جمعه ۱۴ آذرساعت ۰۶:۰۳Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایرلاین های ایرانی»

اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در شرایطی که خبرهای بسیاری درباره تولید انبوه و عرضه واکسن کرونا در جهان منتشر می شود و وزارت راه و شهرسازی نیز آمادگی خود را در زمینه انجام پروازها برای وارد شدن واکسن کرونا اعلام کرده است، این سوال مطرح می شود که بالاخره تا چند ماه ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۱:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
در شرایطی که خبرهای بسیاری درباره تولید انبوه و عرضه واکسن کرونا در جهان منتشر می شود و وزارت راه و شهرسازی نیز آمادگی خود را در زمینه انجام پروازها برای وارد شدن واکسن کرونا اعلام کرده است، این سوال مطرح می شود که بالاخره تا چند ماه ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۵    
شرکت هواپیمایی ساها یکی از ایرلاین های ایرانی است که به ارتش جمهوری اسلامی ایران تعلق دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
یونس دقیق کیا در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر در خصوص مباحث اخیر افزایش قیمت بلیت هواپیما و صدور دستورالعملی مبنی بر عدم افزایش قیمت بلیت هواپیما از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی که دولت درصدد تقویت گردشگری است ایرلاین های ایرانی نرخ بلیت هواپیما را گران کردند؛ خبر دیگر اینکه وزیر گردشگری ایران به ترکیه رفته تا ببیند ترکیه در دوران شیوع گردشگری، این صنعت را چگونه تعطیل نکرده است.
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز مجدد پروازهای تهران به آلمان و دو مقصد هامبورگ و کلن در هفته های آتی خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت حدود هشت ماه از شیوع ویروس کرونا و از سرگیری برخی پروازهای مسافری خارجی، به نظر می رسد طی روزها و هفته آتی پروازهای اروپایی ایرلاین های ایرانی البته با رعایت پروتکل های بهداشتی مشترک افزایش پیدا کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با گذشت حدود هشت ماه از شیوع ویروس کرونا و از سرگیری برخی پروازهای مسافری خارجی، به نظر می رسد طی روزها و هفته آتی پروازهای اروپایی ایرلاین های ایرانی البته با رعایت پروتکل های بهداشتی مشترک افزایش پیدا کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۲    
مهم ترین عناوین خبری هوانوردی کشور در هفته ای که گذشت؛ فرودگاه های 9 گانه وزارت نفت به شرکت فرودگاه ها واگذار می شوند/ لغو مجدد مجوز پرواز ایرلاین های ایرانی به ترکیه از 13 مهر/ لغو مجوز پروازهای العراقیه به دلیل تخلف از مقررات بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
در پی اعمال محدودیت های جدید و چندباره ترکیه که پرواز ایرلاین های ایرانی به مقصد استانبول را به یک بار در روز کاهش داد، قیمت بلیت هواپیما از سوی ایرلاین های ایرانی و خارجی حدود دو برابر هفته های قبل شده است.
خبرگزاری ایسنا: در پی لغو شدن دوباره پروازهای تهران-استانبول طی روزهای گذشته از سوی مقامات ترکیه، رییس سازمان هواپیمایی کشوری از برقراری دوباره این پروازها به صورت محدود خبر داد و گفت: بر اساس مذاکرات صورت گرفته مقرر شده یک پرواز از ایران و یک پرواز از ترکیه در این مسیر به صورت روزانه برقرار شود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا، پرواز تمام شرکت های هواپیمایی داخلی و ایرلاین های ترکیه از مبدأ ایران به ترکیه تا اطلاع ثانوی لغو می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۵    
مسئولان ترکیه بار دیگر مجوز پرواز ایرلاین های ایرانی را به این کشور لغو کردند؛ البته همچنان پرواز از مبدأ ایران به فرودگاه های ترکیه با استفاده از پروازهای ایرلاین قطر ایرویز امکان پذیر است ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد از اوائل مهر ماه اعلام شد که پرواز ایرلاین های ایرانی به مقصد استانبول از چهارم مهر ماه از سر گرفته می شود و شرایط و پروتکل های بهداشتی اعلام شدهاز سوی ترک ها نیز اعلام شد ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از لغو مجوز پرواز ایرلاین های ایرانی به ترکیه خبر داد و گفت: این موضوع سیاسی نیست. مقصود اسعدی سامانی با بیان اینکه لغو مجدد مجوز پرواز دوسویه بین ایران و ترکیه از سوی مسئولان آن کشور قابل پیش بینی بود ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶    
در حالی روزهای اخیر با افزایش تعداد ایرلاین های ایرانی و افزایش پروازهای روزانه شاهد کاهش شدید قیمت بلیت پروازهای ترکیه بودیم که مجددا قیمت بلیت در این مسیر که انحصار آن در ماه های اخیر در دست ایرلاین قطری افتاده است، افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۰    
اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی از توقف پرواز ایرلاین های ایرانی به همراه مسافر به ترکیه از امشب خبر داد و گفت: دارندگان بلیط پرواز به استانبول برای استرداد بلیط خود به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنند و یا منتظر آغاز پروازها بمانند.
