جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۴۹Oct 2020 23

جدیدترین‌های «نقض تحریم»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۹    
حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه، جریمه 4 میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم ها علیه ایران و تاکید دبیرکل سازمان ملل متحد بر اهمیت برجام مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا یک شرکت آمریکایی را به اتهام آن چه نقض تحریم ها علیه ایران توسط یک زیر مجموعه آن در ترکیه عنوان کرده، جریمه کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که شرکت برکشایر هاتاوی نقض تحریم ها علیه ایران توسط یکی از شرکت های تابعه خود به نام ایسکار ترکی را پذیرفته و با پرداخت جریمه چهار میلیون و 140 هزار دلاری موافقت کرده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، وزارت خزانه داری آمریکا از جریمه یکی از شرکت های این کشور به اتهام نقض تحریم های ایران خبر داد. بر اساس این گزارش، وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که شرکت برکشایر هاثاوی که در زمینه خدمات بیمه فعالیت می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا یک شرکت این کشور را به دلیل نقض تحریم های ایران توسط یکی از شرکت های تابعه اش در ترکیه به پرداخت 4.14 میلیون دلار جریمه محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد، شرکت "برکشایر هاتاوی" آمریکا پذیرفته است که به دلیل نقض تحریم های ایران 4.14 میلیون دلار بپردازد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از رویترز، وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد شرکت هلدینگ برکشایر هاتاوی به دلیل نقض تحریم های دولت آمریکا علیه ایران توسط یکی از شرکت های زیرمجموعه اش در ترکیه، 4.14 میلیون دلار جریمه شده و پذیرفته است تا با پرداخت جریمه مذکور این پرونده بسته شود. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: وزرات خزانه داری آمریکا اعلام کرد نام 2 شخصی حقیقی و 6 شرکت خارجی را به دلیل نقض تحریم های ثانویه علیه ایران به فهرست اشخاص و نهادهای تحت تحریم خود افزوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزرات خزانه داری آمریکا اعلام کرد نام 2 شخصی حقیقی و 6 شرکت خارجی را به دلیل نقض تحریم های ثانویه علیه ایران به فهرست اشخاص و نهادهای تحت تحریم خود افزوده است.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: الیوت آبرامز ، نماینده دولت آمریکا در امور ایران گفته دولت کشورش این ماه تحریم های جدیدی علیه ایران اعمال خواهد کرد. الیوت آبرامز گفت: شاهد اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران در ماه جاری خواهید بود. این تحریم ها تا زمانی که ایران با ایالات متحده توافق کند پابرجا خواهند بود. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزرات خزانه داری آمریکا اعلام کرد نام 2 شخصی حقیقی و 6 شرکت خارجی را به دلیل نقض تحریم های ثانویه علیه ایران به فهرست اشخاص و نهادهای تحت تحریم خود افزوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزرات خزانه داری آمریکا اعلام کرد نام 2 شخصی حقیقی و 6 شرکت خارجی را به دلیل نقض تحریم های ثانویه علیه ایران به فهرست اشخاص و نهادهای تحت تحریم خود افزوده است.
سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
وزارت دادگستری ایالات متحده به تازگی اعلام کرده است که سجاد شهیدیان که موسس سایت پیمنت 24 است، به دلیل نقض تحریم های این کشور به 23 ماه حبس محکوم شده است. ...
