سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۵۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گشت های راهداری»

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: حضور گشت های راهداری در نقاط پرتردد با علائم در اختیار، در آرام سازی ترافیک ها به کاربران جاده ای کمک می کنند.
اول فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از تداوم استقرار اکیپ های راهداری و هم چنین گشت زنی مستمر گشت های راهداری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. ...
معاون راهداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: حضور گشت های راهداری در نقاط پرحادثه با چراغ های گردان خطر را نمایان و همچنین در آرام سازی ترافیک ها به شهروندان کمک می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری خراسان شمالی گفت: از تمامی ظرفیت گشت ها و ماشین آلات راهداری در نقاط پرحادثه خراسان شمالی برای کنترل ترافیک نوروزی و کاهش تصادفات استفاده شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ابرکوه از فعالیت تمامی گشت های راهداری این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از آغاز طرح راهداری نوروزی و استقرار اکیپ ها و گشت های راهداری در طول راههای مواصلاتی شریانی و اصلی استان همزمان با رزمایش سراسری استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش گشت های راهداری جهت خدمت رسانی به صورت شبانه روزی در ایام نوروز خبر داد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان در حاشیه برگزاری جلسه کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دامغان گفت: گشت های راهداری نوروزی شهرستان مشخص شده و در حوزه حمل و نقل طبق روال سال های گذشته فعالیت ها آغاز شده است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده ای دامغان خبر داد و گفت: این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با اطلاعات به روز حوزه های حمل و نقل ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:با توجه به بارش پراکنده برف از بامداد امروز از کیلومتر 140 تا انتهای حوزه ی استحفاظی این اداره کل ، تردد با چراغ روشن و رعایت جوانب احتیاط صورت می گیردو نیروهای راهداری جهت پیشگیری از خسارات احتمالی درمحورهای استان در حال خدمت رسانی هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: بدنبال بارش برف 4 روز گذشته 39 اکیپ راهداری و ترابری استان یکهزار و 180 کیلومترباند از محورهای کوهستانی را برفروبی کردند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در دومین جلسه هماهنگی راهداری زمستانه سال جاری با تاکید بر حضور گشت های راهداری زمستانه افزود: مصمم هستیم با تشدید گشت ها و نظارت های کنترلی امنیت کاربران جاده ای حفظ شود.
با شروع بارش های پاییزی طرح راهداری زمستانی در طول راههای استان گلستان به اجرا درآمد و گشت های راهداری هر لحظه برای مقابله با بحران های طبیعی به حالت آماده باش شدند..
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی گفت:با توجه به افزایش روند تردد در جاده های جنوب کرمان در ایام اربعین، گشت های راهداری به صورت شبانه روزی در طول محور ها فعال هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان، گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 60 هزار زائر نفر پاکستانی بوسیله ناوگان اتوبوسی خود از طریق محور های حوزه استحفاظی استان کرمان به مقصد پایانه های مرزی عراقی عبور کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز گشت های راهداری یک هفته پیش از سفرهای اربعین و اختصاص 1000 میلیارد برای بهسازی جاده های منتهی به پایانه های مرزی خبر داد و گفت: در صورت کاهش بودجه نگهداری راه ها، شاهد افزایش تصادفات جاده ای خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبارات راهداری برای بهسازی و مناسب سازی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای خروجی اختصاص یافت، از سال 1400 طبق مصوبات ستاد اربعین عملیات عمرانی مذکور آغاز شد و امیدواریم تا پیش از اربعین به پایان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی پیش بینی احتمال سیل در لرستان همه گشت های راهداری در آماده باش هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: نیروها و گشت های راهداری استان در پی هشدار وقوع سیل در آماده باش کامل هستند.
