یا توقف کار نیز شده است.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی شامگاه چهارشنبه در حاشیه دیدار دانشجویان گفتند: دانشجویان در مسئله ی کارخانه های نیشکر هفت تپه و ماشین سازی رفتند و مشکل را حل کردند.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سعید مهری هافبک دفاعی تیم ماشین سازی ضمن اعلام بی اطلاعی از انتقال ماشین سازی به اردبیل یا شهرهای دیگر، گفت که با این تیم قرارداد دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند با تشریح پشت پرده خصوصی سازی در ایران گفت: در دیداری که با رئیس قوه قضائیه داشتیم وی قول رسیدگی جدی به مسئله کارخانه ماشین سازی و در کل به مسائل خصوصی سازی را داد .
مدال   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدافع ملی پوش ماشین سازی تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین حرف هایی در مورد تیم ملی کشورمان زشت است....
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده در خصوص بحث قرارداد با امید جهانبخش و اظهارات مدیربرنامه های او در این مورد، گفت: پرداختی ها طبق قرارداد انجام می شوند. همان طور که می دانید کلیه مسائل مالی حقوق و مزایا باید در قرارداد درج شود ...
آناج   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه ماشین سازی به تازگی مشتری تبریزی پیدا کرده و به احتمال فراوان امتیاز این باشگاه به فروش خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی با بیان اینکه با وضع محدودیت از سوی فدراسیون فوتبال مشکلی ندارد، گفت: نمی دانم چرا از جلسه وزیر ورزش با باشگاه های فوتبال هیچ عکس و خبری منتشر نشد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده در گفت وگو با رادیو جوان در مورد اینکه چه مفادی از قرارداد باعث اختلاف نظر فدراسیون فوتبال و مارک ویلموتس شده است، گفت: من مطلع نیستم. گاهی مواقع شما یک قراردادی می بیندید و در آن طرفین قرارداد را مشخص می کنید، سپس موضوع قرارداد، مبلغ، مدت و شرایطش را می نویسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه استیناف امید جهانبخش و باشگاه ماشین سازی تبریز برگزار شد و در این جلسه صالحی رئیس دادگاه طرفین را به جلسه ای برای مصالحه دعوت کرده است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بازی تشریفاتی پرسپولیس در حضور تعداد کمی تماشاگر برگزار شد تا همین مسئله دستمایه انتقاد برخی سرخپوشان شود. شجاع و سروش دو تن از نفراتی بودند که بعد از بازی در میکس زون گله کردند و گفتند انتظار داشتند سکوها پرتر از این باشد. البته مردم هی می آمدند، اما شما جشن بگیر نبودید ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار بینالود گفت: در جریان بارندگیهای دیشب علاوه بر آبگرفتگی معابر در شهرک ماشین سازی و فناوریهای برتر شاندیز دیوار یک واحد صنعتی تخریب شد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۴    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند گفت: فضای امنیتی استان و تهذب نفس راحت طلبان عزلت نشین موانع پیگیری خصوصی سازی ماشین سازی بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۰    
روزنامه سازندگی : هنوز یک سال از اعدام باقری درمنی بدهکار بانکی، شش ماه از دستگیری قربانعلی فرخ زادرین، خریدار ماشین سازی تبریز و متهم دریافت یک میلیارد دلار ارز 4200 تومانی، چند هفته از برگزاری دادگاه هدایتی ...
کرمان فردا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی و نحوه واگذاری ماشین سازی تبریز در نشست امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی ماشین سازی در لیگ هجدهم هنوز تصمیم نهایی خود برای فصل آینده را اتخاذ نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم فوتبال ماشین سازی تبریز انتخاب این تیم را یکی از دلایل عملکرد خوبش در فصلی که گذشت، دانست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
روزنامه سازندگی نوشت: هنوز یک سال از اعدام باقری درمنی بدهکار بانکی، شش ماه از دستگیری قربانعلی فرخ زادرین، خریدار ماشین سازی تبریز و متهم دریافت یک میلیارد دلار ارز 4200 تومانی، چند هفته از برگزاری دادگاه هدایتی ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۴:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ماشین سازی تبریز توانست بیش ترین تساوی را در بین تیم های هجدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال به دست آورد و با یک سیر بدون تزلزل با 29 امتیاز در رده سیزدهم جدول لیگ برتر قرار بگیرد.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۱    
بانک ورزش - در طول لیگ هجدهم فقط یک تیم توانست ماشین سازی را دبل کند که آن هم از قضا تراکتورسازی بود؛ برادر بزرگتر ماشین که مالکیت هر دوی آنها بر عهده محمدرضا زنوزی است ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی از مذاکره با یک مشتری جدید برای انتقال امتیاز باشگاه خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، در تازه ترین اظهاراتش اعلام کرد روز های حضورش در پرسپولیس بیشتر از زمانی است که در استقلال حاضر بوده و فقط چند بازی برای آبی ها به میدان رفته و در پرسپولیس روز های بیشتری را سپری کرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۵    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سهند تبریز گفت: نشست خبری دانشجویان مطالبه گر فردا با موضوع خصوصی سازی ماشین سازی تبریز مقابل ماشین سازی تبریز برگزار می شود.
وانا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
قرارداد 6 بازیکن تیم ماشین سازی با این باشگاه به اتمام رسیده است.
مدال   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی گفت: فردی از تهران پیشنهاد خرید باشگاه را داده بود، اما با توجه به حفظ ماهیت باشگاه و عدم خروج این تیم از تبریز با درخواست او مخالفت شد....
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیر عامل باشگاه ماشین سازی خبر انتقال این تیم به خارج از تبریز را تکذیب کرد.