چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۲۱Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات الکترونیک»

استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات خوزستان روز چهارشنبه 18 فروردین ماه نشستی به ریاست رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان در خصوص بهره برداری از تجارب برگزاری انتخابات الکترونیک برگزار شد. ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۵    
انتخابات شورای شهر تبریز به دلیل تعداد بالای داوطلبان و نتایج خاص آن بخصوص در دو دوره اخیر محل بحث و شکایت بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه قانون مداری و بی طرفی دو اصل اساسی در انتخابات سال آینده است، گفت: افزایش کارآمدی نظام مهم ترین راهبرد انتخابات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۶    
تصاویر صفحه نخست برخی روزنامه های استان قم، امروز دوشنبه 25 اسفند ماه 1399 را مشاهده کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار لرستان گفت: برگزاری انتخابات به شکل الکترونیک در افزایش مشارکت مردم موثر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیر فناوری اطلاعات، امنیت مجازی و شبکه دولت استانداری قم گفت: زیرساخت های فنی و مخابراتی برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در استان قم مهیا است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : امیر شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور در گفت وگویی تلویزیونی درباره الکترونیکی شدن انتخابات گفت: وقتی صحبت از انتخابات الکترونیک می شود معنای آن این است که تمامی فرآیند های انتخاباتی به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و این فرآیند ها تا زمانی که ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اصفهان گفت: احتمالا فقط در کلانشهر اصفهان انتخابات تمام الکترونیک برگزار خواهد شد که این اتفاق طی توافق با هیات مرکزی نظارت و ستاد انتخابات کشور انجام می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر کشور گفت: با توجه به ایراد شورای نگهبان به اصلاحات قانون انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات بر اساس قانون قبل برگزار می شود. به گزارش گراه مردم آنلاین ، محمدجواد کولیوند قائم مقام وزیر کشور در گفت وگویی با اشاره به برنامه وزارت کشور برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مرکزی_ مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت: اعضای جدید هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی با برگزاری انتخابات الکترونیک برای مدت 2 سال تعیین شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار اصفهان گفت: بحث الکترونیک برگزار شدن انتخابات مطرح است و زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک در شهرستان اصفهان وجود دارد و همه شهرها و شعب اخذ رای دارای پهنای باند مناسب اینترنتی هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به نیاز کشور به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: شورای نگهبان وظیفه سنگینی در بررسی صلاحیت ها به عهده دارد و ما قصد داشتیم در این بخش کمک کنیم تا افرادی که صلاحیت لازم ندارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی گفت: امکانات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان مناسب است و می توانیم انتخابات خوبی را در استان برگزار کنیم.
سخنگوی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت با انتقاد از عملکرد دولت در برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی اظهار داشت: این رویه ای که شاهد آ ن هستیم، غیرقانونی است و ترتیبات قانونی در روند برگزاری مجامع و انتخاب هیات رییسه رعایت نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: انتخابات الکترونیک خلاف قانون است چرا در اساسنامه شرکت های استانی اشاره ای به آن نشده است. همچنین انتصاب هیات رئیسه مجامع نیز مغایر قانون تجارت است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت اقتصاد، تشکیل مجامع شرکت ها در 20اسفند بزرگ ترین انتخابات اقتصادی کشور را رقم خواهد زد و تنها روش برگزاری انتخابات منصفانه و عادلانه، انتخابات الکترونیکی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: برگزار کنندگان انتخابات 1400 در استان با آسیب شناسی انتخابات گذشته کیفیت برگزاری انتخابات پیش رو را بهبود بخشند.