دوشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۲:۳۷Dec 2019 16

جدیدترین‌های «حسین فریدون»

ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: ایجاد پرونده حسین فریدون در مجلس بود و هفت موضوع برای ایشان مطرح کردیم و فقط یک موضوع منجر به صدور حکم شد و قاضی برای سایر موضوعات حکم برائت صادر کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
هفته قبل بود که سخنران مراسم ختم همشیره رئیس جمهور، آقای روحانی را به "یوسف صدیق" و حسین فریدون را به بنیامین تشبیه کرد و منتقدان را برادران حسود خواند.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی از روبوسی رئیس صدا و سیما با حسین فریدون محکوم اقتصادی در مراسم ختم خواهر روحانی ببینید،البته پیش از این نیز خوش و بش علی عسکری در مراسم ختمی با یکی از سران فتنه جنجالی شده بود.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مراسم ختم صدیقه فریدون خواهر حسن روحانی شنبه 9 آذر با حضور مسئولان کشوری و لشکری در مسجد بلال صدا و سیما برگزار شد.
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام محمود رستگاری، سخنران مراسم ختم خواهر رئیس جمهوری ساعتی قبل در حسینیه شهدای سرخه و در حضور حجت الاسلام روحانی، رئیس دولت و برادرش حسین فریدون اظهار کرد: بنا بر آیات قرآن، پیغمبران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین ختم خواهر رئیس جمهور ساعتی پیش باحضور حجت الاسلام حسن روحانی و برادر وی، حسین فریدون و جمعی از مسئولان کشوری و لشگری در سرخه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم ترحیم مرحومه صدیقه فریدون ، خواهر رئیس جمهوری دوشنبه شب با حضور حجت الاسلام حسن روحانی و برادرش، حسین فریدون در حسینیه شهدای شهر سرخه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۶    
حجت الاسلام حسن روحانی به همراه حسین فریدون ، برادر خود و شماری از معاونان رئیس جمهوری، وزرای کابینه و مسؤولان کشوری و لشکری در شهرستان سرخه و آیین تشییع پیکر خواهرش، صدیقه فریدون حضور یافت.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: حضور حسین فریدون در مراسم تشییع پیکر خواهر رئیس جمهور.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
حسین فریدون برادر رئیس جمهوری، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری، عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
این مراسم با حضور مردم شهرستان سرخه، اهالی و مسئولان استان سمنان و جمعی از مقام های کشوری و لشکری برگزار شد. حسین فریدون برادر رییس جمهوری، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری، عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
حسین فریدون در کنار روحانی بر پیکر خواهر نماز خواندند. حسین فریدون در کنار روحانی بر پیکر خواهر نماز خواندند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مجلس یادبودی، امروز پس از نماز مغرب و عشاء در حسینیه شهدای سرخه برگزار می شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: اولین تصویر از حضور رئیس جمهور و حسین فریدون در مراسم تشییع پیکر خواهرشان در سرخه سمنان را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، روز دوشنبه در آیین تشییع پیکر مرحومه صدیقه فریدون ، خواهر خود در شهرستان سرخه استان سمنان شرکت کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین فریدون برادر رئیس جمهور در مراسم تشییع پیکر خواهرش در سرخه سمنان حضور پیدا کرد
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مشرق : حضور حسین فریدون در مراسم تشییع پیکر خواهر رئیس جمهور.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۱    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه طی پیام هایی جداگانه خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور و حسین فریدون، ضایعه درگذشت همشیره آنها را تسلیت گفت و برای آن بانوی فقیده رحمت و مغفرت و برای خانواده و دیگر بازماندگان محترم صبر و اجر از درگاه خداوند بخشنده و مهربان مسئلت کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در پیام هایی جداگانه ای خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و حسین فریدون ، ضایعه درگذشت همشیره آنها را تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۲    
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو؛ سخنگوی قوه قضائیه در خصوص تغییر حکم نهایی حسین فریدون گفت: این یک تدبیر قضایی و اطلاعاتی برای بازگشت دانیال زاده به کشور بود و جواب داد و ایشان به کشور بازگشت و اقدامات بعد از ان در حال انجام است، اما بخشی که مربوط به حسین فریدون بود و رای قطعی صادر شده ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۸    
