یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۲۳:۴۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان صنعت معدن»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از راه اندازی کارگروه رشد تولید به دبیری این سازمان در راستای تحقق شعار سال در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 101 طرح تولیدی راکد و غیرفعال در استان شناسایی شده که از این تعداد 68 مورد قابل احیاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۲    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از تمدید تسهیلات پرداختی به واحدهای مشکل دار تولیدی در استان خبر داد و گفت: اقساط 54 ماهه برای این واحد ها در نظر گرفته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: هزینه های حمل و نقل در حدی نیست که نرخ سیلندر گاز مایع در جزیره کیش سه برابر دیگر شهر های استان هرمزگان عرضه شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: میزان جذب تسهیلات حمایتی به واحدهای صنعتی و تولیدی اردبیل به 136 درصد رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : 27 واحد صنعتی و 5 واحد معدنی با اعتبار 450 تا 500 میلیارد تومان تا پایان سال به چرخه تولید بازمی گردند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: روابط عمومی در احصا روابط معنوی انسانی و ارتباط با رسانه ها در مجموعه های خصوصی و دولتی جایگاه بی بدیلی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد:بیش از 95 درصد فرش استان یزد از سایر استان ها صادر می شود که با قول های مساعداعضای مرکز ملی فرش ایران مقرر شده که بازار صادراتی عربستان وعمان در دستور کار قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان ضمن اشاره به ظرفیت های معدنی استان، گفت: معادن استان 50 درصد کل نمک مورد نیاز کشور را در طول سال تامین می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان و دادستان مرکز استان از کارخانه سیمان دورود بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی: برای تحقق شعار سال باید از تمام ظرفیت واحدهای تولیدی استفاده کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 27 واحد تولیدی و صنعتی راکت به چرخه تولید بازگشت.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش تولیدات مبلمان در تبریز گفت: تبریز می تواند به عنوان قطب مبلمان در کشور تبدیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: امسال 202 پروانه بهره برداری واحد های تولیدی و صنعتی در استان صادر شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گفت: پرچم داران استان بخش خصوصی هستند و وظیفه دولت تسهیل گری مسیر توسعه صنعت است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۴    
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان از دو واحد صنعتی به صورت سرزده بازدید کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به وجود معادن سنگ آهن گل گهر سیرجان و جلال آباد زرند گفت: هم اکنون بیش از 28 میلیون تن کنسانتره مواد معدنی در استان تولید می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۸    
رکنا: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از احداث بیش از 2 هزار و 600 کارخانه و کارگاه صنعتی جدید در استان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین در پیامی فرا رسیدن نهم اسفند روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ، با بازگشت این تعداد واحد به چرخه تولید ، زمینه اشتغال 285 نفر فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۸:۰۱    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان همدان گفت: هزارو 180 واحد صنعتی در استان همدان هم اکنون فعال هستند.
زرک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱    
خرم آباد رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان با اشاره به اینکه شهرک صنعتی شماره 3 خرم آباد آب ندارد، گفت: پروژه لاستیک سازی خرم آباد که قرار است در این شهرک راه اندازی شود باتوجه به تملک زمین و ساخت برخی سازه ها تابه حال کم تر از 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تا پایان سال جاری 200 واحد تولیدی و صنعتی در سطح استان به بهره برداری می رسد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان در نشست خبری به مناسبت دهه مبارک فجر اظهار کرد: امسال در دهه فجر پروژه های خوبی در سه بخش زیرساختی، واحدهای افتتاحی و آغاز عملیات انجام خواهد شد که در مجموع در بخش صنعت معدن و تجارت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۹    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان با بیان اینکه پیش از این در استان آهن مگنتیت نداشتیم گفت: با اکتشافات جدید حجم ذخایر قطعی آهن مگنتیت به 800 میلیون تن رسیده است که می تواند در پروژه شهر فولاد بسیار تاثیرگذار باشد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و به مناسبت گرامیداشت مقام پدر، رئیس جهاد دانشگاهی استان همدان به همراه فرماندار همدان و رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان با پدر شهید عین اله رجبی دیدار کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: خانواده های شهدا تکیه گاه معنوی جامعه ما هستند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دیدار و سرکشی از خانواده شهید《مهرداد جهان پناه》با حضور دکتر ممتحن، مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت و هماهنگ کننده امور ایثارگران وزارت، بهمن جعفری، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سمنان- سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت، یادگار احمدی را به عنوان رئیس جدید سازمان صمت استان سمنان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه مالک کارخانه کیوان امانت دار خوبی نبوده است، گفت: اسناد و مدارک بازنگری واگذاری کارخانه کیوان در مجتمع قضایی شهید بهشتی تهران در حال رسیدگی است و اگر رأی صادر شود، کیوان از چرخه بخش خصوصی خارج و به دولت بازمی گردد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انعقاد 3 تفاهم نامه همکاری قطعه سازان استان با خودروسازان کشور طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: قطعه سازان و مجموعه سازان استان توان تامین نیمی از قطعات مورد نیاز خودرو سازان را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انعقاد 3 تفاهم.نامه همکاری قطعه سازان استان با خودروسازان کشور طی روزهای اخیر خبر داد.
