چهارشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۱۳Jan 2020 29

جدیدترین‌های «قبوض کاغذی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه حذف قبوض کاغذی زیاد برای ما صرفه جویی نخواهد داشت،،گفت: صرفه جویی حاصل از این اقدام صرف اپراتورها می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۷    
مدیر عامل گاز گلستان از افتتاح و کلنگ زنی تعداد 91 پروژه گاز رسانی با اعتباری نزدیک به 546 میلیارد ریال در سطح استان در دهه فجر امسال خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس تاکید کرد که هیچ ارتباطی بین حذف قبوض کاغذی و افزایش نرخ برق بهای مشترکان وجود ندارد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۴    
مدیر عامل شرکت گاز کردستان اظهار داشت : در اجرای سیاست های دولت الکترونیک، همزمان با سراسر کشور از پانزدهم آذر ماه سال جاری قبوض کاغذی حذف میشود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان به آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان از ابتدای مهرماه امسال اشاره کرد و گفت: تاکنون 95 درصد مشترکان از اجرای این طرح استقبال کرده اند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۱    
کسب و کار نیوز- از اسفندماه امسال قبض جریمه کاغذی به طور کامل در کشور حذف و این کار به صورت هوشمند انجام خواهد شد. پلیس راهور سالانه بالغ بر 12 میلیارد تومان پول چاپ اوراق می دهد که با راه اندازی این طرح صرفه جویی کلانی شکل خواهد گرفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سرهنگ کرمی اسد درباره آخرین وضعیت حذف قبوض کاغذی جرایم رانندگی توضیحاتی داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
طرح حذف قبوض کاغذی در شرکت توزیع نیروی برق و مخابرات البرز مانند برخی استان های دیگر از اول مهر به اجرا درآمده و شرکت گاز استان نیز از ابتدای آذرماه این طرح را اجرایی می کند، طرحی که ره آوردهای مثبت و منفی قابل توجهی به همراه دارد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۴    
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از مشارکت 94 درصدی مشترکین گاز این استان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت ارایه خدمات و صیانت از محیط زیست خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به منظور حذف قبوض کاغذی گاز و درراستای کمک به محیط زیست، تاکنون 78 درصد مشترکین گاز استان کرمانشاه با مشارکت در این طرح ملی نسبت به ارسال اطلاعات خود اقدام کرده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۹    
مدیرکل توزیع نیروی برق استان سمنان از صرفه جویی 600 میلیون تومانی طرح حذف قبوض کاغذی برق خبر داد و گفت: میزان مصرف برق در استان سمنان با رشد 4 درصدی رو به رو بوده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۴    
شرکت گاز استان زنجان در جهت اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز در مدت یک ماه توانسته اطلاعات بالغ بر 286 هزار و 601 مشترک خود را دریافت کند.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب کاشان گفت : به زودی کلیه مشترکین شرکت به جای دریافت قبض کاغذی ، اطلاعات صورتحساب خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در این نشست با تبیین هشت زیر ساخت نوین روش های دریافت و پرداخت قبوض الکترونیکی برق ، از مشترکان برق استان خواست با همکاری خود در این طرح ملی از اتلاف انرژی و منابع طبیعی برای تولید و توزیع قبوض کاغذی برق پیشگیری نمایند. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از مشارکت و تحقق 72 درصدی ثبت حذف قبوض کاغذی مشترکین شهری و روستایی استان جهت دریافت پیامکی قبض گاز خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گلستان از مشارکت 85 درصدی ثبت حذف قبوض کاغذی مشترکین شهری و روستایی استان جهت دریافت پیامکی قبض گاز خبر داد.
هورگان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۹    
به گفته مدیر توزیع برق نی ریز، پس از حذف قبوض کاغذی، 10 درصد از وصول مطالبات این شرکت در شهرستان نی ریز کاسته شده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یادآوری پرداخت قبوض مشترکین و راه اندازی تماس گیر خودکار هوشمند با همکاری دفتر آمار و فناوری اطلاعات و معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان گیلان طراحی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۵    
بخشی از هزینه صرفه جویی حذف قبوض کاغذی برق ابرکوه به تهیه نوشت افزار اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مدیر عامل آب و فاضلاب در امور مشترکان استان از حذف قبوض کاغذی آب از ابتدای فروردین ماه سال 99 در استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از مشارکت 96 درصدی مشترکین گاز این استان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت و خدمات و صیانت از محیط زیست خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز – فلاح: سالانه تعداد زیادی درخت برای تهیه قبوض کاغذی قطع می شود لذا بمنظور صیانت از محیط زیست و سهولت در خدمت رسانی شایسته، مشترکان آب و فاضلاب از ابتدای فروردین ماه 99 به جای دریافت قبض کاغذی اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد ...
