چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۲:۲۰Oct 2020 21

جدیدترین‌های «وزیر خارجه بحرین»

وزیر خارجه بحرین توافق سازش کشورش با رژیم اشغالگر صهیونیستی را اقدامی تاریخی توصیف کرد و گفت تبادل سفارتخانه با اسرائیل هدف آتی دو طرف است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین در تعریف و تمجید "سازش" با تل آویو اشاره کرد: توافقنامه بحرین و اسرائیل گامی تاریخی است و ملت بحرین به ارزش های همزیستی و سازش باور دارند و ما برای تحقق خواسته های ملت های منطقه تلاش می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
علی رغم امضای تفاهم نامه میان بحرین و رژیم صهیونیستی، وزیر خارجه بحرین مدعی شد مسئله فلسطین برای این کشور اهمیت اساسی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴    
گابی اشکنازی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی رسما از وزیر خارجه بحرین خواست تا سفارت این رژیم در منامه بازگشایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان تماس تلفنی با وزیر خارجه بحرین از توافق عادی سازی روابط آل خلیفه با تل آویو تمجید کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، بحرین و رژیم صهیونیستی هشت تفاهم نامه برای برقراری روابط صلح آمیز و دیپلماتیک و همکاری های اقتصادی امضا کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک هیئت از رژیم صهیونیستی با حضور در منامه تفاهمنامه ای هفت بندی را با وزیر خارجه بحرین به منظور تقویت روابط دیپلماتیک دو جانبه امضا کردند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با ورود نخستین پرواز از فرودگاه تل آویو به منامه، وزیر خارجه بحرین مدعی آینده ای بهتر در سایه صلح با اسرائیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که توافقنامه عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و بحرین امروز امضا می شود، وزیر خارجه بحرین ابراز امیدواری کرد که توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به صلح و ثبات در منطقه منجر شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۸    
تهران- ایرنا- وزیر خارجه بحرین که بخش عمده ای از مردم کشورش با عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو مخالف هستند و ضمن برگزاری تظاهرات در بیانیه هایی خواستار انجام همه پرسی در این زمینه شده اند، در جمع اعضای هیات های آمریکا و رژیم صهیونیستی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر خارجه بحرین که بخش عمده ای از مردم کشورش با عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو مخالف هستند و ضمن برگزاری تظاهرات در بیانیه هایی خواستار انجام همه پرسی در این زمینه شده اند، در جمع اعضای هیات های آمریکا و رژیم صهیونیستی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین امروز، چهارشنبه از مصوبه کابینه عربستان درخصوص بررسی افزایش سطح ریاست شورای هماهنگی مشترک و واگذاری آن به ولیعهدهای دو کشور تقدیر کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس : چندی پیش توافق عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی به میزبانی ترامپ در کاخ سفید برگزار شد؛ این توافق نامه به امضای رئیس جمهور آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دیشب دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا، بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل، عبدالله بن زاید ، وزیر خارجه امارات و عبدالطیف بن راشد ، وزیر خارجه بحرین در مراسمی در کاخ سفید توافق عادی سازی روابط میان اسرائیل با امارات متحده عربی و بحرین را امضا کردند ...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۸    
الجزیره گزارش داد: هیات بحرینی وارد کاخ سفید شده است. بر اساس این گزارش؛ هیات وابسته به آل خلیفه وارد کاخ سفید شده است تا قبل از مراسم امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نشستی برگزار کند. رسانه ها اعلام کردند که وزیر خارجه بحرین وارد کاخ سفید شده است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، توافق خائنانه عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی در کاخ سفید امضا شد. روز سه شنبه ساعت 17 به وقت اروپای مرکزی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی همراه با عبداللطیف بن رشید زیانی وزیر خارجه بحرین و عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات متحده عربی در ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، عبدالله بن زاید، وزیر خارجه امارات و عبدالطیف بن راشد، وزیر خارجه بحرین امروز در مراسمی در کاخ سفید توافق عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی را امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با امضای توافقنامه ننگین سازش توسط وزیر خارجه بحرین با رژیم صهیونیستی ، مردم بحرین علیه این توافقنامه دست به تظاهرات زدند.