پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۳:۳۲Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمعی و بصری»

بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری کشور گفت: همه هنرمندان و مسئولان در برابر تزریق روحیه امید به جامعه مسئول هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی دستگاه های فرهنگی استان با رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عصر امروز(31 خرداد)با حضور استاندار ایلام در محل سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سرویس چندرسانه ای زمان : 1401/3/31 - 11:05 شناسه خبر : 1187939 خزاعی بیان کرد: معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری کشور گفت: در سفرهای استانی از زیرساخت های سینمایی مراکز استان ها بازدید و در راستای تقویت این زیرساخت ها اقدام می شود. دانلود
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۵    
محمد خزاعی معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری کشور از پروژه های سینمایی ایلام به همراه هیئت همراه از مجموعه پروژه ها و زیرساخت های سینمایی ایلام بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
هوشمند با بیان اینکه ایلام به عنوان مشهد شهدا و کانون تردد زوار ظرفیت ها و توانمندی های زیادی برای تولیدآثار فاخر سینمایی دارد، گفت: توجه به مراکز محروم و کمتر برخوردار در صدر توجه فعالیت های سازمان سینمایی، سمعی و بصری کشور قرار دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۴    
با حضور رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور برگزیدگان نهمین دوره هفته فلیم و عکس انجمن سینمای جوانان استان و هشتمین دوره فیلم مهر استانی اردبیل معرفی گردیدند.
در نشست با رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور؛ استاندار اردبیل گفت: اردبیل برای توسعه زیرساخت های فرهنگی نیازمند توجه ویژه است
رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور در دیدار با استاندار اردبیل گفت: شرط توفیق سازمان سینمایی توجه به استانهاست و دولت سیزدهم یکی از فرهنگی ترین دولت هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در نشست رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور با فعالان حوزه سینمایی استان بر تحقق و گسترش عدالت فرهنگی در برنامه ریزی های فرهنگی کشور در استانها تاکید شد.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور در نشست صمیمی با هنرمندان و فعالین سینمایی استان اردبیل گفت: تحقق عدالت فرهنگی در کشور از سیاست های محوری سازمان سینمایی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری در جریان سفر یک روزه به اردبیل از انجمن سینمای جوانان، سینماهای لاله، انقلاب و قدس اردبیل بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت سینمایی استان قرار گرفت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، محمد خزاعی معاون وزیر و فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور برای سفر یک روزه وارد استان اردبیل شد. ...
سازمان امور سینمایی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور به مقام شامخ شهدا و مفاخر و هنرمندان استان اردبیل ادای احترام کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی به همراه هیئت همراه در بدو ورود به استان اردبیل با حضور در آرامستان بهشت زهرای اردبیل ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۳    
محمد خزاعی معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وارد تبریز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در پی اقدام موهن و سیاسی جشنواره فیلم کن در توجه به فیلم ضعیف و موهوم عنکبوت مقدس و جریحه دار شدن باورها و اعتقادات شیعیان جهان، گروه امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در محکومیت این اقدام، بیانیه ای صادر کرد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
در پی دیدار اخیر سفیر پرتغال با مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در تهران، ویتور پینییرو رئیس سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری پرتغال در چتر سینمای ایران در جشنواره کن2022 حضور یافت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی دیدار اخیر سفیر پرتغال با مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در تهران، ویتور پینییرو رئیس سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری پرتغال در چتر سینمای ایران در جشنواره کن2022 حضور یافت.
با ابلاغ اسمعیل جهانگیری ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان انوشیروان پیشدار به عنوان سرپرست معاونت امور هنری ، سینمایی و سمعی و بصری این اداره کل منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۱    
محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات این سازمان پرداخت.
دنیای سینما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای سینما: محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، سمعی و بصری در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات این سازمان پرداخت و گفت: رویکرد سازمان در دولت مردمی توجه به گفتمان انقلاب اسلامی است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گنجینه موزه، آرشیو صوتی و تصویری، کتابخانه تخصصی،کارگاه نمایش مراحل ساخت ساز،نگهداری بهینه سازها، مخزن محصولات مکتوب، و بخش سمعی و بصری است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: این نمایشگاه بر خلاف سایر نمایشگاه ها که مردم باید حضور می یافتند، در مسیر رفت و آمد مردم قرار گرفته است و مردم از آن استقبال خوبی داشتند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۲    
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سوسن محمدزاده به عنوان سرپرست گروه امور سینمایی و سمعی و بصری این اداره کل منصوب و معرفی شد.
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سرپرست معاونت امور هنری،سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان سینمایی کشور برای 6 ماهه دوم امسال کمک هزینه 5 میلیارد تومانی را به چرخه اکران در قالب حمایت از فیلم ها ، سالن های سینمایی ، شرکت های پخش و مراکز پشتیبانی فنی و سمعی و بصری پیش بینی کرده است.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان سینمایی کشور برای 6 ماهه دوم سالجاری کمک هزینه 5 میلیارد تومانی را به چرخه اکران در قالب حمایت از فیلم ها ، سالن های سینمایی ، شرکت های پخش و مراکز پشتیبانی فنی و سمعی و بصری پیش بینی کرده است. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی معاون وزیر [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با وجود تعدد سالن های سینمایی ویژه جشنواره فجر و همچنین الزام به اختصاص 50 درصدی صندلی های هر سالن به تماشاگران، استقبال از فیلم های این دوره در مشهد غیرمنتظره بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: فیلم سینمایی خائن کشی ساخته مسعود کیمیایی در روز نخست جشنواره پر فروش ترین فیلم سینمایی جشنواره فجر گرگان شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۶    
طباطبایی، رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، دو فیلمی را که در روز اول جشنواره فیلم فجر اکران می شوند، اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: "ضد" به کارگردانی امیرعباس ربیعی و "موقعیت مهدی" به کارگردانی هادی حجازی فر 2 فیلمی هستند که در نخستین روز از نوزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد به نمایش درمی آیند.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۰۰:۲۷    
رابرات لپاژ یکی از پیشروترین مؤلفان تئاتر عصر حاضر به شمار می آید. عنوان مؤلف را به خاطر جنبه های مختلفی که در آن خلاقیت و ابداع به خرج داده، می توان به او اطلاق کرد ...
