چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۰:۱۰Oct 2020 28

جدیدترین‌های «احتکار خودرو»

پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- شرق استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف 10 دستگاه خودروی احتکار شده در پارکینگ یک خانه در شهرستان ورامین خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از جریمه 38 میلیارد ریالی یک محتکر خودرو در این استان خبر داد.
خبر ماشین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مشتریان وزارت صمت گفت: کسری قطعات سبب شده تا شرکت های خودروسازی نتوانند خودروهای تولید شده را تجاری سازی کنند و به متقاضیان تحویل دهند.
سایپا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۵۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مشتریان وزارت صمت گفت: کسری قطعات سبب شده تا شرکت های خودروسازی نتوانند خودروهای تولید شده را تجاری سازی کنند و به متقاضیان تحویل دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، سرپرست دفتر این وزارتخانه برای بررسی موضوع خودروهای دپو شده ایران خودرو مازندران در بابل از این شرکت بازدید کرد که ضمن این بازدید، دپو و احتکار خودرو توسط ایران خودرو مازندران را منتفی اعلام کرد.
در پی انتشار شایعاتی مبنی بر دپوی خودرو توسط گروه صنعتی ایران خودرو، صبح امروز مدیرکل بازرسی و مدیرکل حقوقی وزارت صمت از پارکینگ خودروهای دارای کسری این خودروساز بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت، ضمن بازدید از شرکت ایران خودرو مازندران، دپو و احتکار خودرو توسط ایران خودرو مازندران را منتفی اعلام کرد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
غلامرضا صارمیان، در ادامه بازدید از سایت شرکت به منتفی بودن انحراف از قوانین موضوعه و تعزیراتی توسط شرکت و عدم دپو و احتکار اشاره کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که نقش تولیدکننده در تنظیم بازار به جهت کاهش تنوع و تیراژ تولید محصولات کاهش یافته، سوداگران با اطمینان بیشتر در بازار خودرو جولان می دهند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سایت مازندران ایران خودرو مجموعا حدود 3هزار دستگاه خودرو وجود دارد که 2هزار دستگاه خودرو دارای کسری قطعه هستند و امکان تحویل شان به مردم وجود ندارد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هر گونه خبر مبنی بر احتکار خودرو در شرکت ایران خودروی بابل کذب بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۰۲    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان در روز چهارشنبه 19 شهریور را اینجا مشاهده کنید.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ازابتدای سال جاری تا کنون بیش از 13 هزارو 930 دستگاه خودروی پارس در سایت ایران خودرومازندران تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصدافزایش نشان می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ایران خودرو مازندران گفت: تصور دپوی خودرو ها در شرکت ایران خودرو مازندران غلط است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، دادگاه رسیدگی به اتهامات 2 تن از متهمان اخفای درآمد حاصل از فعالیت اقتصادی، فرار مالیاتی و پولشویی روز سه شنبه در شعبه 101 دادگاه کیفری 2 شیراز و به تصدی دادرس این شعبه، قاضی امیر بذرگر، و با حضور متهمان و وکلای آنها ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پس از آنکه وعده های وزارت صنعت برای مدیریت بازار خودرو به نتیجه نرسید و شیوه هایی مانند فروش خودرو با روش قرعه کشی و برخورد با برخی پارکینگ های احتکار خودرو نیز نتوانست قیمت های بازار را به تعادل برساند ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۵    
پدال نیوز: در حالی خودروسازان از عرضه 43 هزار خودرو طی هفته های آینده خبر می دهند که کارشناسان بازار معتقدند به دلیل زمان بر بودن عرضه این میزان خودرو از یک سو و همچنین نبود ثبات اقتصادی و عدم تمایل دارندگان خودرو به فروش خودرو، عرضه این خودروها نیز تاثیری در بازار نخواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خانه های تحت مالکیت بانک ها خالی نیستند!چه موقع از روز بنزین بزنیم؟و جزئیات طرح گشایش اقتصادی از اخبار اقتصادی امروز است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
