یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۳Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح محسنین»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: سه هزار و 300 یتیم و فرزند در استان تحت پوشش طرح محسنین قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۶    
رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد از کمک 25 میلیون تومانی حامی طرح محسنین برای ودیعه مسکن یک خانواده چهارنفره خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: سرانه کمک به فرزندان ایتام و طرح محسنین استان با اجرای طرح "هر کارمند یک حامی معنوی" از 240 هزار تومان به حدود 500 هزار تومان افزایش می یابد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد مازندران گفت:32هزار نفر حامی نیکوکار از ایتام و فرزندان طرح محسنین در استان حمایت می کنند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اجرای طرح محسنین شرایطی را فراهم کرده است تا نیکوکاران به نیازمندترین خانواده ها نیز کمک کنند. خیرخواهان با واریز ماهانه مبلغی هرچند کم، می توانند تصنیف مهربانی را در وجود فرزندان محروم زمزمه کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر بیش از 10 هزار حامی در طرح اکرام محسنین مشارکت دارند و به دو هزار و 873 فرزند تحت حمایت خود کمک می کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد محمدنژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مبلغ توسط یک هزار و 210 حامی و خیّر در این شهرستان به صورت نقد و کالایی پرداخت شده است. وی افزود: 129 نفر ایتام و 239 فرزند مشمول طرح محسنین از حمایت های مادی و معنوی این نهاد با حمایت خیّران بهره مند هستند. [...]
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا – رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قشم گفت: 2 هزار و 192 نیکوکار حمایت از 740 کودک در قشم را بر عهده دارند. غلامرضا غلامی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی ملایر از کمک 4 میلیارد تومانی حامیان به ایتام و کودکان طرح محسنین ملایر در هفت ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: در حال حاضر6 هزار و 784 کودک کردستانی زیرپوشش طرح اکرام ایتام و طرح محسنین در استان هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طرح "هر کارمند یک حامی" گامی بلند برای خدمت به ایتام و فرزندان تحت حمایت طرح محسنین است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی گفت: استان مرکزی داری بیش از 36 هزار کارمند رسمی و غیررسمی است که از این تعداد 4981 کارمند به طور مستقیم در سامانه اکرام ایتام ثبت نام کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان: حدود 36 هزار حامی نیکوکار از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین در استان گیلان حمایت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، کمک حامیان به طرح محسنین و اکرام ایتام در این شهرستان 43 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: 643 حامی نیک اندیش حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را در این شهرستان برعهده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: 2 هزار و 170 حامی نیک اندیش حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را در این شهرستان برعهده دارند.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
در سه ماهه امسال حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 7 میلیارد و 643 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 32 درصد افزایش همراه بوده است | در طرح اکرام ایتام، حامیان سه میلیارد و در طرح محسنین چهار میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد امام خمینی (ره) از رشد 88 درصدی نقطه به نقطه جمع آوری زکات در کشور و همچنین افزایش 71 درصدی کمک ها به ایتام و محسنین خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محمد محمدی فرد روز سه شنبه به خبرنگار نصیرنیوز گفت: تاکنون یک هزار و 355 فرزند در طرح اکرام ایتام و 2 هزار و 830 فرزند در طرح محسنین زیر پوشش کمیته امداد البرز قرار گرفته که بیش از 39 هزارحامی دارند. همچنین بیش از 2 هزار نیکوکار از خانواده های مددجوی کمیته امداد امام (ره) استان البرز حمایت [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: 38 هزار و 781 پدر معنوی، 11 هزار و 500 دختر را در خراسان رضوی تحت حمایت دارند که این دخترها یا یتیم هستند و یا جزو طرح محسنین و خانواده های نیازمند قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۲    
خمین - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین از چشم انتظاری 63 کودک بدسرپرست این شهرستان برای جذب حامی خبر داد و گفت: مددجویان کودک و نوجوان خانواده های طلاق، زندانی، معتاد، بیمار و ازکار افتاده، در طرح محسنین این نهاد از کمک های خیرین بهره مند می شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، در دو ماهه نخست امسال بیش از 3.3 میلیارد تومان به پنج هزار فرزند یتیم و طرح محسنین کمک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۶    
گلپایگان- مدیر کمیته امداد گلپایگان گفت: 127 نفر یتیم و 248 خانوار مشمول طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد گلپایگان از سوی یک هزار و 400 نفر حامی حمایت می شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
