چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۵:۳۹Jul 2020 15

جدیدترین‌های «دولت تدبیر و امید»

 
ایرنا   ۱۲ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- توسعه شاخص های بهداشتی، درمانی در آذربایجان غربی طی چهار سال گذشته نمادی از تلاش های امید آفرین دولت تدبیر و امید برای محرومیت زدایی و ارتقای ارکان توسعه سلامت در جامعه است و می تواند به همه کشور تعمیم یابد.
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش    
ایلام - ایرنا - در حالیکه دولت تدبیر و امید در یکی از سخت ترین شرایط کشور و انبوه بحران ها از تحریم گرفته تا کرونا، اوضاع این کشور را با کمترین میزان درآمد نفتی به سامان می رساند و اجازه نداده طرح های توسعه ای و عمرانی خصوصا در استان ایلام متوقف شوند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست شورای معاونین اداره کل افزود:توزیع متوازن امکانات و همچنین تقویت و توسعه فضاهای ورزشی در روستاها از سیاست های مهم دولت تدیبر و امید بوده است و در این راستا بیش از 140 خانه ورزش روستایی در سطح استان قزوین تجهیز و راه اندازی شده است.
گلستان ما   ۲ ساعت پیش    
مطابق با طرح جامع مسکن، ایران سالانه به حدود یک میلیون واحد مسکونی نیاز دارد، در حالی که تولید مسکن در کشور بین 300 تا 350 هزار واحد در سال است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- استان هرمزگان به واسطه موقعیت حساس و بهره مندی از ظرفیت های ویژه اقتصادی همواره مورد توجه دولتمردان بوده و این توجه که ماحصل آن خیز استان برای دستیابی به رشد و توسعه هر چه بیشتر می باشد، در دولت تدبیر و امید به اوج خود رسیده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- یکی از بزرگترین مجموعه های دانشگاهی ایران با فعالیت 260 دانشگاه و مرکز آموزش عالی در خراسان رضوی قرار دارد که به خاطر نقش پررنگی که در تربیت متخصصان و کارشناسان مورد نیاز بخشهای مختلف استان و کشور دارد ظرف هفت سال اخیر توسعه کمی و کیفی آن به عنوان یک اولویت در دستور کار دولت قرار داشته ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران گام های برداشته شده در بهبود وضعیت مددجویان زیر پوشش بهزیستی را کم نظیر توصیف کرد و گفت : در مجموع دولت تدبیر و امید در حمایت از بهزیستی و افراد تحت پوشش آن سنگ تمام گذاشت.
صاحب خانه شدن برای مردم رویایی بود که در وعده های دولت تدبیر و امید رنگ تحقق به خود گرفت اما در واقعیت به فراموشی سپرده شد.
ایجاد خانه های ورزش روستایی بدون تردید یکی از اقدام های ماندگار دولت تدبیر و امید است که طی آن زمینه های لازم را برای بازی کودکان، رشد و پیشرفت نوجوانان و جوانان جامعه روستایی را مهیا ساخته است.
تبریز- مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: از مجموع 400 هزار هکتار اراضی کشاورزی استان حدود 180 هزار هکتار مستعد اجرای سیستم های نوین آبیاری است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - فرماندار ملکشاهی گفت: این شهرستان به همت دولت تدبیر و امید طی چند سال گذشته شاهد جهش عمرانی و توسعه زیرساخت های اساسی بوده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت وگویی انجام داده و در خصوص مسائل روز ورزش کشور به صحبت پرداخت. شرح این گفت وگو را در زیر می خوانید: نظرتان درباره عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش چیست؟ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- رییس اداره نظارت بر ساخت راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت که حدود یک هزار و 550 کیلومتر از راه های روستایی استان از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون بهسازی شده که معادل یک سوم راه های روستایی استان است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
از واگذاری مسوولیت به بانوان در عرصه های مدیریتی گرفته تا ایجاد زیرساخت های مناسب برای فعالیت این قشر و طرح های مختلف در راستای توسعه ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی در دولت تدبیر و امید موید توانمندی آنها در مسیر افتخارآفرینی است. اگرچه ورزش بانوان همدان در عرصه قهرمانی افت و خیز داشته [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: توجه دولت تدبیر و امید به ثبت آثار و بناهای تاریخی این استان در فهرست آثار ملی چشمگیر است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان گفت: تا پایان سال 92 استان کرمانشاه سرانه فضاهای ورزشی استان کرمانشاه حدود 80 صدم متر مربع بوده است، اما در دولت تدبیر و امید این میزان اکنون به یک متر و 19 صدم متر مربع رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: با وجود همه سختی و دشواری ها، کارنامه دولت تدبیر و امید افتخارآمیز است و آمار و ارقام ریاضی گویای این است که دولت در همه حوزه ها، سیاست گذاری ها و جهت گیری ها در هفت سال گذشته چه عملکردی از خود برجا گذاشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۸    
