جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۵:۴۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تقریب مذاهب»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای حمله تروریستی به مرکز آموزشی سید الشهدا(ع) در کابل را محکوم کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۹    
جلسه شورای معاونین مجمع تقریب مذاهب اسلامی بعد ازظهر امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهریاری دبیرکل و معاونین و مسئولان مجمع برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی قدس حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و لیاقت بلوچ نائب رئیس حزب جماعت اسلامی پاکستان با موضوع "روز جهانی قدس حلقه اتحاد مسلمین" به گفتگوی تلفنی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۵    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب تاکید کرد: رژیم غاصب صهیونیستی یک لانه عنکبوتی بیش نیست که بنیان آن سست و ناپایدار است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- دومین کنگره بین المللی “قدس شریف” در تاریخ 21 و 22 ماه مبارک رمضان 1442ه برابر با 4 و 5 ماه می 2021 م با مشارکت بعثه مقام معظم رهبری، مجمع تقریب مذاهب اسلامی، مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور، مجمع بیداری اسلامی، نیروی قدس، مرکز امور بین الملل سازمان صدا و سیما، جامعه المصطفی العالمیه ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۷    
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در پیامی درگذشت شیخ زبیر احمد الحسن، دبیرکل جنبش اسلامی سودان را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: آیت الله سیدعبدالحسین لاری معتقد بود که حاکمان ظالم زمان لیاقت رهبری مردم را ندارند و لذا با سلسله اقداماتی که انجام داد، حکومت اسلامی را در منطقه لارستان برقرار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۸    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در بازگشت از بغداد به یادمان شهیدان سلیمانی و المهندس ادای احترام کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۴    
حجت السلام والمسلمین شهریاری با حضور در دفتر مجمع تقریب مذاهب اسلامی در بغداد ضمن استماع گزارش حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم الجابری نماینده مجمع تقریب در عراق از زحمات وی قدردانی کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۰    
حجت السلام والمسلمین شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با حضور در دفتر مجمع تقریب مذاهب اسلامی در بغداد ضمن استماع گزارش حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم الجابری نماینده مجمع تقریب در عراق از زحمات ایشان تشکر و قدردانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: با وجود تلاش های دشمنان نظیر آمریکا و رژیم صهیونیستی به وضوح می بینیم که جریان مقاومت در دنیا در حال گسترش و پیشرفت رو به جلو است و دشمنان این جریان در حال زوال و نابودی هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: فرقه گرایی طرحی سیاسی برای آسیب رساندن به مسلمان در جهان اسلام است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، سیاست های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را در راستای پروژه صهیونیست ها دانست و گفت که این پروژه برای ایجاد انشقاق میان مسلمانان و تفرقه در دنیای اسلام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد تقی مدرسی در دیدار با دبیرکل مجمع تقریب مذاهب، با اشاره به سوابق تقریب در دنیای اسلام نسبت به تلاش جدی برای وحدت تاکید کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه مجهز شدن مسلمین به فناوری های نوین می تواند آنان را توانمند کند، گفت: تسلط دنیای اسلام به فناوری های نوین سلاحی در برابر دشمنان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- گام جدید برای مقابله با مروجان خشونت و افراط گرایی مذهبی ، این بار با سفر دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی به عراق کلید زده شد، سفری که در آن علمای اهل سنت و شیعه، از وحدت و برادری اسلامی سخن گفتند و بر ضرورت و حفظ آن تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در دیدار با شیخ خالد الملا رئیس جماعت علمای عراق با اشاره به توطئه های اخیر رژیم صهیونیستی علیه امت اسلام و ارزشهای اسلامی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۱    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: وحدت دو ملت مسلمان عراق و ایران برای مقابله با چالشهای فراروی جهان اسلام در شرایط کنونی لازم است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۹    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: وحدت راهکار اساسی برای جلوگیری از بهره کشی است و قدرت مسلمانان در وحدت و انسجامشان عیان می شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۸    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی بر مزار شهید آیت الله سید محمد باقر حکیم و مرحوم سید عبدالعزیز حکیم که در نجف اشرف است، حضور یافت و به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۲    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با شیخ مهدی صمیدعی رئیس دار الافتاء عراق دیدار و گفتگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۷    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی بر مزار شهید آیت الله سید محمد باقر حکیم و مرحوم سید عبدالعزیز حکیم که در نجف اشرف است، حضور یافت و به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری که در عراق به سر میبرد مورد استقبال گروهی از علمای اهل سنت عراق قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵    
