جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۵۱Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمعی و بصری»

هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در آخرین روز از مهر ماه سال جاری، بیست و هفتمین تفاهم نامه بین سازمان سینمایی کشور و شهرداری ها در قالب طرح “پردیس سینمایی امید مهاباد” بین معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست شهرداری این شهر امضا شد. ...
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 266 نفر از هنرجویان خراسان شمالی در آزمون الکترونیکی استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر شرکت کردند.
معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: 2 نمایش از استان گلستان به بخش مسابقه نمایش های صحنه ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافت.
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: فعالیت سینماهای استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از امروز (سه شنبه) آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۰    
معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اعلام نتایج بخش خیابانی جشنواره سردار آسمانی خبر داد.
معاون امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از انتشار فراخوان جشنواره استانی موسیقی جوان و نوجوان خبرداد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۲   + ۸۲ سایت دیگر  
با مصوبات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، مصادیق مجرمانه مرتبط با کودک آزاری، جرایم رایانه ای و امور سمعی و بصری، به فهرست مصادیق محتوای مجرمانه اضافه شده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۹    
فیلیمو در راستای عمل به وظایف و مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی، اقدام به ارائه اشتراک با تخفیف ویژه و محتوای مناسب سازی شده برای نابینایان و ناشنوایان از طریق رابط سمعی و بصری و همچنین درج زیرنویس کرده است.
معاون امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری جشنواره سراسری تئاتر آیات از اول تا سوم بهمن در استان به صورت مجازی خبر داد.
معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اعطای گواهینامه درجه یک هنری به هنرمند مانه و سملقانی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۰:۰۸    
بابک رضاپور در سال1364 با بروز تغییراتی در معاونت سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد اسلامی و به منظور ارتقای سینمای ملی و مقارن با تاسیس مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی در باغ فردوس تهران ...
معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان گلستان را معرفی کرد.
معاون امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص 16 میلیارد و 200 میلیون ریال در قالب تفاهم نامه برای حمایت از فعالیت های امور هنری و سینمایی خبرداد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کمپین حمایت از افراد دارای معلولیت شنوایی و بینایی با مناسب سازی آثار سینمایی توسط رابط سمعی و بصری و با درج زیرنویس، در دی ماه جاری اجرایی می شود.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد دانشگاه تبریز از طراحی نرم افزار و ساخت لوازم سخت افزاری سامانه هوشمند تشخیص پوشش ماسک در مرکز رشد ونوآوری خبر داد. به گزارش روزانه نیوز و به نقل از دکترعلی پورزیاد، این سامانه با استفاده از تکنولوژی به روز یادگیری عمیق طراحی شده و با دقت بسیار بالا و به صورت آنی ...
معاون امور هنری ؛ سینمایی ، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری جشنواره مجازی نمایش کودک و نوجوان استان با عنوان "دستالوگ" خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از راهیابی سه گروه موسیقی به سومین جشنواره موسیقی کیش خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه آوای قانون رادیو گفت وگو در خصوص بررسی چالش های حقوقی و قانونی در شبکه های نمایش خانگی با دکتر اصغر رسولی آذر قاضی و رئیس دادگاه حقوقی مجتمع عدالت تهران به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۴    
بجنورد- ایرنا- معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: به منظور حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، اشتغالزایی و کارآفرینی تسهیلات بانکی با سود چهار درصد به فعالان موسسات و آموزشگاه های حوزه هنری استان پرداخت می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۱    
پیرو گلایه های عیسی قلی پور پیش کسوت موسیقی مقامی استان در خصوص بی مهری های مسئولان که هشتم آذر، در روزنامه خراسان شمالی با عنوان اگر جای مسئولان بودم.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد_ ایرنا_ معاون امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: این اداره کل به 10 تا 15 اثر برگزیده فیلم کوتاه امسال بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال کمک می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان طی تفاهم نامه ای با سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی و هنری و همچنین پرورش و پشتیبانی از استعدادهای جوان و متعهد ، از کلیه فیلمسازان مستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اعطای تسهیلات در راستای حمایت از فعالان هنری و کسب و کارهای سینمایی و سمعی و بصری خبر داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اعطای تسهیلات در راستای حمایت از فعالان هنری و کسب و کارهای سینمایی و سمعی و بصری خبر داد.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اعتباری، با بیان آغاز صدور هنرکارت از واریز کمک هزینه بیکاری ناشی از شیوع بیماری کرونا از طریق هنرکارت خبر داد. به گزارش سینماخانه و به نقل از سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اعلام این خبر گفت: از زمان آغاز ثبت نام هنر کارت تاکنون [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: پس از صدور مجوز بازگشایی سالنهای سینما با الزام رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، فقط سه سینما در مشهد اقدام به بازگشایی کرده اند و هم اینک دایرند و باقی سینماهای استان تعطیل هستند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برای سه فیلم مجوز نمایش صادر کرد. به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر با مجوز نمایش برای فیلم های طلا خون به تهیه کنندگی وکارگردانی ابراهیم شیبانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۱۰    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون سازمان سینمایی و سمعی وبصری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: 300 تومان اعتبار برای فعالیت های سینمایی آذربایجان غربی اختصاص یافت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این تفاهم نامه روز چهارشنبه به منظور احداث پردیس سینمایی امید با 365 صندلی سینمایی در قالب سه سالن کوچک، متوسط و بزرگ بین “رمضانعلی حیدری خلیلی” معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و “کریم محمدنژاد” شهردار ...
