یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۴۵May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه های برون مرزی»

پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بیانات رهبر انقلاب به مناسبت روز قدس از شبکه های یک و خبر سیما، شبکه های رادیویی ایران و فرهنگ و شبکه های برون مرزی به طور زنده پخش خواهد شد. شبکه های یک و خبر سیما و شبکه های رادیویی ایران و فرهنگ جمعه (17 اردیبهشت) ساعت 14 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) عصر امروز علاوه بر شبکه های سراسری، از شبکه های برون مرزی صداوسیما هم زنده پخش خواهد شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۷    
ماه رمضان، حال و هوای دیگری به شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داده است. شبکه های برون مرزی نیز بسته به رسالت رسانه ای و حوزه فعالیتشان، برنامه های گوناگون رمضانی شان را پخش کرده اند. در این بین، مسابقات قرآن تلویزیونی با استقبال جالب توجه مخاطبان جهانی روبه رو شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سه هزار حقوقدان در بیانیه ای با اشاره به نقض فاحش اصول آزادی بیان و جریان آزاد اطلاعات از سوی پلتفرم های خارجی شبکه های اجتماعی، مسدودسازی حساب های کاربری بین المللی رسانه ملی را محکوم کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۵    
جمعیت یک و نیم میلیارد نفری مردم شبه قاره هند و اقتصادهای روبه رشد و انبوه زمینه های گوناگون برای همکاری های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دلیل بسیار خوبی برای فعالیت شبکه های برون مرزی ما در منطقه جنوب آسیاست ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۹:۵۳    
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه شبکه های برون مرزی به هیچ وجه کافی نیست، تصریح کرد: بودجه این شبکه ها ناکافی است و در حقیقت کفاف مقابله با حجم بالای جنگ رسانه ای و روانی دشمن را نمی دهد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹    
مستند میراثی از سناباد با موضوع معرفی کتابخانه و موزه آستان قدس رضوی از شبکه های برون مرزی به روی آنتن می رود.
به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) معاونت برون مرزی صدا وسیما ویژه برنامه هایی مفرح و شاد برای مخاطبان و بینندگان خود تدارک دیده است.
صباح زنگنه نماینده پیشین ایران در سازمان همکاری کشورهای اسلامی می گوید: نگاه جناحی و سلیقه ای دولت های مختلف به شبکه های برون مرزی یک آفت در مسیر مقابله با جنگ نرم دشمن است.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۹    
تحلیل گر مسائل بین الملل اتخاذ شیوه و تصمیم گیری صحیح مبتنی بر نقش فعال رسانه ای در حوزه برون مرزی و استفاده همه جانبه از ابزارهای شبکه های اجتماعی را از ضروریات دانست و عنوان کرد ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۴    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهادات متعددی را در راستای حمایت بودجه ای از شبکه های برون مرزی صداوسیما تهیه کرده ایم که امیدواریم در صحن علنی مجلس به تصویب برسد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهادات متعددی را در راستای حمایت بودجه ای از شبکه های برون مرزی صداوسیما تهیه کرده ایم که امیدواریم در صحن علنی مجلس به تصویب برسد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس مجلس یازدهم، سازمان صدا و سیما باید موضوع استقلال بودجه شبکه های برون مرزی را از مسیر های مختلف پیگیری کند.
