چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۴۵Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان صنعت معدن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه تکریم و معارفه رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی، آقای پرنیان به عنوان رییس جدید سازمان صنعت معدن و تجارت استان منصوب و از زحمات آقای سرتیپی رئیس سابق این سازمان نیز تجلیل شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: انعقاد تفاهمنامه و آشنایی بیشتر با فناوری های جدید از مهمترین دستاوردهای سفر هیات اقتصادی هرمزگان به کشور چین بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از اجباری بودن سامانه یکتا ویژه کسب و کار و اصناف استان خبر داد و گفت: اصناف فوراً در این زمینه اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از سفر وزیر صمت کابینه سیزدهم به استان طی امروز و فردا خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان از سفر دو روزه وزیر صمت در قالب سفر دوم هیات دولت سیزدهم به استان خبر داد و گفت: در این سفر یک نیروگاه افتتاح می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
گشت نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز 1403 از امروز در سراسر هرمزگان آغاز شد. به گزارش صبح ساحل، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: در اجرای این طرح پنجاه گروه بازرسی در بندرعباس و سایر شهرستان ها نظارت بر بازار را بر عهده دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال 24 عنوان نمایشگاه را در سطح استان کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد مصوب کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با اشاره به ظرفیت های صنعتی استان گفت: این استان 80 درصد اتوبوس مورد نیاز کشور را تامین می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: در هشت ماه امسال یک میلیارد و 900 میلیون دلار کالای غیرنفتی از هرمزگان صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۹    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان گفت: با دستور مستقیم وزیر صمت سهمیه جدید لاستیک برای مصرف مردم استان اختصاص یافته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۴    
سمنان- احمدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با اشاره به وضعیت خوب ذخایر مواد غذایی استان گفت: نگرانی و مشکلی از بابت تامین اقلام اساسی و توزیع آن در بازارهای استان برای مصرف مردم وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از امضای تفاهم نامه بین این اداره کل و دانشگاه علوم پزشکی سمنان خبر داد.
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت سه هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان خبر داد و گفت: دور جدید اعطای تسهیلات ابلاغ شده است.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۰۱:۵۹    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان گفت: در استان منابع خدادادی زیادی وجود دارد که سال ها نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم و آن را سر سفرهٔ مردم ببریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان گفت: در پایش انجام شده از واحدهای اقتصادی استان مشخص شد که حدود 64 از درصد واحدهای استان در حوزه تامین مالی دچار مشکل هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۹    
قزوین- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین از جریمه پنج میلیارد و 300 میلیون تومانی 15 واحد صنفی عرضه روغن موتور در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: نمایشگاه فروش پاییزه هرمزگان ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس گشایش یافت.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی از حذف ماده 43 در برنامه هفتم توسعه خبر داد و گفت: اصلاً در برنامه هفتم، شورای معادن استانی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از صدور سه هزار و 55 پروانه فعالیت صنفی و تجاری در استان طی یک سال اخیر و از بازه زمانی شهریورماه سال قبل تا شهریورماه امسال خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۵۳    
لنگرود- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان از افتتاح رسمی طرح توسعه یک واحد تولیدی در لنگرود خبر داد و گفت: با افتتاح این واحد زمینه اشتغال بیش از 170 نفر فراهم شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
لنگرود- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان از افتتاح رسمی طرح توسعه یک واحد تولیدی در لنگرود خبر داد و گفت: با افتتاح این واحد زمینه اشتغال بیش از 170 نفر فراهم شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه افتتاح 17 پروژه صنعتی در استان طی هفته دولت یک هزار و 200 شغل ایجاد می کند، گفت: 800 شغل از این بین، به صورت مستقیم ایجاد می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت: طی هفته دولت 17 پروژه صنعتی و معدنی با اعتبار 18 هزار میلیارد ریال در استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 6 طرح و واحد صنعتی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان کشوری و استانی افتتاح و کلنگ زنی می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 36 پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در هفته دولت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۱    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از ابلاغ پرداخت تسهیلات تبصره 18 اشتغال و تولید به بانک های عامل استان از منابع 1401 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس از کشف سکه با عیار پایین در یکی از واحدهای صنفی شیراز خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۱    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با بیان اینکه 36 هزار واحد صنفی در استان وجود دارد، گفت: 90 هزار نفر در این واحدهای صنفی ارتزاق می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: در سه ماه امسال 100 هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری شده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : با حضور پرنیان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی، شاهدی رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان شرقی، حسینی عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز، محمودی عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف تبریز، جمعی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و صنفی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از راه اندازی کارگروه رشد تولید به دبیری این سازمان در راستای تحقق شعار سال در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 101 طرح تولیدی راکد و غیرفعال در استان شناسایی شده که از این تعداد 68 مورد قابل احیاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۲    
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از تمدید تسهیلات پرداختی به واحدهای مشکل دار تولیدی در استان خبر داد و گفت: اقساط 54 ماهه برای این واحد ها در نظر گرفته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: هزینه های حمل و نقل در حدی نیست که نرخ سیلندر گاز مایع در جزیره کیش سه برابر دیگر شهر های استان هرمزگان عرضه شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: میزان جذب تسهیلات حمایتی به واحدهای صنعتی و تولیدی اردبیل به 136 درصد رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : 27 واحد صنعتی و 5 واحد معدنی با اعتبار 450 تا 500 میلیارد تومان تا پایان سال به چرخه تولید بازمی گردند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: روابط عمومی در احصا روابط معنوی انسانی و ارتباط با رسانه ها در مجموعه های خصوصی و دولتی جایگاه بی بدیلی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد:بیش از 95 درصد فرش استان یزد از سایر استان ها صادر می شود که با قول های مساعداعضای مرکز ملی فرش ایران مقرر شده که بازار صادراتی عربستان وعمان در دستور کار قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- احمدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان ضمن اشاره به ظرفیت های معدنی استان، گفت: معادن استان 50 درصد کل نمک مورد نیاز کشور را در طول سال تامین می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان و دادستان مرکز استان از کارخانه سیمان دورود بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی: برای تحقق شعار سال باید از تمام ظرفیت واحدهای تولیدی استفاده کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 27 واحد تولیدی و صنعتی راکت به چرخه تولید بازگشت.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش تولیدات مبلمان در تبریز گفت: تبریز می تواند به عنوان قطب مبلمان در کشور تبدیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: امسال 202 پروانه بهره برداری واحد های تولیدی و صنعتی در استان صادر شده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : با اهدای تندیس و نشان پیشکسوتی از 12 تن از پیشکسوتان صنعت کفش تبریز تجلیل به عمل آمد. در این همایش که صابر پرنیان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی، علی باغبان و حجت السلام والمسلمین سید زعفرانچی اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گفت: پرچم داران استان بخش خصوصی هستند و وظیفه دولت تسهیل گری مسیر توسعه صنعت است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۴    
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان از دو واحد صنعتی به صورت سرزده بازدید کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به وجود معادن سنگ آهن گل گهر سیرجان و جلال آباد زرند گفت: هم اکنون بیش از 28 میلیون تن کنسانتره مواد معدنی در استان تولید می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۸    
رکنا: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از احداث بیش از 2 هزار و 600 کارخانه و کارگاه صنعتی جدید در استان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین در پیامی فرا رسیدن نهم اسفند روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را تبریک گفت.