پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۲:۲۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرسی آزاد اندیشی»

ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۸    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، از برگزاری یک کرسی آزاد اندیشی و یک نشست تخصصی در حوزه روز دانشجو و مسابقه عکاسی و نقاشی به مناسبت این روز به صورت مجازی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۲    
تقویت روحیه حقیقت جویی و قانون مندی در کنار پرورش اندیشه های خلاق و نوآور از جمله کارکردها و آثاری است که کرسی های آزاداندیشی برجای می گذارند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی ساماندهی نهاد مرجعیت با نهاد ولایت فقیه با ارائه عبدالوهاب فراتی و نقد حجت الاسلام سیدباقری و کمال اکبری به صورت مجازی برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۲    
حوزه/ مسئول واحد فناوری و تحقیقات معاونت پژوهش حوزه علمیه اصفهان از برگزاری کرسی آزاداندیشی نقد رَوَند آموزش مهارت های پژوهشی در حوزه علمیه اصفهان ویژه اساتید پژوهشی و آموزشی خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کرسی آزاداندیشی با عنوان موانع و راهکارهای شادی و نشاط زن در اسلام در مدرسه علمیه کوثر اصفهان برگزار شد.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۵:۴۲    
به گزارش لنجان نا، پیش از ظهر با حضور طلبه های حوزه علمیه امام خمینی(ره) زرین شهر ک ر سی آزاد اندیشی با محور ولایت فقیه برگزار گردید. د ر این برنامه شرکت کنندگان و طلاب حوزه های علمیه به بیان دیدگاه های خود د ر خصوص ولایت فقیه و نیز ولایت مطلقه فقیه پ ر داختند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۸    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: در موضوعات عمومی تحولات سیاسی در آمریکا و تاثیرات جهانی آن یکی از موضوعات کرسی های آینده است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۶    
حوزه/ کرسی آزاداندیشی نقش خواهران طلبه در ارتقای فرهنگ جامعه و خانواده، موانع و راهکارها در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) ورزنه با ارائه و داوری خانم بتول زاهدپور به صورت برخط برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۶    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت: در تلاش هستیم که فعالیت نشریات و کانون ها را در فضای مجازی فعال کنیم تا از این طریق نشریات را به سمت تولید محتوای الکترونیک هدایت کنیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۳    
مسئول دفتر تقریب مذاهب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقده گفت: بحث تقریب مذاهب اسلامی در دو حوزه کلان علمی و عمومی مورد توجه قرار گرفته است به طوری که برای این امر مهم از تجربیات و نظرات نخبگان اعم از استادان حوزه و دانشگاه اهل شیعه و سنی بهره خواهیم گرفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۴    
حوزه/ کرسی آزاداندیشی علمی ترویجی با موضوع نقش انقلاب اسلامی در ارتقای جایگاه حقوقی زنان با همکاری مدارس علمیه کوثر تیران و الزهرا(س) چادگان برگزار می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: سفیر اسبق ایران در کشورهای مکزیک و استرالیا با بیان اینکه انقلاب دستاوردهای خوبی داشته است، گفت: راه پیشرفت کشور رابطه با آمریکا نیست. به گزارش فکرشهر از مهر، کرسی آزاد اندیشی از آرمان های 57 تا واقعیت های 99 به مناسبت 13 آبان به همت دانشگاه پیام نور گناوه با حضور طلاب ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب از برگزاری کرسی آزاد اندیشی به مناسبت 13 آبان در فضای مجازی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سلماس گفت: برگزاری کرسی آزاد اندیشی باعث افزایش باورهای اعتقادی دینی و مذهبی دانشجویان می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از راه اندازی نظام تعامل خانه و دانشگاه با همکاری مراکز مشاوره و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبر داد و گفت: این امر مهم در راستای سطح آگاهی دانشجویان در خصوص ملاک هایی همانند ازدواج آگاهانه و به هنگام راه اندازی شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج معیشت مردم، تبعیض و عدم پاسخگویی مسئولان را از مهم ترین دغدغه های تشکل های دانشجویی عنوان کرد و گفت: قطعا حمایت مالی، معنوی و علمی در روند رشد تشکل های دانشجویی بسیار تاثیر گذار است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با بیان اینکه در حال حاضر 70 کانون فرهنگی در استان خوزستان فعال است، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است تا پایان هفته تمام کانون ها به روزرسانی شوند تا کانون های غیرفعال حذف یا فعال شوند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: در سال جاری معاونت استان اقدام به فعال کردن نشریات با برگزاری وبینارهای نشریه نویسی از طریق تشکل های فعال دانشجویی کرده تا بتواند در این راستا پیشقدم باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در 2 بخش انتخابات آمریکا و تاثیر آن در اقتصاد ایران و نظام جمهوری یا نظام پارلمانی در ایران، در این واحد دانشگاهی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز گفت: برگزاری کرسی های آزاداندیشی یکی از اولویت های مهم ما در این مدت بوده است و براساس بخشنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد، روند برگزاری این کرسی ها دامه خواهد داشت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، با اشاره به اینکه برگزاری کرسی های آزاداندیشی در بروز و ظهور استعدادهای دانشجویان و اعتماد به نفس آنها نقش موثری خواهد داشت، گفت: از سال 94 تاکنون بیش از 60 کرسی برگزار شده و دانشجویان از آن استفاده کرده اند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۱    
گفتمان علمی با موضوع عوامل افزایش انگیزه طلاب به همت واحد پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) کاشمر در مصلای مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون پژوهشی مدرسه علمیه فاطمیه (س) خورموج از برگزاری کرسی آزاداندیشی با موضوع تاثیر و تاثر طلاب در فضای مجازی خبر داد و گفت: حضور طلاب در فضای مجازی باید هدفمند باشد.
