دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۳۴Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله تسخیری»

ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پیام آیت الله تسخیری همچون پیام اهل بیت(ع) گسترده بود و همه ادیان را شامل می شد. ارتباط و تعامل او با مذاهب اسلامی خوب بود و منافاتی بین تبلیغ برای اهل بیت(ع) و وحدت مذاهب اسلامی نمی دید.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیخ حسون: آیت الله تسخیری را در میادین اسلام و دعوت الهی و همکاری بین مسلمانان، در بدترین شرایط از دست دادیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۶    
علما و اندیشمندان بین المللی حاضر در نشست وبیناری بزرگداشت آیت الله تسخیری که عصر چهارشنبه برگزار شد، تأکید کردند که ایشان الگوی عملی برای وحدت امت اسلامی به شمار می رود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ وبینار بین المللی بزرگداشت مقام آیت الله تسخیری با حضور علما و شخصیت هایی از کشورهای مختلف برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اسقف اعظم ارامنه تهران، شخصیت آیت الله تسخیری را شخصیتی جهانی توصیف کرد و گفت: ایشان طی 40 سال نقش مهمی در عرصه گفت وگوی اسلام و مسیحیت در سطح داخلی، منطقه ای و جهانی ایفا کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۵    
دانلود فایل ویدیو دانلود فایل ویدیو دانلود فایل ویدیو http://www.taghribnews.com/vdcex78exjh8voi.b9bj.html taghribnews.com/vdcex78exjh8voi.b9bj.html http://www.taghribnews.com/vdcex78exjh8voi.b9bj.html taghribnews.com/vdcex78exjh8voi.b9bj.html ...
حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه آیت الله تسخیری تمام آیات قرآن را با رویکردی تقریبی تجمیع تفسیری کرد، اظهار کرد: بعضی فکر می کنند که تقریب خود یک مذهب دیگر است، در صورتی که تقریب تلفیق نیست، تقریب ادغام نیست، تقریب ساختن یک مذهب دیگری نیست ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب سعادت ترکیه در پیامی به دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، ارتحال آیت الله تسخیری را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اسقف اعظم مارنرسای بنیامین گفت: مرحوم آیت الله تسخیری همیشه سعی می کرد رهبران ادیان را به هم نزدیک کند. نگرش وی برگرفته از شناخت درست از ادیان الهی بود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۲    
سیره و سنت رسول اکرم(ص) مظهر کامل حق و عدل و رحمت برای بشریت و همبستگی و وحدت برای امت و تبلور همه فضیلتهای ذاتی اوست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - حجت الاسلام والمسلمین نواب با بیان اینکه آیت الله تسخیری عالمی عامل و عاقل بود، گفت: ذره ای نفاق و خودبرتر بینی در وجود آن مرحوم نبود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۸    
نشست بازخوانی ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی مرحوم آیت الله تسخیری از سوی بعثه مقام معظم رهبری به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شواری مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: آیت الله تسخیری در اغنا و رفع اتهامات از مکتب شیعه بسیار توانمند بودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی، صداقت، پاکی، زمان شناسی، عالم عامل، عاقل و دلسوز مردم بودن، اخلاص در عمل و توجه به مسائل معنوی را از مهم ترین رموز موفقیت مرحوم آیت الله تسخیری دانست.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر کلیسای شرق آشوری ایران گفت: آیت الله تسخیری سعی می کرد که رهبران و پیروان ادیان را به یکدیگر نزدیک کنند و مطمئنا نگرش این عالم برجسته از شناخت او نسبت به ادیان مختلف و محبتش نسبت به رهبران ادیان نشات می گرفت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر دینی کلیمیان ایران گفت: آیت الله تسخیری به دنبال اتحاد و صلح و آرامش بود و در جلسات گفتار بین ادیان حضور می یافت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: من از حدود 30 سال پیش با آیت الله تسخیری آشنا شدم و گواهی می دهم که وی، هیچ موقع کوچک ترین ضعفی در عقیده خودش نشان نداد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: آیت الله تسخیری با حضور در اجلاس های مختلف فقهی در مکه، جده و مالزی، مسلط و جانانه از مبانی فقهی و مواضع تشیع دفاع می کرد و در خانواده جهان اسلام می درخشید.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ویژگی بارز شخصیت آیت الله تسخیری، خوش خلقی برگرفته از سیره نبوی بود. بسیاری از کسانی که جذب این عالم شدند، عامل اصلی را حسن خلق و سعه صدر او ذکر می کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۵۷    
تهران - نشست بازخوانی ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی عالم مجاهد و زبان گویای اسلام مرحوم آیت الله محمدعلی تسخیری به صورت وبینار برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مجمع الفکر الاسلامی گفت: آیت الله تسخیری در زمان خود حجتی بود که هر چه داشت را برای اسلام دریغ نکرد و او یک اعجوبه و اسطوره بود.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: آیت الله تسخیری در 50 سال گذشته نقش آفرین بود و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و برگزاری اجلاس های بین المللی در موفقیت وی تاثیر داشت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: آیت الله تسخیری منعکس کننده دیدگاه فقهی و اسلامی مکتب اهل بیت(ع) و دیدگاه های شیعه در کنفرانس های متعدد اسلامی و غیر اسلامی بود
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نشستی در خصوص ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی عالم مجاهد مرحوم آیت الله محمد علی تسخیری برگزار شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست مجازی بازخوانی ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی آیت الله محمدعلی تسخیری شامگاه سه شنبه 29 مهرماه از سوی بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۵    
