چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۲۰Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «سوء استفاده از بیت المال»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۱    
باید جلوی سوء استفاده از بیت المال را گرفت، قرار نیست هرکس که قدرت دارد از هرگونه امکان و فرصت دولتی استفاده کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۴    
قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: افکار عمومی هرگونه سوء استفاده و تبعیض در بیت المال را نمی پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه ارومیه گفت: مهم ترین وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جاری و ساری کردن عدالت اجتماعی با تصویب قوانینی در راستای جلوگیری از سوء استفاده از بیت المال است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۱    
بیرجند- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی بااشاره به تخلفات انتخاباتی گفت: بیشترین تخلفات شناسایی شده در زمینه سوء استفاده از بیت المال در تبلیغات بوده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
فرماندار سلسله گفت: استفاده از امکانات ادارات، نهادها و مؤسساتی که از بودجه عمومی به هر میزان استفاده می کنند برای انجام تبلیغات انتخاباتی ممنوع است و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۴    
سنندج- ایرنا- فرماندار قروه گفت: شهرداری ها پشتیبانان انتخابات هستند و باید مواظب سوء استفاده از بیت المال توسط گروه ها و جناح ها باشند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۲    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان با کسانی که از بیت المال برای تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا سوء استفاده می کنند، برخورد شدید و قانونی کنند و مردم نیز به این افراد رای ندهند.
قم پرس   ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۲    
گروه گزارش: مدیر گروه تاریخ و سیره اهل بیت(علیهم السلام) جامعة المصطفی العالمیه گفت: امام علی(ع) با کسانی که از بیت المال و موقعیت خود سوء استفاده کردند به شدت برخورد کردند، بنابراین نکات زندگانی ایشان برای بشر امروز درس آموز است. ...
ایمنا   ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۳:۱۱    
لنجان_شهردار فولادشهر گفت: طبق قانون ورود دستگاه های دولتی و عمومی غیردولتی نظیر شهرداری ها در جریان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی امری خلاف قانون است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰    
مدیر گروه تاریخ و سیره اهل بیت(ع) جامعة المصطفی العالمیه گفت: امام علی(ع) با کسانی که از بیت المال و موقعیت خود سوء استفاده کردند به شدت برخورد کردندT بنابراین نکات زندگانی ایشان برای بشر امروز درس آموز است.
خانه ملت   ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۳    
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمانشاه گفت: تبلیغات علیه دیگر نامزدهای انتخابات، جرم محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۶    
حسن سلیمانی بر برخورد قاطع با تخلفات انتخاباتی و سوء استفاده از بیت المال تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۵    
سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دستگاه قضایی نباید اجازه سوء استفاده از بیت المال را بدهد که نتیجه این سو استفاده ها فشار بر محرومان و مردم نیازمند جامعه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۱    
عضو فراکسیون ورزش دیروز در مصاحبه ای با خبرگزاری خانه ملت از لزوم نظارت بر هزینه هایی که...
کرمان 1400   ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۵    
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان گفت : باید مجری انتخابات و ناظر بر انتخابات هر دو بی طرف باشند و این شکل علنی و آشکارا اقدام کردند خود نوعی قانون شکنی است و قطعا شورای نگهبان موضع لازم را در این مورد خواهد گرفت. ...
سبلانه   ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵    
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور در چهاردهمین همایش تخصصی اقتصاد اسلامی در دانشگاه محقق اردبیلی به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در سند چشم انداز اشاره کرد و گفت: پرداخت مالیات در جامعه باید نهادینه شود.
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۹:۴۵    
آبادان - ایرنا - معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، برخی فضا سازی ها و تهمت ها علیه دولت یازدهم را ناجوانمردانه خواند و گفت:البته به ایجاد شرایط سخت و جوسازی نامناسب و ناآرامی در جامعه نیازی نیست و دولت از این شرایط با اقتدار عبور می کند.
نیک نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۵    
در شرایطی که بسیاری از آحاد ملت با مشکلات متعدد اقتصادی و معیشتی روبرو هستند، اسناد انتشار یافته از ولخرجی های یک مدیر دولت تدبیر و امید نشان می دهد وی فقط برای 2شب اقامت خود در هتل 27میلیون تومان هزینه از جیب ملت پرداخت کرده است!
دانا   ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه موقت درگز گفت: دولت وظیفه دارد با پدیده قاچاق کالا مقابله کند و افرادی که پشت پرده آن قرار دارند؛ را به مردم معرفی کند.
ایرنا   ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۱    
شادگان - ایرنا - امام جمعه شادگان ضمن دعوت آحاد مردم برای حضور حداکثری و مشارکت پرشور در انتخابات هفتم اسفند ماه گفت:حضور در صحنه انتخابات و رقابت انتخاباتی نباید با تخریب وجه رقیب و مصرف بیت المال همراه باشد.
گیل خبر   ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۶    
صبح امروز چهارشنبه گردهمائی فصلی روسا و دادستان های مراجع قضائی استان گیلان در سالن همایش ساختمان دادگستری گیلان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۰۱:۱۰    
احزاب مخالف ترکیه حزب حاکم عدالت و توسعه را به سوء استفاده از بیت المال متهم کردند.