طی دو سال گذشته برخی از افراد به ویژه در فضای مجازی احتکار خودرو توسط خودرو ساز را طرح کرده اند که این موضوع صحت ندارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: طی دو سال گذشته برخی از افراد به ویژه در فضای مجازی احتکار خودرو توسط خودرو ساز را طرح کرده اند که این موضوع صحت ندارد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با حمایت وزارت صمت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده هم زمان با تعطیلات تابستانی این خودرو ساز، تکمیل و تجاری سازی 35 هزار دستگاه از خودرو های دارای کسری دردستور کارقرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مهم ترین پرونده واصل شده به شعب این نهاد احتکار خودرو بود که 506 دستگاه انواع خودروی ایرانی ثبت و ضبط شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آستارا از شناسایی یک پارکینگ و کشف 4 دستگاه خودرو احتکاری به ارزش 4 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: مالیات بستن بر دارندگان دو یا سه خودرو سبب از بین رفتن معضل احتکار خودرو نمی شود، مگر اینکه راهکاری بگذاریم که هر فردی بیش از یک خودرو نتواند ثبت نام کند.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس طرح، کسانی که چندین خودرو به نام دارند و افراد سودجویی که اقدام به دلالی یا احتکار خودرو می کنند و سبب گرانی در بازار می شوند باید مالیات بر خودرو بپردازند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح جامع ساماندهی خودرو به مجلس ارئه شده است، گفت: مالیات یک روش بازدارنده ای است که اجازه جولان به افراد دلال در بازار را نمی دهد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تشکیل سه پرونده احتکار خودرو در این استان خبر داد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان البرز از احتکار خودرو توسط یک نمایندگی فروش خودرو در کرج خبر داد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز- پلیس شهرستان ساوه یک پارکینک را با خودرو های صفر کشف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
پلیس شهرستان ساوه یک پارکینک را با خودرو های صفر کشف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۷    
پلیس شهرستان ساوه یک پارکینک را با خودرو های صفر کشف کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گرانفروشی را در صدر تخلفات ثبت شده عنوان کرد و گفت: تقلب در کسب، امتناع از تحویل خودرو توسط شرکت های خودرویی و عدم پایبندی به قرارداد از دیگر عناوین پرونده های تشکیل شده در سال گذشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از رسیدگی به پرونده احتکار خودرو در تعزیرات استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از تشکیل 182 پرونده قاچاق در تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: تعداد پرونده های قاچاق در سال جاری 46 درصد افزایش یافته است.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا سالاری گفت: یک پرونده احتکارخودرو در یزد به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده که در حال رسیدگی است و هنوز رأیی برای آن صادر نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۸    
رئیس کل دادگستری فارس گفت: احتکار خودرو در چند شهرستان صورت گرفته بود که پرونده های آن تشکیل شده و در دست بررسی و تکمیل است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از کشف انواع خودروهای احتکاری در 2 پارکینگ در غرب تهران خبر داد.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت از کشف 6 تریلیون ریالی انواع خودروهای احتکاری در 2 پارکینگ در غرب تهران خبر داد. سردار حسین رحیمی دراین باره گفت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار ...
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ پایتخت از کشف یک هزار و 84 دستگاه انواع خودروی احتکاری به ارزش یک تریلیون ریال خبر داد. سرهنگ نعمت اله علیپور اظهار کرد: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخل ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس،علیرضا محمودی در جمع خبرنگاران گفت: در بازرسی مشترک از نمایندگی های خودرو و پارکینگ ها، در راستای جلوگیری از انباشت و احتکار خودرو های صفر کیلومتر در حال اجرا بوده و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: در آینده نزدیک 350 تن مرغ منجمد رایگان میان خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سطح استان توزیع می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان بر اساس سیاست های ابلاغی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، رصد و کنترل بازار خودرویی استان را پس از دستور ریاست محترم جمهور به وزارت صمت جهت ساماندهی و رسیدگی سریع به افزایش بی رویه قیمت خودرو در بازار آزاد در دستور کار خود قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۵    
روابط عمومی اداره کل راه آهن فارس اعلام کرد: در روزهای اخیر در حالی تصاویر و اخبار زیادی مبنی بر احتکار خودرو در حوزه اداره کل راه آهن فارس دست به دست می شود که هیچ مصداقی مبنی بر احتکار خودرو توسط این اداره کل وجود ندارد.