یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۳:۰۰Feb 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمعی و بصری»

زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،سومین روز نمایشگاه مطبوعات یا همان رسانه های ایران که امسال پس از وقفه ای 6 ساله مجدد در مصلی تهران از 29 بهمن شروع به فعالت کرد ونزدیک به 200 رسانه سمعی و بصری به صورت برخط میزبان مردم و مسئولین بودند تا نشان دهند همچنان نقش پر رنگ رسانه در کنار [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش 100 درصدی مخاطبان سینماهای استان در 11 ماه سال 1402 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴۳    
چهل و دومین جشنواره فیلم فجر با معرفی برترین ها در بخش های مختلف به پایان رسید. در شهر سمنان هم این جشنواره با اکران 19 فیلم در شش روز و اجرای 27 سانس به کار خود پایان داد که جا دارد از تلاش و پیگیری های مدیر و معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان به ویژه مسئول انجمن سینمایی سمعی و ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۱    
منوچهر شاهسواری، تهیه کننده سینما درباره قدرت سینما در جهان می گوید: در جهان فعلی، ملتی که مجموعه سمعی و بصری نداشته باشد حاشیه نشین است، وقتی ملتی این نیرو را دارد یعنی در متن جهان است و وظیفه اصلی دولتها بستر سازی و حمایت از مجموعه سمعی و بصری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آغاز بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر مشهد از 16 بهمن ماه خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
برج آزادی (شهیاد) در سال 1349 توسط حسین امانت معمار ایرانی ساخته شد. در آن سال آقای امانت دانشجویی بود که مسئول ساخت بنای یادبودی به مناسبت جشن های 2500 ساله شاهنشاهی ایران، میدانی در پایتخت طراحی کند که نماد ایران مدرن و نشان دروازه تمدن بزرگ در قرن بیستم باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: جشنواره فیلم فجر در مشهد دو تا سه روز پس از اکران فیلم ها در تهران آغاز خواهد شد.
یک پزشک   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
طلال خالد با دو همکار دیگرش مدام بین اسلام آباد و لندن جابجا می شود. طلال پس از فارغ التحصیلی در رشته ارتباطات و طراحی و رسانه های سمعی و بصری ،شرکت PSYcreative را برای کمک به برندها و مشاغل آنلاین تأسیس کرد. بعدها طلحه خالد – یک توسعه دهنده وب و عامر کریم – مدیر پروژه به او پیوستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نخستین سینما پس از زلزله در شهرستان بم با حضور استاندار کرمان، رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری کشور و با همراهی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از فروش 120 میلیارد تومانی سینماهای استان در 10 ماه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: دو اثر از مشهد در قالب فیلم اولی و سودای سیمرغ به چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر راه یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از قطعیت برگزاری بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر در مشهد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون هنری سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 2 هنرمند استان در بخش ترانه خوانی و قوشمه خراسان موفق به دریافت نشان درجه یک هنری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون هنری سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: کودکان و نوجوانان استان از ابتدای آذرماه امسال تاکنون یکهزار اثر هنری به دبیرخانه پویش سرو ایران زمین ارسال کردند.
معاون هنری سینمایی و سمعی وبصری اداره کل فرهگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری اختتامیه پویش استانی سرو ایران زمین همزمان با یادبود مراسم گرامیداشت شهدای کرمان خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه خراسان شمالی نوشت: معاون امور هنری سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از نیم بها شدن بلیت سینماهای استان برای 2 روز در هفته، در روزهای دوشنبه در کنار روزهای سه شنبه خبر داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از تعطیلی سینما های مشهد در روز پنجشنبه (14 دی 1402) در پی حادثه تروریستی کرمان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۴    
شفقنا- رئیس شورای ملی رسانه های سمعی و بصری لبنان گفت: اسرائیل از جنگ علیه غزه پیروز بیرون نخواهد آمد. به گزارش شفقنا، عبدالهادی محفوظ در گفتگوی اختصاصی با شفقنا لبنان اظهار کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۴    
رئیس سازمان سینمایی کشور گفت: در راستای رونق صنعت سینما در همه مناطق کشور و تحقق عدالت فرهنگی تمامی انجمن های سینمای جوان استان به تجهیزت سمعی و بصری مدرن مجهیز می شوند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۳:۱۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با همراهی معاون هنری، سینمایی سمعی و بصری و رئیس گروه های هنری و فرهنگی، از موسسه فرهنگی هنری چندمنظوره آوای کیمیای گلستان بازدید کرد و با مدیریت مجموعه به گفت و گو نشست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش افزایش 350 درصدی مخاطبان سینماهای استان در پاییز 1402 نسبت به پاییز سال گذشته خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت عده ای می گفتند جریان انقلابی هر وقت مدیریت را در دست بگیرد بگیروببند راه می اندازد ولی با نقص های زیادی که وجود دارد امروز پررونق ترین دوران سینما را شاهد هستیم. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شمس الدین حفیظ، رئیس مسجد بزرگ پاریس در نامه ای به رئیس سازمان ارکوم که مرجع تنظیم مقررات سمعی و بصری در فرانسه است، توجه وی را به نژادپرستی افسارگسیخته علیه مسلمانان در شبکه های تلویزیونی جلب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد تفاهم نامه ای بین استانداری یزد و سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع گسترش و توسعه برنامه های این حوزه به امضاء رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش 320درصدی مخاطبان سینما های خراسان رضوی در آبان ماه نسبت به وضعیت مشابه در سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: برگزاری چهل وششمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد سبب تقویت جریان های قرآنی در استان می شود.
