دوشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۴۱Jan 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متخصص طب ایرانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: افزایش سن ازدواج که به دلایل مختلفی شاهد آن هستیم، یکی از علت های اصلی بالارفتن آمار ناباروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی با بیان اینکه هر گرید کبد چرب 10 سال از طول عمر انسان می کاهد و بیماریهای قلبی را جلو می اندازد، مهم ترین پرهیزات غذایی برای پیشگیری از ابتلا به کبد چرب و راهکارهای درمانی طب سنتی برای درمان آن را تشریح کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ناصر رضایی پور، متخصص طب ایرانی گفت: توجه به تدابیر خوردن و آشامیدن از مهمترین تدابیر تندرستی است پرهیز از برخی خوراکی ها می تواند در کاهش عوارض آلودگی هوا مؤثر باشد. ...
برخلاف باور برخی تندروها، از دیدگاه طب سنتی ایران گوشت ها جایگاه ویژه ای در تغذیه دارند و در این مکتب منع مطلق گوشت نهی شده است؛ البته توصیه بر این است که مقدار و نوع گوشت مصرفی با توجه به شرایط مزاجی و زندگی فرد باید متفاوت باشد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز : با اعلام برخی از مراجع رسمی کشور مبنی بر واردات واکسن کرونا برای تزریق به مردم در ماه های آینده، دکتر حسین روازاده؛ متخصص طب ایرانی اسلامی با بیان اینکه "ما از واردات مواد حساس دارویی و درمانی تجربه خوبی نداریم و هنوز داغ خونهای آلوده فرانسوی تازه است" ...
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۵:۲۴    
دکتر احمد رضا شریفی پزشک عمومی، متخصص طب ایرانی (سنتی) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله تهران، توصیه هایی از جنس طب ایرانی برای بیماران کرونایی و جامعه در معرض خطر دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون درمان وزارت بهداشت، بر ضرورت استفاده از پزشکان عمومی دوره دیده یا متخصص طب ایرانی در کلینیک های تنفسی بیمارستان ها تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی معتقد است افراد برای لاغرشدن باید به مزاج خود توجه کنند چرا که عدم توجه به مزاج مشکلاتی را برای آنها در پی خواهد داشت.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۹    
با ابلاغ معاون درمان وزارت بهداشت انجام می شود؛ معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به معاونان درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مواردی را برای اجرایی شدن استفاده از ظرفیت های طب ایرانی و مکمل در کنار طب رایج برای مقابله با ویروس کرونا ابلاغ کرد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، در این نامه با اشاره به شرایط بحرانی کشور در مقابله با همه گیری کرونا، بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای تقویت قوای نظام سلامت تاکید و بهره گیری از حضور پزشکان عمومی دوره دیده و یا متخصص طب ایرانی در کلینیک های تنفسی بیمارستان و استفاده از سلامتکده های طب ایرانی برای ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس دانشکده طب ایرانی دانشکده علوم پزشکی تهران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، راه های درمان سرماخوردگی عادی را بیان کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی گفت: پای مرغ یکی از مغذی ترین و پرخاصیت ترین مواد غذایی است که اکثر افراد از خواص درمانی آن غافل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی گفت: پای مرغ یکی از مغذی ترین و پرخاصیت ترین مواد غذایی است که اکثر افراد از خواص درمانی آن غافل هستند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
طب سنتی سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: در حوزه طب سنتی ایرانی تنها کسانی که متخصص طب ایرانی هستند یا بر اساس آیین نامه فعالیت فعالان حوزه طب ایرانی و فروش گیاه دارویی به عنوان پزشک دوره دیده شناخته می شوند ...
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده جهت استفاده از ظرفیت طب سنتی در مسیر پیشگیری و کمک به درمان کرونا، در عین حال به برخی ادعاها مبنی بر درمان کرونا با داروهای گیاهی منتسب به معصومین، پاسخ داد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به توصیه دکتر لیلا شیربیگی، متخصص طب ایرانی می توانید 2 ساعت قبل از حمام از روغن هایی مانند روغن گل سرخ، روغن گل بنفشه، لعاب گل ختمی، لعاب اسفرزه و آب چغندر پخته برای درمان شوره سر استفاده کنید ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی از دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: امروزه در بررسی ها ثابت شده که اضطراب و استرس، سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند؛ هر چیزی که باعث کاهش استرس و بالا رفتن معتدل خوشحالی شخص می شود، باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: بر اساس کتاب مرجع گیاهان دارویی، گیاه بابونه شیرازی برای درمان سرفه، تب، برونشیت و سرماخوردگی و همچنین پیشگیری از بروز التهاب دهان و گلو تأیید شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ دکتر حسین روازاده، متخصص طب ایرانی اسلامی طی نامه ای خطاب به آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه ضمن هشدار نسبت به آمار بسیار بالای “سقط جنین” در شرایطی که کشورمان با بحران کاهش جمعیت مواجه است ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۱    
یک متخصص طب ایرانی گفت: شام نخوردن کمکی به لاغری نمی کند بلکه حتی فرد مستعد چاقی هم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۶:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی گفت: با مصرف برخی از خوراکی ها می توان به راحتی این عارضه را درمان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، به تشریح دستاوردهای طب ایرانی در دوران کرونا پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی گفت: برای انجام غربالگری در پروسه آمنیوسنتز یک درصد و برای نمونه گیری از پرزهای جفت 3 درصد احتمال سقط و آسیب به جنین وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: سبزیجات و میوه های تازه و برخی ادویه جات، سیب، زعفران، اسفناج، چای کم رنگ، زردچوبه، زیتون، هویج، مرکبات و فلفل در پیشگیری از ابتلا به سرطان موثر بوده و باید مصرف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسین رضایی زاده متخصص طب ایرانی در برنامه صبح گاهی شبکه پنج سیما گفت: میزان مصرف صبحانه بستگی به میزان فعالیت فرد، تعریق، کالری سوزی و به طور کل به عرضه و تقاضای انرژی در بدن افراد بستگی دارد و برای هر فردی با فرد دیگر متفاوت است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۳۴    
دکتر محسن ناصری متخصص طب ایرانی در برنامه طبیب توضیح می دهد.
