چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۹:۳۹Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان صدر»

شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۲    
شفقنا- رهبر جریان صدر عراق مخالفت خود را با تظاهرات پیروانش در مخالفت با انتخاب استاندار جدید این استان از جریان الحکمه به رهبری عمار حکیم اعلام کرد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تاکنون در هیچ رسانه معتبر عراقی و رسانه های وابسته به جریان صدر این خبر منتشر نشده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶    
حوزه/ سید مقتدی صدر ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی کرمان با مردم ایران ابراز همدردی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق چهارشنبه شب در پیامی حادثه تروریستی کرمان را به شهادت بیش از 100 نفر از هموطنان ما منجر شده است، تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۶:۲۰    
انتخابات شوراهای استانی عراق در روز 27 آذر برگزار خواهد شد. این انتخابات از آن جهت که قرار است پس از چندین سال تعطیلی و با حضور قدرتمند احزاب شیعی از سر گرفته شود، از اهمیت قابل توجهی برخوردار خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ همه ی جریانهای عراق از حزب الدعوة الاسلامیه تا جریان صدر و خاندان حکیم همگی درباره آزاد شدن عراق از شر ستمکاران و ظالمان از صدام گرفته تا آمریکا و داعش، شهدای زیادی داده اند ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
همه ی جریانهای عراق از حزب الدعوة الاسلامیه تا جریان صدر و خاندان حکیم همگی درباره آزاد شدن عراق از شر ستمکاران و ظالمان از صدام گرفته تا آمریکا و داعش، شهدای زیادی داده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مقتدی صدر رئیس جریان صدر با استقبال از برقراری آتش بس در نوار غزه، آن را آغازی برای پایان تروریسم صهیونیستی- آمریکایی خواند.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق حامیان خود را به تحریم انتخابات محلی در هجدهم ماه دسامبر (27 آذر) ترغیب کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۶:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در بیانیه خود درباره نشست سران عربی اسلامی درباره تحولات غزه گفت: تنها می توانم آنچه که کشورهای اسلامی و عربی در نشست شنبه خود برای محکوم کردن و تقبیح اقدامات صهیونیست های تروریست علیه فلسطین عربی و درخواست شان برای لغو محاصره و عدم مجازات جمعی علیه غیرنظامیان صادر کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق برای مقابله با رژیم صهیونیستی تأکید کرد که باید سفارتهای این رژیم را در کشورهای اسلامی بست و تحریم اقتصادی فراگیری علیه آن اعمال کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وی در تویتی به داستان قوم بنی اسرائیل اشاره کرد که خداوند آنان را از غرق شدن نجات داد و دریا را در برابرشان گشود اما پس از مدتی نافرمانی کردند. صدر از خداوند متعال خواست از نتانیاهو، رژیم و ارتش صهیونیستی و شهرک نشینان صهیونیست انتقام بگیرد و مردم فلسطین را پیروز گرداند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق با استناد به آیات قرآن کریم بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به فرعون زمانه تشبیه و با تشریح جنایات این رژیم، تاکید کرد که پایان بنی اسرائیل نزدیک است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رهبر جریان صدر عراق امروز سه شنبه با انتشار توییتی درباره قوم بنی اسرائیل، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را فرعون زمان خواند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۸    
کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به آمادگی برخی جریان های مقاومت عراق به ویژه جریان صدر برای اعزام نیرو به غزه گفت: افزایش فشار جریان مقاومت بر آمریکایی ها می تواند به طور مستقیم فشار بر رژیم صهیونیستی را افزایش دهد و ترمز تندروی های آنها را بکشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق از ساکنان بغداد خواست تا با برگزاری تجمع، سفر وزیر خارجه آمریکا به بغداد را محکوم کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا که در بغداد به سر می برد شامگاه یکشنبه پس از دیدار با نخست وزیر عراق گفت: پیام بسیار واضحی به کسانی که نظامیان آمریکایی را تهدید می کنند ارسال کرده ایم که این کار را انجام ندهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق از 4 دولت عربی خواست که مجوز لازم برای تحصن مسالمت آمیز و میلیونی صدری ها در مرزهای فلسطین را صادر کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق از چهار کشور لبنان، اردن، مصر و سوریه خواست به حامیانش اجازه دهند جهت تحصن مسالمت آمیز وارد مرزهای فلسطین شوند.
شخصیت نزدیک به سید مقتدی الصدر در واکنش به انتقادها از سکوت دولت در مقابل درخواست بستن سفارت آمریکا، خواستار حرکت عراقی ها به سوی سفارت آمریکا در بغداد شد. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حمایت آمریکا از اسرائیل سبب شد که رهبر جریان صدر در عراق خواستار تعطیلی سفارت آمریکا در کشورش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در اطلاعیه ای دولت و مجلس عراق را به بستن سفارت امریکا در عراق فرا خواند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر خواهان اقدام دولت و پارلمان عراق برای بستن سفارت آمریکا در بغداد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در عراق با انتشار مطلبی، از دولت و پارلمان این کشور خواست تا با بسته شدن سفارت واشنگتن در بغداد، به دلیل حمایت نامحدود آمریکا از جنایات تروریستی صهیونیست ها علیه مردم غزه موافقت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به دعوت رهبر جریان صدر عراق برای تحصن در مرزهای فلسطین، صدها عراقی به سمت مرزهای اردن حرکت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دعوت رهبر جریان صدر به تحصن ملت های اسلامی در مرزهای غزه، تخلیه سفارتخانه های رژیم صهیونیستی در منطقه و تعطیلی 20 سفارتخانه آن در جهان و شهادت یک فرمانده حماس از جمله مهمترین رویدادهای امروز مربوط به فلسطین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق با صدور فراخوانی خواستار حرکت ملت های عربی و اسلامی به سمت مرزهای فلسطین اشغالی با هدف شکستن محاصره ظالمانه نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا : رهبر جریان صدر عراق در واکنش به پیشنهاد رئیس جمهوری مصر مبنی بر انتقال اهالی غزه به صحرای النقب ، تاکید کرد خوار و ذلیل باد هرکسی که با این ایده خبیثانه و تروریستی همراه باشد.
