جمعه ۲۸ شهریورساعت ۱۸:۳۷Sep 2020 18

جدیدترین‌های «نفتکش ایرانی»

 
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان - پایگاه وُرلد اویل در گزارشی به موضوع ورود نفتکش ایرانی حامل میعانات گازی به پایانه خوزه در ونزوئلا پرداخته و نوشت ایران و ونزوئلا با این اقدام، تحریم های آمریکا را نادیده می گیرند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته اخباری مبنی بر تخلیه بار یکی از نفتکش های ایرانی در بندر خوزه در ونزوئلا، منتشر شد. این نفتکش که هانی نام دارد با پهلو گرفتن در این بندر در حال تخلیه بار خود است ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به رغم تهدیدهای آمریکا، شرکت ردیابی نفتکش ها، تانکر ترکرز، با انتشار ویدیویی خبر داد یک نفتکش ایرانی حامل دو میلیون بشکه میعانات گازی در حال تخلیه محموله خود در بندر خوزه ونزوئلا است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند که نفتکش ایرانی حامل دو میلیون بشکه میعانات گازی به ونزوئلا رسیده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رویترز اعلام کرد بر اساس اطلاعات یک موسسه ردیابی کشتی، دو نفتکش حامل سوخت ایران در حال دور زدن شبه جزیره "دماغه امید نیک" در جنوبی ترین نقطه قاره آفریقا و حرکت به سمت اقیانوس اطلس با پرچم ایران هستند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۰    
موسسه ریسینیتو اکون اعلام کرد که دو نفتکش ایرانی در حال دور زدن آفریقا برای رساندن بنزین به ونزوئلا هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک موسسه تخصصی آمریکایی در زمینه رهگیری کشتی های اقیانوس پیما اعلام کرده است 2 نفتکش ایرانی در حال دور زدن قاره آفریقا برای رساندن بنزین به ونزوئلا هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: رهگیری سه هواگرد آمریکایی توسط ارتش / آیت الله صانعی در بیمارستان بستری شد / روی واکسن کرونای تولید داخل زیاد حساب باز نکنید! و.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۶۱ سایت دیگر  
موسسه ریسینیتو اکون اعلام کرد که دو نفتکش ایرانی در حال دور زدن آفریقا برای رساندن بنزین به ونزوئلا هستند.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس دفتر رئیس جمهوری، کشتی توقیف شده از سوی آمریکا و محموله آن را متعلق به ایران ندانست و گفت: به هر صورت نفت در آب های بین المللی و درجاهای مختلف در حال خرید و فروش است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت در واکنش به ادعای آمریکا مبنی بر توقیف کشتی های نفتکش ایرانی تاکید کرد که نه کشتی و نه محموله ها متعلق به ایران نیست، بلکه این محموله ها شامل بنزین فروخته شده ایران به ونزوئلا بوده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر نفت در واکنش به ادعای آمریکا مبنی بر توقیف کشتی های نفتکش ایرانی تاکید کردکه نه کشتی و نه محموله ها متعلق به ایران نیست، بلکه این محموله ها شامل بنزین فروخته شده ایران به ونزوئلا بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر نفت توضیحاتی درباره ادعای آمریکا مبنی بر توقیف کشتی های نفتکش ایرانی ارائه کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، با اشاره به تبلیغات رسانه های آمریکایی در مورد توقیف نفتکش ها نوشت: تبلیغات پوچ و سخیف باعث انحراف اذهان از شکست مفتضحانه دیپلماتیک و غیرقانونی آمریکا در سازمان ملل نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۳    
تهران- ایرنا- رسانه های اسپانیایی زبان نوشتند، به دنبال انتشار اولین خبرها از ادعای مصادره چهار نفتکش ایرانی از سوی آمریکا، مقامات ایرانی بلافاصله با تکذیب قاطعانه ارتباط این کشتی ها و صاحبان آنها با ایران ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا جمعه مدعی شده 4 محموله سوخت ایران را در مسیر انتقال به ونزوئلا توقیف کرده است.
