سه شنبه ۲۵ تیرساعت ۱۶:۴۳Jul 2019 16

جدیدترین‌های «فراکسیون نمایندگان ولایی»

خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به موضوع حقوقی توقیف نفتکش "گریس یک"، گفت:غربی ها آنجا که بخواهند قوانین و حقوق بین الملل را به نفع خودشان تفسیر می کنند؛ آنجا که به ضررشان باشد؛ تفسیر مضیق می کنند که بگویند آنچه ما می گوییم درست است.
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر موگرینی، گفت: خانم موگرینی نقشه ایران قابل دستکاری نیست و بهتر است با دم شیر بازی نکنید چرا که آزموده را آزمودن خطاست. ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اصلاح قوانین درست و شفافیت می تواند جلوی رانت را بگیرد در غیر این صورت به جایی نمی رسیم.
گروه استان ها عضو هیئت رئیسه مجلس از حضور وزیر بهداشت در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی خبر داد و گفت: نمکی در صورت عدم ارائه پاسخ قانع کننده به سئوالات نمایندگان استیضاح می شود.
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: وزیر بهداشت اعلام کرد یک میلیارد و 300 میلیون دلار برای خرید تجهیزات پزشکی تخصیص یافته که در چند ماهی که در وزارتخانه هستم دنبال این هستم بدانم این پول کجا رفته است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۱    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی گفت: بنده این موضوع را تکذیب می کنم و صرفاً موضوع سرقت بوده است. حجت الاسلام احمد سالک درباره سوء قصد به خودش گفت: این خبر جو سازی است و چنین مسئله ای به هیچ وجه مطرح نبود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از نشست فردای این فراکسیون با حقوقدانان پیشنهادی برای عضویت در شورای نگهبان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۸:۳۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به تجربیات گذشته خود گفت: دولت تدبیر و امید ناکارآمدترین دولت پس از انقلاب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی نسبت به قاچاق گندم به خارج از کشور ابراز نگرانی کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد طرح موضوع ایجاد ائتلافی جهانی در راستای تضمین عبور و مرور در تنگه هرمز از سوی ایالات متحده فقط پروپاگاندای رسانه ای است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها بجای حمایت از برگزاری کنفرانس صلح منطقه ای، درصدد اجرای تعهدات برجامی و خالص کردن نیت خود باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی از برگزاری جلسه با حقوقدانان معرفی شده از سوی قوه قضائیه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: ما در بعضی از دوره ها نماینده معتاد هم داشتیم که گا ها در کوچه و خیابان حال شان بد می شد و راننده مجلس باید آن ها را جمع می کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۷    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی از جلسه اعضای فراکسیون با پنج کاندیدای تصدی حقوقدانی شورای نگهبان معرفی شده از سوی قوه قضائیه خبرداد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از جمع آوری امضا برای قرائت هر چه سریعتر گزارش جامع حادثه برخورد قطار در مسیر تبریز - مشهد در مجلس خبر داد و گفت: نزدیک به دو سال از این حادثه می گذرد اما هنوز از گزارش جامع این حادثه به مجلس خبری نیست. تاریخ انتشار: 13:21 - 24 تیر 1398 ...
جام جم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی گفت: بنده این موضوع را تکذیب می کنم و صرفاً موضوع سرقت بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی گفت: بنده این موضوع را تکذیب می کنم و صرفاً موضوع سرقت بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس تاکید دارد که اعضای شوراهای شهر و روستا خود را مصون از نظارت می دانند در صورتی که نظارت بر عملکرد این شورا بر عهده هیات حل اختلاف شوراهای اسلامی است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۱:۵۸    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره ای به انصراف نمایندگان از استیضاح وزرا با وعده آپارتمان گفت: برخی از نمایندگان با همین رویکرد رد صلاحیت شدند و شورای نگهبان هم در این قضیه وارد شده است.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اروپایی ها به دنبال به حاشیه راندن برجام هستند. به گزارش خبرگزاری موج، جواد کریمی قدوسی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: از زمانی که موضوعاتی مانند SPV و اینستکس مطرح شد ...
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به صحبت های وزیر بهداشت در جلسه امروز این فراکسیون گفت: طبق توضیحات وزیر بهداشت در حوزه پزشکی فساد 50 هزار میلیارد تومانی وجود داشته است. ما نمی دانیم یک میلیارد دلار تجهیزات پزشکی کجا و چطور هزینه شده است ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به هزینه های میلیونی برای تخریب شخص وزیر و وزارت بهداشت و همچنین فساد سازمان یافته در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، تاکید کرد: از پیگیری، شناسایی و افشاگری علیه این شبکه رانت و فساد عقب نشینی نمی کنم.