سخنگوی دستگاه قضا گفت: آنچه که در خصوص رسول دانیال زاده اتفاق افتاد تدبیر قضایی و اطلاعاتی بود و تدابیر جواب داد و ایشان به کشور بازگشت.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از صلح و سازش در 314 پرونده قصاص خبر داد و گفت: فقط در شهرستان شوشتر، در ایام اخیر 14 پرونده قصاص به سازش منجر شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۳    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: برای حسین فریدون رای قطعی صادر شده است ولی اگر در فرآیند تحقیقات از دانیال زاده اطلاعات جدیدی به دست بیاید، پرونده جدیدی علیه فریدون تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه درباره احتمال مطرح شدن ابعاد جدید ارتباط دانیال زاده و حسین فریدون و ایجاد تغییر در پرونده فریدون گفت: اگر در فرایند تحقیقات در ارتباط با هر یک از اشخاص اطلاعات جدیدی بدست بیاید، پرونده جدیدی باز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
چهاردهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در چهاردهمین نشست خبری خود با حضور اصحاب رسانه اظهار کرد ...
نواندیش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق گفته وزیر آموزش و پرورش قرار است لایحه رتبه بندی معلمان تا هفته آینده به مجلس ارائه شود. محمد جواد ابطحی در گفتگو با مهر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: در این جلسه پرونده تحصیلی حسین فریدون در دستور کار قرار گرفت. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷    
با بازداشت رسول دانیال زاده، نکات مبهم پرونده برادر رئیس جمهور برملا خواهد شد و این طور به نظر می رسد که بررسی مجدد پرونده حسین فریدون امری الزامی است که می تواند در دستور کار قوه قضائیه قرار بگیرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وکیل حسین فریدون اعلام کرد: پرونده موکلم به دلیل دستگیری دانیال زاده مجدد بررسی نخواهد شد. حسین سرتیپی گفت: پرونده موکلم حسین فریدون اکنون مختومه است و بعید می دانم که به دلیل دستگیری آقای دانیال زاده و روشن شدن تکلیف چک های فی مابین، پرونده مجدد بررسی شود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پرداختی های دانیال زاده به فریدون به ملک سعدآباد و همچنین پرداخت مخارج مراسم تشییع والده فریدون محدود نیست.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
:رسول دانیال زاده نمین اهل اردبیل، سلطان فولاد ایران و مالک برج های لوکس روما رزیدنس و فلورا کامرانیه تهران و یکی از ابر بدهکاران نظام بانکی کشور است که توانسته تسهیلات کم بهره فراوان را از شعب بانک ملت و ملی داخل و خارج از کشور به چنگ آورده و با پرداخت رشوه به مدیران بانکی به خصوص حسین فریدون ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانیال زاده از طریق حسین فریدون توانست تا بسیاری از مدیران عامل بانک ها را تغییر داده و همراه کند؛ 31 میلیارد رشوه به حسین فریدون عملا باعث شد او برای تحقق اهداف خود تا حدود زیادی موفق شود.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت:بازداشت دانیال زاده پس از دستگیری زم، نشانه اشراف اطلاعاتی سپاه است. عضو هیات رئیسه مجلس گفت:بازداشت دانیال زاده پس از دستگیری زم، نشانه اشراف اطلاعاتی سپاه است.
سلام نو / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به گفته این منبع آگاه، با متواری شدن دانیال زاده عملا بخش های مهمی از نحوه ارتباطات اقتصادی وی با فریدون مبهم باقی مانده بود که حالا با اعترافات این فرد، دستگاه قضا امکان تکمیل این موارد را در پرونده حمایت فریدون خواهد داشت. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با تایید خبر بازداشت رسول دانیال زاده گفت: این بدهکار کلان بانکی که در پرونده حسین فریدون به اتهام رشوه محکوم شده و گریخته بود با طراحی و هدایت پاسداران گمنام امام زمان(عج) به کشور بازگشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
لحظات بازداشت رسول دانیال زاده متهم فراری حاوی تصاویری از رصد محرمانه او در پرواز اماراتی تا زمان بازداشتش می شود را می بینید. دانیال زاده که بیش از چهار هزار میلیارد تومان بدهی بانکی داشت و نامش در پرونده حسین فریدون مطرح بود، توسط اطلاعات سپاه بازداشت شده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رسول دانیال زاده یکی از بدهکاران کلان بانکی کشور که در پرونده حسین فریدون به اتهام پرداخت رشوه محکوم شده و پس از دستگیری اکبر طبری به خارج از کشور گریخته بود، با طراحی و هدایت پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه به کشور بازگشت.