در ایام تعطیلات 13، 14 و 15 خرداد، گشت های راهداری و ترابری در محورهای شریانی و نقاط حادثه خیز به صورت شبانه روزی فعال هستند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: در ایام تعطیلات 13، 14 و 15 خرداد، گشت های راهداری و ترابری در محورهای شریانی و نقاط حادثه خیز به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۴    
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: جهت برقراری ارتباط مابین گشت های راهداری و مرکز مدیریت راههای استان، گشت های راهداری به 123 دستگاه بی سیم خودرویی و 39 بی سیم دستی مجهز شدند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از فعالیت شبانه روزی گشت های راهداری به منظور جلوگیری از سرقت علائم و نصب چهار هزار و 300 تابلو در محورهای مواصلاتی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی از امدادسانی به 120 خودرو در راه مانده توسط گشت های راهداری و ترابری استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان البرز از پیش بینی بارش باران و برف در محور کرج - چالوس خبر داد و گفت:رانندگان وسایل گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرماندار ورامین گفت: با توجه به وجود نقاط حادثه خیز در شهرستان باید با اجرای اقداماتی از قبیل نصب بنر ، نصب علائم ویژه راهنمایی و رانندگی در نقاط حادثه خیز ، افزایش گشت های راهداری ، هلال احمر و راهنمایی و رانندگی در کاهش آمار تصادفات و ترافیک تاثیر گذار باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری استان یزد: به علت طوفان و گردو خاک شدید محور اردکان – نائین، یزد – میبد و کمربند غربی اردکان میبد مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: براساس گزارشات دریافتی از طریق دوربین های نظارت تصویری، سامانه های هوشمند تردد شمار و گزارش های دریافتی از گشت های راهداری مستقر در محور ها، تردد در محور تهران—مشهد محور امام رضا در محدوده قیام دشت به سمت پاکدشت نیمه سنگین است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به بارندگی شب گذشته تا امروز گفت: با تلاش نیروهای راهداری، تمامی محورهای استان باز هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: همزمان با شروع فصل سرما 315 راهدار و عوامل راهداری در طول بیش از 5 هزار کیلومتر از محورهای ارتباطی استان مستقر شدند. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان در پی زلزله اخیر هرمزگان که جنوب کرمان را نیز لرزاند گفت: باتوجه به گزارش گشت های راهداری هیچگونه ریزش کوه و مسدود شدن مسیر در راه های جنوب کرمان به هرمزگان گزارش نشده است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی گفت: از اول آذرماه امکان صدور بلیت در حمل ونقل هوایی و ریلی برای افرادی که واکسینه نشده اند وجود نخواهد داشت و در حمل ونقل جاده ای هم گشت های راهداری در تمام استان ها، مسیر ها را کنترل خواهند کرد .
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: از اول آذرماه امکان صدور بلیت در حمل و نقل هوایی و ریلی برای افرادی که واکسینه نشده اند وجود نخواهد داشت و در حمل و نقل جاده ای هم گشت های راهداری در تمام استان ها، مسیر ها را کنترل خواهند کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از مسافران و هموطنان خواست در هنگام رانندگی در مسیر تونل شیرین سو به توصیه های گشت های راهداری و پلیس راه عمل کرده و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
سید ابوالحسن علوی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه : با هدف ارائه خدمات به موقع به کاربران جاده ای و ارتقاء ایمنی عبور و مرور در محورهای ارتباطی عوامل گشت راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه بصورت 24 ساعته در راهها حضور دارند .
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیرکل راهداری حمل و نقل جاده ای استان فارس با اشاره به ابلاغیه های ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا گفت با اعمال محدودیت ها و ممنوعیت تردد بین شهری در محورهای استان، شرایط متفاوتی بر بخش حمل ونقل جاده ای اعمال می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری جنوب کرمان گفت: گشت های راهداری و ترابری از ورود و خروج اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی دربستی و کاروانی از جنوب کرمان و برعکس همچنان جلوگیری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
روزانه 60 گشت راهداری و ترابری در محور های استان فعال هستند که بازدید مستمر از تمامی راه های پر ترافیک و اصلی و نقاط پر حادثه را در دستور کار خود قرار داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اخطاریه های هواشناسی و ورود سامانه بارشی به خراسان شمالی از روز جمعه تا یک شنبه بالغ بر 250 راهدار در محورهای استان در قالب گشت های راهداری و ترابری مستقر هستند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- زاهدان- افزون بر 24 هزار عدد انواع تابلو و علامت هشدار دهنده در راه های سیستان و بلوچستان به ارزش 45 میلیارد ریال سال گذشته به سرقت رفت که به منظور افزایش ایمنی تردد کاربران جاده ای به سرعت از سوی گشت های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان جایگزین شد.