چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۱:۴۵Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لوموند»

برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: روزنامه فرانسوی لوموند در توصیف شرایط این روزهای پایتخت آمریکا نوشت استقرار هزاران نفر از نیروهای مسلح گارد ملی ایالات متحده در واشنگتن و حتی افزایش تعداد آن ها به 25 هزار نفر در روز مراسم تحلیف جو بایدن، باعث شده این پایتخت به صحنه ای از سنگربندی های نظامی شده تبدیل شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه فرانسوی لوموند فاش کرد اسناد مربوط به واکسن کرونا که ماه گذشته از سوی هکرها ربوده شدند نشان می دهد آژانس دارویی اتحادیه اروپا برای تایید فوری واکسن کرونای آمریکایی-اروپایی فایزر و بیون تک تحت فشار بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با ورود امام به فرانسه، مقامات آن کشور که خود را مهد دموکراسی می داند، از امام خواستند هیچ گونه سخنرانی و مصاحبه نداشته باشند و در اجتماعات نیز شرکت نکنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۶    
نشریه فرانسوی لوموند ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را پوپولیست و رهبر شورشیان در حمله به ساختمان کنگره آمریکا توصیف کرد و نوشت: دو دستگی موجود در آمریکا و وقایع تکان دهنده روز چهارشنبه نتیجه دوره آشفته ریاست جمهوری ترامپ بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه فرانسوی لوموند روز پنجشنبه نوشت: ترامپ، رئیس جمهوری مغلوب انتخابات 2020 آمریکا پس از دو ماه تلاش واهی برای تغییر نتایج انتخابات به نفع خود؛ نهایتا با به تعلیق درآودن روند تایید پیروزی جو بایدن، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، به شورش و خشونت متوسل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه لوموند فرانسه از طرحی خبر داد که امارات ارائه کرده است تا با همکاری رژیم صهیونیستی و آمریکا به فعالیت آژانس اشتغالزایی و امدادرسانی آوارگان فلسطینی (آنروا) پایان دهد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۱۶    
شفقنا؛ سجاد عربی- روزنامه لوموند فرانسه در گزارشی تحت عنوان پرونده عادی سازی روابط با اسرائیل؛ شکاف در خاندان حاکم عربستان سعودی نوشت: در حالی که امیر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به اسرائیل روی خوش نشان می دهد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه فرانسوی از همدستی میان امارات و رژیم صهیونیستی برای حذف آژانس کار و امداد آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل موسوم به آنروا خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21 ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فارس: روزنامه فرانسوی لوموند از طرحی خبر داد که امارات با هماهنگی رژیم صهیونیستی در حال اجرای آن است تا آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل متحد برای آورگان فلسطینی در خاورنزدیک را از میان بردارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه فرانسوی از هماهنگی امارات با رژیم صهیونیستی برای از بین بردن آژانس کار و امداد آوارگان فلسطینی (آنروا) پرده برداشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گزارشی در لوموند روزنامۀ عصر پاریس در شمارۀ دوشنبه بیست و یکم دسامبر چاپ شده است که علت مهاجرت گسترده ایرانیان به ترکیه را وضعیت رقت بار اقتصادی عنوان می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۸    
به گزارش مشرق، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: نیمی از مرگ و میرهای کرونا در اروپا متعلق به سالمندان و مکان های نگاه داری آنهاست؛ لوموند گزارشی داده به نقل از مجلس فرانسه که این یک مشکل بهداشتی نبوده، بلکه خدشه دار کردن منزلت انسان هاست. یعنی رهاکردن پیرترها برای آن که از ویروس منحوس بمیرند! ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۵    