گچساران- ایرنا- مدیر آب وخاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 44 درصد طرح های آبیاری نوین این استان معادل 16 هزار هکتار در دولت تدبیر و امید انجام شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه کشت های گلخانه ای در دولت تدبیر و امید از نظر میزان تولید و سطح زیر کشت افزایش یافته است، گفت: هم اکنون سطح گلخانه های این خطه 70 هکتار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۷    
قزوین – ایرنا –سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، یکی از ابتکارات دولت تدبیر و امید برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان و پل بی واسطه ارتباط مردم با مدیران بوده و بسیاری از فرایندهای طولانی و زمانبر اداری را حذف کرده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۵    
طراح سؤال از رئیس جمهور، سخنان روز یکشنبه رهبر معظم انقلاب درباره تعامل مجلس و دولت را به معنای نفی نظارت بر دستگاه اجرایی کشور ندانست و به همشهری گفت: ابزارهای نظارتی مجلس در ارتباط با دولت تدبیروامید حتی در سال پایانی فعالیت آن هم که باشد، فعال است و از آنها استفاده می کنیم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ناصر بهمنی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با این وجود، برخی با عینک بدبینی و با سیاه نمایی اثرات مثبت برجام را نادیده می گیرند.رئیس شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان فارس گفت: دولت تدبیر و امید قبل از انتخاب شدن یکسری قول و قرارهایی به مردم داد که گاهی عده ای این قول [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گسترش فضاهای گلخانه ای تهران به عنوان یکی از سیاست های اصولی دولت تدبیر و امید طی سال های اخیر دنبال شده و حمایت های روزافزون دولتی نیز بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در این بخش ترغیب کرده است تا این استان با دسترسی به یک بازار 10 میلیون نفری، در آینده ای نزدیک مملو از گلخانه شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید و حامیانش دو گزاره را هم وزن یکدیگر طی هشت سال اخیر پیش برده اند؛ اول آنکه همه تلاش خود را حتی از مسیر های غیرقانونی و غیرشرعی پیش بردند تا انتخابات را پیروز شوند و دوم آنکه مدام تأکید کنند دولت اختیاری ندارد و امور کشور دست دیگرانی غیر از دولت است ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
23 تیر 1394 برجام میان ایران و گروه 1+5 امضا شد. براساس این برنامه که در پی نرمش قهرمانانه دولت تدبیر و امید در زمینه انرژی هسته ای حاصل شد، ایران متعهد گردید تحت هیچ شرایطی به دنبال توسعه و دستیابی به سلاح هسته ای نباشد و در مقابل، طرف های دیگر نیز تعهد کردند تحریم های چندجانبه و ملی مرتبط [...]
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۰    
صادرات و قیمت نفت برای ایران همواره نوسان داشته تا آنجا که درآمد نفتی ایران در زمان جنگ 110 میلیارد دلار بود و در دولت های نهم و دهم تا 618 میلیارد دلار بالا رفت. بر اساس پیش بینی ها به نظر می رسد سهم دولت تدبیر و امید از دلار های نفتی نیز در طول 8 سال بیشتر از 350 میلیارد دلار نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی بجستان در جنوب استان خراسان رضوی "اشتغال آفرینی" را از خدمات موثر رفاهی و اقتصادی دولت های یازدهم و دوازدهم دانست و افزود: اعتبارات اشتغالزایی برای مددجویان زیرپوشش در بجستان طی یک سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 350 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - صادرات و قیمت نفت برای ایران همواره نوسان داشته تا آنجا که درآمد نفتی ایران در زمان جنگ 110 میلیارد دلار بود و در دولت های نهم و دهم تا 618 میلیارد دلار بالا رفت. بر اساس پیش بینی ها به نظر می رسد سهم دولت تدبیر و امید از دلارهای نفتی نیز در طول 8 سال بیشتر از 350 میلیارد دلار نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی آمار نامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید 48.7 میلیارد عدد داروی انسانی در پایان سال 98 است که در مقایسه با سال 92 و آغاز به کار دولت تدبیر و امید رشد 39.1 درصدی نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 10 هزار و 300 نفر طی هفت سال اخیر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین صاحب شغل شده اند که نشان از کارآمدی دولت تدبیر و امید در حوزه جذب سرمایه گذار ، رونق تولید و حمایت از صنعت و اشتغال دارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۶    
ایرج نظافتی چندی پیش جناب ظریف وزیر امور خارجه در مجلس شورای اسلامی با دفاع قاطعانه از برجام قضاوت درباره کارآمدی آن را به تاریخ حواله داد. درباره آنچه همه مردم و جریان های سیاسی از فرجام برجام دیده اند باید گفت، چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استانها- استاندار فارس با بیان اینکه محدودیت های موجود مشکل ایجاد اشتغال را در جامعه هدف بهزیستی پررنگ تر کرده است گفت: در دولت تدبیر و امید تمام تلاش بر این است که با ایجاد فرصت های شغلی هدفمند برای این افراد، بخشی از این مشکل رفع شود.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایرنا نوشت: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت قصد ندارد مشکلات را انکار کند و بر روی آنها سرپوش بگذارد زیرا بنای دولت تدبیر و امید بر شفاف سازی است. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