مدیر مؤسسه البیان با اشاره به جایگاه مندی شبکه های برون مرزی صداوسیما به عنوان سفیران فرهنگی ایران، بر لزوم حرکت تهاجمی رسانه ای به استکبار به جای واکنش تدافعی از سوی این رسانه ها تاکید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی معتقد است صدا و سیما باید با تولید برنامه های مختلف در چند زبان پیام انقلاب اسلامی را به گوش ملل و قومیت های مختلف جهان برساند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش می کنیم تا بودجه شبکه های برون مرزی در بودجه سال 1400 تقویت شود و مدنظر قرار گیرد، چراکه تقویت این شبکه ها امری مهم و ضروریست و نباید مورد غفلت مسئولین و دست اندرکاران امر قرار گیرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است؛ شبکه های برون مرزی صداوسیما در زمینه معرفی مطلوب کشور در ابعاد بین المللی می توانند مؤثر واقع شود؛ هم از منظر فرهنگ سازی و هم معرفی ایران به عنوان یک قدرت جهانی و صلح طلب؛ این مهم نیازمند تقویت این رسانه از حیث محتوا و بودجه است.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره ضرورت روایت ایران از شهادت سپهبد سلیمانی در گستره رسانه های بین المللی به واسطه شبکه های برون مرزی کشورمان همچون پرس تی وی، العالم و ... ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۲    
کارشناس مسائل بین الملل و معاون حقوقی سابق سازمان انرژی اتمی ضمن بیان اینکه استانداردهای بین المللی در عرصه رسانه توسط غرب تعریف شده و ضرورتی برای مقید بودن شبکه های برون مرزی کشورمان بر آن ها وجود ندارد، بر تعریف دقیق از استاندارد های رسانه ای این شبکه ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- فیلمی که درباره شکنجه و آزار معتادان درحال درمان در کمپ ترک اعتیاد منطقه قلات شیراز منتشر شد، واکنش های بسیار را برانگیخت، از اعلام انزجار بهزیستی از چنین رفتارهایی تا اقدام دادستانی و اخطار به کمپ داران و در نهایت گزارش یکی از شبکه های برون مرزی خارجی درباره صد روز شکنجه.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید لزوم تامین بودجه شبکه های برون مرزی صداوسیما همچون پرس تی وی، العالم، سحر و ... را درک کنیم چراکه نمی توانیم بایستیم تا رقیب با دست باز با ما برخورد کند و ما نتوانیم در مقابل آن ایستادگی کنیم.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه شبکه های برون مرزی مقفول واقع شده و باید مورد حمایت جدی دولت قرار بگیرند، اظهار کرد: تقویت و حمایت از شبکه های برون مرزی موضوعی بسیار مهم و ضروری است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی عسکری در دیدار با مدیران شبکه های برون مرزی رسانه ملی گفت: جمهوری اسلامی ایران یک کشور نیست بلکه یک پیام ، یک صدا و یک مکتب است که باید با زبان هنر به دنیا معرفی شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شبکه های برون مرزی سیما این ظرفیت را دارند تا حقیقت عریان غرب را بدون تحریف برای مردم جهان بازگو کنند، به شرطی که دولت به ظرفیت های این حوزه واقف بوده و از آن حمایت کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تقوی نیا، کارشناس مسائل غرب آسیا نقش اصلی رسانه های برون مرزی ایران را تقویت قدرت نرم جمهوری اسلامی در منطقه و جهان دانست و توضیح داد: زمانی که قدرت نرم بر قلب و فکر مردم یک منطقه تاثیر داشته باشد، می تواند مردم یک منطقه را با ایران همسو سازد.
هر فعالیت رسانه ای در عرصه برون مرزی نیاز به رهیافتی دارد که همه اهداف و راهبردها بر اساس آن طراحی و پیگیری شود؛ محور و رویکردی که شبکه های برون مرزی کشورمان نظیر پرس تی وی، العالم، هیسپان تی وی، العالم سوریه، سحر و ... ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۵    
نائب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:نباید صدا و سیما و شبکه های برون مرزی آن را از کم کردن بودجه بترسانیم بلکه باید برای صدا و سیما و شبکه های برون مرزی - به عنوان یک رکن مهم و اثرگذار- منابع بودجه ای پایدار در نظر بگیریم لذا این امر محقق نخواهد شد مگر با یک عزم ویژه ملی و همکاری ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سابق مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیتی که شبکه های برون مرزی برای ایجاد فرصت های اقتصادی و روانه کردن سرمایه به کشور دارند، گفت: شبکه های برون مرزی اگر حمایت شوند، به اندازه نفت فرصت ساز خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال رسانه ای و کارشناس مسائل بین الملل با تاکید بر نقش شبکه های برون مرزی در گستره رسانه ای دنیا و تاثیری که در شناخت مردم جهان از جمهوری اسلامی داشته است، مشکلات بودجه ای را جفا نسبت به این شبکه های تاثیرگذار دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و فعال حوزه زنان با عنوان اینکه در مکتب اسلام زن نیمه ای از پیکره بشریت است، شبکه های برون مرزی را ابزار بسیار مناسبی دانست که ابعاد دقیق استضعاف و بردگی مدرن زنان در نظام فرهنگی غرب برای مخاطبان روشن سازد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسینی کیا عضو فراکسیون روحانیت مجلس درباره فعالیت رسانه ای جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی گفت: به اعتقاد بنده فاصله شبکه های برون مرزی ایرانی برای رسیدن به توان فنی لازم زیاد است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: شبکه های برون مرزی صداوسیما نباید دغدغه بودجه داشته باشند چرا که این شبکه ها یک تنه در مقابل موشک های رسانه ای دشمن ایستاده اند و وظایفی خطیر بر گردن دارند.