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ترامپ در سخنانی در مراسم امضای پیمان سازش میان بحرین وامارات بارژیم صهیونیستی گفت: از وزیر خارجه امارات و وزیر خارجه بحرین متشکرم. اینجاییم تا برای تغییر مسیر تاریخ گرد هم آبیم و روز جدید خاورمیانه را جشن بگیریم.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی مراسمی در کاخ سفید با حضور رئیس جمهور آمریکا و وزرای خارجه بحرین و امارات توافق عادی سازی روابط با این دو کشور خاورمیانه را امضا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره عربی؛ وزیر خارجه بحرین در مراسم امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی مدعی شد: امروز روزی تاریخی برای همه ملت های منطقه خاورمیانه است. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا، بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، عبدالله بن زاید ، وزیر خارجه امارات و عبدالطیف بن راشد الزیانی ، وزیر خارجه بحرین امروز در مراسمی در کاخ سفید توافق عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی با امارات متحده عربی و بحرین را امضا کردند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶    
وزیر خارجه بحرین در مراسم عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، این توافق ننگین را گامی رو به جلو خواند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ترامپ در سخنانی در مراسم امضای پیمان سازش میان بحرین وامارات بارژیم صهیونیستی گفت: از وزیر خارجه امارات و وزیر خارجه بحرین متشکرم. اینجاییم تا برای تغییر مسیر تاریخ گرد هم آبیم و روز جدید خاورمیانه را جشن بگیریم.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: الجزیره گزارش داد: هیات بحرینی وارد کاخ سفید شده است. بر اساس این گزارش؛ هیات وابسته به آل خلیفه وارد کاخ سفید شده است تا قبل از مراسم امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نشستی برگزار کند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۶    
شفقنا- هیأت بحرین و امارات برای امضای توافق سازش با رژیم اسرائیل در حال ورود به کاخ سفید هستند و دونالد ترامپ در حال استقبال از ان هاست. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، دونالد ترامپ در ابتدا از هیأت بحرینی استقبال کرد و با عبداللطیف بن راشد الزیانی وزیر خارجه بحرین به گفت وگو نشست. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:روزنامه نیویورک تایمز به نقل از یک مقام امنیتی ارشد آلمان گزارش داد، الکسی ناوالنی، چهره سرشناس اپوزیسیون روس قصد دارد به روسیه بازگردد و به فعالیت هایش ادامه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور بحرین با دفاع از توافق سازش کشورش با رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران به شکل های مختلف به دنبال سیطره بر منطقه است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بحرین برای امضای توافق عادی سازی روابط با اسرائیل وارد واشنگتن شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سعودی العربیه در خبری درباره گفتگوی عبداللطیف الزیانی وزیر خارجه بحرین با این شبکه، به اشتباه از تصویر خلیل الزیانی بازیکن سابق عربستانی استفاده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۱    
افزایش انتقاد ها از سیاست های ترامپ، سفر وزیر خارجه بحرین به آمریکا برای امضای توافق با رژیم صهیونیستی و سقوط موشک لحظاتی پس از پرتاب در نزدیکی سکوی پرتاب در آلاسکا از مهمترین اخبار این کشور بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما زید بنیامین، روزنامه نگار عراقی مقیم آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: وزیر خارجه بحرین در پاسخ به دعوت ترامپ برای امضای توافق سازش با اسرائیل در کاخ سفید، وارد واشنگتن شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی همراه با خانواده خود درست ساعتی پس از هیات بحرینی، برای امضای توافق سازش چهار جانبه میان امارات، بحرین، رژیم صهیونیستی و آمریکا که از سوی فلسطینی ها به عنوان خنجری از پشت تعبیر شده، وارد واشنگتن شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین به منظور امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی وارد واشنگتن شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰    