نمایندگان مردم در مجلس در سفر یک روزه خود به استان قم با آیت الله اراکی دیدار و گفت وگو کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۴    
ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بیانیه ای به مناسبت زلزله مریوان صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: عشایر و مردم مقاوم عراق با وحدت خود اجازه ندادند که توطئه دشمنان محقق شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۸    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری با حضور بر مزار شهید حاج ابومهدی المهندس در شهر نجف اشرف نسبت به این شهید و سایر شهدای مقاومت ادای احترام کرد. حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در شهر نجف اشرف برای تجدید بیعت با شهداء و علمای والامقام به زیارت مرقد برخی از آیات ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۳    
با حضور ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی، گلزار مطهر شهدای گمنام منطقه آزاد تجاری چابهار غبارروبی و عطرافشانی شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی عصر امروز چهارشنبه در ادامه سفرشان به کشور عراق بر مزار علامه امینی و علامه عبد الاعلی السبزواری حضور یافتند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت که تلاش برای تحقق وحدت امت واحده اسلامی یک عبادت بسیار مهم و پر ارزش است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در دیدار با جمعی ازعلمای نجف اشرف به تشریح مدل مفهومی اتحادیه اسلامی برای رسیدن به امت واحده پرداخت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۵    
سید محمد حسینی در گفت وگو با میزان، با اشاره به استیلای فرهنگ و هنر وارداتی قبل از پیروزی انقلاب در کشور، اظهارداشت: آنچه توسط رژیم فاسد پهلوی به جامعه فرهنگی تزریق می شد دقیقاً برگرفته از آموزه های غربی بود. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی صبح امروز در عراق با سید مجتبی حسینی نماینده ولی فقیه در کشور عراق دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری رئیس مجمع تقریب مذاهب اسلامی در سفر به عراق قرار است با علمای دینی در نجف، بغداد، کربلا و سامراء دیدار کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی و هیات همراه طی سفری 10 روزه به عراق و جهت دیدار با علما و شخصیت های دینی وارد این کشور شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی تعمیق روابط دینی، فرهنگی و سیاسی از طریق گفتگو و مراودات نزدیک را بهترین راهبرد برای دستیابی به وحدت دانست و تصریح کرد که این شیوه می تواند به تقویت و تحکیم روابط کمک کرده و ما را به تشکیل اتحادیه کشورهای اسلامی نزدیک کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۵    
سید محمد حسینی در گفت وگو با خبرگزاری میزان، با بیان اینکه تردیدی در وجود کاستی هایی در اداره کشور وجود ندارد، اظهار داشت: اما بزرگنمایی ضعف ها و سیاه نمایی اوضاع سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور، قطعا کار افراد دلسوز نیست و خطی است که از سوی دشمنان دنبال می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت که در دیدار با شیخ طایفه دروزی های لبنان درباره بهترین راهکارهای تقریب مذاهب اسلامی گفت وگو کرده و مواضع شفاف و حکیمانه او و میزان تمایلشان به تقریب مذاهب را لمس کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۴    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی به همراه هیئتی با شیخ احمد قبلان مفتی جعفری لبنان دیدار کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سفر به لبنان با شخصیت ها و نهاد ها و تجمع های اسلامی این دیدار و در خصوص وحدت و تقریب مذاهب بحث و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اعضای جبهه عمل اسلامی لبنان در مقر این حزب در بیروت دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۲:۳۷    
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان مراسم بزرگداشت شیخ احمد الزین رئیس فقید این تجمع را با حضور علما و شخصیت های مختلف برگزار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۹    
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، روز دوشنبه 9 فروردین (نیمه شعبان) همزمان با سالگرد تاسیس تجمع علمای مسلمان لبنان در نشست این تجمع حضور یافت.