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۸    
دستیار دادستان کل در امور امنیت ملی آمریکا، حکم 23 ماه زندان برای سید سجاد شهیدیان، مدیر عامل سایت payment24 را به دلیل نقش وی در نقض تحریم های آمریکا علیه ایران در معاملات مالی و ارزی، صادر کرد. شهیدیان در 28 خرداد 97 به جرم خود اعتراف کرده بود ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سید سجاد شهیدیان که در ایران با نام سهیل شهیدی شناخته می شود، به دلیل نقض تحریم های آمریکا از طرف وزارت دادگستری این کشور به تحمل 23 ماه حبس محکوم شد. تهران – اقتصاد برتر – 25 مهر 99 ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی: وزارت دادگستری آمریکا مدیر یک شرکت ایرانی را به دلیل نقض تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی به 23 ماه حبس محکوم کرد. در بیانیه وزارت دادگستری آمریکا این ایرانی "سید سجاد شهیدیان" و 33 ساله معرفی و گفته شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دادگاهی در آمریکا مدیرعامل ایرانی الاصل یک شرکت ارائه خدمات مالی را به خاطر نقض تحریم ها آمریکا علیه کشورمان به دو سال زندان محکوم کرد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
مدیر پیمنت24 ، سایت پرداخت اینترنتی برای مشتریان ایرانی، به جرم نقض تحریم های آمریکا به 23 ماه زندان در امریکا محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دادگاهی در ایالت مینه سوتا یک ایرانی را به اتهام آنچه که نقض تحریم های آمریکا علیه ایران خوانده به 23 سال زندان محکوم کرده است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۴    
این صراف ایرانی در پاییز سال 97، به درخواست یک دادگاه آمریکایی، در لندن دستگیر و اردیبهشت به آمریکا مسترد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک ایرانی در آمریکا به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران به 23 ماه زندان محکوم شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری آسوشیتدپرس بامداد جمعه گزارش داد که آمریکا یک شهروند ایرانی به نام سید سجاد شهیدیان را به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران به 23 ماه زندان محکوم کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وزارت دادگستری آمریکا از صدور حکم 23 ماه حبس برای یک شهروند ایرانی به بهانه نقض تحریم ها علیه تهران خبر داد. بر اساس این گزارش، وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که یک شهروند ایرانی را به علت نقض تحریم های واشنگتن علیه تهران به 23 ماه حبس محکوم کرده است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۰    
وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد مدیر یک شرکت ایرانی را به دلیل نقض تحریم های آمریکا به تحمل 23 ماه حبس محکوم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد مدیر یک شرکت ایرانی را به دلیل نقض تحریم های آمریکا به تحمل 23 ماه حبس محکوم کرده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا مدعی شده فعالیت تمامی این 92 دامنه اینترنتی، نقض تحریم های آمریکا علیه حکومت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یک تحقیقات مشترک از سوی گاردین دریافته، ترکیه و امارات متحده عربی به طور منظم و هر چه فاحش تری به نقض تحریم تسلیحاتی سازمان ملل علیه لیبی پرداخته و به جنگ نیابتی در این کشور که باعث دوری از راه حل های سیاسی شده، دامن زده اند.
دادگاهی در واشنگتن خواستار پرداخت 1.46میلیارد دلار از سوی ایران به خانواده یک مأمور سابق اف بی آی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۰    
یک دیپلمات آمریکایی در سازمان ملل از گزارش محرمانه درباره اقدام امارات در نقض تحریم تسلیحاتی لیبی و افزایش صادرات سلاح و تجهیزات نظامی به این کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۰    
محقق خاورمیانه تاکید کرد که چین هزینه نقض تحریم های آمریکا را بیش از حد بالا نمی داند
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۴    
فارس : نماینده آمریکا در سازمان ملل با انتقاد از عدم همراهی تروئیکای اروپایی با واشنگتن در بازگشت ادعایی تحریم ها علیه ایران گفت که ناقضان قطعنامه 2231 نیز مشمول تحریم ها و محدودیت های آمریکا می شوند ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۳    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا فیلمی از گزارش شبکه آلمانی از قلدری آمریکا در رابطه با نقض تحریم های ایران را منتشر کرد: مهم نیست چه کسی هستید، تحریم های ایران را نقض کنید، تحریم می شوید...! مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4 دانلود ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