سایپا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات وابسته تبریز با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز و جمعی از مدیران صنعتی و خودرویی کشور آغاز به کار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان با اشاره به سرمایه گذاری 700 میلیارد تومانی شرکت لاستیک سازی خرم آباد، گفت: ظرفیت تولید این شرکت در سال 50 هزار تن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۷    
شیراز- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس گفت: فارس در هشت ماهه اول امسال یک میلیارد و 500 میلیون تومان صادرات به کشورهای هدف داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد طی احکامی معاونین امور بازرگانی و توسعه تجارت و همچنین معاونت امور صنایع و معادن این سازمان را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یزد - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از تشدید نظارت بر بازار شب یلدا در یزد خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: سهم 38 درصدی ارزش افزوده در استان مربوط به بخش صنعت و معدن است و این رقم می تواند با حمایتهای به موقع از سرمایه گذاری های در حال ایجاد و جدید رشد چشمگیری داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به اینکه مشکل واحدهای تولیدی تأمین چرخه مالی است، گفت: همکاری بانک ها برای ادامه حیات واحدهای تولیدی خواسته جدی ستاد تسهیل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان گفت: سیاست ایران در افزایش همکاری های منطقه ای تعریف شده و یکی از این زمینه ها سازمان اکو است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظارت بر بازار گچساران از سوی بازرسان و شهرستان ادامه دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۴    
سمنان- تشنه دل رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه فرآوری با هدف ارتقای اشتغال راهبرد معادن میامی است، گفت: دو واحد معدنی فرآوری تا دهه فجر در این شهرستان افتتاح می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ، اسدالله عباسی را به عنوان سرپرست اداره طرحها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان منصوب و از زحمات زینب رضایی در این سمت با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آورد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۳    
ایسنا/کرمان به انتقاد رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان، پهنه های معدنی توسط افرادی که توان فنی و مالی ندارند ضبط و ثبت شده و معدن به عنوان بیت المال است و متاسفانه یکسری افراد این معادن را ثبت کرده اند و به 80 میلیون نفر ضربه می زنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سهم بخش صنعت از اشتغال استان اردبیل با اقدامات صورت گرفته و تسهیل امور واحدهای تولیدی و صنعتی به 29.5 درصد رسیده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۶    
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: هدف از نمایشگاه رینوتکس این است که بتوانیم به شکل واقعی صنایعی که مبتنی بر دانش و مبتنی بر ایده های خلاقانه است را به حوزه تولید بیاوریم و تولید را به سمت تولیدات با دانش بالا و منابع کمتر ببریم.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: راه اندازی آهک هیدراته پلدختر، 70 فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: شرکت ایمیدرو بیش از 700 میلیارد پروژه در استان سرمایه گذاری و در دست اقدام دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز تاکید کرد که از ابتدای آبان امسال پاسخگویی به تمامی خدمات، در خواست ها و مطالبات مردمی، اعم از صنعتگران و تولیدکنندگان، معدنکاران و اصناف به سامانه 124 منتقل می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۱    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ، اصغر رکن الدینی را به عنوان سرپرست اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان منصوب کرد.