به کوشش ناصر غضنفری، انصاف نیوز: نخستین مصاحبه امام خمینی با رسانه های خارجی( بخش سوم و پایانی): لوموند: موقع و موضع شما در قبال امریکا چیست؟ در طی بیانیه ها و اعلامیه های پانزده سال اخیر خود ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فارس: روزنامه فرانسوی لوموند در یکی از گزارش خود با مطرح کردن این محور که چرا دیدار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با محمد بن سلمان ولی عهد سعودی به صورت مستقیم در خاک عربستان صورت گرفته است، این مسئله را به زیر ذره بین خود برد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه لوموند فرانسه نوشت، هدف ولیعهد عربستان از همگرایی و دوستی با رژیم صهیونیستی به دست آوردن دوستی رئیس جمهوری منتخب آمریکاست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: جان کارپنتر فیلمساز نامدار سینمای وحشت در گفتگو با لوموند از وضعیت خود در ایام قرنطینه گفت. به نقل از لوموند، نیویورک 1997 ، لس آنجلس 2003 چندتا از فیلم های قبلی کارپنتر هستند. اگر فیلمنامه سال 2020 لعنتی را هم او نوشته باشد، چه؟ ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
مهرداد رهسپار 29آبان تا 30آذر 1356گروه تئاتر سکوت به کارگردانی ژاک گارنیه و طراحی حرکت بریژیت لوفه ور برای اجرای برنامه خود به تئاترشهر می آیند. این گروه فرانسوی که از گروه های تحت تأثیر نوآوری های مورس کانینگهام بود، هنگامی که در سال1972سراسر فرانسه را با نمایش های خود گشت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه لوموند فرانسه با بازتاب اظهارات امروز - شنبه - رئیس جمهوری اسلامی ایران نوشت: حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، رئیس جمهوری آینده آمریکا را به درس گرفتن از تحریم های ناموفق فراخواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اروپا و آمریکا از هم فاصله گرفته اند؛ پیروزی دوباره دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری روند بلوغ اروپا در مورد استقلال را تسریع می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نشریه فرانسوی تاکید می کند رئیس جمهور آمریکا به روشی بی سابقه با خودداری از تعهد خود مبنی بر واگذاری ریاست جمهوری به جانشین منتخب خود در صورت شکست در سوم نوامبر، از همه اسلاف خود در کاخ سفید متمایز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به نتایج افکارسنجی های مختلف در ارتباط با قوت گرفتن احتمال شکست ترامپ، روزنامه فرانسوی لوموند در مقاله ای تصریح کرد: ترامپ در حال لغو سنت انتقال مسالمت آمیز قدرت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روزنامه فرانسوی لوموند از تسلط و برتری کامالا هریس از جناح دموکرات در مناظره معاونان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا خبر داد که به رغم مناظره هفته گذشته پر هرج و مرج دوئل ترامپ - بایدن در فضایی نسبتا توام با نزاکت و جدیت برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-لوموند فرانسه می نویسد: حمایت بی قید و شرط کاخ سفید از نتانیاهو، یهودیان امریکا را که همبستگی خود با اسرائیل را برابر همسویی با تندروهای بر سر قدرت نمی دانستند، به شدت دچار تفرقه کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
دو خبرنگار روزنامه لوموند که در حملات راکتی در جریان منازعه آذربایجان و ارمنستان به شدت آسیب دیده بودند، به فرانسه منتقل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، ارمنستان اعلام کرد دو خبرنگار لوموند فرانسه در گلوله باران در شهر مارتونی این کشور زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین روز چهارشنبه مطالبی را که روزنامه فرانسوی لوموند درباره گفتگو بین رؤسای جمهور فرانسه و روسیه درباره الکسی ناوالنی (مخالف روسیه) منتشر کرد نادرست دانست و تأکید کرد بعید می داند محتوای این گفتگو از الیزه درز کرده باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۳    
سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) به یک گزارش روزنامه فرانسوی لوموند درباره مذاکرات اخیر ولادیمیر پوتین و امانوئل ماکرون واکنش نشان داده و آن را نادرست خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حکم اعدامی که در دسامبر 2019 برای اعضای گروه کماندویی عامل قتل جمال خاشقجی در سال 2018 در استانبول صادر شد، به 20 سال حبس تبدیل شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
