سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۰۸:۰۷Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حفظ نباتات»

آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، سردخانه دومداره 500 تنی موادغذایی در روستای شیرآباد بخش حویق تالش افتتاح شد. ...
پایگاه خبری توسعه برند به نقل از ایسنا/گیلان همزمان با هفته جهاد کشاورزی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، مسئولان استانی و شهرستانی، ستاد مرکزی قرنطینه گیاهی شهرستان مرزی بندر آستارا به بهره برداری رسید. ...
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مجتبی دهقان پور در بازدیدی که به همراه مریم جلیلی مقدم رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از باغات نخل و مزارع ذرت شهرستان داراب انجام شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: کنترل و مبارزه با آفت سوسک سرخرطومی حنایی خرما با انجام اقدامات به موقع و تشخیص زود هنگام در باغ های نخل امکان پذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور تاکید کرد: تولیدکنندگان با افزایش آگاهی از شرایط کشور های دیگر و رعایت بهداشت گیاهی، زمینه توسعه صادرات محصولات کشاورزی را فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، در این جلسه ضمن اشاره رییس بخش گیاه پزشکی به وضعیت گیاه پزشکی استان گلستان و توانمندی های بخش، مسائل مربوط به آفت کش ها، کنترل بیولوژیک و سامانه پایش و پیش آگاهی نیز مورد بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۱    
مشاور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور بر لزوم اخذ کد شناسه QR برای محصولات گیاهی که در سامانه سماک بارگذاری شده تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: برای مبارزه با آفت سوسک سر خرطومی هرگونه جابجایی پاجوش و نهال خرما در استان کرمان ممنوع است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایرج ملکی، مشاور رییس سازمان حفظ نباتات گفت: کشمش ما از یک کشور اروپایی برگشت خورده، سبزی ایران از استرالیا برگشت خورده، چرا باید کاری کنیم که محصولات ما در کشورهای دیگر امحا شود؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان حفظ نباتات در پایان خاطر نشان کرد: 14 محصول کشاورزی شامل خیار، گوجه، بادمجان، فلفل دلمه ای، کرفس، کاهو، انار، انگور، برنج، نخیلات، مرکبات، کیوی، سیب، پسته برای دریافت کد شناسه سلامت در سامانه ارتقاء سلامت محصولات گیاهی سِماک بارگذاری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تولید یک میلیون و 800 هزار تن گندم در مزارع خوزستان یک رکورد تاریخی در کشور بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
شوش- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تولید یک میلیون و 800 هزار تن گندم در مزارع خوزستان یک رکورد تاریخی در کشور بود که برای این استان به ثبت رسید.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان حفظ نباتات کشور با اشاره به اهمیت نیشکر و نقش آن در تولید شکر کشور، بر حفظ و حراست از تولید، کنترل آفات و بیماری ها و جلوگیری از خسارت به عوامل بیولوژیک تاکید کرد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: در حال حاضر 14 محصول کشاورزی صادراتی نیاز به دریافت شناسنامه سلامت (کد کیو آر) دارند و در چند روز آینده 5 محصول دیگر به این لیست اضافه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: یکی از مشکلاتی که طی چند ماه گذشته به شدت با آن دست به گریبان بودیم اخطارهایی بود که از سوی اتحادیه برای صادرات پسته ایران داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: بیشتر آفت کش هایی که در حوزه محصولات کشاورزی استفاده می شود، برای محصول پسته است و بخش عمده آفت کش هایی که استفاده می شود، ناشی از تبلیغات سوء شرکت های این حوزه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه مصرف سموم در بخش کشاورزی باید با نظر متخصصین بخش کشاورزی باشد، گفت: مصرف بی رویه سموم امنیت غذایی را مختل خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از مصرف سالانه حدود 35 هزار تن آفت کش شیمیایی در کشور خبر داد و گفت: سهم مدیریت تلفیقی در کنترل آفات بسیار ناچیز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه چهارمین کنگره بین المللی حشره شناسی ایران با حضور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور و جمعی از اساتید دانشگاه و دانشجویان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه آغاز به کار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: بیشترین تعداد فروشگاه های سموم کشاورزی در مازندران فعال است و این تعداد قابل قبول نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: از شرکت های تولید کننده آفت کش ها و سموم داخل کشور حمایت می کنیم و این حمایت ها سبب شده به چند کشور جهان صادرات داشته باشیم.