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۳    
قم نیوز: نصیری گفت:حذف قبوض کاغذی گاز به صورت مرحله به مرحله در حال انجام است و با تکمیل شدن اطلاعات،صورتحساب های کاغذی حذف خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نصیری گفت:حذف قبوض کاغذی گاز مرحله به مرحله درحال انجام است و با تکمیل شدن اطلاعات،صورتحساب های کاغذی حذف خواهدشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مخابرات ایران با انتشار پستی نسبت به حذف قبوض کاغذی و استفاده از سامانه تلفنی 200 تاکید کرد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: پیرو طرح حذف قبوض کاغذی برق که پس از اطلاع رسانی های گسترده توسط مجموعه صنعت برق از ابتدای مهرماه سال جاری به اجرا درآمد، از مشارکت همه هم استانی های عزیزدر این طرح ملی، تشکر صنعت برق را اعلام می نمایم ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری ایلام گفت: طبق دستورالعمل، قبوض کاغذی آب از سال آینده در ایلام حذف می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۴:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
پس از اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق، این شائبه به وجود آمد که دولت با اجرای این طرح قصد افزایش تعرفه برق را دارد؛ از این رو به تازگی از سوی مسوولان این حوزه اعلام شده که اگر با ارائه دلایل کافی، اشتباه صنعت برق آشکار شود، مشترک تا یک سال از پرداخت قبض برق معاف خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: هزینه برق مصرفی با حذف قبوض کاغذی هیچ تغییراتی نداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۲    
مدیر آموزش و پرورش بخش خزل نهاوند گفت:از محل حذف قبوض کاغذی برق 210بسته نوشت افزار بین دانش آموزان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: از محل درآمد ناشی از حذف قبوض کاغذی برق 10 هزار بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم بضاعت در مدارس این استان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از توزیع 150 میلیون تومان نوشت افزار بین دانش آموزان مناطق محروم ایلام، از محل صرفه جویی طرح حذف قبوض کاغذی برق خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت توانیر در خصوص برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی که پس از حذف قبض صورت گرفت، اطلاعیه ای منتشر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
پس از طرح حذف قبوض کاغذی برق از مهرماه سال جاری، این شائبه به وجود آمد که ممکن است قیمت برق نیز تغییراتی داشته باشد و به تازگی اخباری در این باره مطرح شد اما شرکت توانیر در واکنش به این مساله صراحتا اعلام کرد که هیچ گونه تغییری در نحوه محاسبه قیمت برق رخ نداده و اقلام عوارض و آبونمان کماکان براساس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سید مجید صدری در خصوص اقدامات و دستاورد های مخابرات طی 2 سال گذشته توضیحاتی ارائه داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - قزوین : مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در راستای تکریم مشترکان، بهره مندی از فناوری های نوین، مدیریت سبز و صیانت از محیط زیست از مشارکت 80 درصدی از مشترکان گاز استان به منظور حذف قبوض کاغذی گاز از ابتدای آذر سال جاری خبر داد ...
آی تی رسان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۹    
امروزه با توسعه زیرساخت های اینترنت در کشورمان، فعالیت کسب وکارهای مختلف متحول شده و بسیاری از تراکنش های مالی و خدمات به صورت آنلاین ارایه می شوند. در همین راستا چند سالی است که شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور سیاست پرداخت غیرحضوری قبوض و اخیرا حذف تدریجی قبوض کاغذی را در پیش گرفته است ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق اطلاعات موجود، 35 میلیون کنتور برق و تقریبا همین تعداد کنتور آب و 20 میلیون کنتور گاز در کشور وجود دارد که با حذف قبوض خدماتی مرتبط به هر کدام از آنها می توان 1440 میلیارد تومان در سال صرفه جویی کرد ...
شاید شما هم از طرفداران حفظ محیط زیست هستید؛ همان هایی که زودتر از دیگران از طرح حذف قبوض کاغذی استقبال کردند و قبض آب و برق و گازشان را اینترنتی پرداخت می کنند تا کاغذ کمتری مصرف شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از آغاز طرح حذف قبوض کاغذی آب و فاضلاب در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات: با حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت، مشترکان می توانند جزئیات قبض خود را در سایت شرکت مخابرات ایران ملاحظه کنند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید مجتبی حسینی با بیان اینکه 25 هزار مشترک برق قم اطلاعات خود را در سامانه قبوض الکترونیکی ثبت نکرده اند، ادامه داد:مشترکینی که تاکنون پیامک قبض الکترونیک دریافت نکرده اند می توانند شناسه قبض برق خود را از طریق سایت شرکت توزیع برق استان به نشانی www.qepd.co ...
برق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۲۳:۲۶    
در چند ماه گذشته و با صدور فرمان اهدای بخشی از هزینه های صرفه جویی شده ناشی از حذف قبوض کاغذی به اقشار کم درآمد و فقیر، از خیل مدیران ناگهان خیر شده برقی رونمایی شد و کمتر استانی بود که تصاویر مشمئز کننده مدیران برقی نیکوکار در حال اهدای بسته های تبلیغاتی به دانش آموزان فقیر را منتشر نکرده باشد ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر ومیمه؛ فرماندارشهرستان، با بیان اینکه طرح حذف قبوض کاغذی گاز بهاء در این شهرستان آغاز شده است؛ گفت: با هدف ارایه خدمات الکترونیک و غیرحضوری به مشترکان این شرکت و در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۴    
رئیس کمیته ارتباط و خدمات مشتری شرکت گاز استان اصفهان گفت: از نیمه دوم سال جاری تبدیل قبص های کاغذی به پیامکی آغاز شد و تاکنون یک میلیون و 300 هزار مشترک با ارائه تلفن همراه خود در طرح حذف قبوض کاغذی مشارکت کرده اند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان قم بر ثبت شماره تلفن همراه و اشتراک مشترکین برای انجام هرچه سریعتر اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز تأکید کرد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به دستور وزیر نیرو مبنی بر حذف کاغذی قبوض آب بهاء اعلام کرد:طرح حذف قبوض آب بهاء از مهر ماه در دستور کار آبفا استان اصفهان قرار گرفت از آن زمان تاکنون شماره تلفن بیش از یک میلیون و 152 هزار مشترک اصفهانی جمع آوری شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مشترکین شرکت برق قم از صرفه جویی 100 میلیونی با اجرایی شدن طرح حذف قبوض کاغذی برق در دوماه پیش خبر داد.