چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۲۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع جهانی بیداری اسلامی»

کیهان   ۹ ساعت پیش    
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی خاطرنشان کرد: روایتگری دقیق و روشنگرانه و بصیرت افزانه تحولات میدانی، سیاسی، نظامی و امنیتی فلسطین و غزه توسط دست اندرکاران رسانه ای هم اگر سخت تر از رزمندگان حماس و جهاد اسلامی در فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و یمن نباشد یقیناً آسان تر از آن ها نیست ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، پیام علی اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی برای نشست روایت حقیقت، رسانه و طوفان الاقصی که در حاشیه نمایشگاه رسانه های ایران برگزار شد، قرائت شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: امروز رسانه یکی از ارکان مهم و بنیادین روایت گری در نظام بین الملل کنونی است و به ویژه در سال های اخیر نقش عمده ای در روایت گری تحولات جبهه مقاومت اسلامی و فلسطین داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی یک الگوی متعالی و جهان شمول از زندگی، قدرت، سیاست، اقتصاد و فرهنگ ارائه داده است که تمسک به آن راه حل مناسب بسیاری از مشکلات و مصائب بشری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی به همایش مجازی تاثیر اتقلاب اسلامی در بیداری اسلامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران آغاز جدی و قدرتمند استکبارستیزی و گسترش فزاینده بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همایش تأثیر انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی توسط مجمع جهانی بیداری اسلامی با همکاری نهادهای فعال حوزه دفاع از فلسطین برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای ضمن محکوم کردن ترور پنج مستشار نظامی کشورمان در سوریه، این اقدام را نشانه ای از درماندگی و ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابله با نیروهای مقاومت در منطقه دانست.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
هشمهری آنلاین | تصویری جدید از وضعیت ظاهری علی اکبر ولایتی با تعجب کاربران فضای مجازی مواجه شد. ولایتی در سن 78 سالگی همچنان به عنوان مشاور امور بین الملل رهبر انقلاب ، عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد، استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دکتر ولایتی، دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در همایش وبیناری با عنوان حاج قاسم از منظر بزرگان ادیان و مذاهب که به صورت مجازی با شرکت شخصیت های برجسته سیاسی و بین المللی برگزار شد تاکید کرد که شهید سلیمانی با ترسیم چهره واقعی استکبار و استعمار ...
مشاور بین الملل رهبر انقلاب گفت:مجاهدت شهید سلیمانی در دفاع از موجودیت انسان ها و اقلیت ها بدون نگاه دینی و مذهبی مایه نجات تعداد بی شماری از انسان های بی گناه شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ همایش بین المللی حاج قاسم از منظر بزرگان ادیان و مذاهب به همت مجمع جهانی قادمون و مجمع جهانی بیداری اسلامی برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۲۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بیانیه چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصی و نظم جدید جهانی قرائت شد.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۹:۴۱    
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: شاگردان مکتب مقاومت با اتکا به خودباوری توانستند نقطه عطف جدیدی را در تکامل قدرت مقاومت با اجرای عملیات طوفان الاقصی ایجاد و تثبیت نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: مردم مظلوم و سرافراز غزه نه تنها تسلیم دشمن جنایتکار نشدند، بلکه با اتکال به آموزه های اسلام ناب همچون مقاومت، ایستادگی و صبر در راه خدا، نشانه های شکست فضاحت بار رژیم صهیونیستی را نمایان کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی تاکید کرد: بی تردید دشمنان ایران اسلامی بدانند که ما انتقام خون شهیدان مظلوم حادثه تروریستی کرمان را خواهیم گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی اظهار داشت: شاگردان مکتب مقاومت با اتکا به خودباوری توانستند نقطه عطف جدیدی را در تکامل قدرت مقاومت با اجرای عملیات طوفان الاقصی ایجاد و تثبیت نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی خاطرنشان کرد: با شهادت نایب رئیس دفتر سیاسی حماس، این جنبش و جریان مقاومت اسلامی نه تنها متوقف نمی شود، بلکه قدرتمندتر و مقتدرتر از گذشته به مقاومت که تنها رمز پیروزی است، خواهد پرداخت.
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
درپی شهادت سردار مجاهد سیدرضی موسوی به دست رژیم صیهونیستی مجمع جهانی بیداری اسلامی طی پیامی ضمن محکومیت این اقدام تروریستی شهادت ایشان را تبریک و تسلیت گفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۱    
مجمع جهانی بیداری اسلامی طی بیانیه ای کشتار بی رحمانه و وحشیانه مردم مظلوم فلسطین و غزه به دست رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و بار دیگر خواستار عزم جهانی برای مقابله با این جنایات شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی طی بیانیه ای کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسطین به دست رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و خواستار عزم جهانی برای مقابله با این جنایات شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۷    
مسئول امور بین الملل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: روحیه مردم و سیاستمداران رژیم صهیونیستی به شدت پایین آمده و اعتماد مردم هم به دولت و ارتش به پایین ترین سطح ممکن در چند دهه اخیر رسیده است که نشان می دهد به درستی صهیونیست ها دچار نفرین هشتاد شده اند.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۸:۴۴    
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: دستگاه محاسباتی رژیم صهیونیستی به شدت از کار افتاده و با بن بست راهبردی در عرصه تصمیم سازی و عملیات مواجه شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه آمریکا مشوق و شریک اصلی جنایات صهیونیست ها در غزه است، گفت: رژیم صهیونیستی به هیچ قید و بندی پایبند نیست و با خوی پلید خود به هیچ کسی رحم نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی تاکید کرد: نبرد بی سابقه و استراتژیک گروه های مقاومت فلسطینی در سرزمین های اشغالی که در پاسخ به چندین دهه جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی در حال اجراست، برگ درخشان و پرافتخار دیگری بر مبارزات ملت فلسطین افزوده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۴    
مسئول امور بین الملل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: نویسندگان، شعرا و قصه نویس ها علاوه بر اینکه تاریخ سیاسی مبارزه مردم فلسطین را می نویسند لازم است به تاریخ شفاهی آوارگی این ملت هم بپردازند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در گردهمایی جوانان مقاومت بیش از 100 ملیت جهان جهت اعلام آمادگی برای حضور در فلسطین برای نابودی اسرائیل پیامی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: بمباران بیمارستان نشان داد که دیگر جایی برای صهیونیست های غاصب در این منطقه وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: بمباران بیمارستان نشان داد که دیگر جایی برای صهیونیست های غاصب در این منطقه وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه را که به شهادت و زخمی شدن صد ها تن از مردم بی دفاع انجامید، به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی با اشاره به رویداد های امروز در فلسطین اشغالی گفت: عملیات پیروزمندانه طوفان الاقصی که قطعاً روند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسهیل و تسریع خواهد کرد، نویدبخش نابودی قریب الوقوع رژیم صهیونیستی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی حمله تروریستی به مراسم فارغ التحصیلی افسران ارتش سوریه در استان حمص که منجر به شهادت ده ها تن از افراد نظامی و غیرنظامی شد را محکوم کرد.