عصر کاسپین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عصرکاسپین / سید حسین نقوی حسینی، نماینده مجلس، در مورد جلسه امروز فراکسیون نمایندگان ولایی با وزیر بهداشت گفت: آقای نمکی (وزیر بهداشت) تاکید کرد مبارزه با فساد از دستورات اصلی وزارت بهداشت است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: دولت دارای تفکرات لیبرالیسم است از این رو اصلاح اقتصاد کشور فشار زیادی را به مردم وارد می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: صبح امروز ، جلسه خوبی با وزیر بهداشت داشتیم و دکتر نمکی مطالب بسیار ارزشمندی را بیان کرد و حتی از دوستانی که بحث استیضاح وزیر بهداشت را مطرح کرده بودند، تقاضا کردیم که با توجه به فعالیت و عملکرد خوب دکتر نمکی ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات وزیر بهداشت و درمان در نشست این فراکسیون، گفت: نمکی مبارزه با فساد را از دستورات اصلی وزارت بهداشت دانست و از وقوع فساد 50 هزار میلیارد تومانی در حوزه بهداشت و درمان خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۶    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مسوولان باید برای آزادسازی کشتی ایران از دست دزدان دریایی انگلیس اقدام جدی انجام دهند و بدانند که با اظهار تاسف و توییت بازی این کشتی آزاد نمی شود. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس نسبت به سختی گیری های غیر قانونی برای پرداخت وام ازدواج به جوانان انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری موج، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در توییتی نوشت: جوانان نسبت به نحوه پرداخت وام ازدواج بسیار گله مندند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تشریح برخی اقداماتش در حوزه بهداشت و سلامت، در جلسه فردا(یکشبه، 23 تیر) این فراکسیون حضور می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس فردا با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از نشست فردای این فراکسیون با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۶:۱۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی می گوید در صورت همراهی نمایندگان و جمع آوری امضاء به میزان کافی استخراج موارد مربوط به شفافیت منابع مالی از طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات برای ارائه به صحن علنی صورت می گیرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه مجلس باید بر عهده بگیرد افزایش 5 میلیون تومانی در برخی دستگاه ها را تأیید کرده یا خیر؟ گفت: معاون اول رئیس جمهور نمی تواند بخشنامه دهد که قانون مجلس برای 9 دستگاه قابل اجرا نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه مجلس باید بر عهده بگیرد افزایش 5 میلیون تومانی در برخی دستگاه ها را تأیید کرده یا خیر؟ گفت: معاون اول رئیس جمهور نمی تواند بخشنامه دهد که قانون مجلس برای 9 دستگاه قابل اجرا نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره ای به انصراف نمایندگان از استیضاح وزرا با وعده آپارتمان گفت: برخی از نمایندگان با همین رویکرد رد صلاحیت شدند و شورای نگهبان هم در این قضیه وارد شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی می گوید از ابتدا تنها برای فعالیت هسته ای پای میز مذاکره رفته ایم از این رو ایران هرگز درباره موشک های بالستیک مذاکره نمی کند.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۶    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اروپا و آمریکا به دنبال تحقیر ملت ایران هستند. به گزارش خبرگزاری موج، سید جواد ساداتی نژاد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در توییتی نوشت: در شرایطی که آمریکا با خروج از برجام و اعمال فشار حداکثری و اروپا با وقت کشی و خرید زمان ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی راه اندازی اینستکس، فروش نفت ایران، نقل و انتقالات بانکی و ارزی را علاوه بر تعهدات برجامی طرف اروپایی، شرط بازگشت ایران به تعهدات در چارچوب برجام اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در مورد محکومیت خاتمی گفت: اصلاح طلبان اگر مدرکی برای اثبات ادعای تقلب در انتخابات داشتند، نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور منتشر می کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد ادعاهای بی اساس علیه ایران مبنی بر اینکه کشورمان درصدد استفاده غیر صلح آمیز از انرژی اتمی است فقط پروپاگاندای رسانه ای و دروغی بزرگ محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد توقیف نفتکش گریس 1 توسط انگلیس نشان از عمق دشمنی با انقلاب اسلامی ایران بوده و حتما پاسخ متقابل و لازم در زمان مناسب و قاطعانه داده خواهد شد.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از طرح سوال از وزیر صنعت درباره مجوز ارزهای دیجیتال خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج، سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در توییتی نوشت: پس از گزارش روز گذشته فراکسیون فضای مجازی در خصوص صدور مجوز مونتاژ ماینر ارزهای دیجیتال در قم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: با توجه به تخلف صورت گرفته در افزایش حقوق ها دولت باید بار دیگر مصوبه ای را در خصوص افزایش حقوق ها بر اساس قانون بودجه 98 بگذراند و اشکالات قبلی را در مصوبه جدید برطرف کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه مذاکرات نباید منوط به توقف کاهش تعهدات برجام شود، گفت: آمریکا با عقب نشینی می تواند پای میز مذاکره با ایران بیاید.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس می گوید موضع ایران کاملا شفاف و روشن است، آمریکا برای بازگشت به مذاکرات باید تحریم ها را بردارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی تصمیم اخیر دولت در اجرای کاهش تعهدات برجامی را برخورد قابل تقدیری دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۳    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد کشورمان هنوز از برجام خارج نشده و همه گروه ها، احزاب، قوه مقننه و حتی مردم از تصمیم دولت برای اجرای گام دوم حمایت می کنند.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: صحبت های محمدرضا خاتمی پس از 10 سال از گذشت ماجراهای سال 88، نشان می دهد که آنان همچنان به دنبال فتنه گری هستند و پای حرف های خود ایستاده اند.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وی افزود: طبق مصوبه مجلس که در قالب قانون بودجه سال 98 تصویب شده، حقوق کارمندان دولت می بایست در سالجاری، 400 هزار تومان به اضافه 10 درصد افزایش پیدا کند، اما دولت این مصوبه را اجرا نکرده و در بعضی موارد نیز ناقص اجرا کرده است. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۴:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس مجلس خواستار رسیدگی وی به وضعیت چگونگی افزایش کارمندان دولت شد.