جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۴:۵۳Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان صنعت معدن»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 618 میلیارد تومان تسهیلات برای احیای 64 واحد صنعتی و معدنی از طریق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان انجام شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از تشکیل 515 فقره پرونده تخلف به ارزش بالغ بر 126میلیارد ریال در یزد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: معدن سیمان گلستان با درختکاری در محدوده های برداشت شده، احیاء می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: اعطای تسهیلات به واحد ها و پروژه های صنعت و معدن در قالب طرح "تام" براساس برنامه های این وزارتخانه عملیاتی شد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۲:۱۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان گفت: با توجه گستردگی تعداد مراکز صنفی و تعداد محدود بازرسان نه تنها در مرکز استان بلکه در سراسر شهرستان های استان مشکلات عدیده ای مواجهه هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 40 هزار و 570 مورد بازرسی با هدف مقابله با گران فروشی و احتکار پارسال از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی این استان انجام شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: حمل گندم در فصل خرید تضمینی محصول مطابق مصوبه کارگروه آرد و نان استان بدون مجوز این اداره کل ممنوع است . به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ، سید خالق سجادی در نشست خبری بخش صنعت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان زنجان گفت: زنجان دارای رتبه بیست و ششم ذخایر معدنی در کشور بوده و جایگاه بالایی در ذخیره سرب و روی دارد، از طرفی رتبه ششم ذخیره طلا را نیز به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان گفت: 109 جواز تاسیس و طرح توسعه صنعتی از ابتدای امسال تاکنون در استان صادر و 6 هزارو 522 میلیارد ریال سرمایه گذاری برای این طرح ها پیش بینی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱    
فاز دوم کارخانه شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر با حضور معاون استاندار و رئیس سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان غربی کلنگ زنی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: حدود 19 واحد تولیدی در سال 98 و حدود 55 واحد صنعتی و معدنی پارسال در این استان مجددا احیا و به چرخه تولید بازگشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد: کنترل و نظارت لازم بر عرضه تخم مرغ در مبادی ورودی استان انجام گرفته و از ورود کالای مزبور (فاقد مجوز) جلوگیری شود.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۹    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: یک صد دستگاه کامیون تولیدی آزمایشی در مرحله شماره گذاری است و تا یک الی 2 ماه آتی روانه بازار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از راه اندازی بازارچه مشترک محلی خرده فروشی در مرز "ریمدان" با هدف بهبود معیشت مرزنشینان در جنوب استان در آینده نزدیک خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت استان تهران از احیاء 170 واحد صنعتی راکد در استان تهران طی سال 99 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان گفت: در اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 918 پرونده تخلف تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی گفت: نزدیک شدن حلقه های تولید کننده، تامین کننده، توزیع کننده و مصرف کننده راهگشای چالش های اقتصادی در کالاهای پرمصرف نظیر سیمان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با رفع مشکل تعهدات ارزی برای صادر کنندگان کالا از مرز میرجاوه صادرات کالا از این مرز رونق بیشتری خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از 10 هزار و 855 مورد بازرسی طی فروردین سال 1400 در استان یزد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، به عنوان مهمان ویژه در برنامه های هفته هرمزگان از راه اندازی آدرس اینترنتی Dpe.hormozgan.ac.ir برای دسترسی بهتر سرمایه گذاران به فرصتهای سرمایه گذاری در استان در هفته هرمزگان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- تشنه دل، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا کنون 283 نشست کارگروه رفع موانع تولید در استان برگزار و مشکلات یک هزار و 245 واحد تولیدی بررسی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از فعالیت 107 معدن در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و در حال توزیع در بازار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: قیمت مصوب زولبیا و بامیه ماه رمضان در بازار قزوین برای زولبیا و بامیه درجه یک کیلویی 32 هزار تومان و برای نوع درجه 2 هر کیلوگرم 30 هزار تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: 2 هزار و 100 تن برنج و شکر با نرخ مصوب در نقاط مختلف استان در حال توزیع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و در حال توزیع در بازار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد 125 هزار مورد بازرسی و 7176 فقره پرونده تخلف در سال 1399 در استان خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاغل گروه های 2، 3 و 4 مازندران از امروز اجازه فعالیت ندارند. قوانلو رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران گفت: بعد از همه گیری کرونا و قرمز شدن همه شهر های استان فعالیت همه مشاغل گروه های 2، 3 و 4 مازندران از امروز بمدت 10 روز تعطیل است. او با بیان اینکه تنها مشاغل گروه [...]
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت: پس از آغاز محدودیت های کرونایی در سطح استان فارس نزدیک به 46 واحد متخلف در شیراز پلمپ شده اند. به گزارش شاتا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند گفت: یک هزار و 642 مورد بازرسی سال گذشته از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی این شهرستان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت: پس از آغاز محدودیت های کرونایی در سطح استان فارس نزدیک به 46 واحد متخلف در شیراز پلمب شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: پشتیبانی و مانع زدایی از تولید در بخش معدن به رشد و توسعه اقتصادی سرعت می بخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد کالا های اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان با قیمت مناسب تامین می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای برپایی نهضت جهش تولید اقلام ضدکرونایی سال گذشته 10 میلیون و 823 هزار و 716 لیتر اتانول یا الکل طبی برای ضدعفونی در استان قزوین تولید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 99 مبلغ هزار و 178 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: کمبود روغن نباتی در استان آذربایجان شرقی همچنان پا برجاست و این مشکل به صورت کشوری تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت ایرانشهر گفت: متخلفان صنفی این شهرستان بیش از شش میلیارد ریال جریمه شدند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم گفت: هرگونه قطعه بندی مرغ تولیدی استان تخلف است و کشتار گاه نیز حق قطعه بندی را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هم استانی ها به هیچ وجه نگران کمبود و یا نبود مرغ در بازار نباشند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه از جذب 45 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری خارجی در استان خبر داد. به گزارش شاتا، محسن دارابی ضمن اشاره به کسب رتبه برتر سازمان صمت استان کرمانشاه در صدور مجوز برای توسعه سرمایه گذاری در استان گفت: سازمان صنعت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در روزهای تعطیل نوروز روزانه 15 تن مرغ منجمد در حال توزیع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه، 100 میلیون دلار کالا از گمرکات استان گلستان صادر شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت : یکی از دلایل گرانی میوه و تره بار در استان عدم وجود بازارچه های عرضه میوه و تره بار در سطح استان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- تشنه دل، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان، گفت: 693 تن شکر صنوف و 300 تن شکر خانوار مجموعاً به میزان تقریباً یک هزار تن برای توزیع بین فروشگاه ها و اقشار مختلف مردم در سطح استان اختصاص داده شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: با توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال نیاز به تامین مرغ بیشتر در بازار استان مشهود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم در جلسه امروز ستاد بحران درباره صف های مرغ در استان توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-19 گروه مصالبه گر مردمی با صدور بیانیه ای خطاب به استاندار همدان و کارگروه تنظیم بازار نسبت به اظهارات اخیر رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان همدان اعتراض کرده و همچنین آمادگی کامل خود را برای هرگونه همکاری با این ستاد اعلام کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح و راه اندازی فاز اول کارخانجات شهر قند در شهرک صنعتی عباس آباد با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران و دیگر مسئولان برگزار شد.