شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۳۴Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان صدر»

ایکنا   ۸ ساعت پیش    
رسانه های عراقی متن نامه رهبر جریان صدر به فرمانده سپاه قدس ایران را منتشر کرده اند، تاریخ این نامه مربوط به ماه مارس گذشته مصادف با نیمه شعبان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل عصائب اهل الحق عراق نسبت به بیانیه جریان صدر درباره نظامیان وابسته به خود ابراز تأسف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ساعاتی پس از اعلام تعلیق فعالیت شاخه نظامی جریان صدر در همه مناطق عراق به غیر از استان صلاح الدین، این جریان از موضع خود عقب نشینی کرده است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد صالح العراقی چهره نزدیک به رهبر جریان صدر در بیانیه ای اعلام کرد که که فعالیت تمام گروه های مسلح وابسته به این جریان از جمله سرایا السلام شاخه نظامی جریان صدر به حالت تعلیق درآمده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی چند شب ناآرامی در بصره، سخنگوی مقتدی صدر از دستور وی درباره تعلیق فعالیت های سرایا السلام ، شاخه نظامی جریان صدر، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق امروز (پنج شنبه) دستور توقف فعالیت های گردان های سرایا السلام وابسته به این جریان را صادر کرد و خواستار مداخله فرمانده کل نیروهای مسلح عراق برای توقف شبه نظامیان وابسته به قیس الخزعلی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یک منبع نزدیک به مقتدی صدر از تعلیق فعالیت مسلحانه گروه سرایا السلام شاخه نظامی جریان صدر در همه استان های عراق به غیر از استان صلاح الدین خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
جریان صدر در عراق اعلام کرد که فعالیت تمامی گروه های مسلح وابسته به این جریان از جمله سرایا السلام به حالت تعلیق درآمداست.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۳    
شفقنا- رهبر جریان صدر دستور داد که فعالیت تمامی گروه های مسلح وابسته به این جریان در سراسر عراق به استثنای یک استان به حالت تعلیق درآید. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از وبسایت خبری السومریه نیوز عراق، صالح محمد العراقی که از افراد نزدیک به مقتدی صدر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
جریان صدر در عراق اعلام کرد که فعالیت تمامی گروههای مسلح وابسته به این جریان از جمله سرایا السلام به حالت تعلیق درآمداست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر با تأکید بر این که چهره های گذشته باید از دولت آتی دور باشند گفت: اگر وظیفه ما باشد که گفت وگو کنیم، با گفت وگو موافقیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در سخنانی با طرح شروطی، برای گفت وگو با دیگر گروه ها و احزاب سیاسی این کشور اعلام آمادگی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۶:۲۳    
تحلیلگر سیاسی عراق تاکید کرد که تظاهرکنندگان عراقی رهبر ندارند و تحت تاثیر تبلیغات رسانه ها به خیابان ها می آیند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : یک مقام امنیتی اعلام کرد که در نتیجه حمله معترضان هوادار جریان صدر به ساختمان شبکه ماهواره ای در مرکز بغداد به بهانه توهین آنها در یکی از برنامه های تلویزیونی، یک افسر عراقی زخمی شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق گفت: ما با گفتگویی که علنی و در راستای کنار نهادن تمام شرکت کنندگان قدیمی در روند سیاسی و انتخاباتی و محاکمه مفسدان تحت نظر دستگاه قضایی پاکدست باشد موافق هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق که چندی پیش گفته بود از سیاست کناره گیری کرده است، گفت که مخالف تشکیل دولت در این کشور است و این مسئله را به ضرر مردم این کشور می داند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق در توئیتی آمادگی خود برای آغاز گفت وگوی سیاسی را اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق با اشاره به اقدامات جریان صدر در تحولات اخیر عراق گفت: اکنون همه طرف های سیاسی متوجه اشتباه خود شده اند و دانسته اند که درگیری اشتباه بزرگی بوده و دیگر این اشتباه را تکرار نمی کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از رهبران جریان صدر عراق امروز (سه شنبه) از نزدیک بودن بازگشت اعتراضات مردمی در بغداد، پایتخت عراق طی چند روز آتی و گسترش آن در برخی از استان های مرکزی و جنوبی عراق خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای هیئت هماهنگی عراق به آخرین تحولات مربوط به رایزنی با جریان صدر در زمینه تشکیل دولت جدید در این کشور پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که روز ملی عراق روزی است که با اجرای اصلاحات واقعی، این کشور از فساد و دخالت خارجی رها شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق روز ملی حقیقی در این کشور را روز رهایی از مفسدان توصیف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هوشیار زیباری از اعضای ارشد حزب دموکرات کردستان عراق امروز یکشنبه از رد پیشنهادی خبر داد که جریان صدر به این حزب داده بود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تظاهرات کندگان تشرینی به همراه حامیان جریان صدر به مناسبت سومین سالگرد اعتراضات اکتبر، در شهرهای مختلف عراق از جمله در بغداد و نجف تظاهرات برگزار کرده و با نیروهای امنیتی درگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
