چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۰۹:۲۱Jun 2019 19

جدیدترین‌های «قانون منع به کارگیری بازنشستگان»

خبربانو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۴    
ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هزار نفر از بازنشستگان که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند هنوز از مسئولیت خود کناره گیری نکردند، تاکید کرد: این قانون آن طور که ما انتظار داشتیم اجرایی نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هزار نفر از بازنشستگان که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند هنوز از مسئولیت خود کناره گیری نکردند، تاکید کرد: این قانون آن طور که ما انتظار داشتیم اجرایی نمی شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
باید نظر منتقدان به مصوبه قانون منع به کارگیری بازنشستگان را بپذیریم که می گفتند شروع و پایان این قانون در شهرداری تهران محمدعلی افشانی است. وقتی امروز، تلاش برای ماندن مدیرانی در شهرداری تهران می شود که ماه ها از مهلت قانونی بازنشستگی آن ها گذشته است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی شوقی | انشین امیررضا خادم که برای انتخابات فدراسیون کشتی پست معاونت حقوقی، استان ها و مجلس وزارت ورزش را ترک کرده بود هم برای انتخاباتی دیگر از روی صندلی که تنها 28روز آن را در اختیار داشت، بلند شد و استعفا داد ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
البته این لیست شاید تعداد بیشتری داشته باشد. در لیستی که در دست من است 27 نفر هستند و ممکن است بیشتر باشند، آقای شهیدی این خلاف قانون منع به کارگیری بازنشستگان است، به قانون عمل کنید وگرتنه با شما قانونی برخورد خواهد شد و این تخلف را به قوه قضاییه ارجاع می دهیم.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
چرا دو سازمان مهم اقتصادی دولت با سرپرست اداره می شود؟! یک روزنامه حامی دولت از اینکه سه پست مهم مدیریتی فاقد مدیر است، انتقاد کرد. روزنامه هفت صبح نوشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت 9 ماه از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان به دستگاه های اجرایی کشور، هستند از مدیران کل استان آذربایجان شرقی که حاضر به تمکین از این قانون نیستند؛ این در حالی است سنوات یکی از این مدیران حتی از 35 سال نیز گذشته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به کارگیری جوانان گفت: ما باید نسبت به آنچه رهبری در استفاده از ظرفیت جوانان گفته اند اهتمام ورزیم زیرا نیاز به یک پوست اندازی در مدیریت کشور داریم.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سید حسین نقوی حسینی درباره آخرین وضعیت اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، اظهار داشت: در ابتدا و بلافاصله پس از تصویب این قانون، اغلب دستگاه ها به صورت بسیار جدی این قانون را عملیاتی کردند و اقدامات بسیار خوبی هم برای اجرای کامل آن صورت گرفت. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۸    
یزد-از اواسط سال گذشته که قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مشاغل دولتی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید اتفاقات عجیبی در بدنه مدیریتی استان و به ویژه شهر یزد به وقوع پیوست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: دیوان محاسبات باید به صورت قاطع تر و جدی تر به موضوع اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان ورود کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عباس گودرزی با بیان اینکه ضعف در اجرای قوانین مصوب منجر به بروز و تشدید مشکلات جاری کشور شده است، گفت: هیچ گونه غفلتی در اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سوی متولیان امر پذیرفته نیست.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، مخاطبان فارس در سامانه تهران پرس اعلام کردند که در وزارت جهاد کشاورز همچنان بازنشستگان به کارگیری می شوند که بر خلاف قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی است. در این زمینه با اسد پاریاد مدیرکل امور اداری منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت وگو کردیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جوانان مجلس با اشاره به اینکه تخلفاتی در اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان صورت گرفته است، گفت: ما گزارش استنکاف از اجرای این قانون را به قوه قضائیه ارسال می کنیم.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در پی انتشار خبر خداحافظی فریدون شهبازیان از سمت رهبری ارکستر ملی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی ضمن تایید این خبر گفت ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قانون منع به کارگیری بازنشستگان از همان ابتدا به شکل ناقص اجرایی شد چراکه هدف برخی گروه ها در وهله نخست برخوردهای جناحی بود برای حذف مخالفان از مناسب دولتی!