راه آهن مراغه- ارومیه یکی از پروژه هایی است که سالها در انتظار تکمیل به سر میبرد و به دلیل نبود بودجه کافی تکمیل آن به تاخیر افتاد. اما توجه ویژه دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته باعث شد این پروژه بعد از گذشت حدود 17 سال با پیشرفت 95 درصدی به مرحله بهره برداری نزدیک شود و بر این اساس طلسم این ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه 96 تصفیه خانه در دولت تدبیر و امید ساخته شده است، گفت: این دولت در 96 ماه عمر خود به طور متوسط هرماه یک تصفیه خانه احداث و وارد مدار کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: میزان گازرسانی به واحدهای صنعتی استان از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از 77 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به ساخت فضاهای آموزشی با کیفیت و بهسازی مدارس دارد و در مدارسی که در سال های اخیر ساخته شده تمام الزامات مهندسی رعایت شده است.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از اتصال 38 روستای راز و جر گلان به فیبر نوری در سال جاری خبر داد.
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
صنایع دستی مازندران که تا پیش از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید غبار فراموشی بر آن سنگینی می کرد، در سال های اخیر با سیاست های احیا و تشویق دولت به یکی از بخش های اقتصادی قوی استان مازندران تبدیل شده است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حدود یک سوم از سال 1399 گذشت و 147 روز دیگر دولت تدبیر و امید باید آخرین لایحه بودجه سنواتی خود را، آن هم برای سال 1400 جهت بررسی و تبدیل به قانون به مجلس ارائه دهد و بهارستان نشینان هم نخستین لایحه بودجه ای که به صحن مجلس یازدهم می رود؛ را تصویب خواهند کرد. ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۵۵ سایت دیگر  
موسوی گفت: همه انتخابات های برگزار شده در دولت تدبیر و امید در کمال سلامت و امنیت برگزار شده که خود گویای وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری مجموعه بزرگ وزارت کشور در سراسر کشور است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اقدامات مختلف دولت گفت: مطالبه دیرین بهره برداری از طرح انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا و احداث مخزن 20 هزار مترمکعبی محمودآباد پاکدشت در دولت تدبیر و امید محقق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - وزیر نیرو با بیان اینکه تا پایان دولت تدبیر و امید 96 تصفیه خانه ساخته و تحویل می شود، گفت: با این حساب دولت در طول عمر خود به طور متوسط هرماه یک تصفیه خانه احداث و وارد مدار می کند.
خط نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه اجتماعی را قابل تقدیر دانست و گفت: سال گذشته در حالی که دولت از نظر بودجه با محدودیت های جدی مواجه بود اما اعتبارات خوبی به ادارات مختلف سطح استان تزریق کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
برنامه دیدار و گفتگوی مدیر کل امور مالیاتی ارزش افزوده شهر و استان تهران با فرماندار شهرستان پاکدشت در دفتر فرماندار برگزار شد
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر(پانا)_ معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از ارتقاء 5 رتبه ای استان در کنکور سراسری در دولت تدبیر و امید خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- بسیاری از دغدغه های مالی بیماران نیازمند در دولت تدبیر و امید با گسترش چتر بیمه سلامت و به ویژه بیمه همگانی حل شده اما سوء استفاده ها و فرهنگ نادرست استفاده از دفترچه های بیمه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- بیمه سلامت از دستاوردهای موثر دولت تدبیر و امید برای ارائه خدمات بیمه ای به عموم جامعه بوده و نشان از توجه دولت به حقوق شهروندی است که البته مشکلاتی نیز در راستای اجرای مقررات مربوط به این بیمه وجود دارد که باید در راستای تحقق این هدف بزرگ همه کمک کنند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین گفت: طرح بازآفرینی محلات فرسوده با حمایت دولت تدبیر و امید در محله حسن آباد کنگاور با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال اجرا شد. ...
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سطح گلخانه های کشور از هشت هزار و 500 هکتار در ابتدای دولت یازدهم اکنون به بیش از 43 هزار هکتار رسیده که با رشدی 5 برابری، در کاهش مصرف آب بخش کشاورزی، افزایش بهره وری، توسعه کشاورزی کنترل شده، ایجاد زنجیره ارزش و رونق صادرات موثر است. ...