دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۴۹May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارش زا»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم ناپایداری های بهاره در سطح استان تا پایان هفته جاری، گفت: عمده فعالیت سامانه بارش زا در مناطق شمال شرق، شرق و غرب اصفهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۱    
صادقی فرد معاون فرماندار قصرقند گفت: بر اثر فعالیت سامانه بارش زا در جنوب سیستان و بلوچستان رودخانه بزرگ کاجو در قصرقند پس از 10 ماه طغیان کرده و منجر به قطع راه ارتباط 40روستا به مرکز این شهرستان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۶    
در پی ورود سامانه بارش زا به سیستان و بلوچستان و جاری شدن سیلاب، هواشناسی استان اخطاریه ی جوی صادر کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بارش باران از ساعات پایانی امشب در شمال غرب و مناطقی از مرکز و شرق خراسان رضوی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در این استان با خروج سامانه بارش زا از فردا (سه شنبه) روند افزایشی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با اشاره به صدور هشدار زرد از سوی هواشناسی، از بارش باران و برف در روز های پایانی سال در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: ورود یک سامانه بارش زا به آذربایجان غربی و به تبع آن این شهرستان طی 2 روز اخیر، موجب افت دما به میزان هفت درجه سانتی گراد در این شهرستان شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۳    
طبق اعلام هواشناسی بارش برف که از ساعات گذشته در مناطق کوهستانی گیلان آغاز شده بود به تدریج تضعیف شده از سوی دیگر خبرها حاکی است محورهای مواصلاتی استان هم باز هستند و مشکلی در ترددها به وجود نیامده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در بررسی نقشه های هواشناسی سامانه بارش زا تا اواخر وقت امروز در خوزستان فعال است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با کاهش فعالیت سامانه بارشی ورودی به استان از امروز، کاهش دما در مناطق مختلف شروع می شود ولی بارش های پراکنده همچنان ادامه دارد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۴    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از تداوم آلودگی هوا در کلانشهر اصفهان تا روز سه شنبه خبر داد و گفت: وضعیت کیفی هوا از اواسط هفته با نفوذ سامانه بارش زا به غرب استان بهبود خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وضعیت جوی این استان در پی ورود سامانه بارش زا ظرف سه روز آتی ناپایدار خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه ای بارش زا از روز جمعه تا ظهر روز یکشنبه جو منطقه را متاثر می کند که کاهش محسوس دمای هوای روزانه را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۷۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: از بعداز ظهر امروز (پنجشنبه) به تدریج سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشورمان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه ناپداری دیگری به جو منطقه خبر داد و گفت: مجددا با ورود سامانه ناپایدار دیگری از فردا یکشنبه تا سه شنبه؛ بارش برف و باران در سطح استان دور از انتظار نیست.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش محسوس دمای هوا در استان خبر داد و گفت: پیشی بینی ها حاکی از ورود سامانه بارش زا به گیلان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی از ورود سامانه بارش زا به استان اصفهان گفت: شرایط مه صبحگاهی و انباشت آلاینده های جوی در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی استان به ویژه در ساعات صبح روز چهارشنبه (سوم دی) پیش بینی می شود اما با توجه به نفوذ سامانه بارشی از غرب استان از اواسط روز کیفیت هوا بهبود می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال ورود سامانه بارش زا به شمال کشور گردنه حیران و ارتفاعات کوهستانی شهرستان آستارا ازجمله ونه بین، چملر و جاجی امیر سفیدپوش شده که طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی بارش ها در نواحی کوهستانی تداوم دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۸    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان از ورود سامانه بارش زا به استان خبر داد و گفت: به دنبال ورود سامانه بارش زا و وزش باد، هوای سیستان و بلوچستان خنک می شود.
هورگان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به فراهم شدن شرایط برای ورود سامانه بارش زا به استان فارس می توان به بارش های قابل ملاحظه و مطلوب برای نی ریز طی اوایل هفته آینده امیدوار بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:فعالیت سامانه بارش زا از عصر امروز در غرب استان اصفهان آغاز می شود و با شدت بیشتری از شامگاه امروز تا صبح جمعه علاوه بر غرب استان، مناطق جنوب اصفهان را نیز در برمی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۶    
با خروج سامانه بارش زا از استان قزوین، شاهد وزش باد های شمالی خواهیم بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۱    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با ورود سامانه بارش زا از روز دوشنبه شاهد بارندگی پراکنده در استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رییس اداره پیش بین هواشناسی قم گفت: از روز 25 آبانماه جاری بارش های پراکنده در سطح استان رخ می دهد و با توجه به ورود سامانه بارش زا در اواسط هفته جاری به کشور، از روز سه شنبه تا پایان هفته، هوای قم بارانی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
براساس بررسی نقشه های هواشناسی، از اواخر امروز افزایش ابرناکی رخ می دهد و فردا یک سامانه بارش زا وارد استان می شود، از این رو در نواحی شمالی و مناطق کوهستانی بارش برف و باران دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۱۱    
استان ایلام درسال آبی 98-99 بعد از استان های گیلان، مازندران و لرستان رتبه چهارم بیشترین دریافت نزولات جوی را کسب کرد.
