چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۱۲Oct 2020 28

جدیدترین‌های «سازمان صنعت معدن و تجارت»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان، گفت : در شش ماهه سالجاری صدور جواز صنعتی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 111 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: تعداد سه واحد توزیع لاستیک خودرو به دلیل عرضه خارج از شبکه جریمه شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۶    
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: یک کارخانه تولید آرد خبازی به دلیل عرضه خارج از شبکه شش هزار و 700 کیلوگرم سبوس، شناسایی و جریمه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: پروژه بیوایمپلنت یک پروژه دانش بنیان است که نمونه خروجی محصولات آن در مقایسه با نمونه خارجی 30 برابر از خروج ارز جلوگیری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در هفت ماهه امسال یک هزار و 260 مورد بازرسی از واحد های تولیدی و صنفی عرضه کننده ماسک انجام شده و برای واحد های متخلف 158 فقره پرونده تشکیل شده است.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت کرمان گفت: به منظور تنظیم بازار از سه روز آینده، مرغ منجمد در کرمان با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان عرضه خواهد شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سینا خسروی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: برای جبران کمبود روغن نباتی در سطح استان از روز گذشته توزیع مقدار 800 تن از این کالا شروع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: بنا به تصمیم کارگروه گندم آرد و نان استان گلستان قیمت نان تا پایان سال تغییر نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان از تخصیص سهمیه 700 تنی مرغ منجمد برای تعادل بازار گیلان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هیجان بازار مرغ کاذب و مقطعی بوده و در عرضه مرغ، نیاز استان نسبت به صادرات این کالای اساسی در اولویت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در پی رصد و پایش روند توزیع سیمان در استان یک واحد توزیع سیمان یک میلیارد ریال جریمه شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل از برخورد جدی و قاطعانه با گرانفرشی کالاهای اساسی در استان اردبیل خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 99 تا کنون 292 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان گلستان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی 5 انبار احتکار کالا در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان از پرداخت صد میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به سه واحد تولیدی شهرستان آزادشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از محل یک درصد اعتبارات سهم دولتی معادن سه طرح عمرانی در استان اجرا می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۷    
صبح امروز سه شنبه 22 مهرماه 99 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان با فرماندار شهرستان آزادشهر دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۶    
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شرکت آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج با حضور مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر،مدیر عامل شرکت غله استان، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان، معاون اقتصادی استاندار و مدیران ومسئولین شرکت آرد و نشاسته برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از تشکیل پرونده تخلفاتی 95 میلیارد ریالی برای شرکت های خودروساز، نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش فعال استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: فاز اول پالایشگاه پلدختر دهه فجر امسال، به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : طی 6 ماه نخست سال جاری 635 شکایت کتبی به سازمان رسیده که 361 میلیون تومان در همین راستا به شکات برگرداننده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه 5 واحد تولید دارو در این استان وجود دارد، گفت: نیمی از نیاز سرم و 10 درصد تولیدات دارویی کشور در این استان تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: حدود 22هزار کیلوگرم قند یارانه ای شکسته از یک واحد توزیع کننده محتکر در تبریز کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به پایش سامانه های نظارتی از جریمه 27 میلیارد ریالی یک واحد توزیع لاستیک به دلیل عرضه خارج از شبکه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: بازرسی ها در زمینه لاستیک خودرو به تشکیل پرونده های تخلفاتی به ارزش بیش از 27.7 میلیارد ریال در استان منجر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر تداوم اقدامات نظارتی و بازرسی از رشد 87 درصدی بازرسی ها و 46 درصدی پرونده های تخلفاتی اصناف در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت: تا انتهای سال جاری حداقل دو کارخانه بزرگ صنعتی در استان فارس قابل