دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۱۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان صنعت معدن و تجارت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
بازرس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در یک هفته گذشته یک هزار تن روغن نباتی در حجم های مختلف بین سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای و سایر صنوف استان آذربایجان شرقی توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از فعالیت 107 معدن در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و در حال توزیع در بازار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: تمامی کالا ها و خدمات پیش از رسیدن به بازار عرضه، قیمت مصوب دارند و صاحبان واحد های صنفی بر اساس این قیمت گذاری باید نسبت به فروش و عرضه یک محصول یا کالا اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: قیمت مصوب زولبیا و بامیه ماه رمضان در بازار قزوین برای زولبیا و بامیه درجه یک کیلویی 32 هزار تومان و برای نوع درجه 2 هر کیلوگرم 30 هزار تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: 2 هزار و 100 تن برنج و شکر با نرخ مصوب در نقاط مختلف استان در حال توزیع است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت، بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از کشف سه هزار و 216 واحد صنفی در سطح این استان خبر داد و گفت: بیشترین تخلفات با هزار و 345 مورد مربوط به درج نکردن قیمت روی کالا گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان جذب شده و در حال توزیع در بازار است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۴    
هرمزگان-معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های راه سازی و برق رسانی معادن استان هرمزگان ، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) چهار پروژه جاده سازی را به طول تقریبی 2/13 در استان در دست اجرا دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان، گفت: در راستای اجرای طرح های راه سازی و برق رسانی معادن استان هرمزگان ، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) چهار پروژه جاده سازی را به طول تقریبی 2/13 در استان در دست اجرا دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آغاز طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی رایزنان جدید بازرگانی کشورمان در جمهوری آذربایجان و ارمنستان به دعوت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی به منظور آشنایی با ظرفیتهای تجاری و صنعتی استان و توسعه مراودات تجاری با کشورهای همسایه، به تبریز سفر کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از125765 مورد بازرسی و 7176 فقره پرونده تخلف در سال 1399 در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد 125 هزار مورد بازرسی و 7176 فقره پرونده تخلف در سال 1399 در استان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: صبح امروز رئیس ستاد تنظیم بازار خوزستان بازداشت شد. رئیس ستاد تنظیم بازار خوزستان و معاون اقتصادی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان صبح امروز توسط اطلاعات سپاه بازداشت شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۲    
ایرج حسن پور در بازدید از شرکت به بان شیمی گلستان در شهرک صنعتی آق قلا گفت: در سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و با توجه به نیاز کشور به مواد ضدعفونی لازم است حمایت لازم از واحد های تولیدی این مواد بیش از پیش انجام شود . ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۷    
مدیر کل امور استانهای وزارت صنعت معدن و تجارت در بازدید از شرکت عالیا گلستان در شهرستان کردکوی گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باید تلاش کنیم تا هزینه های تولید کاهش یابد و مشکلات تولیدکنندگان رفع گردد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۷    
مدیر کل امور استانهای وزارت صنعت معدن و تجارت در بازدید از شرکت بهاران پیمان گلستان گفت: در صورت رفع مشکلات و تامین منابع مالی، شرکت بهاران پیمان گلستان توان افزایش ظرفیت تولید خود تا دو برابر را دارد. ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاغل گروه های 2، 3 و 4 مازندران از امروز اجازه فعالیت ندارند. قوانلو رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران گفت: بعد از همه گیری کرونا و قرمز شدن همه شهر های استان فعالیت همه مشاغل گروه های 2، 3 و 4 مازندران از امروز بمدت 10 روز تعطیل است. او با بیان اینکه تنها مشاغل گروه [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند گفت: یک هزار و 642 مورد بازرسی سال گذشته از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی این شهرستان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت: پس از آغاز محدودیت های کرونایی در سطح استان فارس نزدیک به 46 واحد متخلف در شیراز پلمب شده اند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، گفت: سال گذشته حدود 2000 میلیارد تومان تسهیلات به واحد های تولیدی استان پرداخت شد. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گلستان در جلسه شورای هم خانواده صنعت معدن و تجارت استان گلستان که با حضور مدیر کل امور استانهای وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار گردید، گفت: عملکرد سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در سال گذشته در اکثر شاخصها بیش از پیش بینی ها محقق شده است. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه با اعضای شورای هم خانواده صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: با اجرای طرح نهضت ساخت داخل، سال گذشته 1557 واحد راکد کشور به چرخه تولید بازگشتند و فعالیت خود را از سر گرفتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: پشتیبانی و مانع زدایی از تولید در بخش معدن به رشد و توسعه اقتصادی سرعت می بخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد کالا های اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان با قیمت مناسب تامین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی با تولیدکنندگان مرغ زنده که نسبت به تحویل مرغ به کشتارگاه اقدام نکنند براساس تخلفات احتکار و قاچاق برخورد می شود.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناسان و بازرسان سازمان حمایت و سازمانهای صمت استانها به منظور جلوگیری از افزایش قیمت کاذب برخی کالاها و خدمات توسط افراد سودجو و فرصت طلب بصورت مستمر بر بازار نظارت می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای برپایی نهضت جهش تولید اقلام ضدکرونایی سال گذشته 10 میلیون و 823 هزار و 716 لیتر اتانول یا الکل طبی برای ضدعفونی در استان قزوین تولید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 99 مبلغ هزار و 178 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: کمبود روغن نباتی در استان آذربایجان شرقی همچنان پا برجاست و این مشکل به صورت کشوری تداوم دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از توزیع بیش از هزار و 600 تن گوشت مرغ در ایام نوروز خبر داد و گفت: افزایش مسافران نوروزی در استان میزان مصرف را افزایش داده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت ایرانشهر گفت: متخلفان صنفی این شهرستان بیش از شش میلیارد ریال جریمه شدند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم گفت: هرگونه قطعه بندی مرغ تولیدی استان تخلف است و کشتار گاه نیز حق قطعه بندی را ندارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام از تلاش های شبانه روزی در راستای تامین و توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار در سطح استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هم استانی ها به هیچ وجه نگران کمبود و یا نبود مرغ در بازار نباشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد: تا چند روز آینده به وضعیت عادی توزیع مرغ در استان خواهیم رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۱    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد از تلاش های شبانه روزی در راستای تامین و توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در روزهای تعطیل نوروز روزانه 15 تن مرغ منجمد در حال توزیع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی گفت:هیچ گونه نگرانی بابت کمبود کالاهای اساسی در ایام عید وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صنعت معدن و تجارت فارس از کشف سه تخلف از یک فروشگاه بزرگ ماهی در شیراز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه، 100 میلیون دلار کالا از گمرکات استان گلستان صادر شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان از امضای تفاهم نامه همکاری طرح اقتصاد مقاومتی با شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان به ارزش تقریبی 1.6 میلیارد در وزارت صمت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت : یکی از دلایل گرانی میوه و تره بار در استان عدم وجود بازارچه های عرضه میوه و تره بار در سطح استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: توزیع میوه شب عید شامل سیب و پرتقال از امروز/شنبه/ در شهرستان های این استان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- تشنه دل، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان، گفت: 693 تن شکر صنوف و 300 تن شکر خانوار مجموعاً به میزان تقریباً یک هزار تن برای توزیع بین فروشگاه ها و اقشار مختلف مردم در سطح استان اختصاص داده شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: با توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال نیاز به تامین مرغ بیشتر در بازار استان مشهود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم در جلسه امروز ستاد بحران درباره صف های مرغ در استان توضیحاتی داد.