پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۵۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تقریب مذاهب»

حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۳    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه ، امام جمعه کانبرا در استرالیا گفت: شیعه و سنی هرگز بحث مورد اختلاف در جهان اسلام نیست و هر مذهب در نزد اسلام با احترام ویژه برخوردار است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۵    
صبیحه نباتی در گفت وگو با میزان، با اشاره به انحطاط اخلاقی و معنوی در امریکا اظهار کرد: انتخابات آمریکا حاکی از ابهام حاکم بر جامعه این کشور است و نامزد برنده بر اساس قونین آمریکا مورد اعتراض نامزد انتخاباتی دیگر است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
صبیحه نباتی در گفت وگو با میزان، ضمن محکوم کردن اقدام رییس جمهور فرانسه به مقدسات اسلام بیان کرد: جریان افول و پستی استکبار از طریق اهانت به مقدسات اسلام و پیامبرالهی که در قرآن رحمة للعالمین نامگذاری شده اند کاملا روشن است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: اهانت به مقدسات، یکی از بهترین راهکار های استکبار برای تفرقه افکنی در بین مذاهب اسلامی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۳    
محسن مسچی، معاون امور ایران و مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در پیامی، انتصاب ماموستا مامد کلشی نژاد را به امامت جمعه اهل سنت شهرستان ارومیه تبریک و تهنیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلام، طی پیامی درگذشت جمعی از قاریان و حافظان قرآن کریم کشور سودان را تسلیت گفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۶:۰۵    
سید محمدحسینی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اظهارات رهبر معظم انقلاب در روز میلاد پیامبر اکرم و امام جعفر صادق(ع) مبنی بر اینکه در آمریکا هر حزبی بر سر قدرت بیاید رو به افول است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۹    
معاون امور ایران در مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه دشمن برای از میان بردن اسلام تلاش می کند، گفت: مردم جهان به دلیل خلأهای موجود در کشورهای غربی به سمت اسلام روی آورده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۵    
معاون امور ایران در مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: تشکیل و تقریب امت واحده تنها با تلاش مجمع تقریب مذاهب امکان پذیر نیست و همه ارگان ها، نظام اندیشمندان، علما، حوزویان و دانشگاهیان باید همکاری کنند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۰۷    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: همه مسلمانان باید در قدرت سیاسی، امنیت، اقتصاد و ثروت و رفع فقر و دانش و فناوری هم افزا باشند و به یکدیگر کمک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام شهریاری گفت: ما باید سازمان های بین المللی، اسلامی و صلح دوست را فعال کنیم تا بتوانیم با تدوین اخلاقیات از ترور های شخصی و ملی در امان بمانیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از مجمع تقریب مذاهب اسلامی، استفانو ورنوله روز دوشنبه در وبینار منطقه ای اروپا در سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با تاکید بر اینکه پس از شرایط به وجود آمده در ایالات متحده آمریکا، امکان وقوع فاجعه در اروپا محتمل است ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: پرهیز از تفرقه و همراهی با پیامبر (ص)؛ سیاست های اصلی برای تحقق وحدت اسلامی است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۳    
معاون سابق فرهنگی پژوهشی مجمع تقریب مذاهب گفت: وحدت، تقریب، انسجام، تعاون، تعامل و همکاری، امری انسانی و بشری است که بدون هیچ آموزشی در فطرت انسان اجتماعی بوده و هست.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله محسن اراکی، دبیر پیشین مجمع تقریب مذاهب اسلامی طی مصاحبه ای با وطن امروز گفت: یکی از آسیب های موجود در بحث گفتمان وحدت، دخالت های بیگانه است. وقتی بحث از دخالت بیگانه می کنیم مساله فقط این نیست که دشمن کمک مالی کند، بلکه بحث مهم تر، مساله نفوذ است ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: آیت الله محسن اراکی، دبیر پیشین مجمع تقریب مذاهب اسلامی طی مصاحبه ای با وطن امروز گفت: یکی از آسیب های موجود در بحث گفتمان وحدت، دخالت های بیگانه است. وقتی بحث از دخالت بیگانه می کنیم مساله فقط این نیست که دشمن کمک مالی کند، بلکه بحث مهم تر، مساله نفوذ است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی و برنامه ریزی مجمع تقریب مذاهب اسلامی: مراسم اختتامیه کنفرانس، عصر دوشنبه 12 آبان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر پیشین مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه جبهه مقاومت، بالاترین و برترین جلوه وحدت اسلامی است گفت: باید نیروهای انقلابی و حزب اللهی با تشکیل یک جبهه واحد علیه جریان نفوذ به میدان بیایند و آنها را منزوی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: پرهیز از تفرقه گرایی و تعرض در جهان اسلام به این معنا است که بدانیم دشمنان درصدد ایجاد تفرقه، جدایی و جنگ در جهان اسلام هستند تا ثروت آنان را به یغما ببرند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۵    
