چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۲۰:۰۹Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان صنعت معدن»

تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان از تخصیص سهمیه روغن خوراکی به استان خبر داد و گفت: برش شهرستانی 700 تن روغن مشخص شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز گلستان گفت: در صورت تامین تخم مرغ مورد نیاز استان توسط تولیدکنندگان، مشکل آن در بازار حل خواهد شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۶    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: لازم است برنامه های تنظیم بازار در دی و بهمن ماه با جدیت بیشتری پیگیری شود. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آزادشهر- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان از توزیع روزانه 60 تن تخم مرغ در استان خبرداد و گفت: تمهیدات لازم برای بازار شب عید اندیشیده شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 50 میلیون دلار به بازارچه های مرزی این استان برای انجام واردات اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: 70 میلیون دلار ماشین آلات وارداتی، قطعات و تجهیزات مورد نیاز واحد های تولیدی در استان آذربایجان شرقی بومی سازی شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: در 9 ماهه سالجاری سهم استان گلستان از صادرات کشور به ترکمنستان 15 درصد بوده است. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: 400 تن پرتقال و 300 تن سیب بعنوان میوه مورد نیاز شب عید مردم استان تامین خواهد شد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: 500 تن برنج برای تعادل قیمت ها در بازار استان بوشهر توزیع می شود. به گزارش دیارجنوب ، سید حسین حسینی در این ارتباط اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار 500 تن برنج تایلندی از طریق نماینده های منتخب در شبکه توزیع قرار خواهد گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: 170 واحد جدید تولیدی در استان آذربایجان شرقی با سرمایه گذاری بیش از یک هزار و 760 میلیارد تومان راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان از اختصاص سهمیه جدید روغن به استان خبرداد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده طی روزهای آتی مشکل تخم مرغ و روغن خوراکی در استان حل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود در سال بیش از 10 هزار تن کنسانتره مس از معادن شهرستان مشگین شهر استخراج شود.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن تجارت قم گفت: با وجود فشار های اقتصادی و شیوع ویروس کرونا، وضعیت فعالیت بخش تولید قم نشان از استقبال سرمایه گذاران دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۹    
گرگان- طلوعیان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از ابتدای سال تاکنون پرداخت 927 میلیارد تومان تسهیلات به صنایع گلستان مصوب و 693 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت : 73درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اجرایی شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در ارتباط اینترنتی با خبر سیمای مرکز گلستان گفت: با تامین تخم مرغ مورد نیاز استان توسط واحد های تولیدی، مشکل کمبود تخم مرغ در استان حل می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان با بیان این که واحدهای تولید تخم مرغ به تعهدات خود عمل نکردند، گفت: مشکل کمبود تخم مرغ در گلستان برطرف می شود.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مصطفی لطیفی تَرک بعنوان سرپرست جدید اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خلخال منصوب شد. لینک کوتاه: khalkhalim.com/ded8f
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 99 تا کنون 693 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در جلسه تخصصی کارگروه تنظیم بازار و نظارت قرارگاه هفده ربیع استان گفت: با همکاری بسیجیان قرارگاه هفده ربیع استان ، ثبت انبارهای استان در سامانه جامع انبارها ساماندهی خواهد شد . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم با تاکید بر اینکه این استان یکی از قطب های تولید تخم مرغ در کشور است گفت: در شرایط فعلی در موضوع تامین تخم مرغ مورد نیاز جامعه، اولویت با استان است و فقط مازاد تولید به استان های دیگر صادر شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۴۳    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: دشمن در کنار جنگ اقتصادی؛ جنگ نرم رسانه ای را برای ناامید کردن ملت ایران تدارک دیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت:صادرات غیرنفتی استان در 8 ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال 28 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر علی رغم تحریم های اقتصادی و محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا، فرآیند تولید در استان کماکان صعودی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: نظارت ها باید گسترده تر شود و از فعالیت صنوفی که مخل اجرای شیوه نامه های بهداشتی هستند جلوگیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان گفت: در طرح محدودیت های کرونایی 12 هزار و 465 مورد بازرسی از واحد های صنفی زنجان انجام گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز تولید آزمایشی اکسیژن مایع در یک واحد صنعتی در بستان آباد گفت: پیش از این ظرفیت تولید اکسیژن مایع در استان 10 تن بود که با بهره برداری از این واحد صنعتی جدید این ظرفیت به 20 تن در روز می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم گفت: در سال گذشته به 42 واحد صنعتی قم از محل تبصره 18 بالغ بر 2 هزار و 650 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد که این رقم معادل 117 درصد کل سهم پیش بینی شده برای این استان می باشد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروزه بیش از گذشته نیاز به رصد و پایش سیستمی کالاهای اساسی داریم؛ خواستار ادامه روند افزایشی بازرسی ها در سطح عرضه شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 99 تاکنون 529 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با آغاز طرح محدودیت فعالیت اصناف، تا کنون 43 هزار و 537 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از مهلت سه ماهه به معادن غیرفعال استان خبر داد و گفت: بعد از مهلت مذکور معادن غیرفعال و راکد سلب صلاحیت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۷    
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان درنشست ستاد تسهیل ورفع موانع تولید گفت: تا پایان امسال 25 واحد تولیدی به چرخه فعالیت باز می گردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل از بازگشت 42 واحد تولیدی و صنعتی این استان به چرخه تولید با همکاری قوه قضاییه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بالغ بر 580 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد گفت: سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد در ایام کرونایی برای رعایت هر چه بهتر پروتکل ها اقدامات مختلفی را در دستور کار خود دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رامین صادقی در گفت وگو با میزان، اقدامات و برنامه های سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل برای توسعه و حمایت از تولید را در سه محور اصلی دسته بندی کرد و گفت: با توجه به اینکه امسال سال جهش تولید نام گرفته است یکی از برنامه های سازمان در استان ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت ورود سازمان نظام مهندسی به فعالیتهای معدنی در وجوه علمی و عملی ضروری است . به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی حبیب امین زاده پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه انتخاب هیات اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظانم ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی حسینی نژاد در گفت وگو با میزان، با اشاره به سیاست های سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان گفت: سازمان بر اساس اسناد بالادستی و فرمایشات مقام معظم رهبری که سالهاست مباحث اقتصادی را مطرح می کنند و همینطور برنامه ششم توسعه ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان با بیان اینکه گلستان رتبه سوم پرداخت تسهیلات رونق تولید را کسب کرده است، گفت: از محل اعتبارات سال 99 تا کنون 626 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 500 واحد تولیدی استان خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت رعایت تبصره ذیل ماده 9 قانون اصلاح معادن مصوب مجلس شورای اسلامی از سوی بانک ها و موسسات مالی ، منجر به فعال سازی حداقل 30 درصدی معادنی که با مشکل نقدینگی روبرو هستند ؛ می شود . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی بر ضرورت ساماندهی واحد های صنفی فاقد پروانه کسب در راستای تحقق انضباط اقتصادی اصناف تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان بخش عظیمی از گرانی ها در سطح کلان است، گفت: بازرسان ما در برابر سوء استفاده کنندگان اقتصادی کوتاه نخواهند آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون 288 تن روغن از طریق فروشگاه های زنجیره ای و اصناف منتخب استان توزیع شده است.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی گفت: طی ساعات گذشته و در پی طی اظهار نظر رئیس بیمارستان امام رضا(ع) تبریز مبنی بر کمبود اکسیژن به عنوان حیاتی ترین نیاز بیماران کرونایی و عدم همکاری مراکز تولید و توزیع، در کمتر از چند ساعت ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت کسب نمره قابل قبول در کنترل بیماری کرونا بیانگر تحقق بخش اعظمی از اهداف مورد نظر پدافند غیرعامل در کارگروه صنعت معدن و تجارت است . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون روزانه 1.5 میلیون عدد ماسک در شکل های مختلف در استان تولید می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۴۸    
صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: تاکید بر وجود مرکز شبانه روزی فوریت های رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی ناشی از احساس نیاز و ضرورتی است که در سال جهش تولید وجود دارد.