سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۲۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «افزایش غلظت آلاینده ها»

مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز درخصوص انباشت و افزایش غلظت آلاینده ها در آسمان این استان و خطر برای گروه های حساس و سالمندان هشدار داد .
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از افزایش آلاینده های جوی در 4 استان تا یکشنبه هفته آینده خبر داد و برای گروه های حساس هشدار صادر کرد. به گزارش تسنیم، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ توصیف سامانه: پایداری هوا و سکون نسبی جو زمان شروع: صبح پنج شنبه 99/8/8 ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
افزایش غلظت آلاینده ها در تهران، اراک، کرج و اصفهان تا اواخر وقت یک شنبه ادامه دارد.آسمان تهران در 3 روز آینده صاف تا کمی ابری پیش بینی شد.
خلیج فارس   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه ای از شهروندان شهر های صنعتی خوزستان خواست از روز سه شنبه به دلیل آلودگی هوا از منزل خارج نشوند. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی خوزستان هشدار سطح زرد ویژه آلودگی هوا اعلام کرد . به گزارش تابا ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با توجه به اعلام سازمان هواشناسی خوزستان برای هشدار سطح زرد آلودگی هوا گفت ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی در چهار کلانشهر کشور و احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی سه استان هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ آورده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
یک کارشناس هواشناسی گفت: در کلانشهرهای کشور از جمله تهران، اصفهان و اراک شاهد افزایش غلظت آلاینده ها هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان روز دوشنبه در اطلاعیه ای نسبت به تداوم افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: همزمان با افزایش غلظت آلاینده ها در این استان، 14 طرح عملیاتی مرتبط برای کاهش آلودگی هوا اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:با توجه به سکون هوا، تداوم افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان به ویژه کلانشهر اصفهان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت گفت: از روز دوشنبه (5 آبان) به دلیل نفوذ جریانات خنک شمالی با بارش و کاهش دما در برخی مناطق مواجه خواهیم بود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی در روز های شنبه و یکشنبه (3 و 4 آبان ماه) با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا انتظار می رود غلظت آلاینده های جوی در شهر های صنعتی و پرجمعیت به طور نسبی افزایش یابد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴    
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز و فردا به سبب پایداری جو، افزایش غلظت آلاینده ها را در شهر های صنعتی خواهیم داشت.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۹    
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز و فردا به سبب پایداری جو، افزایش غلظت آلاینده ها را در شهر های صنعتی خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۶    
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: افزایش غلظت آلاینده ها و آلودگی هوا با توجه به شرایط جوی پایدار و سکون هوا تا پایان هفته جاری در کلانشهر اصفهان و شهرهای بزرگ مناطق مرکزی استان ادامه دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۱    
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز و فردا به سبب پایداری جو، افزایش غلظت آلاینده ها را در شهر های صنعتی خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز و فردا به سبب پایداری جو، افزایش غلظت آلاینده ها را در شهر های صنعتی خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در پنج روز آینده غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی استان به ویژه کلانشهر اصفهان افزایش خواهد داشت.
فارس نوشت: مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا 5 آبان شرایط جوی پایدار در اغلب شهرها حاکم است، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا، غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش می یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۱    
قزوین - کارشناس هواشناسی قزوین گفت: در پایان هفته و تا روز شنبه در استان قزوین جو پایداری را شاهد خواهیم بود و آسمان استان صاف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۱    
اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان نسبت به افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی استان هشدار داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران خوزستان روز سه شنبه نسبت به افزایش غلظت آلاینده ها و پایداری وسکون نسبی جو هشدار صادر کرد. در این هشدار و براساس هشدار آلودگی سطح زرد مورخ 29 مهر 99 هواشناسی کشور و هواشناسی خوزستان از اواخر روز سه شنبه 29 مهرماه 99(روز جاری) تا روز دوشنبه 5 آبان 99 پایداری هوا و سکون نسبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا تا پایان هفته شاهد کاهش 6 تا 9 درجه ای دما در شمال شرق کشور خواهیم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به آلوده شدن هوای 9 استان کشور از پس فردا (اول آبان ماه) هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: در پی پایداری هوا و سکون نسبی جو افزایش غلظت آلاینده ها از صبح پنج شنبه (اول آبان ماه) تا پیش از ظهر دوشنبه (5 آبان ماه) برای استان های تهران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۶    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: پایدار بودن شرایط جوی طی چند روز آینده باعث افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق شهری و صنعتی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی دو روز آینده در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد داشت و با افزایش آلاینده ازن همراه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پایداری در جو در کشور تا سه روز آینده خبر داد و گفت: این شرایط در چهار کلانشهر کشور سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی استان های کشور از افزایش نسبی دما در نوار شمالی خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده جو پایدار و آسمان صافی برای اکثر مناطق کشور پیش بینی می شود. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از اواخر وقت دوشنبه هفته آینده و طی روز سه شنبه در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا پیش بینی شده ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۱    
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی از افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در شهر های صنعتی و پرجمعیت تا اواسط هفته آینده خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. امین حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی چند روز آینده کشور گفت: در پنج روز آینده آسمانی صاف و پایدار را برای بیشتر نواحی کشور خواهیم داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی برای هفته آینده، افزایش غلظت آلاینده ها را در شهرهای پرجمعیت و صنعتی پیش بینی کرد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا از ایسنا، براساس گفته برخی کارشناسان، متخصصان و اعلام سازمان جهانی بهداشت، افزایش غلظت آلاینده ها از جمله ذرات معلق می تواند بر شیوع ویروس کرونا موثر باشد. ذرات معلق یکی از آلاینده های شاخص کلانشهرها است که بر اثر انتشار مستقیم و واکنش های شیمیایی ایجاد می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش غلظت و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت در هفته آینده خبر داد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم است و از هفته دیگر شاهد افزایش غلظت آلاینده ها خواهیم بود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا پایان هفته همچنان جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور پیش رو خواهیم داشت.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی، طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی، طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۲    
طبق اعلام سازمان هواشناسی، طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ضیائیان گفت: با توجه به سکون نسبی هوا انتظار می رود بر غلظت آلاینده های جوی در شهر های صنعتی و پر جمعیت از جمله تهران و کرج افزوده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: با توجه به پایداری هوا در کلانشهر ها با افزایش غلظت آلاینده ها مواجه خواهیم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ضیائیان گفت: با توجه به سکون نسبی هوا انتظار می رود به تدریج بر غلظت آلاینده های جوی هوا در شهر های صنعتی افزوده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران البرز گفت: براساس گزارش هواشناسی غلظت آلاینده های فیزیکی این استان را به سطح هشدار نارنجی رساند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از افزایش دمای هوا در سطح استان اصفهان از امروز خبر داد و گفت: احتمال افزایش غلظت آلاینده ها در اصفهان به دلیل فعال بودن لایه های میانی جو وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:با توجه به پایداری نسبی جو از فردا غبار صبحگاهی پدیده غالب مناطق مرکزی استان اصفهان است اما احتمال افزایش غلظت آلاینده ها بسیار کم است.
نافع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: صبح امروز در مناطق صنعتی و شهری همدان، افزایش غلظت آلاینده ها را شاهد هستیم.