کارشناسان و فعالان حوزه زنان و سبک زندگی در کرسی آزاداندیشی زنان دفاع مقدس؛ سبک زندگی ایرانی اسلامی به بیان دیدگاه و تبادل نظر درباره نقش و جایگاه بانوان در حرکت انقلاب اسلامی پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی زن، دفاع مقدس؛ سبک زندگی اسلامی - ایرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس، فردا سه شنبه 8 مهر در کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی نقش حوزه های علمیه در علم افزایی عملکرد گذشته، چشم انداز آینده به همت مدرسه علمیه خواهران ریحانه اصفهان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۸    
حوزه/ کرسی آزاداندیشی بیانیه گام دوم و نقش آفرینی طلاب در عرصه علم و پژوهش، موانع و راهکارها در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳    
در دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم کرسی آزاد اندیشی دفاع مقدس با حضور طلاب حوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) در مسجد جامع کاشمر با روایتگری راویان دفاع مقدس برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم در مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۱    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم به همت مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) اصفهان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان/ کرسی آزاداندیشی بایدها و نبایدهای پوشش طلبگی و نقش آن در سبک زندگی اسلامی در مدرسه علمیه خدیجه کبری اصفهان برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۱    
قزوین - مهدوی منش گفت: 704 پژوهش پایانی برای دانش آموختگی در سطح سه در استان قزوین انجام شده که شامل 504 تحقیق پایانی دفاع شده و 200 مقاله ارزیابی و ثبت شده است.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۸    
دوازدهمین کرسی آزاداندیشی جامعه الزهرا علیهاالسلام با موضوع تبیین دلالت های تربیتی فرایند نسخ در قرآن به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم بر لزوم تغییر رویکرد دانشگاهها به سمت حل المسائلی و رفع نیازهای اساسی کشور تأکید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی بررسی ماهیت و الزامات پوشش اسلامی در دانشگاه ها ویژه استادان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۴    
مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان، گفت: کرسی آزاد اندیشی با موضوع حجاب و عفاف در استان کرمان برگزار شد و به سوالات و شبهات در مورد حجاب و عفاف در فضای حقیقی و مجازی پاسخ داده شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه قروه درگزین از برگزاری کرسی آزاداندیشی با موضوع حجاب و عفاف ویژه دانش آموزان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۶    
کرسی آزاد اندیشی با موضوع جامعه وحجاب با حضور سرگروهها،مربیان وطلاب با سخنرانی خانم داوودی در حوزه علمیه حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها با همت حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب سلام الله علیها برخوار برگزار شد.
بیوتکنولوژی ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر رشاد ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در خصوص کرسی های آزاداندیشی و تفاوت آن با کرسی های نظریه پردازی، معتقد است: کرسی علمی که به انواع کرسی های نظریه پردازی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۶    
کرسی آزاد اندیشی بسیج دانشجویی حوزه شهید همت دانشگاه آزاد سنندج با موضوع ریشه یابی فساد های اقتصادی امروز، 12 تیرماه به صورت لایو اینستاگرامی برگزار می شود.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرسی آزاد اندیشی محبوبیت پیام رسان های داخلی در بین کاربران ایرانی آری یا خیر؟ با حضور طلاب و اساتید در در گروه هسته پژوهشی مدرسه علمیه خواهران حضرت رقیه(س) برازجان استان بوشهر برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۳    
حوزه/ به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه حضرت زینب کبری(س) یزد کرسی آزاداندیشی کرونا و علائم آخرالزمان با حضور بانوان طلبه و اساتید در فضای مجازی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۷    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت امشب، 22 خرداد کرسی آزاد اندیشی مجازی چیستی؟ چرایی و چگونگی؟ برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی قتل های ناموسی از دیدگاه حقوق زنان، دین و جامعه شناسی با حضور سروش دباغ، حجت الاسلام ریاحی نبی و حسن محدثی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز کرسی آزاد اندیشی با عنوان اسلوب عدالت خواهی در گام دوم انقلاب به صورت مجازی امروز 16 خرداد ماه برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۶    
کرسی آزاداندیشی با موضوع ارتباط بحران کرونا با علائم ظهور و شبهات پیرامون آن در مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان فامنین برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۴    
حوزه/طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران حضرت زهرا(س) میبد کرسی آزاد اندیشی با موضوع ویروس کرونا از علائم آخرالزمان و ظهور حضرت ولی عصر(عج)، آری یا خیر؟ را در فضای مجازی برگزار کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۴    
حوزه/معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: با همکاری معاونان پژوهش مدارس علمیه خواهران استان یزد بیش از 17 کرسی آزاد اندیشی و 18نشست علمی – پژوهشی، با موضوعات مختلف کرونا و پسا کرونا در فضای مجازی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی کام به همت بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری ملایر برگزار می شود.