یک نشریه فرانسوی، سفر منطقه ای وزیر خارجه آمریکا را فاقد دستاورد حداقلی توصیف کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: روزنامه لوموند فرانسه ضمن بازتاب دادن توافق میان تهران و آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر دسترسی بازرسان این نهاد به دو سایت هسته ای ایران، از این توافق به عنوان نشانه یگ گشایش نام برد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روزنامه لوموند فرانسه ضمن بازتاب دادن توافق میان تهران و آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر دسترسی بازرسان این نهاد به دو سایت هسته ای ایران، از این توافق به عنوان نشانه یگ گشایش نام برد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرمقاله روز چهارشنبه نشریه فرانسوی لوموند با اشاره به توافق عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، آن را معامله برخی پادشاهان و امیران حاشیه خلیج فارس برای پشت کردن به قضیه فلسطین به بهانه مقابله با نفوذ ایران توصیف کرد و از آن به عنوان تسکین فریبنده نام برد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۱    
روزنامه لوموند فرانسه اعلام کرد که توافقی که اسرائیل و امارات در 13 اوت اعلام کردند، یک "آسودگی فریبنده" را ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه لوموند از آتش سوزی دوباره مساجد در شهر لیون فرانسه خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- نشریه فرانسوی در گزارشی تحلیلی اعلام کرد: دستگاه دیپلماسی آمریکا با سنگ اندازی و کارشکنی که در اقدامات خود علیه تهران تاکنون با شکست مواجه شده، درصدد تمدید نامحدود تحریم تسلیحاتی ایران و بی اثر کردن برجام است. ...
خبرگزاری ایرنا: محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران در مقاله ای در روزنامه فرانسوی لوموند نوشت: اجازه دادن به آمریکا برای نابودی کامل توافق هسته ای ایران به منزله بازگشت به قانون جنگل است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
در مقاله ای که در روزنامه فرانسوی "لوموند" به چاپ رسیده، آمده است، رئیس جمهور ترکیه و نخست وزیر لیبی، نیاز به مکانی تاریخی و باشکوه دارند تا توافق نامه ای برای اتحاد را امضا کنند که می تواند بازی استراتژیک در آفریقای شمالی و مدیترانه را تغییر دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نشریه فرانسوی لوموند با اشاره به اقدامات آنکارا در لیبی نوشت: اردوغان در حال گرفتن انتقام پیمان سور از ما در لیبی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به نوشته روزنامه لوموند در کارنامه رئیس جمهوری آمریکا به وضوح نژاد پرستی، ایجاد تنش داخلی و بین المللی و دو قطبی کردن جامعه آمریکا دیده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه لومند در مقاله ای به تاثیر سیاست های ترامپ در افزایش اختلافات بین آمریکا و اروپا پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۰    
مقاله نویس روزنامه لوموند نوشت سخنان جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در کتابش، خانمان برانداز است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- لوموند در نوشتاری با عنوان نژاد پرستی: دونالد ترامپ در برابر بیداری آمریکا به احتمال شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر امسال پرداخته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مالک روزنامه لوموند اذعان کرد که در دوران نوجوانی به درخواست سرویس جاسوسی فرانسه تلفن همراه رئیس جمهور فرانسوا میتران را هک کرده بود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۵    
شفقنا- لوموند در گزارشی به بیشتر بودن آمار مرگ و میر کرونایی در اسراییل به نسبت فلسطین پرداخته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ لوموند نوشت: آمار کشته های ناشی از ویروس کرونا در اسرائیل که شصت برابربیشتر ازمناطق فلسطینی است، برخی ضعف های ساختاری را در اسرائیل آشکار ساخت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه غربی در گزارشی به وضعیت کنونی رژیم سعودی در یمن بعد از گذشت چند سال از تجاوزگری نظامی به این کشور پرداخت و نوشت: خروج عربستان از باتلاق یمن تقریبا غیرممکن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه فرانسوی به شکست های امارات در خاورمیانه از جمله رابطه با قطر و جنگ یمن پرداخت.