اقتصاد آنلاین / بیتوته   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا درباره ادعاهای مربوط به توقیف 4محموله سوخت ایران اظهارنظر کرد و گفت که این محموله ها به شهر هیوستون منتقل می شوند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا درباره پیشنهاد پوتین برای تشکیل جلسه برجامی گفت تاکنون چیزی به من گفته نشده است. دونالد ترامپ بعدازظهر جمعه در نشست خبری روزانه خود درباره شیوع کرونا این مطلب را مطرح کرد و افزود: تا کنون چیزی به من گفته نشده است، این را شنیده ام اما تا الان به من نگفته اند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا، توقیف چهار نفتکش ایرانی که به سمت ونزوئلا در حرکت بودند را تایید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- وزارت دادگستری آمریکا طی بیانیه ای، توقیف 4 نفتکش ایرانی را در مسیر انتقال به ونزوئلا تایید کرد. تاریخ انتشار: 20:59 - 24 مرداد 1399 - کد خبر: 646682
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا جمعه مدعی شده 4محموله سوخت ایران را در مسیر انتقال به ونزوئلا توقیف کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات واشنگتن مدعی شد چهار نفتکش ایرانی که در جریان ارسال سوخت به ونزوئلا توقیف شدند، در حال حرکت به سمت آمریکا هستند. پایگاه خبری الحره به نقل از خبرگزاری رویترز و با استناد به ادعای منابع و مقامات آمریکایی گزارش داد پس از مذاکرات صورت گرفته میان مقامات آمریکایی و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک مقام مسئول در واکنش به برخی ادعاهای رسانه ای مطرح شده در خصوص توقیف کشتی های نفتکش حامل محموله نفتی ایران از سوی آمریکا گفت: هیچ یک از کشتی های ایرانی یا محموله های متعلق به ایران توقیف نشده اند.
یک مقام مسئول در واکنش به برخی ادعاهای رسانه ای مطرح شده در خصوص توقیف کشتی های نفتکش حامل محموله نفتی ایران از سوی آمریکا گفت:هیچ یک از کشتی های ایرانی یا محموله های متعلق به ایران توقیف نشده اند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
یک مقام آگاه دولت آمریکا گفت محموله های سوخت ایران که توسط آمریکا توقیف شده است، برای انتقال به آب های آمریکا به کشتی های دیگر منتقل شده است و حکم توقیف تنها برای محموله هاست نه نفتکش ها.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که روزنامه وال استریت ژورنال با انتشار مطلبی مدعی شده آمریکا چهار کشتی حامل نفت ایران را توقیف کرده ، حجت سلطانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر ، آن را دروغی دیگر از دستگاه تبلیغاتی امپریالیسم آمریکا توصیف کرده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال به نقل از یک مقام رسمی در خبری مدعی شد آمریکا چهار کشتی حامل سوخت ایران را توقیف کرده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در ونزوئلا به ادعای وال استریت ژورنال مبنی بر توقیف 4 نفتکش ایرانی واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در ونزوئلا ارتباط این 4 نفتکش با ایران را تکذیب کرده و خبر منتشره را "دروغ دستگاه تبلیغاتی امپریالیسم آمریکا" خوانده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز مرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۶:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
حجت الله سلطانی در واکنش به ادعای توقیف 4 نفتکش ایرانی گفت: نه کشتی ها ایرانی هستند و نه مالک یا پرچم آنها ارتباطی به ایران دارد.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۵:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال به نقل از یک مقام رسمی در خبری مدعی شد آمریکا چهار کشتی حامل سوخت ایران را توقیف کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در خبری مدعی شد ایالات متحده برای نخستین بار چهار نفتکش حامل بنزین را که از ایران به سمت ونزوئلا در حرکت بوده اند توقیف کرده است. ماه گذشته میلادی دادستان فدرال آمریکا دستور توقیف این چهار نفتکش را صادر کرده بود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۲:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال مدعی شده این چهار کشتی به نام های لونا ، پاندی ، برینگ و بلا طی روزهای اخیر در آب های آزاد توقیف شده اند و اکنون در حال حرکت به سمت هیوستون هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۲:۵۶    
