سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۱۰Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله علما»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: اسلام دین عمیق، اساسی و مطابق با فطرت انسان است و می خواهد تا قیامت انسان را مدیریت کند، لذا باید عمق آیات و کلمات و عمق سنت نبوی را خوب درک کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: گروه های جهادی در خدمت رسانی به مردم زحمات و تلاش های بسیاری داشتند، لذا امیدواریم که این خدمات در ماه رمضان نیز تداوم داشته باشد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون پاک شهداست و باید این عزت را همواره حفظ کنیم و پاسدار آن باشیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علما ،گفت:مسجد، نمادی استوار از تمدن اسلامی در طول تاریخ بوده و ارزش و اعتبار خود را میان مسلمانان حفظ کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: اگرچه مشکلات اقتصادی وجود دارد اما به برکت انقلاب اسلامی ایران در منطقه به قدرت بزرگی تبدیل شده است و هیچ قدرتی جرات تهدید ایران را ندارد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۵    
کرمانشاه آیت الله علما گفت: بانوان در طول انقلاب اسلامی همیشه در عرصه های سیاسی و فرهنگی حضوری با بصیرت و با بینش داشته اند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: مسجد در اسلام به عنوان سنگر مسلمین محسوب می شود و شهیدان این انقلاب از دل همین مساجد به پا خواسته اند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ استاندار کرمانشاه صبح چهارشنبه با حضور در بیت حضرت آیت الله مصطفی علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: اقتدار و قدرت نظام اسلامی باعث شده است که ابرقدرت های جهانی از ما حساب ببرند و این یک نعمت الهی بزرگ برای همه ماست.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: یکی از امتیازات دین مبین اسلام همین فرهنگ وقف است که باید با انجام کارهای فرهنگی و تبلیغی این مهم را در سطح جامعه اسلامی گسترش دهیم.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: مسئولان همانگونه که مردم در نظام مرد سالاری دینی وظایف دینی را خوب انجام می دهند، باید در کنار مردم حضوری تاثیرگذار داشته باشند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: مشکلات اقتصادی در کشور هرگز نمی توانند خللی در قدرت ایران اسلامی ایجاد کنند و بی گمان این مشکلات به زودی حل خواهند شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله علما در یادواره شهید شاخص اصناف کشوری و شهید مدافع حرم رضا عباسی در شهرستان صحنه گفت: شهدا تربیت شدگان مکتب امام خمینی (ره) بوده و در مسیر آرمان های امام راحل حرکت کردند و در نهایت نیز به هدف و نیت خود که شهادت بود رسیدند ...
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه: امامین انقلاب به تاسی از پیامبر (ص) حکومت اسلامی را در جهان تشکیل داده اند آیت الله علما گفت: امروز امامین انقلاب اسلامی به تاسی از پیامبر اکرم (ص) حکومت اسلامی را در جهان تشکیل داده اند و این نظام الگویی برای جهانیان شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: اگر تبیین حضرت زینب کبری (س) نبود امروز اثری از کربلا نبود و این تبیین بود که باعث شده هر ساله در اربعین بیش از 20 میلیون نفر از سراسر جهان خود را به کربلا برسانند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
آیت الله علما بابیان اینکه حضرت زینب(س) واقعیت های عاشورا را برای مردم تبیین کردند، گفت: اگر تببین حضرت زینب (س) نبود امروز اثری از کربلا نبود و این تبیین بود که باعث شده هر ساله در اربعین بیش از 20 میلیون نفر از سراسر جهان خود را به کربلا برسانند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: حساب روحانیت ویژه است، ما باید با تأسی از پیامبر (ص) که بیدار می کرد، روشنگری کرده و بیداری ایجاد کنیم.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما و استاندار کرمانشاه در پی شهادت رئیس پلیس اطلاعات جوانرود پیام تسلیت مشترکی صادر کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: در زمان حضرت علی(ع) نیز جنگ نرم و سخت حسب شرایط آن دوره وجود داشته است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۷    
کرمانشاه آیت الله علما گفت: از شما طلاب طرح امین انتظار داریم که با سعه صدر نسبت به تربیت و پرورش دانش آموزان اهتمام داشته باشید.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: برخی مسائل در کرمانشاه با وجود وعده های داده شده شاید بیش از 15 سال است که زمین مانده و درست نشده که نمونه آن پالایشگاه آناهیتا است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: در دوران نظام ستم شاهی به نوعی مدیریت ایران در دست مستشاران خارجی به ویژه آمریکایی ها بود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: دشمنان دست به هر کاری می زنند که ناامیدی را در کشور ما بسط و گسترش دهند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: دشمنان می دانند که قرآن عامل اصلی قدرت مسلمین است و از همین رو از این امر به شدت عصبانی هستند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما و استاندار کرمانشاه در بیانیه مشترکی اقدام پارلمان اروپا را در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه سازمان های تروریستی نامیده اند، محکوم کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: غربی ها که به نوعی در مقابل ملت و نظام ایران مستأصل شده اند دست به تحریم سپاه زده اند و این را باید نشانه بی تدبیری غربی ها و دشمنان دانست.