چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۳۵Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح محسنین»

شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قلی پور گفت:در حال حاضر حدود 350 فرزند طرح اکرام ایتام و 550 فرزند طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد آمل قرار دارند که توسط بیش از 3300 حامی حمایت می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کیا کجوری گفت: ماه رمضان امسال هزار و 120خیر نیکوکار حمایت از 68 نفر از ایتام و 374 فرزند طرح محسنین را در شهرستان نوشهر بر عهده گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: برای حمایت از فرزندان طرح محسنین 11 هزار و 19 حامی با این نهاد همکاری دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۷    
ایسنا/همدان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر با اشاره به حمایت و همراهی 8210 نفر حامی در ملایر، گفت: این افراد از 700 یتیم در طرح اکرام ایتام و 1350 یتیم در طرح محسنین حمایت می کنند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۴    
اردشیر نوری مقدم، کارشناس اکرام واحد کمیته امداد شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ اظهار داشت: طرح اکرام ایتام و محسنین حدود 30 سال است که زیر نظر مستقیم کمیته امداد فعالیت می کند و کمک ها و حمایت های خیرین و حامیان گرامی را به صورت مستقیم به دست محسنین و ایتام می رساند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان در مورد طرح پویش ایران مهربان گفت: سه هزار نفر از ایتام و هشت هزار و 900 نفر از فرزندان طرح محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند ، و از خدمات این نهاد بهره مند هستند و در تلاشیم تا با کمک خیران سرانه ایتام را افزایش دهیم .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از جذب 40 هزار حامی ایتام در طرح محسنین کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- 400 کودک یتیم و مشمول طرح محسنین در شهرستان سبزوار حامی ندارند و چشم انتظار حمایت خیران و حامیان هستند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ مجید الهی راد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح با هدف مشارکت دستگاه های اجرایی استان در بهبود وضعیت معیشتی 6 هزارو 665 نفریتیم و فرزند محسنین زیر پوشش این نهاد اجرایی شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان گفت: در حال حاضر 9 هزار نفر تحت پوشش طرح اکرام ایتام و طرح محسنین در این استان قرار دارند که 70 درصد آنان خارج از استان هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۴    
فرزند مددجوی مشمول طرح محسنین کمیته امداد جغتای، با هوشیاری به موقع خود، توانست جان مسافران قطار را نجات دهد و داستان دهقان فداکار را تکرار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام از انعقاد تفاهم نامه با بسیج به منظور جذب حامیان برای حمایت از ایتام و کودکان نیازمند طرح محسنین خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علیزاده با بیان اینکه هزار و 597نفر حامی نیکوکار در نور حمایت های مادی و معنوی 180نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین را بر عهده دارند، گفت: یک خیر نیک اندیش برای حمایت از دانش آموزان نیازمند 10میلیون تومان به کمیته امداد شهرستان نور اهدا کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: استان قزوین یتیم بدون حامی ندارد و تنها 70 فرزند تحت حمایت طرح محسنین فاقد حامی هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
علی مراد نصوری گفت: مردم شهرستان جویبار در سال جاری در طرح محسنین 115 میلیارد ریال مشارکت کردند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۲    
رئیس کمیته امداد جویبار گفت: مردم این شهرستان در طرح محسنین 115 میلیارد ریال مشارکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: فرزندان تحت پوشش طرح محسنین و ایتام و اکرام نیازمند حمایت بیشتر حامیان و خیران هستند و نیاز است ادارات نیز در این راستا کمیته امداد را یاری کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی عبادی گفت: تعداد افراد تحت پوشش در طرح محسنین هم 41 هزار و نهصد و چهارده نفر است که 9 هزار و صد و سی و شش نفر با شش هزار و نهصد و هشتاد و نه حامی حمایت می شوند و 32 هزار و هفتصد و هفتاد و هشت نفر بدون حامی هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آقایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت از تحت پوشش قرار گرفتن 400 یتیم در طرح محسنین در جریان کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱    
چهار هزار و 932 فرزند یتیم و محسنین خانواده های در سامانه اکرام ایتام و طرح محسنین ثبت نام شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 4932 فرزند یتیم و محسنین خانواده های تحت حمایت این نهاد در سامانه اکرام ایتام و طرح محسنین ثبت نام شده اند و از خدمات حمایتی بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کمک حامیان طرح اکرام برای ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین امسال در شهرستان نکا، 121 درصد افزایش داشته است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۷    
