پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۰۱Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده ناجا»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۱    
فرمانده ناجا با حضور در مرز مهران از نزدیک در جریان روند خدمات دهی به زوار قرار گرفت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه برگزاری بیست و چهارمین گردهمایی سراسری معاونان فرهنگی اجتماعی فراجا گفت: بر اساس برآوردهای اجتماعی ...
در جلسه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با فرمانده ناجا استان و برخی دستگاههای متولی اشتغال موضوع به کارگیری مشمولان غایبی که وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف نکرده اند مطرح شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شب ششم عزاداری دهه دوم محرم با حضور پرشور اقوام محترم خوزستان و با حضور دکتر فتوحی معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین علینژاد رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خوزستان، سرهنگ زلقی فرمانده ناجا اهواز، دکتر ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و برخی چهره های علمی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: پلیس هرگونه خدشه به امنیت و آسایش مردم را خط قرمز خود می داند و با هنجارشکنان با قدرت و شدت برخورد خواهد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: از [آقای عبدالواحد موسوی لاری]، وزیرکشور، [آقای مصطفی معین]، وزیر علوم، [آقای محمدکاظم کوهی]، مدیرکوی دانشگاه و آقای [مصطفی]تاج زاده، [معاون سیاسی وزارت کشور]، شکایت دارند و نگرانِ دادن نشان از سوی آقای خاتمی به تاج زاده وکوهی بودند که آن ها را مقصر می دانند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: شب میهمان رهبری بودم. بیشتر صحبت ها درباره اوضاع دانشگاه ها و شرارت های سیاسی بود. رهبری گفتند، عصر جمعی از وزرا آمدند و خواستند که [روزنامه]سلام را آزاد کنیم و آقای [هدایت]لطفیان، [فرمانده ناجا]را عزل کنیم و بیانیه ای در مورد تجاوز به کوی دانشگاه و دلجویی از دانشجویان بدهیم.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آقای خاتمی گفتند، امروز شورای عالی امنیت ملی، جلسه فوق العاده داشته و تصویب کرده اند که متخلفان از نیروی انتظامی و انصار حزب الله، شناسایی و تنبیه شوند، ولی پیشنهاد خود ایشان در مورد عزل [آقای هدایت لطفیان]، فرمانده ناجا [= نیروی انتظامی] رأی نیاورده است.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پیرهادی، نماینده تهران نوشت : قانون نباید به روندی برای تخریب یا تعرض به جایگاه شماری از زنان کشور بدل شود و یا مستمسکی برای بهانه جویی معاندان نظام و مدافعان دروغین حقوق زنان در خارج از مرزها قرار گیرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پیش از ماه رمضان دادستان کل در نامه ای به فرمانده ناجا دستور داد که روزه خواری در خودرو هم جرم است و مشمول برخورد قانونی خواهد بود .
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی پلیس با اشاره به دستور ویژه فرمانده کل انتظامی برای اجرای طرح های ضربتی مقابله با احتکار و قاچاق کالا های اساسی و مورد نیاز مردم، از کشف بیش از 290 تن روغن خوراکی و 312 تن آرد و گندم احتکاری در 48 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده ناجا گفت: کشفیات سوخت قاچاق 2000 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۰    
فرمانده ناجا گفت: زیرساخت های خدماتیِ ویژه ی کارکنان ناجا در استان ها تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۱    
جانشین فرمانده ناجا گفت: فعال شدن بازارچه مرزی در خراسان شمالی به نفع مرزنشینان کشورمان و ترکمنستان است و در این زمینه آماده همکاری برای ساخت این بازارچه هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- جانشین فرمانده ناجا گفت: فعال شدن بازارچه مرزی در خراسان شمالی به نفع مرزنشینان کشورمان و ترکمنستان است و در این زمینه آماده همکاری برای ساخت این بازارچه هستیم.
