یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۲۱:۵۴Mar 2020 29

جدیدترین‌های «فراکسیون نمایندگان ولایی»

 
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه از نظر من تعطیلی مجلس عادی نیست،گفت: معتقدم دست ها واراده هایی خواسته یا ناخواسته درصدد است،که مجلس تعطیل شود ونتواند نقش حیاتی خود را ایفا کند.
خبرگزاری ایسنا: رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تعطیلی مجلس در شرایط موجود را غیر قابل توجیه دانست و گفت: در این شرایط بحرانی و برهه هایی که کشور بیشترین نیاز به مجلس را دارد ...
راهیان نور   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:راهیان نور الگوی مقاومت را ترویج می دهد و باید با ارتقا و انتقال این الگو، نسل های دیگرانقلاب را با دفاع مقدس آشنا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افزایش درآمد مردم، ثبات اقتصادی، حفظ ارزش پول ملی و کاهش تورم و نرخ بیکاری و تقویت مراودات بین المللی انتطاراتی است که نسبت به مجلس یازدهم ایجاد شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با صدور پیامی راهبردهای هوشمندانه سپاه در تقویت مولفه های اقتدار ملی، اهتمام در گستره جبهه مقاومت، آرمان های انقلاب و دفاع از مردم را موجب رجا و امید در بین مردم و مایه خوف و رُعب اشرار و طواغیت نظام سلطه در جهان و منطقه دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: طرح فاصله گذاری برای مقابله با ویروس کرونا باید از قبل تر اجرا می شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مجلس یازدهم باید در زمینه رکود اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار تلاش روزافزونی داشته باشد. همچنین این مجلس باید در بحث کاهش نرخ تورم ، اشتغال جوانان شرایط بهتری را در جامعه رقم بزند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: نقدینگی موجود در کشور را باید به سمت تولید داخلی و ملی هدایت کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در سال 99 مقوله نقدینگی در جامعه را مدیریت کند. در حال حاضر نقدینگی در کشور تبدیل به یک هیولا شده است و باید فکری برای این مسئله کرد. تاریخ انتشار: 11:03 - 06 فروردین 1399 - کد خبر: 605825
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی معتقد است برای تحقق جهش تولید نیازمند جهشی رو به جلو در بسیاری از حوزه ها هستیم که نمونه آن دولت الکترونیک بر پایه خوداظهاری افراد است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۷:۳۷    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مجلس یازدهم باید در اقتصاد ایده و طراحی داشته باشد. این مجلس باید از روز نخست اولویت های خود را مشخص کند و دچار روزمرگی نشود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی معتقد است برای تحقق جهش تولید نیازمند جهشی رو به جلو در بسیاری از حوزه ها هستیم که نمونه آن دولت الکترونیک بر پایه خوداظهاری افراد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه روشنفکرنماها وابستگی به نفت را نهادینه کردند گفت: جریان روشنفکرنما بسیار پرمدعا و به دنبال وابستگی کشور هستند که باید با آنان برخورد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر وقت و انرژی ما بخواهد صرف اختلافات بی نتیجه شود شاهد فرصت سوزی ها و عدم توفیق در تحقق شعار سال خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۷    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: مجلس یازدهم تمرکز خود را بر مسائلی مانند معیشت و اشتغال متمرکز کند تا پاسخگوی مطالبات مردم باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: تولید یک عنصر محوری برای حل مشکلات کشور است چرا که استقلال و امنیت سیاسی و اقتصادی کشور را به دنبال دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر ارتباط میان دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و صنعت تقویت شود، می توان مانع از هدررفت بسیاری از ظرفیت ها شد و چرخ صنایع را در مسیر جهش تولید به حرکت درآورد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر کیفیت کالا افزایش یابد، مردم به سمت خرید کالای داخلی جذب می شوند که این مورد نظارت اصناف را می طلبد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط کشور ما باید بتوانیم شروع بیماری کرونا را کنترل کنیم که کنترل این بیماری تا حدی منوط به عوامل زیرساختی است اما بخش عمده آن مستلزم خودمراقبتی مردم است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است باید با ایجاد جهش در تولید مردم را به آن سطح از رفاه رساند که تغییرات را در زندگی خود احساس کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اصلاح نظام بانکداری، مالیاتی، گمرکی و بیمه می تواند به مشکلات بخش تولید کمک کند همچنین دولت باید زمین در اختیار تولیدکنندگان واقعی قرار دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است در حالی سازمان ملل صرفا نگران زندانیان سیاسی است که کل ملت ایران به واسطه تحریم دارویی و غذایی برای مقابله با ویروس کرونا دچار مشکل هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد ایجاد فرصت های شغلی جدید تا حدودی سبب شکل گیری رونق تولید در کشور شد اما کافی نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد بوروکراسی اداری یکی از موانع جدی بر سر راه تولید داخلی است که باید برطرف شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: فعالیت اقتصادی در سطح منطقه غرب آسیا سبب خنثی سازی فشار حداکثری و رفع آثار سوء ایران هراسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از وزارت بهداشت خواست در فراخوان جذب پرستاران، اولویت ویژه ای به استخدام پرستاران