رکنا: شهرام آسیابی از ثبت نام 25حامی در طرح محسنین همزمان با سالروز شهادت فاطمه زهرا (س)در شهرستان هشترود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: یک هزار و 159 مهابادی حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را در این شهرستان برعهده دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۹    
مدیر کمیته امداد شهرستان مانه و سملقان گفت: این نهاد تعداد 762 یتیم تحت پوشش دارد که 325 نفر از آنان تحت حمایت طرح محسنین هستند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان صحنه گفت: در حال حاضر یک هزار و 57 حامی از 231 فرزند محسنین و یتیم شهرستان صحنه که مشمول طرح اکرام هستند، حمایت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: کمک حامیان به ایتام و کودکان طرح محسنین این شهرستان در 9 ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 2 برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: تاکنون 6 هزار نفر به نیابت از سردار دل ها شهید سلیمانی،حمایت مادی و معنوی ایتام و فرزندان طرح محسنین را به عهده گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پرداخت 26 میلیارد و 770 میلیون تومان توسط حامیان طرح محسنین در استان خبر داد و گفت: این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام (ره) استان همدان گفت: چشمان 9 هزار فرزند یتیم و محسنین در این استان به دستان خیران و نیکوکاران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۶    
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: در 8 ماهه سال جاری نزدیک به 17 میلیارد تومان، حامیان به خانواده های محسنین کمک داشتند و در حال حاضر نزدیک به 13 هزار حامی در سطح استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان از تحت پوشش قرار داشتن 759 یتیم در سطح استان خبر داد و گفت: طرح محسنین و ایتام به کمک این افراد می آید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه هم اکنون 1800 کودک طرح محسنین نیازمند حامی هستند، تصریح کرد: طرح هر کارمند یک حامی فرصتی برای حمایت از کودکان نیازمند است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: سه هزار و 300 یتیم و فرزند در استان تحت پوشش طرح محسنین قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۶    
رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد از کمک 25 میلیون تومانی حامی طرح محسنین برای ودیعه مسکن یک خانواده چهارنفره خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: سرانه کمک به فرزندان ایتام و طرح محسنین استان با اجرای طرح "هر کارمند یک حامی معنوی" از 240 هزار تومان به حدود 500 هزار تومان افزایش می یابد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد مازندران گفت:32هزار نفر حامی نیکوکار از ایتام و فرزندان طرح محسنین در استان حمایت می کنند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اجرای طرح محسنین شرایطی را فراهم کرده است تا نیکوکاران به نیازمندترین خانواده ها نیز کمک کنند. خیرخواهان با واریز ماهانه مبلغی هرچند کم، می توانند تصنیف مهربانی را در وجود فرزندان محروم زمزمه کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر بیش از 10 هزار حامی در طرح اکرام محسنین مشارکت دارند و به دو هزار و 873 فرزند تحت حمایت خود کمک می کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد محمدنژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مبلغ توسط یک هزار و 210 حامی و خیّر در این شهرستان به صورت نقد و کالایی پرداخت شده است. وی افزود: 129 نفر ایتام و 239 فرزند مشمول طرح محسنین از حمایت های مادی و معنوی این نهاد با حمایت خیّران بهره مند هستند. [...]
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قشم- ایرنا – رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قشم گفت: 2 هزار و 192 نیکوکار حمایت از 740 کودک در قشم را بر عهده دارند. غلامرضا غلامی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی ملایر از کمک 4 میلیارد تومانی حامیان به ایتام و کودکان طرح محسنین ملایر در هفت ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: در حال حاضر6 هزار و 784 کودک کردستانی زیرپوشش طرح اکرام ایتام و طرح محسنین در استان هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طرح "هر کارمند یک حامی" گامی بلند برای خدمت به ایتام و فرزندان تحت حمایت طرح محسنین است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی گفت: استان مرکزی داری بیش از 36 هزار کارمند رسمی و غیررسمی است که از این تعداد 4981 کارمند به طور مستقیم در سامانه اکرام ایتام ثبت نام کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان: حدود 36 هزار حامی نیکوکار از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین در استان گیلان حمایت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، کمک حامیان به طرح محسنین و اکرام ایتام در این شهرستان 43 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: 643 حامی نیک اندیش حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را در این شهرستان برعهده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: 2 هزار و 170 حامی نیک اندیش حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را در این شهرستان برعهده دارند.