چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۰۴May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرسی آزاد اندیشی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گفت: شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی، همواره بر ایجاد شرایط برای نقد و کرسی آزاداندیشی تاکید می کرد و حضور او در جلسات با نخبگان و اساتید نیز در همین راستا و موید این موضوع بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گفت: شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی، همواره بر ایجاد شرایط برای نقد و کرسی آزاد اندیشی تاکید می کرد و حضور او در جلسات با نخبگان و اساتید نیز در همین راستا و موید این موضوع بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷    
کرسی آزاد اندیشی و کارگاه آموزشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اراک با موضوع خرمشهر ها درپیش داریم با حضور همسر شهید عباس نجفی برگزار شد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده مطالعات انقلاب اسلامی طلوع مهر در این نشست با تسلیت شهادت رئیس جمهور محترم آیت الله رئیسی و همراهان گرامی ایشان، گفت: مجموعه حوادثی که در طول چهل و پنج سال بر انقلاب اسلامی گذشته، علّت تامّه ای برای سرنگونی هر نظام و انقلابی بوده اند. این ادعای شعاری نیست، اقتضای قاعده عقلی علیّت است ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۵    
حوزه/ کمیته استانی حوزه علمیه استان یزد، برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع نقش نفوذ در حوزه علمیه با ارائه مصادیق را تصویب کرد.
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان سلامت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، گفت: بعد از سه دهه فعالیت متوجه شدیم با سرعت ارزیابی موجود، اختلالاتی در کار برخی از شرکت ها ایجاد می شود. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با عنوان آتیه در مرحله کشوری رقابت کرسی های آزاداندیشی در برابر تیم دانشگاه آزاد اسلامی سردرود به برتری رسید.
عطنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۶    
عطنا- کرسی آزاد اندیشی "پایان انحصار رسانه ها" به همت انجمن دانشجویی روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و با حضور نمایندگانی از فعالان نمایش خانگی، وی او دی ها و سازمان صدا و سیما برگزار می شود. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۰    
به گزارش خبرگزاری بسیج، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم، کرسی آزاد اندیشی با موضوع حقوق زن و مرد با شرکت دو تیم موافق و مخالف و داوری حجت الاسلام رودمشکی در محل مسجد صاحب الزمان (عج) پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم برگزار گردید. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۰    
به گزارش خبرگزاری بسیج، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند، نشست سیاسی و جلسه کرسی آزاد اندیشی با محوریت مسائل روز روابط خارجه (ایران-اسرائیل) با سخنرانی دکتر معین آبادی عضو هیئت علمی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه شهید باهنر کرمان ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۷    
حجت الاسلام دالوندپور گفت: کرسی آزاد اندیشی با موضوع حجاب و عفاف به همت کانون فرهنگی هنری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۸    
کرسی آزاد اندیشی با محوریت اجرای طرح نور در شهرستان زرندیه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیدادی گفت:کرسی آزاد اندیشی در فکر و اندیشه مخاطب باید اثر گذار باشد و این اثر ، به قطع باید مثبت باشد چرا که اصل یک کرسی آزاد اندیشی بر تاثیر مثبت بر مخاطب است .
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۳    
حوزه/ کرسی آزاداندیشی با موضوع "چرایی تعظیم موجودات براشرف مخلوقات "در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها اراک برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۰    
تیم های کرسی آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در مرحله اول مجازی کرسی های آزاد اندیشی کشوربر حریفان خود فائق آمدند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه، کرسی آزاد اندیشی و نشست نمازی دانشجویان کانون نماز دانشگاه یزد با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مهدی نیا کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی برگزار شد. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۰    
تیم دانشجویی شهید عبداللهی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی شهرری در دور نخست مسابقات کرسی های آزاداندیشی در سطح کشور با برتری بر تیم استان لرستان به مرحله بعدی راه یافت.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۲    
مسئول برگزاری کرسی آزاداندیشی در همدان با بیان اینکه گفتگو بین مردم و اقشار مختلف جامعه، یک راهبرد است، گفت: با اجرای کرسی های آزاداندیشی به دنبال آن هستیم تا مردم جامعه بتوانند پیرامون مسائل، بهتر فکر کرده و نظرات خود را بدون واسطه و چهره به چهره بیان کنند.
