دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۲۰:۳۶Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله موسوی جزایری»

حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱    
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، در پیامی خطاب به طلاب و روحانیون خوزستانی، گفت: از شما می خواهم درس و بحث های خود را به صورت جدی دنبال کنید و کما فی السابق به خدمات خود برای مردم عزیز و شریف خوزستان ادامه دهید.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - رییس شورای حوزه علمیه خوزستان، از میزگردهای اقتصادی صداوسیما تقدیر و تشکر کرد و گفت: این برنامه ها تا حصول نتیجه استمرار یابند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در دیدار رئیس رسانه ملی با آیت الله موسوی جزایری، به نقش ویژه صداوسیما در رفع مشکلات اقتصادی با پیگیری میدانی از مسئولان اشاره و مطرح شد؛ بسیاری از مشکلات اقتصادی ارتباط مستقیمی با تحریم و قیمت ارز نداشته و به خاطر بی تدبیری های مدیریتی است که اگر این بی تدبیری ها تا حصول نتیجه پیگیری شود ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری، در پی درگذشت "علی لندی" پیامی صادر کرد و گفت: جانفشانی این نوجوان فداکار در راه نجات جان همنوعان خویش تا حدی که منجر به جان باختن او شد، درس بزرگی است برای همگان و سند افتخاری است برای عشایر غیور خوزستان.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان همراه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز از آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عیادت و برای ایشان آرزوی بهبودی و سلامتی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۵    
حال عمومی آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه خوزستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری رو به بهبودی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - حال عمومی آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه خوزستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری رو به بهبودی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، از آیت الله موسوی جزایری که به دلیل ابتلاء به کرونا در بیمارستان بستری است، عیادت کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری، به دلیل ابتلاء به کرونا در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۱:۴۴    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری، در پیامی درگذشت علیرضا اژدر را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ جمعی از ائمه جمعه، مدیران مدارس علمیه و اساتید حوزه، از آیت الله موسوی جزایری، به پاس خدمات وی که سبب موفقیت چشم گیر حوزه علمیه خوزستان در عرصه های مختلف گردید، تقدیر و تشکر کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۰    
حوزه/ مراسم جشن عید غدیر با حضور آیت الله موسوی جزایری در مسجد امام حسن عسکری(ع) اهواز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۹    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: عشایر خوزستان به کوری چشم دشمنان اسلام در جشن عید غدیر شرکت کرده و ولایت خودشان را نسبت به شاه ولایت اعلام کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۱    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری، رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، در پیامی ضمن تبریک عید سعید غدیر، طلاب و روحانیون اهوازی را برای شرکت در اجتماع غدیریون دعوت کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۱    
حوزه ویژه برنامه بزرگ جشن غدیر، به دعوت نماینده ولی فقیه در خوزستان و آیت الله موسوی جزایری برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، با حضور در منزل آیت الله موسوی جزایری، فرا رسیدن عید سعید غدیر را به وی تبریک گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۷    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: طلاب و روحانیت خوزستان سد محکمی در برابر تهاجم فکری دشمنان بوده و بحمدالله در مبارزه با فرق ضاله کوتاهی نکرده و حقی که بر گردنش بوده را به نحو احسن ادا کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۵۵    
حوزه/ آیین عمامه گذاری 9 نفر از طلاب مدارس علمیه اهواز، با حضور آیت الله موسوی جزایری و حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، در مدرسه علمیه الغدیر اهواز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۳۴    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهچت پور، در جریان سفر به اهواز، با آیت الله موسوی جزایری، دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۱۵    
حوزه/ رییس شورای حوزه علمیه خوزستان، با صدور پیامی درگذشت علیرضا تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۲:۲۹    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: یکی از الطاف خداوند متعال به استان خوزستان، وجود طلاب، فضلا و علمای ربانی در بین مردم است، یعنی علمایی که خدمتگزار مردم بوده و همواره مدافع آنها هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیین عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه استان خوزستان، با حضور آیت الله موسوی جزایری و حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۴۰    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در اهواز، امروز مراسم تشییع شهید ضرغام پرست، که به دست اغتشاشگران در ماهشهر به شهادت رسید، با حضور علمای خوزستان در اهواز برگزار شد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: سران عشایر با من تماس گرفته و آشوب گران را محکوم کرده اند. گفتند که این ها از عشیره و طایفه ما نیستند و ما از آن ها تبری می جوییم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۱    