آسوشیتدپرس : روسیه و چین از انتشار گزارش سازمان ملل درباره لیبی که در آن برخی طرف های درگیر و حامیان آنها از جمله روسیه به نقض تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متهم شده بودند، جلوگیری کردند. این گزارش توسط کمیته نظارت بر تحریم های لیبی تهیه شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت کیسایت آمریکا توافق کرده است تا به خاطر نقض تحریم های واشنگتن علیه ایران 473 هزار دلاربه دولت این کشور جریمه پرداخت کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دیپلمات های سازمان ملل اعلام کردند، روسیه و چین مانع از انتشار رسمی یکی از گزارشات کارشناسان سازمان ملل درخصوص لیبی شدند که طرفین درگیر و حامیان بین المللی شان از جمله مسکو را به نقض تحریم تسلیحاتی سازمان ملل علیه این کشور جنگ زده متهم می کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلنا به نقل از روزنامه وال استریت جورنال: وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که شرکت کی سایت تکنولوژی موافقت کرده است تا از جانب یکی از شرکت های تابعه قبلی خود به دلیل نقض تحریم های ایران، جریمه پرداخت کند. مبلغ این جریمه، مبلغ 473 هزار و 157 دلار اعلام شده است. ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
بلومبرگ نوشت یک نفتکش بزرگ با پرچم ایران در حال بارگیری نفت خام ونزوئلا در بندر خوزه این کشور است تا به آسیا صادر شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قزاقستان مجوز فعالیت سه شرکت هواپیمایی را به دلیل نقض تحریم های فروش اسلحه به لیبی که از سوی سازمان ملل وضع شده، به حال تعلیق درآورد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی کشورهای اروپایی را درباره نقض تحریم هایی ادعایی سازمان ملل علیه ایران که واشنگتن مدعی بازگشت آنها شده است تهدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی کشورهای اروپایی را درباره نقض تحریم هایی ادعایی سازمان ملل علیه ایران که واشنگتن مدعی بازگشت آنها شده است تهدید کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا بدون اشاره به همراهی نکردن اعضای شورای امنیت سازمان ملل و جامعه جهانی از رویکرد یکطرفه واشنگتن برای گسترش تحریم های ضد ایرانی، افزود: ما قصد داریم هرگونه نقض تحریم های تسلیحاتی ایران را پیگیری کرده تا بتوانیم به سرچشمه آن دست یافته و به آن واکنش نشان دهیم ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا سه شرکت را به دلیل نقض تحریم تسلیحاتی لیبی تحریم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا سه شرکت ترکیه ای، قزاقستانی و اردنی را به دلیل نقض تحریمهای تسلیحاتی سازمان ملل علیه لیبی در لیست تحریمهای خود قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۲    
دیپلمات های اتحادیه اروپا امروز اعلام کردند این اتحادیه تمامی افراد، نهاد ها و شرکت هایی را که با نقض تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل به انتقال سلاح به لیبی کمک کنند مجازات خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۹    
اتحادیه اروپا روز دوشنبه تحریم هایی علیه سه شرکت ترکیه ای، اردنی و قزاقستانی به اتهام نقض تحریم تسلیحاتی لیبی اعلام می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۹    
اتحادیه اروپا در نظر دارد روز دوشنبه سه شرکت از کشورهای ترکیه، اردن و قزاقستان را به اتهام نقض تحریم تسلیحاتی لیبی تحریم کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۳    
رویترز به نقل از منابع آگاه، از قصد ترامپ برای صدور یک فرمان تازه برای مجازات ناقضان تحریم تسلیحاتی ایران خبر می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
یک رسانه غربی به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید گزارش داد که رئیس جمهور آمریکا ظرف چند روز آینده طی یک فرمان اجرایی، مجوز تحریم هر شخص یا شرکتی که اقدام به نقض تحریم های تسلیحاتی آمریکا علیه ایران کند را صادر خواهد کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
قاضی منطقه منهتن در نیویورک، از ضعف و اشتباهات دادستان های فدرال که منجر به تبرئه شدن شهروند ایرانی ازاتهام نقض تحریم های ایران شد، شدیداََ انتقاد کرد
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: یک قاضی آمریکایی روز چهارشنبه از دادستان های فدرال به خاطر اشتباهات مکرر در پرونده نقض تحریم های ایران توسط یک شهروند ایرانی که در نهایت منجر به تبرئه وی شد، انتقاد کرده است.