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رسول دانیال زاده ابر بدهکار بانکی که پس از گریختن از ایران در آلمان اقامت داشت با تلاش سازمان اطلاعات سپاه به کشور بازگردانده شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخن گوی قوه قضایی: رسول دانیال زاده با مذاکره با خانواده و عملیات اطلاعاتی حاضر شد به کشور برگردد؛ او هم بابت رشوه دادن در پرونده حسین فریدون محکوم شده و هم بابت هم دستی با اکبر طبری، متهم است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رسول دانیال زاده، ابر بدهکار فراری شناخته می شود که بیش از چهار هزار میلیارد تومان بدهی بانکی داشته و از مرتبطان نزدیک اکبر طبری و حسین فریدون است. تاریخ انتشار: 19:55 - 22 آبان 1398 - کد خبر: 567734
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از دستگیری رسول دانیال زاده بدهکار کلان بانکی و از مرتبطان با اکبر طبری و حسین فریدون خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سخنگوی قوه قضائیه گفت: رسول دانیال زاده یکی از بدهکاران کلان بانکی کشور که در پرونده حسین فریدون به اتهام پرداخت رشوه محکوم شده و پس از دستگیری اکبر طبری به خارج از کشور گریخته بود، با طراحی و هدایت پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه به کشور بازگشت. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رسول دانیال زاده، سلطان فولاد ایران و مالک برج های لوکس روما رزیدنس و فلورا کامرانیه تهران و یکی از ابر بدهکاران نظام بانکی کشور بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از محکومان پرونده حسین فریدون و از بدهکاران بزرگ بانکی بازداشت شد.
پایگاه خبری گسترش / نسیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
حسین فریدون برادر رئیس جمهور در راستای اجرای محکومیتش به پنج سال حبس تعزیری، صبح امروز راهی زندان اوین شد. گسترش نیوز - "حسین فریدون" برادر رئیس جمهور در راستای اجرای محکومیتش به پنج سال حبس تعزیری، صبح امروز 24 مهر راهی زندان اوین شد. ...
سلام نو / جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۰۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو ، اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه سال 95 بود که خبر دستگیری یک ابر بدهکار بر سر زبان ها افتاد. در ابتدا نام این فرد ر.د مطرح شده بود اما با کمی بررسی دقیق تر مشخص شد نام دقیق وی رسول دانیال زاده است. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر حسن روحانی درباره برخی واکنش ها به صحبت های جنجالی رئیس جمهور درباره مبارزه با فساد گفت که این حرف ها ربطی به محکومیت حسین فریدون ندارد.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جنجال روحانی در سفر به یزد، ناراحتی او از برخورد با مفاسد برادرش حسین فریدون و نگرانی اش نسبت به انتخابات اسفندماه را که می تواند منجر به تشکیل مجلسی مستقل و مطالبه گر شود، آشکار کرد. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور به اتهام زنی جدید نماینده عضو جبهه پایداری پاسخ داد. جواد کریمی قدوسی ، عضو جبهه پایداری در توئیتی ادعایی درباره رئیس جمهور مطرح کرده و نوشته بود آقای روحانی در پایان سال 95 ...
عصر امروز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
جنجال روحانی در سفر به یزد، ناراحتی او از برخورد با مفاسد برادرش حسین فریدون و نگرانی اش نسبت به انتخابات اسفندماه را که می تواند منجر به تشکیل مجلسی مستقل و مطالبه گر شود، آشکار کرد.