دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۵۳Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گشت های راهداری»

48 مورد تجاوز به حریم راه های خراسان شمالی در راستای صیانت از حریم راه ها توسط گشت های راهداری استان کشف و شناسایی شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرنگار همدان پیام: شهناز کرمی _معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از تشدید نظارت بر ناوگان حمل ونقل عمومی مسافری و باری برون شهری استان همدان خبر داد. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نویسنده : شهناز کرمی محمد سرگزی به شرح اقدامات مورد نظر این اداره کل برای روز ایمنی حمل و نقل سال 1403 مصادف با هفتم اردیبهشت پرداخت و گفت: تشدید گشت کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در پاسگاه های پلیس راه و محورهای مواصلاتی در سطح استان به صورت گسترده با استفاده از گشت های راهداری یکی از ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۲    
همدان پیام-لیلا کرمی: 746مورد ساخت وساز غیرمجاز سال گذشته با کنترل و پایش مستمر محورهای استان توسط گشت های راهداری در حریم راه های همدان شناسایی و برخورد قانونی با آنها انجام شد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
همدان-مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان گفت: طی سال گذشته با کنترل و پایش مستمر محورهای استان 746مورد ساخت وساز غیرمجاز توسط گشت های راهداری در حریم راه ها شناسایی و برخورد قانونی با آنها انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: به منظور فراهم کردن شرایط سفر ایمن برای مسافران، گشت های راهداری در محورهای استان مستقر هستند تا ضمن رصد وضعیت راه ها در صورت نیاز به عملیات راهداری وارد عمل شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از استقرار گشت های راهداری و پلیس راه در نقاط پرحادثه استان طی تعطیلات عید فطر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: گشت های راهداری در طرح نوروزی به صورت آماده باش با همراهی پلیس راه تمامی محورهای استان را رصد می کنند تا ایمنی و تردد روان در جاده ها رقم بخورد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اقلید با اشاره به آغاز طرح ترافیکی نوروز 1403 در این اداره، گفت: اکیپ گشت های راهداری و ترابری این اداره فعال شده و به صورت مستمر در محور های استحفاظی این اداره حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۴    
اردبیل- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ثبت 84 میلیون تردد در راه های استان در سال جاری خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای سفرهای نوروزی 1403 اتخاذ شده است و گشت های راهداری برای انجام سفرهای امن شهروندان در راه های استان مستقر هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گشت های راهداری از 20 اسفند تا پایان تعطیلات در جاده های خوزستان مستقر می شوند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
علی محمد لطفی مسئول واحد حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از شناسایی 3550 مورد تخلف در حریم راه های این استان توسط گشت صیانت از حریم در یازده ماهه امسال خبر داد. او افزود: ساخت و ساز های غیرمجاز در حریم راه های مازندران به صورت مستمر توسط گشت های راهداری شناسایی می شوند [...]
در سال جاری 279 مورد ساخت و ساز غیر مجاز و تجاوز به حریم قانونی راه ها توسط گشت های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، شناسایی، توقیف و قلع و قمع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۲    
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری گلستان گفت: طی شبانه روز گذشته گروه ها و گشت های راهداری 46 خودروی گرفتار در برف راه های استان را کمک رسانی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بر افزایش گشت های راهداری در مناطق کوهستانی و برف گیر استان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طبق گزارش گشت های راهداری و دوربین های نظارتی مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در ارتفاعات استان شاهد کولاک برف، مه و کاهش دید و افزایش وزش باد هستیم.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پازوکی با اشاره به بارش برف در برخی از شهر های لرستان، گفت:بارش برف در محور های چهار شهرستان نورآباد، ازنا، الیگودرز و بروجرد گزارششده است و گشت های راهداری در جاده های این شهرستان ها مستقر هستند.
بارش شدید برف در ساعات گذشته محور 80 روستای الیگودرز در استان لرستان را مسدود کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ فرماندار الیگودرز گفت: بارش برف محور 80 روستای این شهرستان را مسدود کرده و تلاش راهداران برای بازگشایی این محورها ادامه دارد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، علی نجفی با بارش شدید برف در محور زنجان_تهم_چورزق بیش از 300 خودرو در این مسیر ارتباطی با اختلال در تردد مواجه شدند، اظهار کرد: گشت های راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زنجان در ساعات اولیه بارش ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: با توجه به بارش های پیش رو نیروهای راهداری در تمام محورهای مواصلاتی استان لرستان در آماده باش قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 162 مورد تجاوز به حریم راه های خراسان شمالی شامل 94 مورد در محورهای شریانی و 68 مورد در محورهای فرعی طی 9 ماه امسال توسط گشت های راهداری شناسایی و برای آن ها اخطاریه صادر شد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
علی محمد لطفی مسئول واحد حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: 2753 مورد تخلف در حریم راه های این استان توسط گشت صیانت از حریم از ابتدای امسال تا پایان آذر شناسایی شد. او افزود: ساخت و ساز های غیرمجاز در حریم راه های مازندران به صورت مستمر توسط گشت های راهداری شناسایی [...]