دبیر انجمن ایرلاین های کشور از لغو مجدد مجوز پروازهای ایرانی به ترکیه از 13 مهر خبر داد و اظهار کرد که توقف پروازها تا اطلاع ثانوی ادامه خواهند داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۶:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بار دیگر پروازها به ترکیه لغو شد. ترکیه که مجوز پرواز به استانبول را برای ایرلاین های ایرانی هم صادر کرده بود، دوباره با بهانه شیوع ویروس کرونا، پروازهای ترکیش ایرلاینز و شرکت های هواپیمایی ایرانی را به این کشور لغو کرد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
ترکیه شرط منفی بودن تست PCR کرونا را برای سفر به این کشور برداشت و از این به بعد مسافران بدون نیاز به انجام این تست می توانند تنها با رعایت مسائل بهداشتی به صورت شخصی به این کشور پرواز کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۵۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: با افزایش تعداد ایرلاین های ایرانی و پروازهای روزانه در مسیر تهران – استانبول شاهد کاهش شدید قیمت بلیت پروازهای ترکیه هستیم و جالب تر اینکه پروازهای قطرایرویز که پیش از آغاز پرواز شرکت های هواپیمایی داخلی نرخی حدود 60 میلیون تومان داشت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دوشنبه شب 3 فروند هواپیما بوئینگ 737 برای فروش به ایرلاین های ایرانی وارد فرودگاه مهرآباد شده اند. سال ساخت این هواپیما ها 1993 و 1992 میلادی است و سن این هواپیما ها در واقع 27 و 28 سال است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به اینکه هم اکنون پروازهای خارجی به 20 مقصد خارجی انجام می شود، گفت: با اضافه شدن ایرلاین های داخلی و تعداد پروازها در مسیرهای خارجی مانند ترکیه، مسلما قیمت بلیت هواپیما باز هم کاهش پیدا خواهد کرد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پس از حدود هفت ماه لغو پروازهای مستقیم بین تهران و استانبول و توقف همه پروازهای برنامه ریزی شده میان ایران و ترکیه، به نظر می رسد با آغاز مهرماه، پروازهای مستقیم ایرلاین های ایرانی و ترکیه ای بین دو کشور از سر گرفته می شود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۶    
در حالیکه مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری و فرودگاه مهرآباد ورود 3 فروند هواپیمای بوئینگ 737 به فرودگاه مهرآباد را برای فروش به ایرلاین های ایرانی تایید می کنند اما هیچ منبعی هنوز مشخص نکرده است که این هواپیماها از کدام کشور وارد ایران شده و قرار است به چه ایرلاینی تحویل شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی چند ماهی بود که نبود رغیب باعث شده بود که انحصار پروازهای ترکیه به دست ایرلاین قطری آن هم با نرخ های نجومی بیفتد که از سرگیری پروازهای ایرلاین های ایرانی و ترکیه ای باعث شد، این انحصار شکسته و نرخ بلیت ها به بازار حمل و نقل هوایی به یک تعادل نسبی برسد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اسعدی سامانی، دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به ترکیه، اظهار کرد: اکنون نرخ بلیت هواپیماجهت سفر به ترکیه کاهش پیدا کرده و نرخ آن حدود 4 و نیم میلیون تومان است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به ترکیه، گفت: قیمت بلیت این پروازها 4.5 میلیون تومان است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به ترکیه، اظهار کرد: اکنون نرخ بلیت هواپیماجهت سفر به ترکیه کاهش پیدا کرده و نرخ آن حدود 4 و نیم میلیون تومان است.
فروش بلیت از سوی ایرلاین های داخلی در مسیر ترکیه، آغاز شده است و این موضوع باعث شد تا قیمت بلیت مسیر پرواز تهران تا استانبول که پیش از این با یکه تازی قطر ایرویز 40 میلیون تومان را هم رد کرده بود به کمتر از پنج میلیون تومان کاهش یابد.
دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به ترکیه، اظهار کرد: اکنون نرخ بلیت هواپیماجهت سفر به ترکیه کاهش پیدا کرده و نرخ آن حدود 4 و نیم میلیون تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
بالاخره پس از حدود هفت ماه پروازهای ایران-ترکیه از سرگرفته شد و ایرلاین های ایرانی از چند روز آینده می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی پروازهای خود را به استانبول از سر بگیرند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از آغاز پروازهای مستقیم ایرلاین های ایرانی به ترکیه از اول مهر ماه خبر داد و گفت: ایرلاین ماهان قرار است فعلا هفته ای چهار پرواز به این کشور داشته باشد و احتمال اینکه قیمت بلیط به دلیل رشد نرخ ارز افزایش یابد وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۵    
پای وزارت امور خارجه و مجلس در حالی به موضوع پرواز مستقیم به ترکیه باز شده که مقامات ارشد و تازه مسئول شده سازمان هواپیمایی نمی دانند که مافیای بزرگی پشت عدم پرواز مستقیم به ترکیه وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۱    
پرواز ایرلاین های ایرانی به برخی کشورها به خصوص ترکیه در نوع خود جالب شده و هر بار اخباری به گوش می رسد که شاید تعجب مقامات ارشد هواپیمایی و وزیر راه و شهرسازی را نیز در پی داشته باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دو اتفاق عجیب در پرواز تهران - استانبول. در شرایطی که از طرف ترکیه، مجوز پرواز ایرلاین های ایرانی به مقصد استانبول بار ها در آستانه بازگشایی لغو شده، اما پرواز های ایرلاین قطری در این مسیر برقرار است!
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بعد از بسته شدن مرز ترکیه به علت ویروس کرونا در اسفند ماه 98 تا به امروز دولت ترکیه زمان دقیق باز شدن مجدد مرز را اعلام نکرده است .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالیکه شرکت هواپیمایی ترکیه با انتشار برنامه پروازی به مقاصد ایران برقراری مجدد پروازها به این کشور را نوید داده بود خبرها حاکی از این است که آغاز و عادی شدن پروازها به ترکیه احتمالا باز هم با تاخیر مواجه شود.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی کشور از اجرای کامل پروتکل های بهداشتی از سوی ایرلاین های ایرانی خبر داد و اظهار کرد: در همین راستا، از دوم شهریور پروازهای ایران به عراق از طریق فرودگاه بصره از سر گرفته خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۸    
با انتشار برنامه پروازی شرکت هواپیمایی ترکیه به مقاصد ایران به نظر می رسد برقراری مجدد پروازها به ترکیه این بار جدی و قطعی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که طی ماه های گذشته چندین بار پروازهای مسافری ترکیه از مبدا ایران مجوز گرفته و پس از چند روزی لغو شده بود، چند روز گذشته خبری مبنی بر اعلام زمان از سرگیری مجدد این پروازها در تاریخ 25 مرداد ماه تا 11 شهریور ماه منتشر شد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس خانه اقتصاد ایران و ترکیه با اشاره به لغو زمان ابتدایی اعلام شده برای گشایش دوباره پروازهای مشترک، اظهار کرد: در روزهای اخیر یکی از مقامات ترک اعلام کرده که احتمالا شرایط برقراری مجدد پروازهای ایران – ترکیه در 25 مرداد فراهم خواهد شد و ترکیش ایرویز و ایرلاین های ایرانی تردد خود را از سر می ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک شرکت هواپیمایی داخلی اقدام به راه اندازی پروازهای تهران-گوانگجوی چین به قیمت 37 میلیون و 220 هزار تومان برای یکسر پرواز کرده است. این پرواز دوشنبه هر هفته ساعت 5 بامداد از تهران برگزار شده و ساعت 16 به وقت محلی در فرودگاه گوانگجو به زمین می نشیند ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت:به دلیل شیوع کرونا ترکیه برقراری مجدد پروازها به این کشور برای برخی کشورها از جمله ایران به تعویق انداخته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
روند برقراری پروازهای خارجی رو به بهبود است به طوری که پروازهای اروپایی به مقصد لندن، آمستردام، منچستر، استکهلم و پاریس به صورت هفتگی برقرار شده و برخی کشورهای همسایه نیز میزبان ایرلاین های ایرانی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت:به دلیل شیوع کرونا ترکیه برقراری مجدد پروازها به این کشور برای برخی کشورها از جمله ایران به تعویق انداخته است.
مهر به نقل از دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی نوشت: با توجه به افزایش شیوع کرونا در ایران، از سر گیری پروازهای تهران-استانبول که قبلا 11 مرداد اعلام شده بود، به احتمال زیاد منتفی خواهد شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه ترکیه تقاضای پرواز ایرلاین های ایرانی به این کشور را داشته است، گفت: مجوز پرواز به ایرلاین های داخلی برای پرواز به ترکیه به تدریج صادر می شود.