قراردادی و شرکتی داده شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اما اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد، یعنی این وضعیتی که برای مردم پیش آمده وضعیت خوبی نیست، در شرایطی که مردم با مشکل جدی روبرو شده اند و مجلس باید ورود کرده و برنامه ریزی کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: بدون شک صحبت از تحریم نفتکش های حامل نفت ایران پروپاگاندای رسانه ای و بزرگنمایی سیاسی است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۸:۱۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تصمیم دولت ارمنستان در افتتاح سفارت خود در تل آویو را شائبه برانگیز خواند و از وزارت خارجه خواست تا با اقدامات دیپلماتیک موضع ایران را به اطلاع دولت ارمنستان برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس توضیحاتی درباره نحوه بررسی بودجه در مجلس ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که همه باید توصیه های ستاد مقابله با کرونا را جدی بگیرند چراکه توجه به این نکات هم از لحاظ شرعی و هم دینی و هم اخلاقی حائز اهمیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین جلسه مجازی مجلس به ریاست علی لاریجانی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به رعایت دقیق زمان بندی مجلس برای لایحه بودجه 99 گفت: مجلس طبق آیین نامه زمان بندی درستی برای بررسی لایحه بودجه 99 داشت اما برخی اتفاقات باعث شد امسال به شکل خاص تری این لایحه بررسی شود که از دست مجلس خارج بود.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم با ماندن در خانه و رعایت نکات ساده بهداشتی می توانند از وقوع یک فاجعه جلوگیری کنند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس می گوید که موضوعات پادمانی نباید با اغراض سیاسی بزرگنمایی شود و آپانس بین المللی انرپی هسته ای نباید بازیچه کشورها باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که آمریکا باید از سیاسی کردن کرونا دست بردارد تاکید کرد که تمام کشورهایی که از هراس قطع ارتباط با آمریکا در حوزه دارو هم راستای تحریم های آمریکا گام بر می دارند، در جنایت آمریکا علیه بشریت دخیل هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط بروز و شیوع ویروس کرونا نباید برخی از کسب و کارهای خرد را تنها گذاشت و بنده پیشنهاد می کنم خیرین به این مقوله ورود کرده و بخشی از کار را برعهده بگیرند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در ایام عید امسال بهتر است که از تردد های غیرضروری خودداری کنند و بدانند که هرچه تردد ها کمتر باشد به نفع کشور برای شکست ویروس کروناست. تاریخ انتشار: 03:12 - 26 اسفند 1398 - کد خبر: 606218
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است که حمله موشکی به پایگاه التاجی در بغداد، سناریو سوخته واشنگتن برای بحران سازی جدید در عراق است.
نماینده   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تقاضای بنده از ستاد ملی مقابله با کرونا این است که پیشنهاد برگزاری جلسات علنی مجلس در فضای باز را بررسی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
ملکشاهی راد گفت: آحاد جامعه امروز در حال جانفشانی و همراهی با دیگران هستند و در کنار آنها تلاش نمایندگان نیز قابل تقدیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: همراهی اروپا با آمریکا در عدم همکاری بهداشتی و دارویی با ایران ادامه جنایت ایالات متحده محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۶۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر از نامه خود و 100نفر دیگر از نمایندگان به رئیس جمهور برای تشکیل ستاد مقابله با بیماری کرونا به ریاست شخص رئیس جمهور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولت امسال بودجه شرکت های دولتی را صرفاً به کمیسیون برنامه و بودجه و تلفیق مجلس ارائه کرد و دیگر نمایندگان اطلاعی از چند و چون بودجه این بخش ندارند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سربازان دولت اردوغان در سوریه با ارتش دولت قانونی اسد که توسط سازمان ملل متحد نیز به رسمیت شناخته شده، در حال جنگ است؛ موضوعی که ملت ترکیه آن را نمی پذیرد و به آن انتقاد دارد. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: ترکیه در حالی دست به اقدامات عجیب می زند که در
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولت باید مانع از رکود در کسب و کارهای خُرد شده و حمایت های بیمه ای، مالیاتی و تسهیلاتی را برای این کسب و کارها مدنظر قرار دهد. تاریخ انتشار: 10:53 - 23 اسفند 1398 - کد خبر: 605397
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه اصلی مردم، حل مشکلات اقتصادی است و مجلس آینده مسئولیت بسیار سنگینی در این زمینه دارد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه شرایط در توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده بهتر از قبل بوده و مردم در این زمینه همکاری می کنند، گفت: در حال حاضر تولید ماسک و مواد بهداشتی روبه افزایش است البته در روزهای اول ما آمادگی لازم را نداشتیم اما در حال حاضر همه به نوعی در این راستا کمک رسانی ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: نامه رییس قوه مقننه سبب بهره گیری از ظرفیت های اتحادیه بین المجالس و روسای مجالس کشورهای مختلف برای لغو تحریم های ضدانسانی در بحران کرونا می شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۰    
شفقنا- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: نامه رییس قوه مقننه سبب بهره گیری از ظرفیت های اتحادیه بین المجالس و روسای مجالس کشورهای مختلف برای لغو تحریم های ضدانسانی در بحران کرونا می شود. ...