وزیر خارجه بحرین برای امضای توافقنامه صلح و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی وارد آمریکا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین در رأس هیأتی سیاسی برای حضور در مراسم امضای توافق سازش امارات با رژیم صهیونیستی و همچنین امضای توافقی مشابه وارد پایتخت آمریکا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
هیات بحرینی به ریاست وزیر خارجه این کشور امروز دوشنبه وارد واشنگتن شد تا در مراسم امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی که فردا سه شنبه برگزار می شود حضور یابد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان - عبداللطیف بن راشد الزیانی ، وزیر خارجه بحرین، از مخالفت منامه با آنچه موضع ایران در مورد توافق بحرین و رژیم صهیونیستی خوانده، خبر می دهد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه بحرین به مواضع مقامات جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با عادی سازی روابط میان بحرین و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عبداللطیف بن راشد الزیانی در اظهاراتی وقیحانه برقراری روابط دیپلماتیک بین این کشور و تل آویو را فرصتی برای فلسطینیان در جهت رسیدن به منافعشان توصیف کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین مدعی شد که توافق سازش با اسرائیل گامی برای بازگرداندن حقوق مردم فلسطین و تلاش در راستای ابتکار صلح عربی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۳    
وزیر خارجه بحرین مدعی شد، توافق صلح بحرین با اسرائیل به منزله گامی برای بازگرداندن حقوق مردم فلسطین و اجرایی کردن طرح صلح عربی است!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین مدعی شد که توافق این کشور با رژیم صهیونیستی در راستای بازگرداندن حقوق فلسطینی ها و برقراری ثبات و امنیت در منطقه بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
عبداللطیف بن راشد الزیانی وزیر خارجه بحرین روز شنبه و پس از اعلام توافق عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو، برای نخستین بار با گابی اشکنازی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تلفنی گفت وگو کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- 24 ساعت پس از اعلام توافق صلح بین بحرین و اسرائیل وزیر خارجه این کشور عربی با همتای اسرائیلی خود تماس تلفنی برقرار کرد. به گزارش ایسنا، امروز، شنبه عبداللطیف بن راشد الزیانی، وزیر خارجه بحرین با گابی اشکنازی، وزیر خارجه اسرائیل تماس تلفنی برقرار کرد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
عبداللطیف بن راشد الزیانی وزیر خارجه بحرین روز شنبه و پس از اعلام توافق عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو، برای نخستین بار با گابی اشکنازی وزیر خارجه اسرائیل تلفنی گفت وگو کرد. دو طرف بر اهمیت پیشبرد روابط دو جانبه در همه زمینه ها به سود منافع مشترک و نیز تقویت ثبات و صلح در منطقه تاکید کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۳    
شفقنا- وزیر خارجه بحرین در گفتگو با العربیه اعلام کرد که مسئله فلسطین محور اصلی تحقق صلح است و موضع منامه در قبال راه حل تشکیل دو دولت ثابت است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، عبد اللطیف بن راشد الزیانی ...
خبرگزاری فارس: وزارت خارجه ترکیه بامداد شنبه به اقدام بحرین در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و آن را محکوم کرد. وزارت خارجه ترکیه در بیانیه ای تصریح کرد آنکارا به شدت از تصمیم منامه برای برقراری روابط دیپلماتیک با اسرائیل ابراز نگرانی می کند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
کمتر از 30 روز قبل نیز دولت امارات از عادی سازی روابط با اسرائیل و به رسمیت شناختن آن خبر داد و قرار است امضای توافق صلح امارات و اسرائیل روز 15 سپتامبر (سه شنبه 25 شهریور) در کاخ سفید انجام شود.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از الیوم السابع، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر با عبداللطیف بن راشد الزیانی وزیر خارجه بحرین در قاهره دیدار و گفتگو کرد. بر اساس این گزارش، دو طرف در جریان این دیدار در خصوص آخرین تحولات منطقه و نیز راهکارهای تقویت روابط دوجانبه بحث و تبادل نظر کردند. ...