یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۷:۳۱Aug 2019 25

جدیدترین‌های «مددجو»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: با وجود ظرفیت هایی که در رفسنجان وجود دارد و ایجاد فرصت های شغلی برای مددجویان می توانیم رفسنجان را به عنوان شهری بدون مددجو معرفی کنیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره بهزیستی شیروان گفت: امسال، 14 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات سال 97، به 76 مددجو و معلولان تحت پوشش بهزیستی شهرستان پرداخت شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۰    
سهندی گفت: کمیته امداد آذربایجان غربی از 488 بیمار خاص و صعب العلاج در استان که شامل 282 بیمار خاص و 406 مددجو با بیماری صعب العلاج بوده، حمایت می کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان هایالبرز ، این مسابقه با حضور هیات داوران کشوری انجام شد. در بخش مفاهیم نماز مددجو از استان البرز مقام اول ، مددجو از استان گیلان مقام دوم و مدجو از استان قزوین مقام سوم شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عزیز سهندی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد، 282 مددجو را بیماران خاص و 406 مددجو را نیز بیماران صعب العلاج تشکیل می دهند که از حمایت های درمانی این نهاد برخوردارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: به مناسبت دهه کرامت و ولایت کاروان 600 نفری مددجویان کمیته از شیراز به مشهد مقدس می روند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده معاونت توسعه نیروی انسانی بنیاد تعاون زندانیان گفت: با توجه به اهمیت اشتغال و توانمندسازی زندانیان 500 هزار مددجو در زندان های سراسر کشور از خدمات آموزشی بهره مند شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۲    
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: 603 نفر از مادران و دختران و 1147 نفر از دانش آموزان تحت حمایت در اردوهای یک و دوروزه با عنوان ایام شاد غدیر شرکت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - به مناسبت عید سعید غدیر خم ، 311 مددجو ی ندامتگاه قزلحصار کرج ، مرخصی منجر به آزادی دریافت کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زنگنه گفت: در خراسان جنوبی هم اکنون یک هزار و 500 زندانی شاغل هستند که از این تعداد 800 زندانی اشتغال مولد دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر بیش از 800 مددجو در زندان های این استان دارای شغل مولد هستند و به آنان دستمزد پرداخت می شود.
آوای رودکوف   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
2800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال جاری تاکنون از خدمات آموزش خانواده این نهاد بهره مند شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به حمایت ویژه غذایی این نهاد از 23 مادر باردار و شیرده تحت حمایت، گفت: کمیته امداد تا پایان دوره شیردهی از این مادران مددجو حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اردستان گفت:کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان دارای دو هزار و 100 خانوار مددجو است وتوانسته ایم از ابتدای سال تا کنون بیش از 10 میلیارد ریال کمکهای مردمی را جمع آوری کنیم.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۴    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از فارس، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس ظهر امروز، 28 مردادماه در نشست خبری با خبرنگاران با تصریح اینکه قریب 147 هزار مددجو تحت پوشش کمیته امداد فارس قرار دارند، از اعطای بیش از 14 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان خبر داد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه فرهنگ کار و کارآفرینی باید از کودکی نهادینه شود، گفت: هم اکنون با همکاری موسسه کودکان ثروت ساز 300 کودک شش تا دوازده ساله تحت حمایت این نهاد از آموزش های کارآفرینی بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی گفت: 20 هزار نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی بنا به دلایلی و پیگیری نکردن خود یارانه نمی گیرند.