فعالیت رسانه ای در سوریه دشواراست؛ نه تنها به دلیل ده سال جنگ همه جانبه و تجاوزات خارجی و نه به دلیل امواج سهمگین مشکلات، بلکه به سبب رقابتی سخت که میان رسانه های گوناگون به ویژه شبکه های غربی، اماراتی و سعودی، با دیدگاه های حق طلبانه کشورمان وجود دارد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون در جریان بررسی جدول 4 لایحه بودجه پیشنهاد دادند از محل صندوق توسعه ملی اعتباراتی برای شبکه های برون مرزی سازمان صدا و سیما با توجه به مشکلات موجود این شبکه ها اختصاص یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مصوبه این کمیسیون برای تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی برای شبکه های برون مرزی سازمان صدا و سیما در جریان بررسی لایحه بودجه سال 1400 خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با توجه به شرایط بودجه ای که مدتی است شبکه های برون مرزی با آن دست به گریبان هستند، درباره تمهیداتی که مجلس شورای اسلامی برای رفع این مشکلات اندیشیده، گفت: مجلس پیگیر پرداخت بودجه این شبکه ها است و دولت هم باید همانطور که بودجه وزارت خارجه را تامین می کند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی: بودجه کشور دچار مشکل است و با توجه به تحریم ها، بسیاری از امور مغفول مانده اند، اما برخی رسالت ها را نمی توان فراموش کرد؛ یکی از این رسالت ها کمک به شبکه های برون مرزی صداوسیماست. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شبکه های برون مرزی صدا و سیما به عنوان اهرم قدرت در دفاع از امنیت ملی ایران دارای این قابلیتند که نشان دهند کدام دولت ها، صلح جهانی را به خطر انداخته اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سابق مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید حامی اول شبکه های برون مرزی رسانه ملی باشد؛ وظیفه این وزارتخانه را حمایت های مادی و معنوی اعم از قرار دادن اطلاعات دسته اول و حمایت از آن ها در برابر موانع مختلف بر سر راه فعالیت و اثرگذاری این شبکه ها عنوان کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر الهه نوری غلامی زاده معتقد است گفتمان غرب با در اختیار داشتن انواع شبکه های ارتباطاتی درصدد بوده اذهان جهانیان را تسخیر و تصویری ساختگی و نادرست از واقعیت های کشورهای مختلف جهان، خصوصا کشورهای دارای آرمان ضدامپریالیستی ارائه دهد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۲۰:۲۶    
سعید رضایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر رسانه هایی بر جهان حاکم هستند که تحت تاثیر لابی های قدرت و ثروت بوده و مسائل و منافع سیاسی را پیگیری می کنند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بودجه صدا و سیما نباید به شکل یکپارچه دیده شود؛ یعنی باید مجلس بخش برون مرزی را از بخش داخلی برش دهد و این بخش مهم را به شکل ویژه ببیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اعتقاد دارد شبکه های برون مرزی صدا و سیما تشکیل شدند چون باید مقابل یاوه گویی دستگاه تبلیغاتی دشمن می ایستادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس اعتقاد دارد شبکه های برون مرزی صدا و سیما می توانند مردم دنیا را بیشتر متوجه "انقلاب اسلامی" کنند و از این رو لازم است بودجه شان مستقل شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ساعت 24-نماینده سابق مجلس و عضو هیئت علمی دانشگاه، گفت: اگر به سطح جامعه نگاه کنیم ضریب نفوذ صدا و سیما با برنامه هایی که روی آنتن دارد در سطح آرمانی اش نیست ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ارامنه جنوب کشور در مجلس گفت: عدالت جویی و حرکتی که جمهوری اسلامی در دفاع از منافع ملت های ستمدیده دارد، باید در شبکه برون مرزی پرس تی وی دنبال شود، بنابراین نهادهای حاکمیتی باید اولویت شبکه های برون مرزی را بیش از پیش درک کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۱    
دکتر رضا طالعی فر*؛ بطور کلی در مسیر گسترش و تقویت دیپلماسی کشور و توسعه و تحکیم راه های گسترش روابط بین المللی با هدف توسعه روابط اقتصادی، بهره مندی وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور از توان و ظرفیت شبکه های برون مرزی رسانه ملی و توجه و حضور مداوم و مستمر کارشناسان و تحلیل گران دستگاه متبوع به ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
زهرا صلواتی به گفته نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، وجود شبکه های برون مرزی یک اولویت و ضرورت انکارناپذیر برای کشور است. غلامرضا منتظری وجود شبکه های برون مرزی را یک اولویت برای نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و اظهار کرد ...
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه پرس تی وی در مقابل صدها شبکه ضد ایرانی در حال اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است، از لزوم حمایت بی چون چرای مجلس انقلابی از شبکه های برون مرزی یاد کرد.