چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۲۸Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله علما»

حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۴    
حوزه/ از آیت الله علما، دبیر سابق بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه ،در شب ولادت امیرالمومنین (ع)، تقدیر شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ امام جمعه کرمانشاه ضمن تقدیر از خدمات نماینده سابق ولی فقیه گفت: آیت الله علما، سبک زندگی الهی و اسلامی را در رفتار عملی و شخصیت معنوی و در ارائه الگوی تمام عیار برای جامعه به خوبی ایفا کردند و این عُلقه مردم استان کرمانشاه به ایشان، قلبی و دلی است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: امروز عَلَم اسلام روی دوش مقام معظم رهبری است و خداوند صبر الهی به حضرت ایشان عنایت می فرماید.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
امروز 27 مهرماه حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله غفوری با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، جمعی از علما و روحانیون شیعه و اهل سنت استان، استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی استان به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه معرفی و از خدمات آیت الله ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جایگاه بالای عالمان در استان کرمانشاه، گفت: آیت الله علما برای کرمانشاه منشا خیر و برکت بوده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر مقام معظم رهبری خطاب به آیت الله علما گفت: جنابعالی؛ بیش از چهل سال است که در خط ولایت، استوار بوده و با نفشی معنوی خود در کنار مردم متدین این دیار بوده اید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مصطفا علما نماینده ای از سوی مقام معظم رهبری(مدظله) و پدری معنوی و فرهنگی برای کرمانشاه به قامت 16 سال بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه جدید کرمانشاه، با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کرمانشاه با آیت الله مصطفی علما دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در پیامی از خدمات طولانی آیت الله علما در سنگر امامت جمعه کرمانشاه قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: دشمن به دنبال نفت، گاز و تفکر جوانان ماست و باید نسبت به این موضوع توجه داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۲    
کرمانشاه- امام جمعه پاوه با اشاره به برخورد پدرانه آیت الله علما برای ایجاد وحدت در استان کرمانشاه، گفت: آیت الله علما پدر معنوی استان کرمانشاه بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۳:۱۳    
آیت الله مصطفی علما؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جشن میلاد پیامبر نور و رحمت(ص) و مراسم فارغ التحصیلی طلاب دارالعلوم امام شافعی روانسر حضور یافت.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، با اقامه آخرین خطبه های نماز جمعه امروز 21 مهرماه، با مردم مومن و قدرشناس استان کرمانشاه خداحافظی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به حضور بیش از 40 ساله خود در خدمت انقلاب و نظام گفت: بیش از 40 سال در خدمت انقلاب و نظام هستم، همگان می دانند، بیش از پیش در این سنگر بوده ام، برای من دعا کنید زیرا به دعای خیر همه شما نیازمندم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: طوفان الاقصی حادثه بزرگی بود که هیبت پوشالی رژیم صهیونیستی را بیش از پیش در هم شکست و نشان داد آن ها ضیعف تر از حد تصور هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آخرین نماز جمعه آیت الله علما فردا (جمعه 21 مهر ماه) در کرمانشاه اقامه می شود.
آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، این هفته آخرین خطبه های نماز جمعه را در کرمانشاه اقامه کرده و با مردم استان خداحافظی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه پس از گذشت 16 سال در خطبه های نماز جمعه با مردم استان خداحافظی می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: وحدت بین مسلمانان مذاهب اسلامی را یکی از ضروریات جهان اسلام است و رمز بقای مسلمان جهان حفظ وحدت حول محور رسول الله (ص) است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما با اشاره به سابقه کرمانشاهی ها در خدمت به زوار اربعین، گفت: موکب ها باید به صورت مردمی اداره شوند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما در دیدار با مسئولان ایلات و عشایر استان که به مناسبت 15مهر روز ملی روستا و عشایر برگزار شد از عشایر به عنوان سرمایه های ارزشمند کشور نام برد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: اگر در ایران انقلاب اسلامی رقم خورد و امام راحل انقلاب اسلامی را بر محور قرآن تشکیل داد بر اساس قرآن و با تکیه بر قرآن بوده است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۶    
کرمانشاه آیت الله علما گفت: وقف، مدیریت اسلامی و الهی است و بر اساس سخنان بزرگان دین صدقه ای جاریه است که آثار اجتماعی و اقتصادی آن در نبود شخص واقف نیز استمرار دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: پیامبر اعظم (ص) محور وحدت همه مسلمان است، لذا تا زمانی که مسلمین به فرمایشات آن حضرت تمسک جویند، آسیبی نخواهند دید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: زنده بودن اسلام بستگی به زنده نگهداشتن شعائر اسلامی دارد، دین با شعائر زنده است، لذا بزرگداشت جشن وحدت همان زنده نگداشتن شعائر الهی و دینی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۸    