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امسال فوتی های سفرهای نوروزی کاهش داشته است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، اشتری، فرمانده ناجا بیان کرد: بیش از 70 میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده های بین استانی در کشور از 25 ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیش از 70 میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده های بین استانی در کشور از 25 اسفند 1400 تا 13 فروردین سال 1401 به ثبت رسیده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۹۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی نوشت: کسانی که به هر دلیل روزه نیستند می بایست از تظاهر به روزه خواری خودداری نمایند و در صورت ارتکاب تحت عنوان اقدام به جرم مشهود با آنان برخورد قانونی لازم صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداد فرماندهی انتظامی کل کشور با قدردانی از تلاش های ایثارگرانه کادر پزشکی، پرستاری و درمانی به ویژه در بیمارستان های 9 گانه و مراکز درمانی ناجا در ایام نوروزی گفت: صیانت از سلامت سبزپوشان ناجا از دغدغه های جدی فرمانده ناجا است و در راستای تحقق این مهم تدابیر لازم را اندیشیده ایم.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: سردار اشتری فرمانده کل انتظامی کشور صبح امروز با سفر به قم با مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار اشتری فرمانده کل انتظامی کشور صبح امروز با سفر به قم با مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار اشتری فرمانده کل انتظامی کشور صبح امروز با سفر به قم با مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۵    
فرمانده ناجا گفت: با توجه به افزایش 50 درصدی سفرهای نوروزی، قم کمترین آمار تصادفات را داشت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با ایشان دیدار کرد. تصاویر را ببینید: انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان_ فرمانده ناجا گفت: با وجود کاهش تلفات جاده ای باز هم برای کاهش آن باید برنامه ریزی کرد که اصلاح زیرساخت های جاده ای و افزایش ایمنی خودروها در دستور کار قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور صبح روز دوشنبه هشتم فرردین ماه1401 از پلیس راه اصفهان شیراز بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با اشاره به افزایش 50 درصدی سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته، گفت: آمار تلفات تصادفات جاده ای در کشور نسبت به سال گذشته حدود 22 درصد و میزان تصادفات حدود هفت درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پاکدشت- فرمانده ناجا گفت: مصدومان حوادث جاده ای نسبت به سال گذشته 3 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرمانده نیروی انتظامی گفت: در روزهای پایانی هفته اول تعطیلات نوروزی ، شاهد آغاز موج بازگشت ها به استان های مبداء هستیم و ضمن توصیه به همکارانم برای انجام وظایف در چارچوب قانون و اخلاق ، از مردم نهایت همکاری با همکاران خود در فرماندهی انتظامی را خواهانم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: از کوله بران حمایت می کنیم، اما ضدانقلاب و کسانی که به نام کوله بر در نصفه های شب در ارتفاعات و دره ها تردد غیرمجاز و قاچاق سلاح و مهمات به همراه خود داشته، متجاوز مرزی هستند و این اقدام جرم محسوب می شود و مرزبان مکلف است طبق قانون با آنان برخورد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: برخورد قاطع اراذل خط قرمز نیروی انتظامی هستند، بر همین اساس حکم تنبیه اراذل در صحنه اجرا می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۰    
رزمایش نوروزی پلیس پایتخت صبح امروز با حضور جانشین فرمانده ناجا و استاندار تهران در میدان آزادی تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش نوروزی پلیس پایتخت صبح امروز دوشنبه یکم فروردین ماه 1401با حضور جانشین فرمانده ناجا و استاندار تهران در میدان آزادی تهران برگزار شد. سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده کل انتظامی در حاشیه رزمایش نوروزی پلیس تهران در جمع خبرنگاران از آماده باش پلیس در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش نوروزی پلیس پایتخت صبح امروز با حضور سردار رضایی جانشین فرمانده ناجا و محسن منصوری استاندار تهران در میدان آزادی تهران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: ما درگیری هایی که از اسلحه استفاده می کنند را نمی توانیم تحمل کنیم، برخی از استان ها در ورود سلاح شاخصند که به دقت رصدشان می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۳    
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه طرح مبارزه با سلاح غیرمجاز در کشور آغاز شده است، گفت: استان های خوزستان، کرمان و سیستان و بلوچستان در اولویت طرح مبارزه با سلاح غیرمجاز قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: کشور ما به رغم همه توطئه های دشمنان، امن است و فتنه ها در نطفه خفه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به مدت زمان مانده تا تحویل سال نو از افزایش 60 درصدی سفر های نوروزی در کشور خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا با حضور در گلزار شهدای خرم آباد، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد- جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: تامین امنیت و آرامش شهروندان مهم ترین هدف طرح های نوروزی پلیس است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید هوایی از برخی مسیر ها و محور های مواصلاتی کشور، پلیس را امانتدار مردم و نظام اسلامی و پاسدار ارزش ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قم-جانشین فرمانده ناجا از بکارگیری بیش از 4 هزار و 500 نفر نیروی پلیس در قم برای تامین نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی مراسم نیمه شعبان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن تعطیلات نوروز، رزمایش طرح ترافیکی و خدمات ایمنی سفر نوروز 1401 با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
آنا / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس در پاسخ به تذکر عضو هیات رئیسه مبنی بر اظهارات یکی از ماموران ناجا علیه مجلس گفت: حرف هایی که علیه مجلس زده شد واقعا نابجا است. ا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد فرمانده ناجا با یکی از اعضای نیروی انتظامی شد که در فیلمی به نمایندگان مجلس توهین کرده است.