جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۴۸Oct 2020 23

جدیدترین‌های «اعتصاب»

کمیته بین المللی صلیب سرخ از وخامت حال ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که از حدود سه ماه پیش در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده، ابراز نگرانی کرد.
ماهر الاخرس که از حدود سه ماه پیش در زندان های رژیم اشغالگر قدس دست به اعتصاب غذا زده است، بر ادامه اعتصاب تا تحقق خواسته های برحق خود تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
منابع فلسطینی از وخیم تر شدن وضعیت جسمانی ماهر الاخرس خبر دادند که هشتاد و هشتمین روز اعتصاب غذای پیاپی خود را پشت سر می گذارد.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ماجرای شجاع در پرسپولیس را می شد خیلی زودتر و بهتر مدیریت کرد اما کار به جایی کشید که حالا چند نفر دیگر هم می گویند ما فلان مبلغ را می خواهیم و عجیب تر اینکه کار به اعتصاب در گروه های 5 نفره و حتی 2 نفره رسیده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، روز دوشنبه 21 مهرماه بود که پرسنل شهرداری سریش آباد برای ششمین بار متوالی به دلیل پرداخت نشدن حقوق و مزایا دست به اعتصاب زدند و در واقع این اعتصاب که به مدت 7 روز ادامه داشت در حالی پایان یافت که تنها دو میلیون تومان به عنوان مساعده پرداخت شد. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین عناوین مهم روزنامه های ورزشی صبح امروز را مرور می کنیم: روزنامه گل| قول و قرار با استقلالی ها، حضور در اصفهان! روزنامه ایران ورزشی| دوست دارم 2 سال دیگر با استقلال تمدید کنم روزنامه ابرار ورزشی| خوردبین: وزیر گفته خودتان بروید درآمدزایی کنید! ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 30 مهر را از نظر می گذرانید. انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۶    
یک عضو جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه مقاومت هرگز اسیران را تنها نخواهد گذاشت، به رژیم اشغالگر درباره عواقب هرگونه آسیب رساندن به ماهرالاخرس که همچنان در حال اعتصاب است، هشدار داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۵    
جو دادن ها، غلو، القای نادیده گرفته شدن حقوق زندانیان، پرت گویی ها در خصوص اعتصاب غذای تر و خشک، انتشار شایعات شکنجه و ...، برخی از اخبار زندانیان سیاسی کشور در رسانه های بیگانه است. مدعی بهشت بودن زندان های کشور نیستیم، اما اعتقاد راسخ به بیمار دلی، منفعت خواهی و معامله گری رسانه های بیگانه داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام جنبش جهاد اسلامی فلسطین در هشتاد و ششمین روز اعتصاب غذای اسیر فلسطینی خطاب به اشغالگران هشدار داد اگر این اسیر را آزاد نکنند، با عملیات نظامی مقاومت روبه رو می شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس در تمرین امروز این تیم شرکت نکردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۹    
ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی که در اعتراض به بازداشت اداری خود و بدون اعلام هیچ اتهامی برای هشتاد و ششمین روز متوالی اعتصاب غذا کرده و وضعیت سلامتی اش بسیار وخیم است، پیشنهاد رژیم صهیونیستی برای انتقال به بیمارستان در ازای لغو اعتصاب را رد و خواستار آزادی خود شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۵    
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی با پیشنهاد مقامات رژیم صهیونیستی برای انتقال به بیمارستان المقاصد در قدس اشغالی در مقابل پایان دادن به اعتصاب غذا مخالفت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ماهر الاخرس که در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده است، امروز هشتاد و پنجمین روز پیاپی اعتصاب غذا را پشت سر می گذارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی اعلام کرد که وضعیت جسمانی اسیر ماهر الاخرس با گذشت 86 روز از اعتصاب غذا در زندان های رژیم صهیونیستی رو به وخامت نهاده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۵    
