جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۰:۰۷Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یخ زدگی معابر»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فارس:در پی توفان زمستانی، دمای منفی هوا و بارش سنگین برف در سراسر مناطق جنوبی آمریکا پنج نفر جان خود را از دست دادند. به گزارش اسکای نیوز ، دو نفر در تگزاس و دو نفر در کنتاکی در پی تصادفات جاده ای که مقامات معتقدند به دلیل شرایط آب و هوایی رخ داده، کشته شدند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۹    
چراغپور از کاهش محسوس دما هوا از روز یکشنبه برای اکثر نقاط استان خبر داد و گفت: یخ زدگی معابر و جاده ها و افزایش مه غلیظ در اثر کاهش دمای هوا پیش بینی می شود.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۰    
برفروبی و رفع یخ زدگی معابر در خیابان بهشتی جنوبی به همت واحد خدمات شهری شهرداری هشترود انجام گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۸    
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: نیروها و ماشین آلات خدمات شهری با شروع بارش برف در آماده باش کامل قرار دارند تا عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر را انجام دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۳:۳۱    
ناظر خدمات شهری شهرداری مهاباد گفت: با توجه به برودت هوا و یخ زدگی معابر عملیات شن و نمک پاشی برای جلوگیری از وقوع حوادث در مهاباد ادامه دارد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و 2روز آینده در ساعات شب و صبح در غرب، شمال غرب، شمال شرق و استان های واقع در دامنه رشته کوه البرز و زاگرس، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها و در دامنه البرز احتمال وقوع بهمن پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع بهمن، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها در دامنه های البرز از برقراری پایداری جوی از فردا و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع بهمن، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها در دامنه های البرز از برقراری پایداری جوی از فردا و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع بهمن، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها در دامنه های البرز از برقراری پایداری جوی از فردا و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع بهمن، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها در دامنه های البرز از برقراری پایداری جوی از فردا و افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار درباره وزش بادهای خیلی شدید 60 تا 110 کیلومتری در برخی استان ها از یخ زدگی معابر و احتمال وقوع بهمن در دامنه های البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد که طی دو روز آینده کولاک برف در جاده های کوهستانی، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده ها در شمال غرب، شمال و شمال شرق کشور پیش بینی می شود و طی این مدت احتمال وقوط بهمن در دامنه های البرز دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: به منظور خدمت رسانی بهتر به شهروندان در زمان بارش برف و جلوگیری از یخ زدگی معابر 11 ستاد برف روبی در نقاط مختلف سطح شهر سنندج برپا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۵    
بروجرد - ایرنا - سرمای زیر صفر شب گذشته در بروجرد باعث یخ زدگی در برخی از میادین و معابر بروجرد شد. عکاس: علیرضا سلیمانی
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار گرگان با اشاره به اخطاریه اداره کل هواشناسی استان و احتمال بارش برف و یخبندان در این شهرستان گفت؛ شهرداران هر چهار شهر پیش بینی لازم را برای مقابله با بحران و اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نیز تمهیدات لازم را برای مواجهه با احتمال یخ زدگی معابر و مسدود شدن محور زیارت و توسکستان در نظر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی: بارش برف از امروز عصر در نیمه جنوبی استان هم آغاز می شود و در کنار آن سرمای هوا و یخ زدگی معابر را به همراه دارد.
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای با اشاره به فعالیت سامانه بارشی و تقویت توده هوای سرد تا روز یکشنبه، نسبت به کاهش 6 تا 10 درجه ای دما، بارش برف، یخ زدگی معابر و محورهای مواصلاتی و کاهش دید و کولاک در گردنه ها در مناطقی از کشور هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: نسبت به ایجاد سازوکار لازم برای تقویت ناوگان برفروبی به منظور جلوگیری از مسدود شدن و یخ زدگی معابر اقدام شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز با انتقاد از استفاده شهرداری از نمک برای رفع یخ زدگی معابر، گفت: امروز باید به سمت استفاده از روش های جدید که آسیب رسانی آن ها به محیط شهری و زندگی انسان و حیوانات شهری بسیار اندک است، حرکت کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مدیریت بحران شهر فیروزکوه از آمادگی عوامل و ماشین آلات تخصصی برای رفع لغزندگی و بازگشایی معابر سطح شهر فیروزکوه خبر داد.