مقتدی صدر امروز گفت که اسرائیل غاصب سرزمین فلسطین و قدس است و امت اسلام باید خود را برای قدس فدا کند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، مقتدی صدر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه که برای هفتمین روز ادامه دارد، خطیب نماز جمعه در میدان التحریر عراق و نماینده جریان جریان صدر این کشور به نمایندگی از رهبر این جریان خواهان بستن تمامی سفارت های رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی شد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، رهبر جریان صدر عراق از تمام کشورهای عربی و اسلامی و در راس آن ها ایران و عربستان خواست که از مردم غزه حمایت کنند. سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در اظهاراتی درمورد نبرد طوفان الاقصی گفت که ما آماده کمک به فلسطینی ها در نوار غزه هستیم . ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در جدیدترین موضع گیری درباره فلسطین اعلام کرد: مقاومت جبروت رژیم صهیونیستی را درهم شکست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رهبر جریان صدر عراق گفت با گلایه از سکوت رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: دستان مقاومت فلسطین در جنگ علیه رژیم صهیونیستی را می فشاریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۴    
رئیس جریان صدر عراق در واکنش به عملیات مقاومت علیه جنایات رژیم صهیونیستی تاکید کرد آماده ارائه کمک به فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر ضمن اعلام حمایت کامل از نیروهای مقاومت فلسطین، رئیس جمهور آمریکا را پیر خرفت خواند و از منفعل بودن برخی حکام عرب در قبال وضعیت فلسطین انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۵    
رهبر جریان صدر عراق خواستار حمایت کشورهای اسلامی از مردم فلسطین شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق از تمام کشورهای عربی و اسلامی و در راس آن ها ایران و عربستان خواست که از مردم غزه حمایت کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ دفتر مطبوعاتی مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر عراق در بیانیه ای به نقل از او اعلام کرد: ما به عنوان شهروندان عراق و اعضای جنبش مقاومت علیه آمریکا وظیفه داریم که به میدان تحریر بغداد رفته و با اهتزاز پرچم فلسطین، از جهاد و مقاومت فلسطینیان حمایت کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رهبر جریان صدر عراق گفت: بر ما مجاهدان عراقی که در برابر اشغالگری آمریکا مقاومت می کنیم و همه کسانی که به مساله فلسطین عشق می ورزند، واجب است که با بلند کردن صدای جهاد، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر با صدور فراخوانی مردم شهرهای مختلف عراق را به حضور در تظاهرات میلیونی روز جمعه بغداد برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین دعوت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق، خواستار برگزاری تظاهرات میلیونی در بغداد در روز جمعه و آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رسانه های عراقی امروز سه شنبه از تظاهرات شماری از هواداران جریان صدر به سمت مقر اقامت ایاد علاوی نخست وزیر اسبق این کشور در اعتراض به گفته های اخیر او خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۳    
شفقنا-العربی الجدید نوشت: هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه محمد شیاع السودانی ، نخست وزیر عراق قصد داشته باشد به یکی از مهم ترین برنامه های دولت خود یعنی برگزاری انتخابات زودهنگام عمل نکند ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق با اشاره به فاجعه طوفان و سیل در لیبی آن را به عدم افشای سرنوشت امام موسی صدر در این کشور نسبت داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو سرایا السلام به دلیل در آغوش کشیدن سردار اسماعیل قاآنی، فرماندهی نیروی قدس سپاه ایران در جریان سفر به سامراء اخراج شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو سرایا السلام به دلیل در آغوش کشیدن سردار اسماعیل قاآنی، فرماندهی نیروی قدس سپاه ایران در جریان سفر به سامراء اخراج شده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
جماران به نقل از روسیا الیوم نوشت: مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق امروز یکشنبه به دلایل حوادث طبیعی و جنگ ها که جهان شاهد است پرداخت. مقتدی صدر علت حوادث طبیعی و جنگ ها را گناه، ناهنجاری، فرومایگی و فساد دانست. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا : رهبر جریان صدر در توئیتی نوشت: زلزله ها، سیل ها، طوفان ها، همه گیری ها و جنگ ها به دلیل گناهان، نابهنجاری ، پستی و فساد است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق امروز (یکشنبه) در بیانیه ای در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت که برخی از عراقی ها رفتار نامناسبی در ارتباط با زوار ایرانی و عربستانی در پیاده روی اربعین در پیش گرفته اند و اینگونه رفتارها شایسته نیست. ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق دربارهٔ هرگونه تعدی به زائران غیرعراقی و موکب های احزاب مختلف در ایام اربعین هشدار داد.