یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۹:۲۷May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش غلظت آلاینده ها»

کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
احتمال خیزش گرد و خاک های محلی و موقتی و افزایش غلظت آلاینده های گرد و خاک در این مناطق وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۴    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده وزش بادهای شدید و طوفان گرد و خاک و افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۵۵    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای شبانه روز آینده وزش بادهای شدید و طوفان گرد و خاک و افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در برخی شهرهای استان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه بارشی فعال و فراگیر به استان از اواسط فردا خبر داد. محمد سبزه زاری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس نقشه های پیش یابی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طی روزهای اخیر در وضعیت پایداری جوی با آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه در اوایل صبحگاهی مواجه بودیم که با تشکیل کمیته اضطراری در استان خواستاریم که مصرف مازوت در نیروگاه شهید منتظری متوقف شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست برگزاری مراسم سنتی چهارشنبه سوری که از آداب و رسوم سنتی فاصله گرفته، با برافروختن آتش در کنار مواد اشتغال زا، بسیاری از شهرها را با افزایش غلظت آلاینده ها و آلودگی هوا مواجه کرده است و اثرات مخرب زیست محیطی بسیاری را به همراه دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از افزایش غلظت آلاینده ها تا فردا پنجشنبه 17 اسفندماه در این استان خبر داد و گفت: گروه های حساس از حضور در فضای باز خودداری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تداوم پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده ها تا روز پنجشنبه مورخ 1402/12/17خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تداوم پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده ها تا پنج شنبه 17 اسفند خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
تفسیر نقشه: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر جوی پایدار تا اواسط امروز برروی استان می باشد که سبب افزایش غلظت آلاینده ها در نواحی مرکزی و کلان شهر اصفهان می گردد. از بعدازظهر و عصر امروز، به تدریج شاهد گذر امواج ناپایدار از روی استان تا روز سه شنبه خواهیم بود و برای [...]
ملیت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 123 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم است.
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر بر روی عدد 67 قرار دارد و وضعیت هوا قابل قبول است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ها و بالا رفتن عدد شاخص کیفیت هوا تا فردا در استان از فعالیت سامانه بارشی جدید تا اواسط هفته جاری با بارش باران و برف، مه آلودگی و وزش باد شدید خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
امروز تا اواسط فردا فزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان را شاهد خواهیم بود همچنین حتمال یخ زدگی سطح زمین در بخش هایی از مناطق شمالی، شرقی و ارتفاعات وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۶    
اداره هواشناسی خوزستان برای روز های آینده وقوع پدیده مه و افزایش غلظت آلاینده ها در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: در روز های آینده وقوع پدیده مه یا مه رقیق و افزایش غلظت آلاینده ها در استان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان برای روز های آینده وقوع غبار صبحگاهی و فعالیت سامانه بارشی پیش بینی کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 121 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 51 قرار گرفته و وضعیت هوا قابل قبول و در آستانه پاکی اعلام شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 121 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 121 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰    
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان از اواسط فردا خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: بررسی نقشه های پیش یابی، امروز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۰    
اداره کل هواشناسی خوزستان جوی نسبتا پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده ها برای مناطق جنوبی و صنعتی پیش بینی کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی ورود سامانه بارشی فراگیر به استان از روز چهارشنبه خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: بررسی نقشه های پیش یابی، امروز تا اواسط روز چهارشنبه جو نسبتا پایداری را روی استان خوزستان نشان می دهد که سبب وقوع مه رقیق یا مه صبحگاهی و شامگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان برای استان جو پایدار و افزایش غلظت آلاینده ها را پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: جوی نسبتا پایدار همراه با مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه برای مناطق جنوبی و صنعتی در روزهای سه شنبه تا اواسط چهارشنبه پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۴    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای پایتخت بر روی عدد 99 قرار دارد و کیفیت هوا کاهش پیدا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای پایتخت بر روی عدد 99 قرار دارد و کیفیت هوا کاهش پیدا کرده است.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۷    
مدیر کل هواشناسی خوزستان برای روز های آینده افزایش دما و غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی استان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از افزایش غلظت آلاینده ها طی امروز و فردا در همدان خبر داد و گفت: طی روزهای آینده پدیده غالب جوی وزش ملایم باد است.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی از اواخر روز شنبه هفته آینده وارد استان می شود و با رگبار و رعد و برق همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان برای روزهای آینده افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و مرکزی استان پیش بینی کرده است.
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: روند کاهش دما در استان و احتمال یخ زدگی سطح زمین برای مناطق شمال و شرق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: کاهش دما و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان طی هفته جاری برای استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به تداوم بارندگی تا فردا گفت: طی فردا و پس فردا وقوع پدیده مه یا مه رقیق در بعضی نقاط استان پیش بینی می شود، علاوه بر آن روزهای دوشنبه تا چهارشنبه افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان مورد انتظار است.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
آبادان خبر _ مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بررسی نقشه های پیش یابی طی امروز جو پایداری را بر روی استان نشان می دهد که سبب وقوع مه رقیق یا غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی استان می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان وقوع مه، غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در شهر های صنعتی استان پیش بینی کرده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۰:۵۵    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی رگبار و رعد و برق در استان خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: در بررسی نقشه های پیش یابی تا فردا جو استان خوزستان پایدار است و پدیده غالب در این ایام، مه رقیق یا غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان خواهد بود. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: موج بارشی از اواخر روز دوشنبه وارد استان می شود و رگبار و رعد و برق را به همراه دارد. محمد سبزه زاری روز یکشنبه بیان کرد: در بررسی نقشه های پیش یابی تا فردا جو استان پایدار پیش بینی می شود و پدیده غالب در این مدت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی پایداری و افزایش آلاینده های جو در شهرهای صنعتی استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۵    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی تداوم مه و غبار صبحگاهی در این استان خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: تا روز دوشنبه، پدیده غالب در خوزستان مه رقیق یا غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان خواهد بود. در این مدت، احتمال بارش های پراکنده در ارتفاعات استان وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: پدیده غالب در استان تا روز دوشنبه مه رقیق یا غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان خواهد بود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۵    
پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد امروز در اکثر مناطق کشور جو آرام و پایداری مستقر می شود. در نوار شمالی به ویژه سواحل دریای خزر روند افزایش دما آغاز شده و در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان افزایش غلظت آلاینده ها جوی پیش بینی می شود ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: هوا در مناطق مرکزی و صنعتی اصفهان طی 24 ساعت پیش رو غبارآلود است. نوید حاجی بابایی اظهار داشت: بر اثر سکون نسبی جو و غبار آلودی هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان اصفهان، فردا شنبه احتمال افزایش غلظت آلاینده ها و بالارفتن شاخص [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی استان از فردا تا اواخر هفته جاری به دلیل پایداری جو افزایش خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی خوزستان از فردا کاهش محسوس دما (سرد شدن هوا) و پدیده مه در استان پیش بینی کرده است.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۷    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با توجه به روند افزایشی غلظت آلاینده ها هوا مقرر شد تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز فردا اول بهمن بصورت غیرحضوری برگزار شود.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از استقرار جوی پایدار تا روز چهارشنبه 20 دی ماه خبرداد و گفت: این شرایط در مناطق مرکزی و صنعتی اصفهان به افزایش غلظت آلاینده ها می انجامد.