باشگاه اسرای فلسطین اعلام کرد که سازمان زندان های رژیم صهیونیستی 60 اسیر فلسطینی را که دست به اعتصاب غذا زد بودند، به سلول انفرادی انتقال داده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، روز یکشنبه پس از گذشت پنج روز از اعتصاب پرسنل شهرداری سریش آباد بالأخره مدیرکل امور شهری استانداری کردستان برای پیگیری وضعیت به شهرستان قروه آمد ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی 60 اسیر فلسطینی را به دلیل پیوستن به کارزار اعتصاب غذا به سلول های انفرادی انتقال داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۰    
تونسی ها در تجمعی حمایت و همبستگی خود را با ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی که 85 روز از اعتصاب غذایش می گذرد و سایر اسرای زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کردند. وزارت خارجه فلسطین نیز رژیم صهیونیستی را مسؤول جان الاخرس دانست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷    
وضعیت جسمانی ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که مدت 85 روز است در اعتراض به بازداشت اداری (بدون تفهیم اتهام) در اعتصاب غذا به سر می برد، وخیم گزارش شده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مهدی ربیعی گفت: از این ماه میزان مالیات بر ارزش افزوده افزایش می یابد تا پرداخت مطالبات پرسنل و کارگردان شهرداری حمیدیه بدون مشکل انجام شود.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران ورزشی: کریم باقری مربی پرسپولیس به صراحت به این نکته اشاره می کند که باشگاه باید به شکل بهتری به تعهداتش عمل می کرد تا مشکلات فعلی به وجود نمی آمد. کریم باقری در ادامه در مورد چند تن از بازیکنان پرسپولیس که در شرایط خاصی قرار دارند و جدایی و ماندنشان مشخص نیست به شکل کامل توضیح می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی، اسرای فلسطینی را که در اعتراض به بازداشت و استفاده گسترده و طولانی مدت این رژیم از سلول های انفرادی دست به اعتصاب غذا زدند ، با فرستادن به سلول های انفرادی مجازات کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۶    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین مسئولیت حفظ جان ماهر اخرس اسیر فلسطینی که در اعتراض به بازداشت، 84 روز است در اعتصاب غذا به سر می برد، را متوجه رژیم صهیونیستی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در هشتاد و چهارمین روز اعتصاب غذای یک اسیر فلسطینی گفت که بازداشت بدون تفهیم اتهام فلسطینی ها توسط رژیم صهیونیستی ابزاری برای سرکوب ملت فلسطین است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵    
کرمانشاه/قلم: پرسنل هتل لاله بیستون، بدلیل عدم دریافت مطالبات خود، دست به اعتصاب زدند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، باشگاه پرسپولیس از بعد فینالیست شدن در لیگ قهرمانان آسیا حتی یک روز خوش هم به خود ندیده و هر روز با یک چالش مواجه است. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پالایشگاه گاز پارسیان در اعتراض به دستمزدهای معوقه خود اعتصاب کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
ماهر الاخرس امروز هشتاد و چهارمین روز اعتصاب غذای نامحدود خود را در زندان های رژیم صهیونیستی و در اعتراض به بازداشت ظالمانه خود پشت سر می گذارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از برگزاری تجمع همبستگی با ماهرالاخرس اسیری خبر دادند که بیش از هشتاد روز است در زندان های اشغالگران قدس به اعتصاب غذای نامحدود دست زده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰    
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که در اعتراض به دستگیری اداری خود 80 روز در اعتصاب غذا بسر می برد، بر اساس آخرین گزارش ها قدرت تکلم خود را از دست داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که از هشتاد روز پیش همچنان در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان های رژیم صهیونیستی به اعتصاب غذای نامحدود خود ادامه می دهد، بر ادامه مقاومت تا تحقق خواسته های مشروع خود تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۵    