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
با توجه به ورود سامانه بارش زا به غرب کشور و شروع بارندگی در استان های مختلف هیات قایقرانی استان لرستان برای حضور در امدادرسانی اعلام آمادگی کرد. هومن صارمیان سرپرست هیات قایقرانی استان لرستان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: در این مدت حداکثر دمای اهواز 31.8 و حداقل 17.5 درجه سانتیگراد ثبت شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - بارندگی ها در استان قزوین امروز با گذر موج ضعیف بارشی از سطح منطقه و ورود سامانه بارش زا جدید از فردا، همچنان ادامه خواهد داشت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مریم بهروزی، کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارش زا به منطقه و براساس پیش بینی های به عمل آمده، احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر در رودخانه و مسیل های موجود این استان وجود دارد ...
به دنبال ورود سامانه بارش زا از ظهر روز دوشنبه به شهرستان آستارا حدود 40سانتی متر برف در گردنه حیران و روستاهای بالادست بخش مرکزی این شهرستان به زمین نشسته است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مهدی آخوندی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به صدور نخستین هشدار هواشناسی بخش کشاورزی این استان، گفت: براساس پیش بینی های هواشناسی و تصاویر ماهواره ای ...
کارشناس سازمان هواشناسی، گفت: در تهران برای عصر امروز آسمان ابری همراه با رعد و برق و وزش باد را خواهیم داشت و امشب هوای تهران بارانی است.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۸    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : به گزارش کارشناس آب و هواشناسی،در نوار شرقی کشور، شرق سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز شرقی بارش باران و وزش شدید باد و در دامنه های زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود. دریافت 35 MB منبع خبر : خبرگزاری مهر
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کارشناس آب و هواشناسی،در نوار شرقی کشور، شرق سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز شرقی بارش باران و وزش شدید باد و در دامنه های زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: سامانه بارشی که از صبح امروز دهم فروردین در این استان فعال شده تا سه روز دیگر همچنان با تداوم بارندگی در خراسان رضوی فعال خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از سیلاب احتمالی و اختلال تردد در جاده ها و شهرها خبر داد و گفت: سامانه بارش زا بر روی استان اصفهان و استان های همجوار منجر به سیلاب های احتمالی می شود و به مردم توصیه می شود در خانه بمانند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی آب و هوای استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان در امروز است، بر این اساس در اکثر مناطق استان آسمان ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و رگبار و رعدوبرق در مناطق غربی بارش برف و باران در ارتفاعات برف پیش بینی می شود.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۳    
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:با ورود سامانه بارش زا از امروز به استان اصفهان بارش های رگباری مناطق غربی، ارتفاعات شمالی و شرقی استان اصفهان را فرامی گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:با ورود سامانه بارش زا از امروز به استان اصفهان بارش های رگباری مناطق غربی، ارتفاعات شمالی و شرقی استان اصفهان را فرامی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
از فردا سامانه بارش زا وارد سیستان وبلوچستان می شود و برای برخی از نواحی بارش هایی سنگین پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارش زا با احتمال بارش برف و باران، وزش باد، رعد و برق و مه گرفتگی از بامداد شنبه دوم فروردین ماه جاری این استان را در بر می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به فعالیت سامانه بارش زا از شنبه تا دوشنبه، گفت: سامانه بارشی دوم از روز چهارشنبه، خوزستان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
طبق پیش بینی کارشناس هواشناسی امروز گستره بارش ها علاوه بر شمال غرب و غرب کشور، دامنه های زاگرس مرکزی، مرکز کشور و جنوب غرب را در برمی گیرد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۷    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : طبق پیش بینی کارشناس هواشناسی بارش ها در شمال شرق کشور ادامه دارد و میزان بارندگی در استان های مازندران،گلستان و شمال استان سمنان از شدت بیشتری برخوردار است. دریافت 13 MB منبع خبر : خبرگزاری مهر
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۷    
طبق پیش بینی کارشناس هواشناسی بارش ها در شمال شرق کشور ادامه دارد و میزان بارندگی در استان های مازندران،گلستان و شمال استان سمنان از شدت بیشتری برخوردار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی کارشناس هواشناسی سامانه بارش زا، از شمال غرب وارد کشور می شود وبارش ها به صورت بارش باران و برف در این مناطق آغاز می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه در دو روز گذشته نزدیک به 100 میلی متر بارش از فریدونشهر گزارش شده است، گفت: سامانه بارش زا امشب از استان خارج می شود و کاهش محسوس دما را در 24 ساعت آینده خواهیم داشت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، ایرج مصطفوی بعد از ظهر دوشنبه در نشست مدیریت بحران استان سمنان به میزبانی سالن جلسات استانداری، ضمن بیان اینکه بر اساس اخطاریه سازمان هواشناسی کشور در سوم اسفند و همچنین اخطاریه امروز این سازمان، بارش های استان از اواخر امشب و اوایل فردا آغاز خواهد شد ...