شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۲:۰۴Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات الکترونیک»

انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۱    
یکشنبه 25 مهر سال 1395 خبرگزاری فارس نوشت: مدیر عامل خبرگزاری فارس با انتقاد از ابهامات در روند انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات از نامزدی در این انتخابات انصراف داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۶    
انتخابات الکترونیک انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران با شرکت 117 انجمن روز سه شنبه 29 مهر ماه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حذف واسطه ی انسانی بین رای و رای دهنده و الکترونیکی کردن رای گیری، شبهه های مربوط به انتخابات را تا حدی از بین می برد به شرط آنکه سازوکار انتخابات برای مردم شفاف شده باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش معاونت حقوقی رئیس جمهور گفت: در حال حاضر در کشور ما انتخابات الکترونیک به این معنی که فرد در روز انتخابات از خانه رای دهد باتوجه به سرعت اینترنت، احتمال هک و با بسترهای فعلی قابل تصور نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
انتخابات الکترونیک نشریات، از سوی کمیته ناظر بر انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت و نتایج آن مشخص شد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۹    
به گزارش بخش سیاسی سایت خبرمهم ، انتخابات الکترونیک یکی از روش های افزایش مشارکت انتخابات در شرایط شیوع بیماری کروناست. مجلس، شورای نگهبان و وزارت کشور به عنوان نهادهای مربوط در این حوزه، همگی در پی برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک هستند ...
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه انتخابات الکترونیک از مطالبات ما است، گفت: اگر برای انتخابات 1400 شرایط امنیتی و فنی لازم فراهم شود قطعاً مانع خاصی را پیش بینی نمی کنیم اما حتماً باید امنیت آرای مردم در چنین انتخاباتی تضمین شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۷    
رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در نامه ای به دکتر ظفرقندی ؛ صورتجلسه نتایج انتخابات الکترونیک بازرسان سازمان را که به امضای هیات رئیسه مجمع و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رسیده است ؛ ارائه نمود.
روزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو پیوسته کانون خوانندگان ایران و معاون اجرایی اسبق خانه موسیقی ایران در بخشی از یادداشت ارسالی خود به ایسنا تاکید کرده است: در این شرایط و ضرورت های ناشی از بیماری کرونا، سوگیری ها به سمت برگزاری انتخابات الکترونیک پیش می رود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جمال عرف در حالی از مشکلات انتخابات الکترونیک می گوید که چندی پیش از آمادگی کامل دولت برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در انتخابات میان دوره ای مجلس خبر داده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا در 100 درصد مناطق قرمز و 80 درصد مناطق زرد، انتخابات انجمن اولیا مربیان انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه خوب است کارنامه ای برای والدین پیش بینی کنیم که فعالیت هایشان دیده شود، به انتخابات شورای انجمن اولیاء و مربیان مدرسه ها در مهرماه اشاره کرد و گفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور با بیان اینکه صیانت از آراء مردم اولویت مجلس و شورای نگهبان است، گفت: با توجه به اشکالاتی که در گذشته پیش آمد، شورای نگهبان تا مادامی که تمامی زیرساخت ها تکمیل نشود، اجازه برگزاری انتخابات الکترونیک را نمی دهد.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت کشور گفت: در شرایط موجود با کمبود صندوق الکترونیکی اخذ رأی مواجه هستیم که البته شورای نگهبان ایرادات امنیتی را به آنها هم وارد می داند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
وی تصریح کرد: در حال حاضر درباره انتخابات الکترونیک، اصل بحث روی صندوق رای است و شورای نگهبان نسبت به صندوق رای حرف و ابهام دارد، در حالی که این صندوق فعلی به هیچ جا جز برق وصل نیست و صندوق ما آماده است؛ منتهی دوستان شورای نگهبان روی این مصداق بحث دارند و نمی پذیرند و وقتی ناظر نمی پذیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۲    
دبیر واحد تشکیلات و امور شهرستان های اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان توضیحاتی درباره روند برگزاری انتخابات این تشکل دانشجویی ارائه کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری انتخابات به شیوه الکترونیکی می تواند مانع بهانه گیری دشمنان داخلی و خارجی انقلاب از شبهه افکنی در روند برگزاری انتخابات شود؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دهمین دوره انتخابات الکترونیک مجلس دانش آموزی و بیست و یکمین دوره شورای دانش آموزی استان فارس با رقابت 67 دانش آموز دختر و 42 دانش آموز پسر در فضای مجازی برگزار شد.
اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های جنوب کرمان ( روز چهارشنبه) با برگزاری انتخابات الکترونیک و مشارکت حداکثری معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان البرز گفت: شورای نگهبان با انتخابات الکترونیک موافق است اما این کار ملزوماتی دارد و باید در مباحث فنی و امنیتی تمام زیرساخت های آن فراهم باشد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر کشور با بیان اینکه وزارت کشور برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به شکل الکترونیک آمادگی کامل دارد، گفت: درصورت موافقت شورای نگهبان، انتخابات 21 شهریورماه الکترونیکی برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
دومین انتخابات الکترونیک هیئت مدیره و بازرسان خانه های مطبوعات و رسانه های 13 استان کشور سه شنبه گذشته برگزار شد که اعضای خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی نیز با مشارکت 80.7 درصدی در این انتخابات، اعضای جدید هیئت مدیره خود را انتخاب کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۳    
فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ضمن اعلام مشارکت 68 درصدی اعضای خانه مطبوعات استان زنجان گفت : دومین دوره الکترونیک انتخابات خانه های مطبوعات برگزار شد که 62 نفر از 91 عضو خانه ی مطبوعات استان در این انتخابات شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های یزد امروز ( سه شنبه ) با برگزاری انتخابات الکترونیک و مشارکت 105 نفر( 70 درصد) معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های برخط مازندران امروز با برگزاری انتخابات الکترونیک و مشارکت 80 درصدی اعضای اصلی این تشکل صنفی در مازندران معرفی شدند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتخابات را نماد مشارکت هوشمند در تصمیم گیری های صنفی – استانی دانست و گفت: انتخابات الکترونیک علاوه بر شفافیت و سهولت و سرعت در انتخابات، مانع هرگونه حاشیه در فرایند انتخاب اعضای هیئت مدیره است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مسئول نشریه گفتمان عدم فراهم بودن زیر ساخت مناسب برای برگزاری انتخابات الکترونیک و عدم اعتماد دانشجویان را مهمترین مشکلات انتخابات الکترونیک کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - عضوگیری سامانه خانه مطبوعات تا سه روز پیش از برگزاری مجمع عمومی و انتخابات الکترونیک این نهاد صنفی و فراهم بودن یارگیری دقیقه نودی برای نامزدهای این تشکل مطبوعاتی مانند دوره گذشته مورد انتقاد برخی اصحاب رسانه به ساختار عضوگیری و برگزاری انتخابات خانه مطبوعات شده است.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از فواید برگزاری انتخابات الکترونیک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز در عالم سیاست چه خبر بود به اخبار مهم ششمین روز خرداد در حوزه سیاسی می پردازیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور از انجام اخذ رأی به صورت الکترونیکی خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عرف گفت: آمادگی داریم در این 11 حوزه انتخابیه، همانند انتخابات شوراهای دوره قبل که در تعدادی از حوزه ها با موافقت شورای نگهبان انتخابات تماماً الکترونیک برگزار شد، انتخابات را کاملا الکترونیک برگزار کنیم.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۵    
http://shahrkhan.ir/26151
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در ایران فرایندی است که تاکنون به نتیجه نرسیده است. این در حالی است که بررسی تجربه کشورهای استفاده کننده از این روش، نشانگر بسیاری از مزایای انتخابات الکترونیک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی تکلیف قانونی وزارت کشور است که تا به امروز به دلیل مخالفت های شورای نگهبان عملیاتی نشده است. با این حال، برای ایجاد بسترهای قانونی محکم تر، دولت در لایحه جامع انتخابات مجددا بر انتخابات الکترونیک تاکید کرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی استانداری یزد، محمد علی طالبی در نشست ویدئو کنفرانس وزیر کشور با استانداران که به منظور بررسی اقدام های صورت گرفته در انتخابات برگزار شد ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۶    
علیرضا آشناگر روز سه شنبه در نشست ویدئو کنفرانسی استانداران و اعضای ستادهای استانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و اعضای ستاد انتخابات وزارت کشور بیان کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: سمنان در نشست ویدئو کنفرانسی اعضای ستادهای استانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با وزیر کشور، جزو سه استان برتر کشور در برگزاری انتخابات الکترونیک و شاخص های فناوری اطلاعات معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بسترهای قانونی و اجرایی برگزاری انتخابات الکترونیکی در کشور مهیا به نظر می رسد و تجربه های محدود عملیاتی هم در این زمینه کسب شده است. با این حال شورای نگهبان همچنان نسبت به انتخابات الکترونیک بی اعتماد است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بعد از طرح ضرورت برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در سیاست های کلی انتخابات و در مواد الحاقی به قانون انتخابات مجلس، این مسئله الزام قانونی پیدا کرد اما فقدان بسترهای لازم از جمله آموزش مردم مانعی مهم در این راه به شمارمی آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی یکی از تکالیف قانونی وزارت کشور محسوب می شود که با ایرادات شورای نگهبان و پابرجایی برخی چالش ها همچنان امکان اجرایی شدن نیافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۴    
تهران- ایرنا- اولین تلاش های جدی برای برگزاری انتخابات الکترونیک در دولت اصلاحات صورت گرفت. این تلاش ها در سال های بعد هم با فراز و نشیب هایی ادامه یافت. اما وضعیت زیرساخت های فنی و اختلاف نظر وزارت کشور و شورای نگهبان منجر به تاخیر دو دهه ای در برگزاری انتخابات الکترونیکی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
2 مثام مسئول در حوزه ارتباطات از آمادگی صد درصدی زیرساخت های ارتباطی و اطلاعاتی کشور برای انتخابات الکترونیکی پس از برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر دادند.
استانداری همدان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان محمدحسن میرزایی، در نشست خبری با خبرنگاران استان گفت:شعب اخذ رأی استان همدان مجهز به دستگاه احراز هویت هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات هرمزگان با بیان اینکه یک هزار 318 مرکز اخذ رای در استان هرمزگان پیش بینی شده گفت: امکان انتخابات الکترونیک در تمام نقاط استان هرمزگان فراهم شده و در مناطق سیل زده که راه ارتباطی صعب العبور بوده استفاده از بالگرد پیش بینی شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان ، روحانی در روز دوشنبه 7 بهمن ماه در همایش سراسری استانداران و فرمانداران می گوید: به وزیر کشور در هر دوره ای تاکید کردیم و ایشان نیز این موضوع را دنبال کردند اما نشد. این انتخابات را الکترونیکی کنید. افغانستان هم این کار را کرد ...
خبرگزاری ایسنا: نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برگزاری انتخابات الکترونیک ضریب سرعت، دقت و امنیت انتخابات را افزایش داده و امور کاربران و رای دهندگان را تسهیل می کند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان سمنان ؛رشد روز افزون تکنولوژی و گسترش اینترنت، اطلاعات و ارتباطات در طی چند دهه ی اخیر، تحولات شگرف جهانی را رقم زده و بخش های زیادی از حیات فردی و جمعی ما را تحت تاثیر قرار داده است ...