آیت الله علما گفت:مساجد در دوران دفاع مقدس، کانون اصلی تحولات جنگ در پشت جبهه ها بودند زیرا جذب جوانان برای پیشبرد اهداف انقلاب، ایجاد روحیه حماسی در بین رزمندگان، ساز و کار مراحل مختلف اعزام و صدها فعالیت دیگر در پشت جبهه ها در مساجد شهرها مدیریت می شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: رزمندگان با دست خالی در مقابل دشمن ایستادگی کردند و ایثار و فداکاری رزمندگان در دوران دفاع مقدس فراموش شدنی نیست.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: پیش از انقلاب اسلامی، مقدرات ما به دست بیگانگان به سرکردگی آمریکا بود، اما امروز کشور ایران در دنیا حرف نخست را می زند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: انقلاب ما ماهیتی معنوی دارد و بر خلاف استکبار، امروز آمریکا هر جنایتی را در قالب حقوق بشر مطرح می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: پیش از دفاع مقدس، امام راحل (ره) توانست با نهضت اسلامی جهت فکری ملت ایران را عوض کند و در هشت سال دفاع مقدس افرادی همچون حاج قاسم سلیمانی را تربیت کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: مردم ما باید بصیرت و آگاهی خود را همواره حفظ کنند تا دشمنان نتوانند در صفوف مستحکم و وحدت آنان رخنه ای ایجاد کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) که به منظور بررسی و شرکت در ویژه برنامه های بنیاد به استان کرمانشاه سفر کرده بود ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۸    
آیت الله علما در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین معزی؛ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز در خاورمیانه حرف اول را می زندو این برای همه ملت ایران مایه افتخار است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما تأکید کرد که بالاترین مستحبات خدمت بی منت به مردم برای رفع گرفتاری های آنان است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - آیت الله علما تأکید کرد که کرمانشاه همواره در خدمت به زائران اربعین حسینی(ع) پیشگام بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: ریشه آموزش و پرورش باید اسلامی باشد و به تعبیر امام (ره) خروجی آموزش و پرورش باید بچه مسلمان باشد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۱    
کرمانشاه آیت الله علما تأکید کرد که خبرنگارن و اصحاب اطلاع رسانی از استوانه های جهاد تبیین هستند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همه ما را به انقلابی گری و ساده زیستی توصیه فرمودند و این که دولت مشکلات مردم را مدیریت کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علما با تقدیر از عملکرد دست اندرکاران راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: امروز دیگر این رویداد جهانی شده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۵    
آیت الله مصطفی علما؛ نماینده ولی فقیه در استان امروز با حضور در بیت مرحوم ماموستا ملامحمد محمدی؛ امام جمعه فقید اهل سنت کرمانشاه امروز در معیت حجت الاسلام و المسلمین جواد فاطمی نسب؛ مدیر مرکز اسلامی کرمانشاه و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و نیز حاج احمد محمدی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علما در دیدار با دو جانباز دوران دفاع مقدس گفت: شما جانبازان عزیز سند های زنده و اعتبار نظام و کشور هستید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۲    
آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه صبح امروز به دیدار دو جانباز 8 سال دوران دفاع مقدس رفت .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- محور کمربندی قصرشیرین به خسروی (قطعه 10 بزرگراه کربلا) میدان نصرآباد به طول 6 کیلومتر و با 600 میلیارد ریال اعتبار روز چهارشنبه و در آخرین روز از هفته دولت با حضور آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار به بهره برداری رسید.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ همزمان با هفته دولت آیین افتتاح سالن ورزشی چند منظوره معلم و زمین چمن آموزش و پرورش در سرپل ذهاب با حضور دکتر محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه، حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، دکتر شهریار حیدری نماینده شهرستان های سرپل ذهاب ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استخر دانش آموزی و سالن ورزشی شهرستان سرپل ذهاب روز چهارشنبه در مراسمی با حضور آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، استاندار و جمعی از مسوولان استانی و محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: مردمی شدن برنامه های ملی و مذهبی در اولویت تمامی کار ها باید باشد و خون حضرت امام حسین (ع) ضامن بقای دین و عظمت اسلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علما با تأکید بر مردمی شدن برنامه های ملی و مذهبی، گفت: مردم به واسطه عشق و ارادت به حضرت سیدالشهدا(ع) در مراسم اربعین حضوری فعال دارند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- آیت الله علما گفت: مردم کرمانشاه با نیت خالص با تمام وجود آماده استقبال از خیل مشتاقان زیارت آستان امام حسین(ع) و شهدای دشت کربلا هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: کار و خدمت به مردم به ویژه کمک به طبقه مستعضف جامعه باید کار شبانه روزی مسئولان دولتی باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: حضور جوانان موجب نشاط مساجد خواهد بود و مدیریت و اداره مساجد را به جوانان بسپارید تا شاهد تحول عمیق فرهنگی شویم.