متخصص طب ایرانی به مناسبت روز جهانی آلزایمر، به بیان علل بروز این بیماری و برخی توصیه های مهم از دیدگاه طب ایرانی برای پیشگیری از بروز این بیماری پرداخت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۵۴ سایت دیگر  
ناصر رضایی پور، متخصص طب ایرانی گفت: در فصل پاییز باید از مصرف خوراکی های سودازا و خشکاننده بدن پرهیز شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
برنامه طبیب امروز شنبه 29 شهریور میزبان متخصص طب ایرانی بوده و راه حل هایی برای کرونا را مرور خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی درباره فواید شیر مادر برای سلامت فرزندش در در دوران کودکی و بزرگسالی گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه طبیب امروز شنبه 22 شهریور میزبان متخصص طب ایرانی خواهد بود و به سوالات مخاطبین پاسخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی عرق سوز شدن را مشکلی شایع در تابستان دانست که با رعایت برخی نکات می توان کمتر به آن دچار شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۱:۱۸    
یک متخصص طب ایرانی با اشاره به اینکه تغییر سبک زندگی در شرایط کرونایی باعث افزایش سطح ایمنی بدن می شود گفت: مصرف دمنوش ها در کودکان زیر 12 سال توصیه نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: برای برطرف کردن ضعف و بی حالی بدن، بهترین نوشیدنی آب سیب است که کمک زیادی به رفع ضعف بدن و کاهش تشنگی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک پزشک متخصص طب ایرانی به بیان دلایل ابتلا به فیبروم از منظر طب سنتی پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی گفت: شام نخوردن کمکی به لاغری نمی کند بلکه حتی فرد مستعد چاقی هم می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی با اشاره به اینکه تغییر سبک زندگی در شرایط کرونایی باعث افزایش سطح ایمنی بدن می شود گفت: مصرف دمنوش ها در کودکان زیر 12 سال توصیه نمی شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۷:۳۹    
متخصص طب ایرانی امروز در برنامه به خانه برمی گیردیم راه کارهایی را برای پیشگیری از کرونا ارائه می دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرنیوز نوشت:دکتر رضایی زاده، متخصص طب ایرانی با حضور در برنامه به خانه بر می گردیم از شبکه پنج، پاسخگوی سوالات مختلف بود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :استفاده از طب ایرانی برای روزهای کرونایی، می تواند ما را تا حدودی از دغدغه ها و استرسهای این بیماری دور کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، علیرضا یارقلی پژوهشگر و متخصص طب ایرانی در گفتگوی زنده اینستاگرامی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و متخصص طب ایرانی نکاتی را برای مراقبت از پوست ارائه کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : دکتر غلامرضا کردافشاری متخصص طب ایرانی در برنامه "انارستان" درباره علل ابتلا به دیابت اظهار کرد: افرادی که پرخوری و درهم خوری می کنند همچنین کسانی که تحرک کافی ندارند بیش از افرادی که شیرینی جات مصرف می کنند، مستعد ابتلا به دیابت هستند! ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: افراد می توانند با خوردن کاهو سکنجبین در گرمای تابستان تا حدود زیادی از ابتلا به گرمازدگی جلوگیری کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : دکتر محمد عزیزخانی متخصص طب ایرانی در برنامه "انارستان" درباره راه های درمان غلظت خون اظهار کرد: ورزش کردن، دیر نخوابیدن، ایستاده غذا نخوردن، نوشیدن آب ولرم، کنترل اعراض نفسانی (عصبانیت، استرس، افسردگی) و... موجب کاهش غلظت خون می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه به خانه برمی گردیم امروز پنج شنبه 5 تیر میزبان غلامرضا کردافشاری متخصص طب ایرانی می شود که توصیه طب ایرانی برای سلامت دختران جوان را در این برنامه مطرح می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب ایرانی گفت: غلظت خون به کثیفی خون و سنگینی خون گفته می شود که غلیظ بودن خون تمام کارکرد های جسمی، روحی و ذهنی را در فرد تحت تاثیر قرار می دهد. تاریخ انتشار: 15:55 - 04 تیر 1399 - کد خبر: 631859
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: دارچین، زنجبیل و گزنه مواد غذایی هستند که اثرات ضدسرطانی دارند اما نباید مصرف آنها بیش از حد باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وی ادامه داد: معمولاً کسانی که به دلیل مقاومت در کاهش وزن به اطبا مراجعه می کنند، کسانی هستند که از مزاج مادرزادی و جبلی خود فاصله گرفته اند؛ اغلب این افراد دچار ضعف قوا هستند. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دکتر الهام اختری، متخصص طب ایرانی با اشاره به این مساله گفت: پوست لیمو های کوچک به رنگ سبز و زرد را نباید دور ریخت. بعد از اینکه این پوست های پر خاصیت بعد فرآیند آبگیری، خوب خشک شدند، آن را آسیاب (نیمه درشت) کنید.
برنامه" به خانه بر می گردیم"پنج شنبه 29 خردادماه میزبان دکتر محمد عزیزخانی متخصص طب ایرانی و حمیدرضا صرامی مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر می شود.