نارین خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: 51 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در قالب 24 هزار و 801 خانوار از این نهاد خدمات حمایتی دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد اصفهان با مشارکت خیران نوعدوست، 200 هزار مددجو را در عید غدیر اطعام می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
600 نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد خراسان جنوبی به مناسبت دهه ولایت و امامت به اردوهای زیارتی اعزام شدند.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان ازاطعام 200 هزار مددجو تحت پوشش کمیته امداد اصفهان در عید غدیر خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: 200 هزار مددجوی اصفهانی با همکاری خیران و نیکوکاران تحت حمایت کمیته امداد در عید غدیر خم اطعام می شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- معاون اشتغال و خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: یک هزار مددجوی این نهاد حمایتی بافنده فرش هستند و برای کمک به تامین هزینه خانوار در این رشته فعالیت دارند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله محمد حجتی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه افزود: در اسلام هیچ طبقه ای نیست همه با هم باید در آبادانی جامعه تلاش کنند و همه در مقابل هم مسئول هستند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رمضانی گفت: کارآفرینان به ازای به کارگیری هر مددجو تحت حمایت کمیته امداد 40 میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - بانوی مددجوی البرزی با تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر و حمایت تسهیلاتی کمیته امداد امام خمینی (ره ) توانست ضمن خودکفایی ، چرخ زندگی 22 نفر دیگر را به حرکت در آورد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه هدف کمیته امداد این است خانواده های مددجو را توانمند کند در طرح ابتکاری رویش اراده ها” با حضور بیش از 200 نفر از افرادی که روزی مددجوی کمیته امداد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - توانمندسازی به عنوان مهمترین حلقه چتر حمایتی بهزیستی، بواسطه انچه که به مددجو القا می شود به محض دست و پاکردن یک شغل، مستمری اش قطع می شود، با تردید مددجویان روبرو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
100 نفر از مددجویان کمیته امداد کامیاران به مشهد مقدس اعزام شدند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان، پیش از ظهر امروز در حاشیه سفر یک روزه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به مناطق سیل زده خوزستان، اظهار کرد: در استان خوزستان بر اساس آخرین ارزیابی که با همکاری بنیاد مسکن صورت گرفت نزدیک به 2هزار خانوار مددجو متاثر از سیلاب وجود دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۹    
به مناسبت عید قربان و برای اولین بار طرح قربانگاه دارالمومنین برای تامین گوشت قربانی نیازمندان در شهرستان خوی اجرا شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد برای بازدید از مراحل بازسازی مناطق سیل زده استان خوزستان و دیدار با خانواده های مددجو به این استان سفر می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: 17هزار و 840 نفر دانش آموز و دانشجوی معلول، مددجو و یا فرزند مددجو در استان زیر چتر حمایتی بهزیستی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای طرح راهبری شغلی در حوزه صنایع دستی، زمینه اشتغال هزار و 265 مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری فراهم می شود.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۶    
سرعت عمل به موقع پاسیار یگان حفاظت ندامتگاه مانع از فرار زندانی در بیمارستان شهید رجایی شهرستان کرج شد. سرپرست زندان رجایی شهر کرج در گفت وگو با ایرنا گفت: پاسیار ح - م از نیروهای یگان حفاظت زندان زمانی که برای درمان مددجو در بیمارستان شهید رجایی کرج حضور یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در سال 98 کمیته امداد با اجرای 128 طرح اشتغالزایی برای 300 نفر در منطقه دو یاسوج شغل ایجاد کرده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور در این مراسم گفت: 31 نیروگاه خورشیدی از این تعداد برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در روستای چانسر و مابقی در چهار روستای دیگر این شهرستان ساخته شده اند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
علی عرب نژاد روز چهارشنبه به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خراسان جنوبی اظهار داشت: زمان خدمات حمایتی در بهزیستی سپری شده و اکنون این سازمان تخصصی به سمت پیشگیری رفته و مددکاری نوین نقش تسهیل گر را برای مددجو ایفا می کند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به پرداخت 138 فقره کمک هزینه ازدواج به جوانان مددجو کرمانشاهی در هفته ملی ازدواج، گفت: برگزاری جلسات مشاوره و راهنمایی ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در سال 97 بیش از 11 میلیارد و 610 میلیون تومان وام قرض الحسنه ضروری به 3692 مددجو و نیازمند استان قزوین پرداخت شد. به گزارش ایرنا، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان قزوین با اعلام این خبر گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین گفت: طی سال 97 بیش از دو میلیارد و 731 میلیون تومان تسهیلات سپرده مسکن به 580 مددجو و نیازمند استان قزوین از محل منابع این صندوق پرداخت شده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون 12 هزار مددجو در دوره های آموزشی سبک و مهارت های ارتباطی زندگی شرکت کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه گفت : امسال با اختصاص 326 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج، 100جوان مددجو کرمانشاهی را راهی خانه بخت کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت : طرح زندگی پایدار با هدف تحکیم بنیان خانواده به مدت سه سال متوالی برای بیش از 9 هزار مددجو در استان اجرا می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۰    
معاون امور فرهنگی کمیته امداد گفت: در فصل تابستان با توجه به برگزاری اردوهای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این نهاد، روزانه نزدیک به 2 هزار مددجو در مشهد مقدس حضور دارند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۰    
5 هزارو 770 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان فارس به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اهدای 589 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به 202 جوان مددجو کرمانشاهی از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: پیش بینی می شود با کمک کمیته امداد سه هزار جوان دیگر تا پایان سال جاری زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: به 312 نفر از زوج های جوان تحت حمایت مجموعا به ارزش 808 میلیون تومان طی چهارماهه نخست امسال کمک هزینه خدمات ازدواج پرداخت شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
جشن ازدواج 110 نوعروس مددجو با اقدام مشترک کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری اصناف البرز و امام رضا (ع) رامجین با حضور خانواده های زوج های جوان و جمعی از خیّران و مسئولان برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران از بهره مندی 19 فرزند مددجو از کاهش تعرفه صدور کارت معافیت و انتقال خدمت 12 نفر به نزدیکترین محل سکونت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.