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری نخستین کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه هرمزگان در سال 1403 دکتر کریمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از دانشجویان شرکت کننده در کرسی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۱    
جلسه کرسی آزاد اندیشی دانش آموزی با حضور فرماندار، و جمعی از مدیران شهرستان تفتان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی و گرامیداشت هفته معلم کرسی آزاداندیشی با حضور دانش آموزان دوره اول و دوم دختران و پسران با حضور فرماندار شهرستان تفتان برگزار شد ،
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲    
حوزه/ کرسی آزاداندیشی با موضوع طرح نور؛ فرصت ها و چالش ها در محل مدرسه علمیه ملا ابراهیم و با حضور طلاب و اساتید مدرسه علمیه ملاابراهیم و میرزا علی اکبر مرحوم برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۵    
حوزه / کرسی آزاداندیشی با موضوع حریم شخصی در خودرو در مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان گناوه به همت معاونت پژوهش و با حضور اساتید و طلاب برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۲    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی قرآنی با محوریت بررسی آیه177 سوره بقره و 19تا28 سوره معارج در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها اراک با حضور طلاب و اساتید برگزار گردید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در کرسی آزاداندیشی با موضوع "نقش تعداد فرزندان در سلامت جسمی و روحی مادران"، حجت الاسلام رضائی با اشاره به جایگاه فرزندآوری در قرآن و روایات، به بررسی ابعاد مختلف این موضوع از نگاه دین و علم پرداخت.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۹    
به گزارش خبرگزاری بسبج، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم، کرسی آزاد اندیشی با موضوع ازدواج دانشجویی، با سخنرانی حجت الاسلام خوش نظر استاد حوزه علمیه قم در محل سالن سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم برگزار گردید.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۲    
به همت مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه های علمیه نشست علمی و کرسی آزاد اندیشی با موضوع رؤیت هلال با چشم مسلح برگزار می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، کرسی آزاد اندیشی با موضوع نمازشناسی و آثار فردی و اجتماعی نماز با حضور امین الله اکبری از مدرسین بومی دانشجویان دانشگاه فنی آموزشی امیرکبیر اراک روز شنبه نوزدهم اسفند ماه در محل نمازخانه دانشگاه برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاد اندیشی با رویکرد پاسخ به شبهات با محوریت پاسخ به شبهات معاصرین پیرامون حجاب به همت مدرسه تخصصی کوثر قزوین در سالن اجتماعات شهید برونسی حوزه علمیه قزوین برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰    
کرسی آزاداندیشی با عنوان انتخاب سرنوشت با انتخابات با حضور دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج، به همت دفتربسیج دانشجویی شهرستان شهربابک، کرسی آزاد اندیشی در خوابگاه دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با موضوع شرکت در انتخابات برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج، به همت حوزه بسیج دانشجویی و نهاد رهبری مجتمع آموزش عالی بم، کرسی آزاد اندیشی با موضوع انتخابات و جریان شناسی سیاسی با سخنرانی دکتر نوروز پور استاد دانشگاه صنعتی شریف، در مجتمع آموزش عالی شهرستان بم برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ریگان، کرسی آزاد اندیشی با موضوع انتخابات پیش رو و چرایی شرکت در انتخابات باحضورکارکنان ودانشجویان دانشگاه پیام نور واحد ریگان در سالن شهید شهریاری برگزار گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی اولین رویداد رقابت تیم های آزاد اندیشی و تریبون آزاد بین دانشجویان و طلاب با موضوع انتخابات 11 اسفند ماه سالجاری در محل حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) این شهرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۶    
ایسنا/اصفهان کرسی آزاداندیشی با عنوان مناظرۀ عملکرد مجلس یازدهم امروز سه شنبه، 8 اسفندماه در تالار صائب دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آشوبی از برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع انتخابات در دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۰    
دانشجویان مهابادی در قالب کرسی آزاداندیشی سوالات و مطالبات خود را مطرح و از اهمیت حضور در انتخابات یازدهم اسفند گفتند.
در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، جلسه تبیینی و کرسی آزاد اندیشی با موضوع انتخابات و با هدف مشارکت حداکثری کارکنان و خانواده ها در این حماسه ملی در محل سالن کنفرانس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار برگزار گردید.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
کد خبر: 918848 / دیروز, 15:56 / ایران بنا بر اظهارات عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، منعی برای نامزد شدن و نماینده شدن زنان در مجلس خبرگان رهبری وجود ندارد و مرد بودن جزو شرایط نمایندگان این مجلس نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد از فعالیت های گسترده این دانشگاه در راستای ترویج مشارکت در انتخابات خبر داد و گفت: در این ایام 12 کرسی آزاد اندیشی و مناظره دانشجویی برگزار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در این ایام 12 کرسی آزاد اندیشی و مناظره دانشجویی که بعضا داغ و چالشی بود، برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاد اندیشی ویژه اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع انتخابات تکرار یا تغییر در حوزه علمیه ریحانه النبی ارومیه برگزار شد .
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۱    
کرسی آزاداندیشی با موضوع انتخابات و مشارکت سیاسی با هدف تقویت فضای تضارب آرا و نقدهای سازنده و ترغیب دانشجویان به مشارکت در انتخابات به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، کرسی آزاد اندیشی با عنوان جمهوری اسلامی؛ آزادی و مطالبه گری در سالن ویدئو کنفرانس دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۳    
حوزه/ به مناسبت عید نیمه شعبان کرسی آزاد اندیشی با حضور طلاب، اساتید و کادر مدرسه علمیه فاطمیه شهرستان کارون برگزار شد.