محسن مسچی در گفت وگو با میزان، ضمن محکوم کردن اقدام رییس جمهور فرانسه در اهانت به رسول اکرم (ص) بیان کرد: دنیای غرب امروز دچار چالش جدی اخلاقی، فکری و روحی هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: در 40 سال اخیر یک نوع اسلام مقاوم ایجاد شده که استکبار را به وحشت انداخته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۵    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا ، حجت الاسلام عمار حکیم در پیام ویدیوئی به کنفرانس وحدت اسلامی گفت: از رهبری، دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران و از مجمع تقریب مذاهب اسلامی و دبیرکل آن ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان - سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به صورت مجازی و با حضور آیت الله ناصر مکارم شیرازی، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز رسما آغاز به کار کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: جهان اسلام با تحولات سریع و پیچیده روبرو شده و بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت است؛ وحدت امت اسلامی از نظر ما نه یک تاکتیک بلکه یک راهبرد است که قرآن کریم آن را به عنوان شاخصی برای ما تعیین کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به صورت مجازی و با حضور آیت الله ناصر مکارم شیرازی، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز رسما آغاز به کار کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های کمیسیون متبوع خود گفت که این جلسه با حضور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس مجمع تقریب مذاهب اسلامی از برگزاری سمینار نخبگان و اندیشمندان جهان اسلام در هفته وحدت به صورت مجازی وبینار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به برپایی مجازی سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، گفت: در این کنفرانس 167 سخنران از 47 کشور به بیان دیدگاه های خود می پردازند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید شهریاری - دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی: بیش از 167 سخنران خارجی از 47 کشور جهان در هفته وحدت سخنرانی خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بررسی آخرین وضعیت طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در کمیته مربوطه و استماع گزارش دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در دستور کار هفته آینده کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۶    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به نقش کلیدی گروه های مقاومت برای عزیمت به وحدت اسلامی، به ارائه راهکارهایی برای ریشه کن شدن تفکر داعش و جلوگیری از نفوذ دشمن در جوامع اسلامی پرداخت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، امروز با حضور علی بخشی زاده معاون جدید صدا، دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و قائم مقام سازمان صدا و سیما رادیو وحدت رسماً روی آنتن رفت ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رادیو وحدت صبح دوشنبه (28 مهر ماه) با حضور معاون صدا و برخی دیگر از مسوولان آغاز به کار کرد. در مراسم افتتاح رادیو وحدت علی بخشی زاده معاون صدا در سخنانی سه کارکرد اطلاع رسانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب با بیان اینکه برخی با سیاهنمایی مشکلات کشور درصدد ایجاد تفرقه هستند، گفت: برخی تصور می کنند فقط فرقه یا مناطق خاص کشور در تنگنا هستند، اما ما در همین قم طلبه هایی داریم که به سختی زندگی می گذرانند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه رادیو وحدت با حضور بخشی زاده، معاون صدا، حجت الاسلام موسوی مقدم، قائم مقام سازمان صداوسیما، حجت الاسلام شهریاری، دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و جمعی از مدیران و هنرمندان رادیو برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۵    
همزمان با آغاز ماه ربیع الاول، رادیو وحدت با شعار " صدای همدلی امت رسول الله " با حضور دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و قائم مقام رسانه ملی آغاز به کار کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۴    
جناب آقای عصمتی رایزن جدید فرهنگی ایران در کشور سوریه و آقای پورمرجان رایزن جدید فرهنگی ایران در کشور آذربایجان پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمین شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 19 مهرماه، سالروز تأسیس مجمع تقریب مذاهب اسلامی به دستور رهبرانقلاب اسلامی، پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR گفتاری از حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، درباره مسئله نوسازی در مجمع تقریب را منتشر کرده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونین مجمع تقریب مذاهب اسلامی صبح امروز یک شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیر کل مجمع و معاونین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز شنبه نوزدهم مهر سال 1399 هجری شمسی، برابر با بیست و دوم صفر سال 1442 هجری قمری و مطابق با دهم اکتبر سال 2020 میلادی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دبیر مجمع تقریب مذاهب اسلامی سیدمحمد حسینی به عنوان رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی منصوب شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۸    
جلسه معارفه دکتر محمد حسینی رئیس جدید دانشگاه مذاهب اسلامی صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در این دانشگاه برگزار شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۸    
جلسه معارفه دکتر محمد حسینی رئیس جدید دانشگاه مذاهب اسلامی صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در این دانشگاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش امام حسین، محور همگرایی امت که با همکاری مجمع تقریب مذاهب برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونین مجمع تقریب مذاهب اسلامی صبح امروز با حضور دبیرکل مجمع تقریب و معاونین برگزار گردید و در انتهای مراسم از زحمات معاون امور اجرایی سابق، جناب آقای دکتر دلبری تکریم و تشکر بعمل آمد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست برنامه ریزی و هماهنگی بزرگداشت هفته وحدت در مقطع حساس کرونایی صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و دکتر لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: آیت الله تسخیری اهتمام ویژه ای به وحدت داشت و انسانی تقریبی بود.