یک خیر سوادکوهی در مراسمی به نیابت از ده هزار و چهارصد شهید استان مازندران، دو هزار و هفتصد یتیم و پنج هزار و پانصد فرزند در طرح محسنین را تحت پوشش قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر از حمایت 7 هزار و 530 حامی از ایتام و کودکان طرح محسنین در ملایر خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان امسال1191حامی نیکوکار ،حمایت مادی و معنوی 1440نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین را بر عهده گرفتند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۲    
مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: خیران به نیابت از تمامی شهدا در استان حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دامغان - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دامغان گفت: طی دو ماه نخست سال جاری حامیان نیک اندیش دامغانی 250 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی به ایتام و افراد تحت پوشش در طرح محسنین داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در مجموع طی شب های قدر 818 حامی حمایت از 889 یتیم و فرزند طرح محسنین در خراسان جنوبی را بر عهده گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون کمک حامیان به طرح محسنین و اکرام ایتام در استان البرز 60 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم نیکوکار استان در اولین شب قدر یتیم نوازی برای ایتام و فرزندان طرح محسنین را به نمایش گذاشته و 149 حامی حمایت ایتام و فرزندان نیازمند استان را برعهده گرفتند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۵    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مردم نیکوکار استان در شب های قدر یتیم نوازی برای هزار نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین به نمایش می گذارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز با بیان اینکه در نتیجه مشارکت خیران در زمان حاضر سرانه پرداختی به ایتام و محسنین در این استان، 2برابر میانگین کشوری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر از جذب حامی در هفته اکرام و ایتام خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از یک هزار و 500 یتیم و یا از طرح محسنین زیر پوشش کمیته امداد هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
حق گویان گفت: در طرح محسنین تعداد فرزندان زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین، 3 هزار و 42 نفر است که 9 هزار و 419 نفر حامی از این فرزندان حمایت می کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۹    
رئیس اداره اکرام و ایتام کمیته امداد مازندران گفت:کمک حامیان طی سال گذشته به ایتام و فرزندان طرح محسنین 13 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس کمیته امداد شهرستان ری گفت: امسال به علت شیوع ویروس کرونا خیران نیک اندیش می توانند با ارسال عدد یک به سامانه 98300072299 حمایت از یک یا چند فرزند معنوی (طرح محسنین) را عهده دار شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
طرح محسنین یکی از طرح های کمیته امداد است که برای حمایت چندین هزار کودک و نوجوان بدسرپرست در حال اجرا است و هم اکنون 600 کودک و نوجوان دزفولی چشم انتظار حمایت حامیان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: 27 هزار حامی حمایت از هفت هزار و 800 فرزند طرح محسنین و ایتام استان را بر عهده دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
در طرح شکرانه سلامت ساماندهی نذورات ماه شعبان و ماه مبارک رمضان انجام می شود، جذب 3 هزار و 500 حامی برای کودکان یتیم و طرح محسنین نیز از دیگر برنامه های کمیته امداد استان است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جواد داودی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 9 میلیارد و 700 میلیون ریال از این کمک ها برای اکرام ایتام و هفت میلیارد و ریال برای محسنین پرداخت شده است. وی ادامه داد: یک هزار و 262 حامی در قالب طرح اکرام ایتام و 925 حامی در راستای طرح محسنین با این نهاد حمایتی همکاری دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب طرح محسنین به ایتام بوکان بیش از یک میلیارد تومان کمک کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: 5500 نیکوکار به نیابت از سردار سلیمانی حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
طی 10 ماهه سال جاری 23 هزارو 478 حامی حمایت از 1999 فرزند یتیم و 5028 فرزند مشمول تحت حمایت طرح محسنین را عهده دار شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: چهار هزار مازندرانی نیکوکار به نیابت از سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان ساری: تا پایان آذر امسال، حامیان ایتام و فرزندان طرح محسنین یک میلیارد و 114 میلیون تومان کمک کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
311 میلیون تومان حامیان رامسری به ایتام و فرزندان طرح محسنین و 5 میلیارد تومانی خیران قائمشهری به نیازمندان کمک کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد از سهمیه 1500 نفری این شهرستان در طرح ملی اکرام و ایتام خبر داد و گفت: از 2126 حامی ایتام و طرح محسنین اسدآباد حدود 60 درصد حامیان غیربومی هستند.