جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۳۳Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارش زا»

زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از روز شنبه پنجم اسفند ماه با نفوذ سامانه بارش زا به استان، آسمان بیشتر مناطق قسمتی تا نیمه ابری و به تدریج افزایش ابر پیش بینی می شود و به تدریج از بعدازظهر در نیمه غربی و جنوب اصفهان آغاز بارش برف و باران را انتظار داریم. وی با [...]
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در نقاط محتلف کشور طی امروز و فردا (13 و 14 بهمن ماه) خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سامانه بارش زا اکثر مناطق کشور را در بر گرفته است که به صورت گسترده بارش برف و باران را در سطح کشور به همراه داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۴    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردا جمعه 22 دی سامانه بارش زا استان را فرا می گیرد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارش زا به جو منطقه فرماندار پاوه از راهدارخانه سریاس این شهرستان بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواسط روز سه شنبه تا پایان هفته سامانه ناپایدار بارش زا وارد استان خواهد شد که رشد ابر، افزایش وزش باد به نسبت شدید تا شدید و بارش رگبار پراکنده همراه با رعدوبرق به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قشم گفت: با استقرار سامانه بارشی در نیمه جنوبی کشور و فعالیت سامانه بارش زا در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب (شنبه 29 مهرماه) بارش ها مناطق بیشتری از استان هرمزگان را در بر خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی امروز 20 مهرماه در پی ورود سامانه بارش زا به استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در پی ورود سامانه بارش زا به استان و کاهش دمای هوا از عصر امروز هشدار سطح زرد صادر کرد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
همه چیز از یک هشدار هواشناسی شروع شد، هشداری که خبر از ورود یک سامانه بارش زا به گیلان می داد. از طرفی آب منطقه ای گیلان هم پیرو هشدار هواشناسی، زنگ خطر طغیانی شدن رودخانه ها و مسیل ها را به صدا در آورد و از مردم و بویژه گردشگران و مسافران خواست تا از اُتراق در کنار رودخانه ها بپرهیزند. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
گستره این سامانه برای روز شنبه دامنه و ارتفاعات در مازندران، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، شمال و غرب و شرق هرمزگان، نیمه غربی کرمان، جنوب و نیمه شمالی فارس، کهگیلویه و بویراحمد و جنوب یزد اعلام شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از بارش های رگباری، همرفتی، ناگهانی و لحظه ای با فعالیت سامانه بارش زا تا دهم خردادماه در استان خبر داد و گفت: نیروهای امدادی در قالب 200 تیم تا پایان فعالیت این سامانه برای ارائه خدمات جاده ای و منطقه ای در آماده باش کامل قرار دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با فعالیت سامانه بارش زا از روز جمعه تا پایان وقت یکشنبه با رگبار باران بهاری گاهی با رعد و برق، احتمال تگرگ، وزش باد شدید موقتی و گردوخاک، وقوع صاعقه همراه است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با ورود سامانه بارش زا در استان، احتمال جاری شدن روان آب، طغیان رودخانه های فصلی، مه آلودگی و کاهش دید، احتمال اختلال در راه های روستایی به واسطه رگبار باران پیش بینی می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 6 تا 8 درجه ای دمای هوا در این استان به همراه بارش رگبار و تگرگ و احتمال آبگرفتگی معابر از امشب خبر داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه امروز موقتا کاهش دما را در سطح استان داریم، گفت:کماکان استان تحت تاثیر سامانه بارش زا است که فعالیت این سامانه تا چهارشنبه ادامه دارد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۰    
هواشناسی برای بارش سنگین در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی داد. فعالیت سامانه بارش زا در نواحی غربی کشور آغاز شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
هواشناسی برای بارش سنگین در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی داد. فعالیت سامانه بارش زا در نواحی غربی کشور آغاز شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از آغاز رگبارهای بهاری در نیمه غربی استان از امشب و فراگیر شدن بارش ها در سطح استان طی 72 ساعت پیش رو خبرداد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارش زا به استان، افزایش ابر و بارش های رگباری همراه با رعدوبرق و احتمال تگرگ، آغاز خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی و نفوذ سامانه بارش زا به استان از روز یکم فروردین ماه 1401 گفت: فعالیت سامانه بارشی تا روز پنج شنبه سوم فرودین ماه ادامه دارد لذا مردم و گردشگران اصفهان تمهیدات لازم را در خصوص شرایط جوی بیاندیشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از نفوذ سامانه بارش زا به استان از روز سه شنبه یکم فروردین خبر داد و گفت: بارش های رگباری تا سوم فروردین اکثر مناطق اصفهان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر گذر یک موج طی امروز و نفوذ سامانه بارش زا از فردا به استان و فعالیت آن تا اوایل روز شنبه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: سامانه بارشی تا فردا صبح در استان استقرار دارد و طی 25 سال گذشته این شدیدترین سامانه بارش زا بوده که وارد استان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارش زا تا اوایل وقت روز پنجشنبه بر روی استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان تا اوایل روز پنجشنبه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان تا اوایل روز پنجشنبه است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: سامانه بارش زا تا اوایل پنجشنبه هفته جاری در استان فعال خواهد بود و شدت فعالیت آن در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه خواهد بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از فعالیت متناوب سامانه بارشی بویژه در غرب و جنوب استان طی چهار روز پیش رو خبر داد. آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار مهر به نفوذ سامانه بارش زا از شامگاه امروز اشاره و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه هشدار نارنجی اعلام کرد: نقشه های پیش یابی بیانگر تقویت سامانه بارش زای در حال گسترش به سمت نواحی شرقی کشور از جمله خراسان رضوی همراه با آبگرفتگی و ایجاد رواناب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر دوشنبه با استقرار و گسترش سامانه بارش زا، انتظار می رود ضمن افزایش شدت وزش باد (گاهی شدید)، شاهد گسترش بارش در سطح خراسان رضوی باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نفوذ سامانه بارش زا که از فردا استان را فرا می گیرد ، همه دستگاه های اجرایی باید آمادگی لازم را داشته باشند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲    
به گزارش اینتیتر، براساس پیش بینی هوای هواشناسی سامانه بارش زا از شمال کشور وارد کشور می شود و فردا نیز شاهد ورود سامانه بارشی جدیدی از جنوب کشور خواهیم بود.
در پی برودت هوا و ورود سامانه بارش زا به گیلان، جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان گیلان برگزار شد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۳۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از پارسینه، آلودگی همچنان در شهرهای صنعتی مثل تهران و کرج ادامه دارد و هشدار سطح نارنجی تا فردا پابرجاست.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سامانه بارش زا از مناطق غرب و جنوب غرب وارد کشور شده و بارش باران را برای روز پنجشنبه در شهرهای غربی و جنوب غربی شاهد هستیم. برای روز جمعه و شنبه در بخش های مرکزی کشور و دامنه های جنوبی البرز بارش باران را در پیش داریم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۲    
سامانه بارش زا از مناطق غرب و جنوب غرب وارد کشور شده و بارش باران را برای روز پنجشنبه در شهرهای غربی و جنوب غربی شاهد هستیم. برای روز جمعه و شنبه در بخش های مرکزی کشور و دامنه های جنوبی البرز بارش باران را در پیش داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان طی روزهای شنبه و یکشنبه است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰    
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با فعالیت سامانه بارش زا طی امروز تا اوایل پنجشنبه شاهد شرایط بارش پراکنده باران، برف و مه آلودگی در مناطق جنوب، شرق و غرب خواهیم بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: طی روز چهارشنبه تا اوایل پنجشنبه به سبب فعالیت سامانه بارش زا شرایط بارش پراکنده برف و باران و مه آلودگی در مناطق شرق، غرب و جنوب استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-کارشناس هواشناسی ایلام با اشاره به فعالیت سامانه بارش زا در استان، گفت: شهرستان آبدانان با 26.3 میلیمتر بیشترین بارش را در استان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارش زا به استان بوشهر از شب گذشته بارش رحمت الهی همراه با تندباد و رعد و برق نقاط مختلف استان را در بر گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سامانه بارشی که تا شنبه ادامه دارد ، همراه با رعد و برق و وزش باد شدید است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۱    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در پی ورود سامانه بارش زا به استان کرمان وآغاز فعالیت این سامانه جلسه ستاد بحران بهزیستی استان کرمان با حضور اعضا ستاد فوق برگزار گردید
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت صنعت هواشناسی در گفت وگو با قدس با اشاره به تأثیرات سامانه بارش زا از امروز در مناطقی از کشور، خواستار اعلام وضعیت قرمز در این مناطق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۵    
سامانه بارش زا از امشب بتدریج وارد استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۲    
با ورود سامانه بارش زا به استان بارش باران و تگرگ شهرصفی آباد را فرا گرفت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از بعداز ظهر امروز بارش باران آغاز خواهد شد. سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر، دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، با توجه به گسترش و تقویت سامانه بارش زا در استان خراسان رضوی پیش بینی می شود امروز دوباره بارندگی به تدریج از مناطق شمال غربی استان آغاز شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به نوع بارش ها ایجاد روان آب، سیلاب و آب گرفتگی دور از انتظار نیست و در این مدت نیز بر شدت و سرعت وزش باد افزوده و از روند افزایش دما کاسته می شود.