بهره برداری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۵:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر نظارت جدی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سازمان صنعت معدن و تجارت استان بر تولید ماسک استاندارد تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس واحد بازرس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم از کشف انبار داروی گیاهی غیر مجاز خبر داد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از 52703 مورد بازرسی و 3301 مورد پرونده تخلف طی شش ماهه اول سال 1399 در استان یزد خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، حق کمیسیون مشاوران املاک برای قراردادهای خرید و فروش که تا پیش از این نیم درصد از هر طرف معامله بود به 25 صدم درصد از هر یک از طرفین کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۱    
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: باید ارز حاصل از صادرات برگردانده شود اما برخی به دنبال فرصت طلبی در شرایط کنونی هستند اما بدانند ما با تشدید نظارت ها این افراد را شناسایی و از فعالیت های سودجویانه آنها جلوگیری می کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۴   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، حق کمیسیون مشاوران املاک برای قراردادهای خرید و فروش که تا پیش از این نیم درصد از هر طرف معامله بود به 25 صدم درصد از هر یک از طرفین کاهش پیدا کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان این که نظارت مستمر بر بازار از جمله اقدامات جدی در دستور کار سازمان صنعت معدن و تجارت در استان یزد، گفت: حداکثر نرخ مصوب مصرف کننده انواع ماسک سه لایه در مراکز عرضه معادل یک هزار و 300 تومان تعیین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان براساس آخرین اطلاعات ارسالی از سوی بانک مرکزی کارت های بازرگانی غیرتولیدی که تا تاریخ 31 مردادماه 99 بالای 30 درصد رفع تعهد انجام داده اند، امروز از حالت تعلیق خارج شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده و در راستای ساماندهی صنوف تولیدی، شهرک پوشاک در این استان راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از لغو برگزاری انتخابات هیات رئیسه اتحادیه های صنفی شهرستان تبریز همزمان با افزایش شیوع بیماری کرونا در استان خبر داد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۲    
رئیس اداره فرش سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان از اعطای تسهیلات کم بهره به مبلغ ده میلیارد و 300 میلیون ریال به 17 واحد تولیدی فرش دستباف در استان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر فعال شدن انجمن ها و تشکل ها در خصوص ثبت نام در سامانه جامع انبار ها از رصد سیستمی و بر خط موجودی کالاها در استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۷    
حسین طلوعیان در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان گلستان گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری 44 میلیون دلار کالا از استان صادر گردید . به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حسین طلوعیان گفت: با تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان و بدلیل افزایش قیمت نهاده ها، مرغ آماده طبخ با قیمت 17000 تومان در بازار استان عرضه خواهد شد . به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۴    
مشهد- رئیس اداره آموزش پژوهش و فناوری سازمان صنعت معدن و تجارت استان از ثبت نام بیش از 540 بنگاه اقتصادی استان اعم از واحدهای تولیدی و صنعتی و معدنی در سامانه تاپ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۲    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: مرغ آماده طبخ با قیمت 17000 تومان در بازار استان عرضه خواهد شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این بازدید با حضور عزیزالله افضلی رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین و محمد مظاهری مدیرعامل، اصغر اکبرزاده معاون مالی و پشتیبانی اداری، امید شاهرخی معاون توسعه محصول سخت افزار شرکت توسن تکنو برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم از امکان ثبت نام بیمه قالیبافان تا پنجم مهر خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان هرمزگان: کارشناس واحد فنی و کنترل کیفی این مدیریت در تاریخ 26 شهریور 1399 به اتفاق کارشناس سازمان صنعت معدن و تجارت و کارشناس مدیریت جهاد کشاورزی آن شهرستان از فروشگاه عرضه توزیع کود بازدید نموده و کودهایی که فاقد شماره ثبت مواد کودی و تاریخ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه توسعه گیلان نیاز به مجوز بهره برداری معدن و مصالح دارد ، گفت: اکنون فقط 40 درصد از معادن استان فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان از روند افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان همدان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گفت : از اواخر مهر ، مردم می توانند با مراجعه به "سامانه جامع تجارت"،برای دریافت لاستیک اقدام کنند .