آناج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ساعی گفت: آنچه در تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان مد نظر نمایندگان مجلس بود، پایین آمدن سن مدیریتی در سازمان است نه ورود افراد جدید از بیرون به یک سازمان.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وقتی گزارشات و نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان را پیگیری می کنیم متوجه می شویم که عملا اجرای این قانون که شامل تمام دستگاه های حاکمیت می شود متولی رسمی ندارد که اجرایی شدن درست این قانون را پیگیری کند و افراد و دستگاه های متخلف یا کسانی که قانون را دور می زنند بازخواست کند و به دستگاه ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵    
ساعی نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو خطاب به روحانی گفت: در قانون منع به کارگیری بازنشستگان شاهد رویه غیرمنطقی و به کام سیاسی زادگان هستیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۳    
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در تازه ترین گفتگوی خود به زوایای جدیدی از همکاری با کارلوس کی روش اشاره کرد و گفت: در دو مقطع اگر یک مربی ایرانی کنارم بود، کی روش را از کارش برکنار می کردم. ...
برترین ها / همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علی کفاشیان با حضور در برنامه ورزش و مردم در خصوص اینکه چطور شد به یکباره از فوتبال رفت گفت: ما در فوتبال مشغول کار بودیم که وقتی بحث بازنشستگی مطرح شد به یکباره یادم افتاد سنم بالا رفته و به همین شکل وارد جمع بازنشسته ها شدیم! ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان پزشکی قانونی کشور با انتقاد از قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت که در اسلام شایسته گزینی و توانمندی ملاک است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پس از تغییر و تحول در فدراسیون والیبال در 16 آذر 1397 در حالی که به نظر می رسید باید انتخابات ریاست این رشته هر چه زودتر برگزار شود اما همچنان آینده والیبال ایران به دلیل بی ثباتی مدیریت فدراسیون مبهم است ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از کرمان ، رضا رضایی به عنوان مسئول جدید دفتر نظارت شورای نگهبان در استان کرمان معرفی شد. لازم به ذکر است تا قبل از این محمد علمی عهده دار این مسئولیت در استان کرمان بود که بعد از قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود دفتر نظارت شورای نگهبان در استان کرمان ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت و مجلس می گویند به واسطه قانون منع به کارگیری بازنشستگان دیگر بازنشسته ایی در این دو نهاد وجود ندارد که مشغول به کار باشد اما دقیقا روشن نمی کند که چه کسانی با چه عنوان و سمتی برکنار شدند و با توجه به میل قانون گذار به جوان گرایی چه کسانی به جای آنان گمارده شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دوم مرداد ماه سال 97 بود که نمایندگان در خانه ملت طرحی را تصویب کردند که با آن مدیران بازنشسته ای که حکم بازنشستگی آنها صادر شده است باید ظرف مدت دوماه از ابلاغ قانونی صندلی خود را تحویل مدیران جوان بدهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال بعد از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان رویکرد متفاوتی در استفاده از نیرو های جوان داشته است. هر چند انتقاداتی به حضور برخی مدیران کم تجربه در ساختار مدیریتی این فدراسیون مطرح شده، اما از سوی دیگر فدراسیون فوتبال میانگین سنی کادر اجرایی خود را نسبت به گذشته پایین آورده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای شهر اراک: از اعضای شورا در خواست دارم مسائل سیاسی را در تصمیم گیری ها دخالت ندهند. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، دکتر کاوه فلک افلاکی در همایش روز شوراها با اشاره به جایگاه شوراها که براساس اصل هفت قانون اساسی، شوراها از ارکان تصمیم گیری در کشور هستند ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قانون منع به کارگیری بازنشستگان که در سال گذشته به تصویب نهایی رسید و برای اجرا با مهلتی 60 روزه به دستگاه های مختلف کشور ابلاغ شد به جز در بدنه اصلی دولت و مجلس در دستگاه های دیگر عملا ابتر مانده است.
پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران که با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان مجبور به استعفا از حضور در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال شد، درباره وضعیتش در روزهای بازنشستگی حرف زده است. ...
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، بعد از اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیته فوتسال، علی کفاشیان ابتدا از ریاست این کمیته و سپس از ریاست سازمان لیگ فوتسال کناره گیری کرد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حسن رسولی در پاسخ به پرسشی در خصوص سرانجام دو تذکری که در پایان سال به شهردار تهران در خصوص فعالیت کارکنانی که شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شود و همچنین اصلاح ساختار شهرداری گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: برای به کارگیری جوانان در پست های مدیریتی نیازی به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان نداشتیم بلکه این امری فرهنگی است و نیاز به باور مدیران بالادستی در این زمینه داریم.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت بر نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان امری ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- بازنشستگانی که با اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان رفته بودند، اندک اندک در حال بازگشت هستند. حتی این بار توانسته اند بر پست بالاتری از قبل تکیه بزنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حجت نظری در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فردا روز جوان است و قصد داشتم نطقی در صحن شورای شهر در این رابطه داشته باشم که بنا به دلایل غیرمهمی، نطق از برنامه شورا حذف شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: برخی افرادی که از سمت های خود به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان کنار گذاشته شده اندهمچنان در پست معادل یا بالاتر گرفته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان ضمانت اجرا را نداشته است و کسانی که بر اساس این قانون، کنار گذاشته شده بودند، اکنون پست معادل و یا بالاتر می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از اجرای ناقص قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: روز جوان سال پیش کاهش سن مدیران مطرح شد ولی متأسفانه محقق نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۰    
سرپرست کمیته فوتسال گفت: درباره پست هایی که به علت قانون منع به کارگیری بازنشستگان تکلیف قطعی ندارند، هفته آینده تصمیم گیری می کنیم.
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۰    
باتوجه به برکناری کاظم سلیمانی از دبیری کمیته فوتسال ظاهرا دبیر جدید به زودی معرفی می شود. در حالی که کاظم سلیمانی دبیر پرحاشیه و خبرساز کمیته فوتسال از ابتدای امسال به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود برکنار شد این روزها گمانه زنی هایی در مورد جانشین او به گوش می رسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی گفت: هیات های ورزشی نیز مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند و هیچ بازنشسته ای حق نامزد شدن در مجامع هیات های ورزشی را ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس فراکسیون جوانان مجلس معتقد است تخلف در اجرای قوانین دیگر باعث پُر شدن صندلی بازنشسته ها با آقازاده ها و نورچشمی ها می شود؛ نه قانون منع به کارگیری بازنشستگان.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۷    
منع بکارگیری بازنشستگان از جمله راه هایی است که می تواند سد بزرگی از مدیران کهنسال را بشکند و پای جوانان را برای مدیریت در کشور باز کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه فراکسیون جوانان با تاکید بر اجرای صحیح قانون منع به کارگیری بازنشستگان معتقد است شاخص های شایسته سالاری باید فارغ از جنسیت و سن مد نظر قرار گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
5 ماه از اجرای رسمی قانون منع به کارگیری بازنشستگان گذشته و با اینکه تعدادی از سمت خود کناره گیری کرده اند ولی در بخش هایی از دستگاه هایی اجرای، افراد بازنشسته ای هستند که از این قانون سرپیچی کرده و همچنان مشغول به فعالیت هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تابناک با قرار دادن گزینه های محاکمه سلطان سکه و مفسدان اقتصادی، عدم افزایش قیمت بنزین، عدم پذیرش استعفای جواد ظریف، اجرای طرح رجیستری موبایل و تصویب و اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان از مخاطبان خود پرسید به نظر شما بهترین تصمیم قوای سه گانه در سال 97 کدام یک از گزینه ها بود؟
پانا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۱    
تهران (پانا) - ابلاغ و اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان که در سال 97 در پایتخت به چالشی میان مسئولان بازنشسته و بر سر مسندهای دولتی و غیردولتی تبدیل شده بود ...