سرپرست معاونت امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تمدید مهلت ثبت نام حمایت از تولید فیلم کوتاه خراسان شمالی تا پانزدهم آبان سال جاری خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۲    
مسئول امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: در حوزه مستند سه کار را در مرکز مستند سینمای تجربی سفارش تولید داده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳    
رئیس جمهور تونس در پی اعتراضات علیه قانون رسانه های سمعی و بصری تاکید کرد: تلاش ها برای بازگرداندن این کشور به عقب اقدامی شکست خورده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،حیدری خلیلی معاون سازمان سینمایی و سمعی و بصری و علی تاجیک مدیریت عملکرد سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور دیداری یک روزه وارداستان آذربایجان غربی شد ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از جذابیت های گریم در ایران خلق شخصیت هایی تاریخی-سیاسی معاصر است که همچنان در حافظه سمعی و بصری بسیاری از ما حضور دارند. چنین گریم هایی معمولا به سرعت در فضای مجازی منتشر می شوند و با واکنش های مختلف مخاطبان روبرو می گردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵    
مهرداد رهسپار خواندنی های تئاتر در دهه40 انواع گوناگون دارند، اینکه می گوییم خواندنی به خودی خود نکته ای دارد. همه می دانیم که تئاتر هنری دیداری و شنیداری است، و یا به قول معروف سمعی و بصری است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مسئول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: هنرمندان قمی ترجیح می دهند برای بهتر دیده شدن به تهران بروند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۱    
امروزه بازی های حرکتی با توجه به دلایلی همچون نبود فضای کافی در خانه از یک طرف و وجود جذابیت های سمعی و بصری بازی های رایانه ای از طرف دیگر، جای خود را به بازی های رایانه ای داده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۵    
همواره در شهرهای مدرن توجه به نما و ترکیب ساخت ساختمان های شهرها از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که توجه مدیران و مسوولان شهرها در این بخش علاوه بر ایجاد آرامش سمعی و بصری و همچنین نگاه هوشمندانه متولیان امر سبب بازخوردهای هنریزو همچنین گردشگری در آن شهرها خواهد شد و بالطبع عواید اقتصادی بسیاری ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، طی احکامی از سوی عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و سعید نجاتی دبیر چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، مدیران این رویداد معرفی شدند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۶    
رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری در جدیدترین حساب توئیتری خود نوشت: راه رسیدن به شفافیت جد و جهد بیشتر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اولین پردیس سینمایی استان همدان با اعتبار پنج میلیارد تومان در شهرستان اسدآباد احداث می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۰    
مسئول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: در شرایط فعلی، حال سینماهای قم خوب نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، 1000 سند مکتوب و سمعی و بصری در غرفه فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به نمایش گذاشته شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رحیم بایزیدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره به مدت 2 ماه و با حضور اساتید برجسته عکاسی این شهرستان برگزار و به شرکت کنندگان پس از پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می شود. وی اضافه کرد: علاقه مندان [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان این که هم اکنون به ازای هر 289 نفر یک صندلی نمایش در این استان وجود دارد، از توقف فروش سینماهای استان در شرایط کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: سینما به دلیل شیوع کرونا اکنون از اولویت خانواده ها و سبد فرهنگی خانوار در حال خروج است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۳    
معاون هنری سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز :سومین جلسه کارگروه ساماندهی مد و لباس ، با موضوع هم اندیشی کارگروه مد و لباس استان البرز با اساتید طراحی پارچه و لباس استان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، از انتشار فراخوان حمایت ا ز تولید فیلم کوتاه خبرداد.
دبیر ستاد صیانت از آثار سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تأکید کرد: فرهنگ سازی و آموزش اولویت این ستاد در راستای صیانت از آثار سینمایی است.