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال مدعی شد نفتکش های ایرانی از سوی دولت آمریکا توقیف شده اند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۲:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک روزنامه آمریکایی مدعی شده دولت آمریکا برای نخستین بار کشتی های حامل سوخت ایران را توقیف کرده است. وال استریت ژورنال مدعی شده این چهار کشتی به نام های لونا ، پاندی ، برینگ و بلا طی روزهای اخیر در آب های آزاد توقیف شده اند و اکنون در حال حرکت به سمت هیوستون هستند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۵    
با توجه به اظهارنظر مقام سنای پاکستان و با نظر به اینکه ایالات متحده در این دو سال اخیر تمام تلاش خود را تحت عنوان کارزار فشار حداکثری علیه ایران انجام داده است و در راستای این کارزار، به کشورهای ثالث فشار وارد می نماید تا از تحریم های یک جانبه خود علیه ایران تبعیت کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا : در حالی برخی رسانه های خارجی از توقیف یک نفتکش ایرانی در بندر کراچی پاکستان خبر داده بودند، هیچیک از مقامات ایران آن را تائید نکردند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در واکنش به ادعاهایی مبنی بر توقیف یک کشتی ایرانی حامل نفت در بندر 'کراچی' گفت: سفارت ایران هیچ گزارش رسمی در این خصوص از مراجع پاکستانی دریافت نکرده است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین نمادهای این شکست، ارسال علنی با چراغ روشن 5 نفتکش ایرانی به ونزوئلا و شکستن دیوار تحریم ها بود. و همین است که گاردین درباره خروج برایان هوک می نویسد: بلندپروازی های هوک بدون دستاورد پایان یافت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بر اساس بررسی ها هنوز به طور رسمی موضوعی به ایران درباره توقیف نفتکش ایرانی در پاکستان اعلام نشده است.
برترین ها / رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه گفت: چه با سفر و چه بی سفر همواره کنار لبنان هستیم و کمک های ایران به این کشور ادامه دارد. سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در نشست خبری با حضور خبرنگاران به تشریح آخرین تحولات در عرصه سیاست خارجی پرداخت و به سؤالات ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سخنگوی وزارت خارجه درباره احتمال سفر مقامات ایرانی به لبنان گفت: سفر یکی از مقامات بلند پایه کشور در دستور کار است و ظرف روزهای آینده اعلام می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه گفت: سفر یکی از مقامات بلند پایه کشور به لبنان در دستور کار است. ما چه به سفر و چه بدون سفر در کنار مردم لبنان هستیم و کمک های ما محدود به سفر نیست و این کمک ها را ادامه خواهیم داد. تاریخ انتشار: 10:48 - 20 مرداد 1399 - کد خبر: 645351
پرسش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
این گزارش به مورد اخیر نفتکش گیسل (Giessel) هند اشاره کرده که بار خود را در دریای عمان از یک نفتکش ایرانی تحویل گرفته و به چین تحویل داده است.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: تا این لحظه هیچ گزارش رسمی مبنی بر توقیف یک نفتکش ایرانی در بندر کراچی پاکستان به این سازمان ارائه نشده، اما بررسی ها کماکان ادامه دارد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عباس نژاد، مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره ادعای کشور پاکستان مبنی بر توقیف یک فروند نفتکش ایرانی در آب های این کشور به دلیل تحریم های آمریکا اظهار داشت: هنوز کشور پاکستان به ما به عنوان کشور صاحب پرچم نفتکش بابت توقیف کشتی اعلام رسمی نداشته است. ...
برترین ها / نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از تریبون، رحمان مالک، دبیر کمیته امور داخلی سنای پاکستان، نسبت به انتقال نفت ایران به این کشور هشدار داد و گفت: این یک مسئله مهم بین المللی است و می تواند در نهایت به اعمال فشار علیه پاکستان منجر شود. ...