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر ولایتی با صدور پیامی حمله تروریستی به مراسم فارغ التحصیلی افسران ارتش سوریه در استان حمص این کشوررا که به شهادت ده ها تن از افراد نظامی و غیر نظامی انجامید را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: کشتار جمعی از نمازگزاران پاکستان از سوی تمام مسلمانان جهان و فرق و مذاهب مختلف اسلامی مردود و محکوم است و نمی تواند خللی در روند رو به رشد وحدت و آگاهی دینی ایجاد کند.
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی بمب گذاری در تجمع شرکت کنندگان راهپیمایی میلاد النبی (ص) یکی از شهر های ایالت بلوچستان پاکستان و کشته و زخمی شدن صد ها نفر، این اقدام تروریستی را محکوم کرد و به دولت و مردم پاکستان، خصوصا بازماندگان قربانیان تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد کشتار صبرا و شتیلا بیانیه ای منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی به مناسبت پاسداشت حجت الاسلام طباطبایی نماینده امام و رهبری در لبنان، از وی بعنوان شخصیتی مردمی و متواضع یاد کرد که عمر با برکت خویش را صرف خدمت به پیشرفت مسلمانان کرد.
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی طی بیانیه ای افتتاح سفارت رژیم جنایتکار صهیونیستی در بحرین را محکوم کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی هتک حرمت نظامیان صهیونیست به بانوان فلسطینی ضمن محکوم کردن این اقدام وحشیانه از گروه های مقاومت خواست تا شکست قطعی رژیم ظالم صهیونیستی از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای، ضمن محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ تاکید کرد: از دستگاه های امنیتی و قضایی انتظار می رود با شناسایی آمران و عاملان این حادثه، با قاطعیت عناصر جنایتکار و تروریست و حامیان آن ها را به سزای اعمال شوم شان برسانند.
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
صب9ح شنبه 14 مرداد 1402 در همایش ملی ثقةالاسلام شهید میرزا علی آقا تبریزی که با حضور جمعی از پژوهشگران ملی و مسئولان استان آذربایجان غربی در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد، یادداشتی از علی اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در تجلیل از این عالم مجاهد قرائت شد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای تصریح کرد: در درگیری های اردوگاه عین الحلوه به روشنی می توان دست فتنه انگیز رژیم صهیونیستی را مشاهده کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای در مورد حوادث اخیر اردوگاه عین الحلوه تصریح کرد: در درگیری های اردوگاه عین الحلوه به روشنی می توان دست فتنه انگیز رژیم صهیونیستی را مشاهده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای سیاستگذاری مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی از تحولات فلسطین فتنه اهانت به قرآن را طراحی و اجرا می کند، غافل از اینکه چنین اقداماتی ناکام می ماند و نفرت و انزجا ر مسلمانان نسبت به صهیونیستها را بیشتر می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۷    
دنیای اقتصاد : در ادامه محکومیت جهانی هتک حرمت به قرآن کریم در سوئد و دانمارک، دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی شنبه شب با صدور بیانیه ای با محکومیت اهانت به قرآن کریم در سوئد، از دولت های اسلامی خواست برای جلوگیری از بی احترامی به ارزش های اسلامی و تنبیه عاملان و آمران آن ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی، با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در واکنش به هتک حرمت به قرآن در سوئد اعلام کرد: آزادی که در سوئد و سایر کشور های غربی انجام می شود، ابزاری برای تحقیر و تمسخر انسان و ارزش های الهی و آسمانی است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت حمله وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی به اردوگاه جنین، حفظ جان ساکنان آن را یکی از خطوط قرمز مهم گروه های مقاومت فلسطینی دانست و هرگونه تجاوز را به معنای فعال شدن تمام جبهه مقاومت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی با محکومیت یورش رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین، در بیانیه ای اعلام کرد این حمله، نقض فاحش اصول حقوق بین الملل و حقوق بشر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۲۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای اقدام پلیس سوئد در آزادی اهانت به قرآن کریم را محکوم کرد و از مسلمانان خواست در مقابل این اقدام نکوهیده دولت سوئد عکس العمل نشان دهند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی در پی هتک حرمت قرآن کریم توسط شهرک نشینان صهیونیست ، با صدور بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد و از مسلمانان خواست جسارت کنندگان را تحت پیگرد قانونی قرار دهند.