افراد شرکت کننده در تجمعات بغداد که برخی از آن ها، پرچم های منتسب به جریان صدر را در دست دارند، بار دیگر امروز (شنبه) تجمع کرده و برخی افراد در حال حمله با سنگ و آجر به پلیس هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نهم مهرماه برابر با اول اکتبر، هواداران انقلاب تشرین بار دیگر به خیابان آمده اند. در تظاهرات امروز، بدنه اجتماعی جریان صدر نیز با تشرینی ها همراهی می کنند؛ اما تفکیک میان این دو جریان برای شناخت ماهیت تظاهرات بسیار ضروری است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۶    
ت شفقنا- تظاهرات گسترده در میدان التحریر در مرکز بغداد، صبح امروز(شنبه) به مناسبت سومین سالگرد تظاهرات اکتبر/ مهر2019 با حضور هواداران جریان صدر آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
افراد شرکت کننده در تجمعات بغداد که برخی از آن ها، پرچم های منتسب به جریان صدر را در دست دارند، بار دیگر امروز تجمع کرده و برخی افراد در حال حمله با سنگ و آجر به پلیس هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروه موسوم به "معترضان اکتبر 2019"، حالا در سه سالگی اعتراضات خود به خیابان های بغداد آمدند و براساس برخی گزارش ها، این بار هواداران جریان صدر هم قرار است در کف خیابان با این گروه همراه شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع عراقی صبح امروز از آغاز مجدد ناآرامی ها در بغداد با حضور جمعی از هواداران جریان صدر در نزدیکی پل الجمهوریه خبر دادند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه بغداد الیوم، مقتدی صدر رهبر جریان صدر در واکنش به انفجار تروریستی صبح امروز در غرب کابل پایتخت افغانستان که به کشته شدن شماری از شیعیان هزاره منجر شد، از طالبان خواست به مسئولیت های خود در حفظ جان شهروندان افغان پایبند باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق دولت طالبان را مسئول حمله به شیعیان در این کشور دانست و از عربستان خواست برای حل اوضاع افغانستان مداخله کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رهبر جریان صدر عراق در توییتی گروه طالبان را مسئول انفجارهای متوالی در افغانستان و هدف قرار دادن شیعیان این کشور دانست.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر عراق امروز جمعه دولت طالبان را مسئول انفجارها علیه شیعیان در افغانستان دانست و از عربستان خواست برای متوقف کردن این حملات مداخله کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس غرب آسیا با بیا این که صحنه سیاسی عراق دارای پیچیدگی های خاص خود است، اظهار کرد: در عراق فعلی هیچ دولتی نمی تواند تشکیل شود مگر این که توافق حداقلی تمام جریان های اصلی این کشور کسب شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۴    
تهران-ایرنا-نیروهای امنیتی، هواداران سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر را که شامگاه چهارشنبه ساختمان استانداری بصره و ذی قار در جنوب عراق را اشغال کرده بودند، خارج کردند.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی جریان صدر عراق در واکنش به برگزاری جلسه امروز پارلمان عراق گفت که ما برای تکمیل قرارداد فساد و بازگرداندن عراق به نقطه اول مشارکت و گفت وگو نخواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
حامیان جریان صدر عصر امروز با تجمع مقابل ساختمان استانداری بصره و ذی قار، درب ها را شکسته و وارد ساختمان شدند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حامیان جریان صدر بار دیگر تلاش دارند با کنار زدن موانع، خود را به دیوارهای منطقه سبز رسانده و وارد آن شوند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جریان صدر پس از آغاز به کار دوباره پارلمان عراق بار دیگر تاکید کرد در روند سیاسی جاری مشارکت نکرده و با احزاب دیگر مذاکره نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر همزمان با از سرگیری جلسات پارلمان پس از وقفه دو ماهه بار دیگر بر عدم مشارکت خود در روند سیاسی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف نصر عراق، ضمن مخالفت با شرکت در ائتلاف جدید اداره الدوله از جریان صدر خواستار با درخواست ها برای شرکت در گفتگوی ملی این کشور شرکت کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یکی از نزدیکان جریان صدر در بیانیه ای نسبت به برگزاری جلسه پارلمان عراق و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
حامیان جریان صدر بار دیگر مقابل منطقه سبز بغداد تجمع کرده و همزمان با آغاز جلسه پارلمان، قصد ورود به منطقه سبز را دارند که با ممانعت نیروهای امنیتی مواجه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دادگاه عالی فدرال عراق امروز چهارشنبه در حکمی اعتراض جریان صدر به حکم پذیرش استعفای نمایندگانش در پارلمان را رد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت پارلمان عراق که از دو ماه پیش و درپی تصرف آن توسط هواداران جریان صدر متوقف شده بود، امروز چهارشنبه از سرگرفته شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
حامیان جریان صدر بار دیگر مقابل منطقه سبز بغداد تجمع کرده و همزمان با آغاز جلسه پارلمان، قصد ورود به منطقه سبز را دارند که با ممانعت نیروهای امنیتی مواجه شده اند./فارس
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
حامیان جریان صدر بار دیگر مقابل منطقه سبز بغداد تجمع کرده و همزمان با آغاز جلسه پارلمان، قصد ورود به منطقه سبز را دارند که با ممانعت نیروهای امنیتی مواجه شده اند.
الف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری عراق از صدور حکم دادگاه فدرال عراق درباره درخواست تجدید نظر در حکم پذیرش استعفای نمایندگان جریان صدر از پارلمان این کشور خبر دادند.