رییس گروه سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: از روز جمعه 15 بهمن ماه چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر با همکاری سازمان سینمایی کشور در 2 سینما و 3 سالن در استان گلستان آغاز می شود.
معاون هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن گرامیداشت آغاز دهه مبارک فجر؛ گفت: در 2 سینما و 3 سالن؛ تعداد 16 فیلم جشنواره چهلم فجر در استان گلستان اکران می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۰۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس ، در میان پخش آنونس برنامه ها تصاویر برخی از شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی عصر روز پنج شنبه (7 بهمن) مورد هک قرار گرفت. برای 10 ثانیه صدا و تصویر سران سازمان مخوف منافقین مخل آسایش سمعی و بصری شنوندگان و بینندگان شبکه های رسانه ی ملی شد. ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر؛ براساس اعلام دبیرخانه جشنواره فیلم فجر و هیات انتخاب بخش مستند جشنواره چهلم؛ فیلم های راه یافته به بخش سینمای مستند این دوره جشنواره اعلام شد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، یکی از قضات دادگستری سمنان فردی را که به یک پلیس در حال انجام وظیفه توهین کرده بود را به 15 میلیون تومان جریمه و شش ماه حبس محکوم کرد که یکی از سنگین ترین جریمه ها در نوع خود در سمنان محسوب می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: عاملان حقیقی یا موسساتی که اقدام به فروش نقشهای بازیگری در فیلمهای مختلف می کنند با هماهنگی با نیروی انتظامی تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹    
برگزاری اولین جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد سینمایی و سمعی وبصری استان، در پی ابلاغ دستورالعمل جدید سازمان سینمایی در اولین جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد سینمایی و سمعی وبصری استان، پس از ابلاغ دستورالعمل جدید سازمان سینمایی، 4 پرونده متقاضیان تاسیس آموزشگاه بررسی شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲    
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سینما های در دست ساخت مشهد با سید حجت طباطبایی، رئیس اداره امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دو مدیر پردیس سینمایی مهرکوهسنگی و برفی در شهر به گپ وگفت پرداختیم که در ادامه می خوانید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۱    
اختلالات روان پریشی یا سایکوتیک حالتی است که فرد در آن فاصله موجود بین خیال و واقعیت را درک نمی کند و دچار توهم های سمعی و بصری می شود و معمولا افرادی که دچار این حالت می شوند قدرت تصمیم گیری های مهم در زندگی روزمره خود را ندارند. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در یک شب سرد زمستانی، آنگاه که خانه هایمان گرم و امن بود، مردی خاکی آسمانی شد، مردی از جنس ولایت، امنیت،شجاعت و اخلاق که آرزویش آسمانی شدن و پیوستن به یاران جان بود، مردی که بیشتر از میدان جنگ، مرد میدان دلهای ملت ایران بود. ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نتفلیکس از ماه مارس موظف به پخش زنده 20 کانال تلویزیونی داخلی روسیه از طریق سرویس آنلاین خود برای تداوم فعالیت در این کشور است. به نقل از انگجت، خدمات فدرال نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه های جمعی روسیه موسوم به Roskomnadzor که نهاد ناظر بر رسانه های این کشور است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر حقوقی، عملکرد، امور استان ها و مجلس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: سازمان سینمایی برنامه ریزی کرده تا سال 1404 تمامی شهرها صاحب سینما شوند.
مدیرکل دفتر حقوقی، عملکرد، امور استان ها و مجلس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران، روستا و عشایر ، سنگربانان و سنگرداران فرهنگ بومی و محلی برشمرد و با توجه به ظرفیت های خراسان شمالی ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در بیانه دادگستری آذربایجان غربی آمده است؛ به دنبال وصول گزارش های مردمی مبنی بر ترویج مظاهر فساد و جریحه دار کردن عفت عمومی به سبک ترویج مدلینگ توسط برخی صنوف سمعی و بصری و تصویر برداری که با تهیه تصویر از نوامیس مردم و تبدیل آن به کلیپ های مبتذل و عرضه و نمایش آن در فضای ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیرا در درخواستی رسمی به دولت، خواستار احیای شورای عالی سینما پس از انحلال آن در اواخر دولت یازدهم (اواخر فروردین ماه سال 1395) شده است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رحیم بایزیدی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره طی 2 ماه با حضور اساتید برجسته عکاسی این شهرستان برگزار و به شرکت کنندگان پس از پایان دوره گواهینامه معتبر بین المللی از سوی معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور طی حکمی محمدرضا سوقندی را به عنوان مدیرکل دفتر حقوقی، عملکرد، امور استان ها و مجلس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با حکم محمد خزایی، مدیرکل دفتر حقوقی، عملکرد و امور استان ها و مجلسِ سازمان سینمایی و سمعی و بصری منصوب شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
برچسب ها ابطال کل شیوه نامه رده بندی سنی آثار سینمایی امور سمعی و بصری سازمان امور سینمایی هیات عمومی دیوان عدالت اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برچسب ها