پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۰۸Oct 2020 22

جدیدترین‌های «جریان صدر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۸    
یکی از رهبران جریان صدر عراق برخی طرف های سیاسی داخلی و خارجی را به تلاش برای کشاندن این کشور به جنگ داخلی متهم و تاکید کرد که وجود مرجعیت دینی سوپاپ اطمینان به شکست کشاندن این توطئه هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یکی از سران جریان صدر عراق از نقشه مجدد طرف هایی در داخل و خارج عراق برای ایجاد فتنه جنگ داخلی گفت و تاکید کرد که مرجعیت عالیقدر دینی، سوپاپ اطمینان در برابر فتنه هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق اعلام کرد در حال نگارش منشور صلح برای این کشور است که امنیت را به مردم بازگرداند و عراق را از دخالت های خارجی دور کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رئیس پارلمان عراق امروز (چهارشنبه) از بسته پیشنهادی مقتدا صدر رئیس جریان صدر که برای بهبود شرایط این کشور ارایه شده، حمایت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مقتدا صدر رهبر جریان صدر در عراق با اشاره به اینکه این کشور همچنان تحت اشغال قرار دارد، از ارایه منشورهای صلح پیشنهادی خود برای بازگشت امنیت به مردم، دور کردن دخالت های خارجی و حفظ وجهه عراق خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: یک نماینده سابق ترکمان های عراق در پارلمان این کشور اعلام کرد استقرار مجدد نیروهای پیشمرگه در سنجار و دیگر مناطق مورد اختلاف توطئه بزرگی است که در پس آن، سفارت آمریکا در بغداد قرار دارد و دستان عراقی آن را اجرا می کند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۵    
رهبر جریان صدر عراق با تاکید بر پایبندی به قوانین شرعی و اخلاقی و لزوم حفظ مسالمت آمیز بودن تظاهرات، 12 شرط را برای تظاهرکنندگان عراقی تعیین کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱    
مقتدا صدر رهبر جریان صدر برای اعتراضات مسالمت آمیز عراقی ها علیه فساد و حضور نیروهای اشغالگر خارجی در این کشور، 12 شرط تعیین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق ضمن تعیین شروط برپایی تظاهرات توسط معترضان گفت که درباره انتخابات آتی عراق کشورهای اشغالگر نباید در نظارت سازمان ملل بر انتخابات مشارکت داشته باشند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: مقتدی صدر رهبر جریان صدر با انتشار پیامی در توییتر، برای تظاهرات کنندگان عراقی شرایطی تعیین کرد و از معترضان خواست که به شروط وی پایبند باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در پی حوادث اخیر کربلا و اقدامات خرابکارانه برخی، برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی توصیه هایی به عشایر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر از نیروهای امنیتی عراق خواست تا از مقدسات این کشور حفاظت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
حادثه روز سه شنبه کربلا بین شماری از افراد و نیروهای امنیتی با واکنش رهبر جریان صدر عراق و جنبش عصائب اهل الحق مواجه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در سخنانی بر برآورده کردن چهار خواسته اصلی معترضان عراقی توسط دولت این کشور تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در سالگرد اعتراضات در عراق از تظاهرات کنندگان خواست در چارچوب قانون گام بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر در نخستین سالگرد اعتراضات و تظاهرات های مردمی عراق با انتشار یک پست در توئیتر بر ضرورت تحقق چهار مطالبه اصلی و اولیه معترضان تاکید کرد و به معترضان نیز هفت توصیه مهم ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در سالگرد تظاهرات اکتبر از دولت خواست به وعده هایش به ویژه در محاکمه فاسدان و خدمات رسانی عمل کند و تظاهرکنندگان هم را به مطالبه خواسته هایشان فراخواند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : مقتدا صدر رهبر جریان صدر و حامی معنوی فراکسیون سائرون در پارلمان عراق جمعه شب گفت: درصورتی که دولت به وعده انتخاباتی اش عمل نکند به معنای از دست رفتن عراق است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقتدا صدر رهبر جریان صدر و حامی معنوی فراکسیون سائرون در پارلمان عراق جمعه شب گفت: عمل نکردن دولت به وعده انتخاباتی اش به معنای از دست رفتن عراق است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقتدا صدر رهبر جریان صدر و حامی معنوی فراکسیون سائرون در پارلمان عراق جمعه شب گفت: عمل نکردن دولت به وعده انتخاباتی اش به معنای از دست رفتن عراق است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق گفت: دولت و ملت عراق زیر نظر مرجعیت بزرگ و به دور از دخالت خارجی مقابل حضور نظامی آمریکا خواهند ایستاد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- یکی از رهبران جنبش الفتح عراق در واکنش به پیام رهبر جریان صدر عراق به گروه های مقاومت که خواسته بود به حضور آمریکایی ها از طریق پارلمان پایان دهند، خاطرنشان کرد، صدر هنگام مبارزه خود با آمریکایی ها با راه های دیپلماتیک مخالفت می کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مقتدا صدر ، رهبر جریان صدر گفت که امروز باید در کنار هم برای پایان حضور نظامی اشغالگران از راههای دیپلماتیک تلاش کنیم و چنانچه نپذیرفتند، دولت و ملت عراق زیر نظر مرجعیت بزرگ و به دور از دخالت خارجی مقابل حضور آمریکا خواهد ایستاد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر جریان صدر امروز(چهاشنبه) پیامی به گروههای مسلحی که نسبت به حمله به نیروهای آمریکایی حاضر در عراق تهدید کرده اند، ارسال کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، مقتدی صدر در سلسله توییت هایی نوشت: مقاومت را به معامله و پیمانکاری تبدیل نکنید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در پیامی خطاب به گروه های مسلح عراقی نوشت که مقاومت را به پیمانکاری تبدیل نکنید.