مکران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مکران به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، ظهر امروز با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، پژمان شیرمردی معاون سازمان انرژی اتمی و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها و حسین رنجبر اقدم رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، تفاهم نامه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: بخش زیادی از تحقیقات کشاورزی فقط به مقاله و گزارش تبدیل می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه ردپای تحقیقات در مزارع و باغات کمرنگ است، افزود: پروژه های تحقیقاتی مناسب با استان باید تصویب و اجرا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اشاره به اینکه مازندران استان پیشرو در کنترل بیولوژیک است، گفت: اولین بار از محصول برنج سالم استان در کشور رونمایی شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: از پایان شهریور ماه امسال محصولاتی که دارای کد شناسه سماک نباشند اجازه صادرات به کشورهای خارج را نخواهند داشت.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست با رئیس سازمان حفظ نباتات کشور اظهار کرد: با توجه به نقش مهم کشاورزی در اقتصاد مردم منطقه، بروز حوادث طبیعی اعم از سیل، خشک سالی، سرما و تگرگ، در افت محصولات زراعی و باغی اثرگذار است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: برخی با بزرگ نمایی این بیماری به دنبال منافع و مطامع شخصی هستند در حالی که این اقدام به ضرر کشاورزان و اقتصاد استان اردبیل است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: شمالغرب کشور مستعد آلودگی و تهدیدات زیستی است که باید با اقدامات پدافند غیر عامل و دیگر اقدامات مربوطه جلوی این تهدیدات زیستی گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در جلسه ستاد مدیریت "سفیدک دروغی سیب زمینی" در اردبیل از تشکیل قرارگاه مبارزه با این بیماری خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: راه اندازی آمادگاه مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی در استان های شمال غرب کشور با اولویت استان اردبیل از برنامه های وزارت جهاد کشاورزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۹    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در سفر به مشگین شهر از باغ های خسارت دیده این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۱    
اردبیل- رئیس سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی گفت: مبارزه بیولوژیکی بر مبارزه با آفات به شکل شیمیایی و استفاده از سموم برتری دارد و باید از این روش بهترین بهره را برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۵    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در بازدید از بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در شهرستان پارس آباد، بر تقویت مبارزه بیولوژیکی با آفات تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی گفت: مدل پیش آگاهی برای زراعت در کشور تهیه و تدوین شده و سال زراعی پیش رو به استان ها ابلاغ می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۴    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از تشکیل ستاد ملی سیب زمینی خبر داد و گفت: این ستاد برای مقابله با بیماری های این محصول تشکیل می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل- معاون وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات وزارت کشور گفت: قرارگاه مقابله با تهدیدات زیستی شمالغرب کشور با مرکزیت اردبیل راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تغییر شرایط اقلیمی باعث شده است تا در مناطق مختلف کشور شاهد ایجاد برخی بیماری های گیاهی باشیم که کنترل این بیماریها با همکاری کشاورزان و مسئولین امر امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان با حضور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور مراسم کلنگ زنی مرکز قرنطینه گیاهی منطقه آزاد چابهار انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، آمادگاه مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی جنوب شرق کشور در ایرانشهر به بهره برداری رسید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آمادگاه مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی سردار شهید قاسم میرحسینی در بخش جنوب شرق کشور عصر امروز با حضور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در ایرانشهر افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: مرز میرجاوه یکی از بهترین پست قرنطینه نباتات کشور است که ظرفیت مطلوبی در حوزه مبادلات محصولات کشاورزی فراهم کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: قرنطینه نباتی، خاکریز اول در حفظ سلامت و امنیت غذایی و یکی از اصلی ترین ارکان جلوگیری از ورود آفات و بیماری های گیاهی به کشور است که در این زمینه استان سیستان و بلوچستان با توجه به مرزهای طولانی آبی و خاکی و واردات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی که با حضور رئیس سازمان حفظ نباتات کشور برگزار شد، نخستین کلینیک گیاه پزشکی درجه یک در استان قزوین افتتاح و راه اندازی شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۹    
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: نهاده سالم اعم از کود، سم و بذور سالم تضمین کننده تولید و تجارت در بخش کشاورزی است که باید مدام نظارت و ارزیابی شود.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۲    
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور روز یکشنبه از مرکز خدمات چند منظوره کشاورزی غیردولتی در شهرستان قزوین بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
برای اولین بار در استان، کلینیک گیاه پزشکی درجه یک با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در قزوین افتتاح شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: کنترل بیولوژیک در بخش کشاورزی کشور باید با اتکا به بخش تحقیقات در کشور توسعه یابد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: شرکت خدمات هواپیمایی ویژه در استان قزوین با توجه به ظرفیت های خدماتی در حوزه کشاورزی باید حفظ و توسعه یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رنجبر اقدم، رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: وزارت جهاد کشاورزی در صدد است همه محصولات و موارد مربوط به تولیدات کشاورزی کشور را شناسنامه دار کند و در این چارچوب دستورالعمل تولید محصول سالم تدوین شده است.