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: منطقه اورامانات یکی از شریان های اقتصادی کرمانشاه است و امیدواریم که با برنامه ریزی منسجم دولت شاهد شکوفایی بیشتر منطقه اورامانات باشیم.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما بر ضرورت رفع مشکلات جوانان کرمانشاه، گفت: مشکلات جوانان استان اعم از ازدواج، مسکن و شغل باید حل شود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "دکتر محمدطیب صحرایی" در نشست جهاد تبیین با ائمه جمعه سراسر استان که با حضور حضرت آیت الله علما امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: حفظ انقلاب و تبیین انقلاب دو اصل اساسی امامان جمعه باید باشد و مدام در این راستا روشنگری نماییم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب به مقوله وحدت در جامعه، بر حفظ وحدت و ضرورت خدمت هر چه بهتر و بیشتر به مردم تاکید کرد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: تبیین غرب و آمریکا را به زانو در آورده زیرا خود استکبار اذعان دارد که ایران اسلامی امنیت آسمان آن ها را سلب و ناامن کرده، زیرا این از برکت تبیین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: همه دستاورد های نظام مرهون این شهادت ها و از خودگذشتگی هاست و همه ما مدیون ایثار و فداکاری شهدا هستیم و ما یقینا نمی توانیم حق این شهدا را ادا کنیم چرا که شهدا با نثار خون پاکشان انقلاب و کشور را بیمه کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: مسئولان باید با همه توان و به صورت همه جانبه پیگیر مسائل کرمانشاه باشند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "دکتر محمدطیب صحرایی" در نشست شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و آیت الله محمدی عراقی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری و دیگر اعضای این شورا برگزار شد ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: تشکیل خانواده و ازدواج یکی از مهم ترین مسائل فرهنگی است و اصلی ترین و مهم ترین برنامه متولیان فرهنگی باید حفظ جایگاه خانواده باشد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: نشست ها و جلسات فرهنگی که در این استان برگزار می شود می بایست خروجی قابل توجهی داشته باشد و اصلی ترین برنامه متولیان فرهنگ عمومی باید حفظ جایگاه خانواده در جامعه باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: همه ما باید مبلغ اسلام و انقلاب اسلامی که حاصل خون شهدای گرانقدر است باشیم و در راه تنویر افکار عمومی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: براساس منویات مقام معظم رهبری شهید سلیمانی روح تازه ای به جبهه مقاومت بخشید و این خون سبب اخراج آمریکا از منطقه شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: مرحوم آیت الله مصباح یزدی از اول پای انقلاب بودند و تمام عمر خویش را صرف اسلام و ترویج معارف اسلام کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت:امام راحل با تعمق و تفکر در ژرفای اسلام حکومت اسلامی را تشکیل داد و انقلاب اسلامی را راهبری و مدیریت نمود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما با اشاره با اهمیت جایگاه گزینش در انتخاب افراد، گفت: گزینش کار بسیار سختی است اما آثار خوب و ارزشمندی دارد.
توسعه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۱:۰۲    
آیت الله علما روز دوشنبه در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه اشاره ای هم به دیدار با استاندار جدید کرمانشاه داشت و گفت: در دیدار با آقای صحرایی از ایشان خواستم که برای مدیریت استان از همه چهره های توانمند استفاده کرده و صرفا نگاه به یک طیف خاص نداشته باشد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: دشمن هر لحظه دسیسه ای علیه این ملت و نظام در آستین دارد، لذا باید همیشه با بصیرت و آگاهی خویش مانع از محقق شدن توطئه های دشمنان شویم.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما از شهدا به عنوان حقیقت های روشن جامعه یاد کرد و گفت: شهدا مایه عزت کشور و چراغ هدایت ما هستند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در دیدار با سرپرست،معاونین،مسئولین،روسای هایتهای ورزشی و برخی قهرمانان ورزشی استان کرمانشاه است: با توجه ارتباط نزدیک دستگاه ورزش و جوانان با نسل نوجوان و جوان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: آیندگان و جوانان باید بدانند چه کسانی پشت پرده اغتشاشات اخیر بوده اند و دستگاه های فرهنگی، هنری، سینمایی و دانشگاهی در قالب برنامه های مختلف دست های پشت پرده این اغتشاشات را برای جوانان و آیندگان رسوا و تبیین کنند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ شیراز چهره تروریسم و عوامل ضدانقلاب و ضدبشریت به مانند آمریکایی ها و داعش را به جهانیان نشان داد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیشتر دیدارهایی که دارند اهمیت و جایگاه جوانان را گوشزد می فرمایند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۲۰:۱۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در مراسم تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید کرمانشاه که با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، جمعی از علمای اهل تسنن و تشییع ...