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رهبر جریان صدر عراق در سخنانی درباره کشاندن این کشور به جنگ داخلی هشدار داد. به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق با انتشار پیامی در توییتر نوشت که طرف های مشکوکی به اوضاع بد دامن می زنند و امنیت و صلح در عراق را به خطر می اندازند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر ضمن هشدار درباره وقوع جنگ داخلی در عراق گفت که برخی طرف های مشکوک سعی دارند امنیت کشور را در معرض خطر قرار دهند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در صفحه توئیتر خود از بروز جنگ داخلی و مذهبی در عراق هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، مقتدی صدر نوشت: برخی طرف های مشکوک به وخیم تر شدن اوضاع و به خطر انداختن امنیت ملی دامن می زنند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر و رهبر جریان حکمت ملی عراق به دنبال حمله راکتی مشکوک عصر امروز به منطقه ای غیرنظامی در نزدیک فرودگاه بغداد، درباره توطئه های دشمنان عراق برای فتنه انگیزی در این کشور هشدار دادند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۴    
گروهی مسلح به نام تیپ کریم درعم جدایی خود از جریان صدر و ادامه فعالیت نظامی علیه حضور امریکایی ها در عراق را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۳    
رهبر جریان صدر عراق بر مخالفت خود با تبدیل کشور به مستعمره بیگانگان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جریان صدر عراق اعلام کرد که هرگز اجازه نمی دهیم کشورمان مستعمره خارجی ها شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق با انتشار یک پُست توئیتری اعلام کرد: اجازه نخواهیم داد که عراق به مستعمره ای برای بیگانگان تبدیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق تاکید کرد اجازه نمی دهد عراق مستعمره بیگانگان شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا-رهبر جریان صدر عراق بار دیگر تاکید کرد که هرگز اجازه نمی دهند این کشور مستعمره بیگانگان شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از پایگاه خبری الاخباریه ،مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق امروز (یک شنبه) در توئیتی به اظهارات اخیر مقامات خارجی درباره کشورش واکنش نشان داد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مقتدی صدر رهبر جریان صدر با انتشار توئیتی نوشت که اجازه نمی دهیم عراق مستعمره خارجی باشد. صدر روز شنبه در این توئیت گفت که اجازه نخواهیم داد که عراق مستعمره خارجی باشد؛ نه شرقی و نه غربی. وی افزود که عراق یک کشور قدرتمند و مستقل است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۰    
نخست وزیر عراق از درخواست رهبر جریان صدر برای تشکیل کمیته امنیتی و نظامی در پارلمان برای تحقیق در زمینه تخلفات امنیتی استقبال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق از درخواست رهبر جریان صدر برای تشکیل کمیته تحقیق درباره حمله به هیأت های دیپلماتیک در این کشور استقبال کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۱    
به گزارش کرد پرس به نقل از المعلومه، کاظمی در صفحه شخصی اش در پایگاه اجتماعی توییتر نوشت: از پیشنهادهای مطرح شده توسط سید مقتدی صدر در زمینه تشکیل کمیته امنیتی، نظامی و پارلمانی برای تحقیق درباره اقدامات ضد امنیتی علیه امنیت، وجهه و هیبت عراق و تعهدات بین المللی آن، حمایت می کنیم. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۶    
به گزارش کرد پرس به نقل از السومریه نیوز، مقتدی صدر با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به حساسیت اوضاع امنیتی کنونی که حال و آینده کشور را تهدید می کند و در سایه اقدامات ضد امنیتی که ابهت حاکمیت عراق را تهدید می کند و خطر مستقیمی برای زندگی و آینده ملت عزیزمان می باشد، از این رو ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در خصوص توییت مقتدی صدر رهبر جریان صدر گفت که ائتلاف فساد و سلاح بی ضابطه جایی در این کشور ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق از درخواست رهبر جریان صدر برای تشکیل کمیته امنیتی و نظامی در پارلمان برای تحقیق در زمینه تخلفات امنیتی استقبال کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا : مقتدی صدر رهبر جریان صدر در توییتی خواستار تشکیل کمیته تحقیق امنیتی و نظامی درباره حمله به هیات های خارجی و مراکز دیپلماتیک شد. صدر روز جمعه با انتشار توییتی نوشت: با توجه به خطرناک بودن اوضاع امنیتی این اقدامان ناقض قانون است و اقتدار دولت را تهدید می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق خواستار توقف حملات هوایی و عدم مداخله در امور داخلی عراق و تلاش مشترک برای استقلال این کشور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۱    
یک عضو جریان صدر به خبرهای منتشر شده درباره تلاش مصطفی الکاظمی برای تشکیل حزب سیاسی واکنش نشان داده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مقتدی صدر روز جمعه در توئیتی به حملات و هدف گرفتن مراکز دیپلماتیک در عراق واکنش نشان داد. به گزارش ایرنا، رهبر جریان صدر در این توئیت نوشت: ورود عراق به مسیری تاریک و فضایی از خشونت با هدف گرفتن مکان های فرهنگی و دیپلماتیک را به صلاح نمی‫دانم. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۱    
رهبر جریان صدر در خطبه های امروز نماز جمعه به نتانیاهو نسبت افتتاح سفارت در عراق یا عادی سازی روابط با این کشور هشدار داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۱    
رهبر جریان صدر خطاب به نتانیاهو گفت: من به تو هشدار می دهم از آمدن به کشور عراق بپرهیز. زیرا طبق آیات قرآن کریم پایان شما خواهد بود.