وبینار بازخوانی ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی عالم مجاهد و زبان گویای اسلام و تشیع آیت الله محمدعلی تسخیری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست بازخوانی ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی عالم مجاهد آیت الله محمدعلی تسخیری (رضوان الله علیه) از سوی بعثه مقام معظم رهبری برگزار می شود.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی علی عبدالله صالح رئیس جمهوری وقت یمن حکم اعدام دو نفر از بزرگان زیدیه این کشور را صادر کرد و قرار بود آن حکم اجرا شود، آیت الله تسخیری به عنوان نماینده ویژه مقام معظم رهبری با او ملاقات کرد و در نتیجه این ملاقات، آن حکم اعدام انجام نشد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۰    
عصر ایکنای بیست ودوم مهرماه، به میزگرد بررسی تفسیر آیت الله تسخیری، استبداد پذیری کشورهای عربی در بیان رئیس انجمن حقوق بشر بحرین، ضربه مهلک فرهنگی در نمایش تندیس های نامتعارف و عروسک های نازیبا و از سرگیری تدریجی عمره پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در میزگرد بررسی تفسیر المختصر المفید فی تفسیر القرآن المجید مطرح شد که از آغاز تا پایان این تفسیر روح تقریب مذاهب رعایت شده و از این نظر اهمیت دارد که ظواهر برخی آیات قرآن مخالف تقریب است و تجمیع تفسیری تمام آیات با رویکردی تقریبی دشوار است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۱۱    
تهران - مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: آثار و تألیفات مرحوم آیت الله تسخیری گردآوری می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نامه ای به رئیس رسانه ملی از برگزاری وبینار بررسی ابعاد شخصیتی و اندیشه های حضرت آیت الله تسخیری (ره) قدردانی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام شهریاری گفت: با توجه به تداوم شرایط ویژه ای که به واسطه شیوع ویروس کرونا در کشورمان حاکم است سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به صورت وبینار برگزار می شود.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جریان ترجمه و نشر بین الملل در دوره مسئولیت آیت الله تسخیری در سازمان تبلیغات اسلامی (معاونت بین الملل سابق) آغاز مبارک و پر ثمره ای بود که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پی گرفته شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله یوسفی غروی: آیت الله تسخیری مناصب مختلف خدمات شایانی داشت/ ماجرای بازداشت او از سوی عوامل حزب بعث عراق
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید محمدی با بیان اینکه قرآن مداری در مشی و سلوک رفتاری و ادبیات بیانی و آثار قلمی آیت الله تسخیری، اصلی اساسی و مبنایی قویم بود، گفت: در اندیشه ایشان ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری در حاشیه نشست برنامه ریزی و هماهنگی بزرگداشت هفته وحدت در جمع خبرنگاران با اشاره به تقارن هفته وحدت با سیزدهم آبان ماه بیان کرد ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۲    
رئیس اتحادیه فعالان قرآنی تصریح کرد: آیت الله تسخیری به دلیلی عمق نگاهی که به تحولات جهان و مسائل جهانی اسلام داشت، تقریب را به عنوان بزرگترین راهبرد جهان اسلام میدانست و تلاش گسترده ای در طول زندگی خودش در این راه انجام داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان به مناسبت چهلمین روز ارتحال پرچمدار تقریب و گفتگو ، حضرت آیت الله تسخیری ، همایش حهانی باشکوهی را به صورت وبیناری ، با حضور وسخنرانی بیش از سی تن از فرهیختگان و شخصیت های برجسته سیاسی، مذهبی و دینی،احزاب، سازمان ها ...
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در وبینار شخصیت و اندیشه های آیت الله محمدعلی تسخیری(ره) در مسکو، ایشان را از شخصیت های تأثیرگذار در جهان اسلام توصیف کرد که با تسلط چندجانبه بر متون اسلامی و ادبیات عرب، توانست بابی را در گفت وگو با شخصیت های مهم جهان فراهم کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - همایش حضوری و وبیناری گرامیداشت آیت الله محمدعلی تسخیری مشاور رهبر معظم انقلاب در امور جهان اسلام و رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای بررسی نقش ایشان در تقریب مذاهب و ادیان آسمانی عصر روز پنجشنیه با حضور شخصیت های برجسته روسی و ایرانی در سفارت کشورماندر مسکو برگزار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بیروت، وبینار جهانی بزرگداشت چهلمین روز درگذشت آیت الله محمد علی تسخیری با حضور علما و اندیشمندان از 20 کشور جهان به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در لبنان برگزارشد. ...
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تسخیری یکی از زبده ترین و فعال ترین علمای شیعه در عرصه وحدت امت اسلامی بود که در تاریخ 28 مرداد 1399 دار فانی را وداع گفت. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: آیت الله تسخیری با ندای اسلام، توانسته بود مکتب اهل بیت (ع) را به دقت در میان امت اسلامی به اجرا درآورد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جماعت علمای عراق بر نقش مهم مرحوم آیت الله تسخیری در مبارزه با فرقه گرایی در عراق تأکید کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
وبینار تقریب بین مذاهب؛ رگ های پیشرفت امت اسلامی در آینده به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت الله تسخیری برگزار شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۸    
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت با توجه به جنگ نرمی که دشمنان به راه انداخته اند بر لزوم توجه به فلسفه اقدامات وحدت گرا و تقریبی آیت الله تسخیری تأکید کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای حوزه های علمیه استان تهران گفت: باید آیت الله تسخیری را به مثابه یک الگو و اسوه تعریف و ابعاد شخصیتی وی را تبدیل به الگویی برای تربیت شخصیت تراز اسلامی کنیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری عصر روز چهارشنبه طی سخنانی در وبینار آیت الله تسخیری ...