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از کشف و شناسایی 2هزار و 389تن بار بیش از حد مجاز توسط گشت های راهداری و حمل و نقل جاده ای از ابتدای سال جاری تاکنون در راه های این استان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: به دنبال اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی 400 نیروهای راهداری در حالت آماده باش قرار دارند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: به دنبال اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی 400 نیروهای راهداری در حالت آماده باش قرار دارند.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۸    
معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: بدون تردید حضور مستمر پلیس راه در کنار تیم های گشت راهداری برای کنترل ناوگان حمل و نقل می تواند بازدارندگی لازم را در جلوگیری از اینگونه تخلفات داشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین با تأکید بر حداکثر تلاش برای جلوگیری از فرار بار در جاده ها گفت: حضور مستمر پلیس راه در کنار تیم های گشت راهداری برای کنترل ناوگان حمل و نقل می تواند بازدارندگی لازم را در جلوگیری از این گونه تخلفات داشته باشد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، گفت: با هدف صیانت از راهها و ابنیه فنی و همچنین رفع تجاوز از حریم جادهای، پیگیر تامین و افزایش اختیارات قانونی لازم برای انجام صحیح و موثر گشتهای راهداری و حمل ونقل جاده ای در محورهای مواصلاتی کشور هستیم.
با هدف صیانت از راهها و ابنیه فنی و همچنین رفع تجاوز از حریم جاده ای، پیگیر تامین و افزایش اختیارات قانونی لازم برای انجام صحیح و موثر گشت های راهداری و حمل ونقل جاده ای در محورهای مواصلاتی کشور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و ونقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: گشت های راهداری به صورت میدانی در تمام محور های استان به صورت مستمر با حضور 45 اکیپ در شبانه روز انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان: گشت های راهداری در مسیر های منتهی به مرز های شلمچه و چذابه فعال هستند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره نگهداری حریم راه های استان بوشهر از شناسایی 665 مورد تجاوز به حریم راه های استان خبر داد و گفت: 125 مورد سازه های غیرمجاز در حریم راه های استان بوشهر تخریب شد. ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برگزاری اولین دوره آموزشی اصول مقدماتی راهداری برای اپراتورها و رانندگان گشت های راهداری استان خبر داد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماهنشان گفت: از 15 اسفند تاکنون بیش از 400 تابلوی راهنمایی، علائم ترافیکی و هدایت مسیر در راستای افزایش ضریب ایمنی در شهرستان ماهنشان توسط گشت های راهداری تعویض و نصب شده است.
به مناسبت هفته ایمنی راه مانور روز بدون حادثه با حضور گشت های راهداری به همراه نیروهای پلیس راه و جمعیت هلال احمر در محورهای استان قزوین اجرا شد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان روانسر گفت: باتوجه به اینکه شهرستان روانسر دروازه اورامانات و تردد خودروهای گردشگری در محور زیاد است، گشت های راهداری بصورت شبانه روزی فعال و در حالت آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/همدان رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ملایر از برقراری گشت های راهداری مستمر شبانه در محورهای مواصلاتی شهرستان خبر داد و گفت: جلسه توجیهی نیروهای راهداری در این رابطه برگزار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری جنوب استان کرمان گفت: گشت های راهداری نوروزی جنوب کرمان تا 15 فرودین ماه در محور های ارتباطی فعال هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان برقرار است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: حضور گشت های راهداری در نقاط پرتردد با علائم در اختیار، در آرام سازی ترافیک ها به کاربران جاده ای کمک می کنند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از تداوم استقرار اکیپ های راهداری و هم چنین گشت زنی مستمر گشت های راهداری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. ...
معاون راهداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: حضور گشت های راهداری در نقاط پرحادثه با چراغ های گردان خطر را نمایان و همچنین در آرام سازی ترافیک ها به شهروندان کمک می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری خراسان شمالی گفت: از تمامی ظرفیت گشت ها و ماشین آلات راهداری در نقاط پرحادثه خراسان شمالی برای کنترل ترافیک نوروزی و کاهش تصادفات استفاده شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ابرکوه از فعالیت تمامی گشت های راهداری این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.