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی دربند زندان های رژیم صهیونیستی برای هشتاد و یکمین روز به اعتصاب غذای خود ادامه می دهد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی: تا جایی که مسئولان باشگاه اطلاع دادند، 95 درصد قرارداد فصل گذشته سرخپوشان پرداخت شده و فقط 5 درصد باقی مانده است! مشکل اصلی اما جای دیگری است. اینکه ستاره های پرسپولیس از باشگاه خواسته اند آپشن های قراردادهای شان باید هرچه سریع تر پرداخت شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۵    
سما نیوز نوشت: 60 اسیر فلسطینی برای خارج کردن وائل الجاغوب، دیگر اسیر فلسطینی از سلول انفرادی، از امروز اعتصاب غذای نامحدودی را در زندان های صهیونیستی آغاز کردند.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
آی اسپورت- هرچند بازیکنان پرسپولیس دیروز دوباره سر تمرینات این تیم حاضر شدند اما ستاره های تیم به خاطر پرداخت نشدن آپشن های قرارداد فصل قبل دو روز در اعتصاب کامل به سر بردند. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس به شدت تحت فشار مالی بوده و درگیر فراهم کردن منابع مالی برای پرداخت مطالبات برانکو است ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، این باشگاه درگیر بحرانی شده است. بازیکنان دست به اعتصاب زدند و هواداران این تیم هم خواهان برکناری مدیریت باشگاه هستد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۰    
وضعیت باشگاه پرسپولیس همچنان بحرانی است. ضرب الاجل برانکو و مشکلات سرخپوشان در راه پرداخت پول این سرمربی، نارضایتی بازیکنان و اعتصاب آنها، به علاوه اصرار برخی از ستاره ها به جدایی باعث شده مدیران پرسپولیس در شرایط سختی قرار بگیرند ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۱۹    
در دو تمرین اخیر تیم پرسپولیس 4 نفر از بازیکنان این تیم غیبت داشتند که امروز عصر با حضور در تمرینات این تیم به غیبت خود خاتمه دادند. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، عصر امروز تمرین تیم پرسپولیس ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی انجام شد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری “شهاب” فلسطین، بسیاری از رهبران فلسطینی در مقابل بیمارستان “کابلان” در فلسطین اشغالی حضور یافته و نسبت به بازداشت اسیر الاخرس که برای هشتادمین روز متوالی دست به اعتصاب غذای نامحدود زده است، اعتراض کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تعدادی از بازیکنان پرسپولیس که به خاطر شرایط مالی نه چندان خوب در تمرینات سرخپوشان غایب بودند، امروز (چهارشنبه) خود را به کادر فنی تیم معرفی کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
4 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که در دو جلسه قبلی تمرین این تیم غایب بودند عصر امروز در ورزشگاه کاظمی حاضر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اسیر فلسطینی که از هشتاد روز پیش در اعتراض به بازداشت اداری و بدون محاکمه خود توسط رژیم صهیونیستی در اعتصاب غذا به سر می برد، گفت برای آزادی و عزت مبارزه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه المیادین که امروز با ماهر الاخرس اسیر اعتصاب غذا کرده فلسطینی ملاقات کرده است، گفت: وضع جسمانی وی وخیم اما روحیه بالایی دارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
اخیرا با آزادی نرگس محمدی ادعای بی اساس رسانه های ضدانقلاب درباره اعتصاب غذای وی افشا شد و مورد تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۸    
بامداد شب گذشته هواداران پرسپولیس با شوک بدی روبرو شدند. به گزارش فرتاک نیوز ؛ بشار رسن هافبک عراقی سرخپوشان در شبکه های اجتماعی متنی با مضمون خداحافظی با طرفداران این تیم منتشر و خوش آمدگویی های برخی صحفه های هواداری یک تیم قطری ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی: پیشکسوت پرسپولیس به خبرورزشی گفت: پرسپولیس باید در آرامش به قهرمانی آسیا برسد. اجازه بدهیم فینال لیگ قهرمانان آسیا به اتمام برسد و بعد هر کاری خواستیم انجام دهیم. ...