معاون امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی در آذرماه میزبان برگزاری مسابقات ملی قرآن است
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۵    
محمد رعیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از نمایشگاه و کلکسیونی از دوربین عکاسی، تجهیزات سینمایی و سمعی و بصری بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هنری سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: سومین نمایشگاه مد و لباس اسلامی با نگاه بومی و با حضور طراحان و تولید کنندگان استانی 3 تا 6 آبان ماه برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از فروش 63 میلیاردی سینماهای خراسان رضوی در 7 ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فاطمه فروتن با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با حفظ سمت، به عنوان سرپرست معاونت امور هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منصوب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری با تشریح اهداف و نتایج سفر خود به تاجیکستان، از نگاه ویژه به همکاری های سینمایی با کشورهای همسایه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاح و رونمایی از زیرساخت های نوین سینمای ایران، به همت موسسه سینماشهر و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امورسینمایی و سمعی و بصری و سینماداران سراسر کشور بعد از ظهر امروز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از فعالیت سینماهای مشهد و عدم تعطیلی آن ها در روز چهارشنبه 26 مهر ماه، همزمان با تشییع پیکر داریوش مهرجویی خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، به منظور گسترش تعاملات فرهنگی و سینمایی ایران و تاجیکستان، تفاهم نامه همکاری بین دو کشور به امضا رسید. مراسم امضای تفاهم نامه همکاری های سینمایی بین روسای سازمان های سینمایی تاجیکستان و ایران برگزار شد. ...
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلم کوتاه سامپو به بیست و یکمین جشنواره جهانی فیلم های زنان مالاگا اسپانیا راه یافت. سامپو به کارگردانی مرضیه ریاحی، تهیه کنندگی حسین کاکاوند و نویسندگی مرجان ریاحی به نمایندگی از ایران در جشنواره رقابت می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و سمعی و بصری بر توجه ویژه سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم به بحث تمرکز زدایی اشاره کرد و گفت: رویکرد اصلی سازمان سینمایی توجه به عدالت فرهنگی در استان هاست.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان با حضور فرهاد براتی فرماندار لاهیجان، رضا زنده دل شهردار و دبیر جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان، اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان، وحید فلاح کهن نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ...
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی توسط معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور و رئیس امور سینمایی ازبکستان امضا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- مدیرکل دفتر حقوقی، مدیریت عملکرد، امور استان ها و مجلس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری گفت: مردم متولیان اصلی فرهنگ هستند و وظیفه مسئولین حمایت از متولیان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
امروزه که ما غرق در دنیای ماشینی هستیم و رسانه های سمعی و بصری گوناگون و دلبستگی های نو به نو و شلوغی های سرسام آور مجال چشیدن خنکای یاد امام زمانمان را از ما ربوده اند، نیازمند تکنیک هایی هستیم که آهسته و پیوسته این یاد مقدس را آنچنان بر لوح دلمان حک کند که هیچ طوفانی نتواند تکانش دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش 30 درصدی مخاطبان سینما ها در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۶    
رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر بالغ بر 225 شهر بالای 100 هزار نفر جمعیت در کشور فاقد سینما هستند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۱    
معاونت وزیر و ریاست سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور در نشست صمیمی با هنرمندان خطه ترشیز کهن از گرفتن مجوز واگذاری دفتر سینمای جوان در کاشمر خبر داد و گفت: با راه اندازی دفتر، شهرستان های همجوار هم از این ظرفیت استفاده می کنند و طبیعی است که جشنواره های مختلف نیز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر بالغ بر 225 شهر بالای 100 هزار نفر جمعیت در کشور فاقد سینما هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی شورای عالی سینما در استان ها به ریاست استانداران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۹    
همکاری انتشارات فارس با مؤسسه کودک و رسانه در زمینه های تولید کتاب، پژوهش، فروش کتاب و تولید محتوا سمعی و بصری با موضوع آموزش سواد رسانه ای ویژه کودکان و همکاری های فرهنگی و هنری در زمینه کودک و نوجوان شروع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: دومین جشن مهرسینمای ایران که قرار است در تمام استان های کشور برگزار شود 29 شهریورماه در پردیس سینمایی پارک بازار مشهد برگزار خواهد شد.