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، با بیان اینکه آب خوردن مردم تحت هیچ شرایطی نباید قطع شود، گفت: در این خصوص به مسئولین تذکر دادم که با جدیّت مشکل موجود را رفع آن ها نیز قول دادند که خیلی سریع، این مشکل برطرف شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، در پیامی، گفت: از آنجا که مشکلات اقتصادی همچون سقوط ارزش پول ملی و تورم جانکاه و گره های کور دیگر در اقتصاد کشور نفس مردم را بند آورده است، مستدعی هستم که حل این امور را با همراهی و همکاری دیگر قوا مجریه و مقننه را در اولویت قرار دهید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان گفت: اگرچه در کشور برخی ضعف های قانونی وجود دارد، اما کمبود قانون برای حل مشکلات جامعه نداریم؛ از این رو انتظارات مردم از سید ابراهیم رئیسی حل مشکلات مردم با تکیه بر خدا و بهره گیری از ظرفیت فرماندهان اقتصادی کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری گفت: روز انتخابات شاهد حضور مردم خوزستان حتی تا نیمه شب بودیم که بسیار تحسین برانگیز است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۱:۵۳    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری انتخاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، به عنوان رئیس جمهور اسلامی ایران را تبریک گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۹    
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، در انتخابات شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۰    
آیت الله موسوی جزایری انتخابات را عبادتی الهی، ادای احترام به خون شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شرکت در آن را وظیفه همه مردم دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری انتخابات را عبادتی الهی، ادای احترام به خون شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شرکت در آن را وظیفه همه مردم دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۲    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: فتح خرمشهر یک معجزه الهی بود و امت اسلامی ایران هیچ گاه این فتح بزرگ را فراموش نخواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان گفت: ان شاءالله در سایه وحدت مسلمین به زودی در مسجدالاقصی نماز جماعت برپا خواهیم کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: یکی از ویژگی های مرحوم سید علاءالدین این بود که به هیچ عنوان دنبال اسم ورسم و منصب نبود و هر خدمتی از دستش برمی آمد را انجام می داد و این ویژگی را بنده در ایشان کاملاً می دیدم که اصلاً هوا و هوس ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۴    
آیت الله موسوی جزایری گفت: ابوالشهید بودن برای روحانیت افتخار است چرا که نشان می دهد روحانیت همواره در عمل به گفته هایشان برای دعوت مردم پیشتاز بودند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماز عید سعید فطر شهرستان اهواز توسط آیت الله موسوی جزایری اقامه شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری اشاره به قدرت دفاعی و موشکی نیروهای مقاومت گفت: قدرت نیروهای مقاومت روز به روز در حال افزایش بوده و به کابوسی برای صهیونیست های جنایتکار تبدیل شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری گفت: 50 سال پیش برخی از کشورها به ویژه استکبار جهانی، وجهه ای از این رژیم جعلی درست کرده بودند و می گفتند آن ها شکست ناپذیرند؛ اما حمله موشکی نیروهای مقاومت تمامی محاسبات حامیان صهیونیست ها را برهم زد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله موسوی جزایری گفت: از همه مردم تقاضا داریم در انتخابات پیش رو شرکت نمایند، زیرا این امر تکلیفی شرعی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: علمای سابق بسیار زاهد بوده و زندگی قانعانه و زاهدانه ای داشتند ما نیز باید از آن ها سرمشق گرفته و زندگی مان مطابق محرومان باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۶    
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان در پیامی درگذشت سردار پرافتخار سید محمد حجازی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: مردم ما انتظار دارند هر چه سریع تر فکری به حال اوضاع بد اقتصادی، گران شدن هرروزه اجناس و همچنین کمبود بعضی از اقلام اساسی مانند روغن صورت گیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰    
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خوزستان، گفت: این طرح یک تکلیف الهی بوده و بر گردن همه ما است؛ از این رو درخواست دارم که سایر طلاب را به انجام این کار تشویق کنید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: مطابق قانون عرضه و تقاضا که یک قانون واقعی است گرانی ها با بالا رفتن سطح تولید تبدیل به ارزانی می شود.