سامانه بارشی که از دیروز وارد کشور شده است تا روز شنبه موجب بارندگی، مه گرفتگی و رعد و برق در جنوب و شمال شرق کشور خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از بارش برف و باران طی امروز تا شنبه آینده خبر و نسبت به احتمال وقوع سیلاب و یخ زدگی معابر 19 استان کشور هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از بارش برف و باران طی امروز تا شنبه آینده خبر و نسبت به احتمال وقوع سیلاب و یخ زدگی معابر 19 استان کشور هشدار داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹    
مهندس عرب شهردار پرند از اتخاذ تدابیر لازم از سوی ستاد مدیریت بحران شهرداری برای مقابله با یخ زدگی معابر خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تدابیر و تمهیدات این مجموعه برای استمرار خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان در فصل سرما خبر داد و گفت: به این منظور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۶    
گروه استانها - مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: از صبح روز دوشنبه سوم آذرماه شاهد کاهش دمای 3 درجه ای هوا در استان هستیم و احتمال یخ زدگی معابر و وقوع مه دور از انتظار نیست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مشرق نیوز تصاویری از یخ زدگی خودرو ها، درختان و معابر در ولادی وستوک روسیه منتشر کرد. انتهای پیام/ خبرگزاری میزان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ شهردار اوشان، فشم و میگون گفت: بارش نزولات آسمانی از شب گذشته منطقه رودبار قصران را فرا گرفته و احتمال یخ زدگی در تمامی معابر از امشب در شهرهای اوشان، فشم و میگون وجود دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
زینب زینال زاده خبر نگار آبان سال گذشته به ناگه آسمان بارید و در کمتر از چند دقیقه ذرات برف پایتخت را سفیدپوش و همه را غافلگیر و شوکه کرد. خیابان ها بر اثر لغزندگی مسدود شدند و شهروندان ساعت ها در ترافیک ماندند ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مهناز استقامتی شهردار منطقه8، از استقرار سایت های برف روبی در منطقه خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه8، مهناز استقامتی شهردار این منطقه گفت:معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه8،در برابر بارش برف و یخ زدگی معابر در فصل سرما، آمادگی لازم را دارد ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۵    
این پرنده کوچک یخ زده با کمک یک عکاس طبیعت گرد از سرما و یخ زدگی نجات پیدا می کند. حجم ویدیو: 4.49M | مدت زمان ویدیو: 00:01:44 دانلود ویدیو اخبار مرتبط استقرار 1300 دستگاه نمک پاش برای جلوگیری از یخ زدگی معابر ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از20 هزار تُن آسفالت در معابر شهر همدان توزیع شده است و تا پایان سال شاهد ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت در معابر مختلف شهر خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- سرپرست پلیس راهور گیلان تاکید کرد: رانندگان با توجه به یخ زدگی معابر و خیابان ها در اولین ساعت های صبح ، با احتیاط بیش از پیش رانندگی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
مرآت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدارس برخی نقاط استان سمنان در پی برودت هوا، بارش برف و یخ زدگی معابر تعطیل شد.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سرمای شدید و یخ زدگی معابر و یک دوچرخه را در شیکاگو آمریکا مشاهده می کنید./عکس: Victor Hilitski
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کوهدشت از یخ زدگی معابر این شهر خبر داد و گفت: شهروندان از تردد غیرضروری در سطح شهر کوهدشت خودداری کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۹    
به گزارش جماران، بارش سنگین برف شهرستان آستانه اشرفیه مشکلات زیادی را برای اهالی این منطقه به بار آورده است. یکی از مخاطب جماران با ارسال این تصاویر از عملکرد ضعیف دستگاه های مسئول در بارش های اخیر انتقاد کرد. عکس: پوریا تیربخش ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدای شهر ایوانکی، به دلیل سرما و یخ زدگی معابر در روز چهارشنبه 23 بهمن تعطیل است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به بارش برف و باران و یخ زدگی معابر در برخی استان ها مدارس فردا 15 بهمن تعطیل می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بارش برف و برودت هوا به همراه یخ زدگی معابر باعث شد تا برخی از مدارس 4 شهرستان خراسان شمالی تعطیل یا با تأخیر، کار امروز خود را آغاز کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۰    
در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به بارش برف و باران در روز جمعه و احتمال یخ زدگی معابر مدارس شنبه 12 بهمن تعطیل می باشد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به بارش برف و باران و یخ زدگی معابر احتمال تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 7 بهمن وجود دارد. در ادامه آخرین اخبار از تعطیلی مدارس کشور فردا دوشنبه 7 بهمن را مشاهده می کنید.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۶    
در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به بارش برف و باران و یخ زدگی معابر احتمال تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 7 بهمن وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 6بهمن ماه فعالیت مدارس و ادارات دولتی شهرستان های بویراحمد و دنا با 2ساعت تاخیر آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: فعالیت مدارس سه شهرستان استان لرستان فردا یکشنبه ششم بهمن ماه به دلیل سرما و یخ زدگی معابر با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بسیاری از کشورهای برف خیز جهان سال هاست که به جای استفاده از نمک برای جلوگیری از یخ زدگی معابر و خیابان ها، از راهکارهایی مانند محلول های طبیعی و شیمیایی سازگار با طبیعت استفاده می کنند. تهران – اقتصاد برتر – 5 بهمن 98 ...
خودرو تک   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی یخ زدگی معابر شهری شیراز 80 خودرو در نقاط مختلف این شهر با یکدیگر برخورد کردند. به گزارش خودروتک به نقل از ایلنا، رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: در پی بروز چندین فقره تصادف حدود 80 خودرو در نقاط مختلف شهر شیراز با یکدیگر برخورد کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهردار نطنز گفت: با توجه به برودت هوا و افزایش بارش برف، بیش از 700 کیسه مخلوط شن و نمک برای مقابله با یخ زدگی معابر در نطنز در حال توزیع است.