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: انتخابات الکترونیک 28 فرآیند دارد که یک فرآیند آن صندوق الکترونیک است و دوستان ما در شورای نگهبان سوالاتی درباره این دستگاه داشتند که البته ما پاسخ دادیم، اما به انتخابات ریاست جمهوری 1400 نمی رسد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در حال حاضر و برای تصویبFATFپیشنهاد لازم از کمیسیون های مجلس به صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : درحالی که رایزنی های مستمر برخی اصناف باعث شده تا گروه های شغلی پرخطری مانند سالن های عروسی بازگشایی شوند، استاندار تهران دوشنبه هفته گذشته، دستور تعویق برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی را صادر کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قزوین گفت: با ایجاد بستر برگزاری انتخابات الکترونیک در شهرستان قزوین از 19 اسفند ماه فرآیند اجرایی را آغاز می کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد-معاون استاندار و فرماندار مشهد مقدس گفت: امکان برگزاری انتخابات در سال1400 بصورت تمام الکترونیک در کلانشهر مشهد فراهم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: امکان برگزاری انتخابات در سال 1400 بصورت تمام الکترونیک در کلانشهر مشهد فراهم است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه سلامت انتخابات به معنای صیانت از آراء و سلامت مردم است، گفت:مخالف برگزاری انتخابات الکترونیک نیستیم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عباسعلی کدخدایی در حاشیه مراسم اختتامیه رویداد ایده نگاری بحران کرونا و مشارکت در خابات ریاست جمهوری سال 1400 در جمع خبرنگاران گفت: طی یکسال گذشته به دلیل کرونا لازم است اقدامات پیشگیرانه برای حفظ سلامت مردم انجام شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هر زمان وزارت کشور زیرساخت های برگزاری انتخابات الکترونیک را فراهم کند، شورای نگهبان هم آمادگی اجرای آن را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه ما مخالفتی با انتخابات الکترونیک نداشته و نداریم، گفت: هنوز زیرساخت های انتخابات الکترونیک فراهم نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت درباره ایده نگاری بحران کرونا و چگونگی مشارکت در انتخابات 1400، با بیان اینکه نگران روز رای گیری نیستیم بلکه نگران تجمع های قبل از رای گیری هستیم، برای برگزاری انتخابات الکترونیک به صورت کامل پیشنهاد داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مرکز داده استانداری آذربایجان شرقی یکی از طرح هایی بود که امروز افتتاح شد . این مرکز با هدف توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات ارتباطات، افزایش ضریب امنیت سایبری و داده های سازمانی، توسعه خدمات الکترونیک و شبکه دولت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: هنوز هیچ تصمیم مشخصی در خصوص برگزاری انتخابات به روش الکترونیک اتخاذ نشده، اما احتمال می رود حداقل در شهرهای بزرگ استان بتوان انتخابات شورای شهر را به صورت الکترونیکی برگزار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده پیشین مجلس گفت: بر اساس مطالعاتی که انجام دادم صاحب نظرانی که با مسائل فنی انتخابات الکترونیک آشنایی دارند، به نظر آنها برگزاری انتخابات به صورت دستی به مراتب بیشتر از انتخابات به صورت الکترونیک مشکل ایجاد می کند و اگر در روش الکترونیک احتمال تقلب وجود دارد در روش دستی به مراتب این اشتباه ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۷    
استاندار کرمان گفت: زیرساخت های ارتباطی و فیبر نوری برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیک باید فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زینی وند ،برای حفاظت از مراکز مهم و استراتژیک استان دستور داد از دهیاری ها و نیروی انتظامی کمک گرفته شود.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۵   + ۸۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: برآیند تصمیم گیری و استفاده از تجربیات موجود این است که مرحله اولیه ثبت نام در انتخابات در 1400 از طریق اپلیکیشن صورت گیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد انتخابات کشور از توافق کلی صورت گرفته برای برگزاری انتخابات الکترونیک در 139 شهر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت کشور و رییس ستاد انتخابات کشور از توافق کلی صورت گرفته برای برگزاری انتخابات الکترونیک در 139شهر خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۱    
فرماندار شمیرانات گفت: بستر های لازم برای انتخابات الکترونیک پیش بینی و تامین خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴    
نیشابوری، گفت: انتخابات الکترونیک علاوه بر شفافیت و سهولت و سرعت در انتخابات، مانع هرگونه حاشیه در فرایند انتخاب اعضای هیئت مدیره است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید دارد که با توجه به برگزاری مدارس در فضای مجازی، برگزاری انتخابات الکترونیک تجربه ناموفقی خواهد بود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۵    
شفقنا- عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به طرح مدیریت جامع شهری و روستایی، گفت: آنچه دست نمایندگان به عنوان هیات نظارت بر انتخابات قرار دارد، انتخابات شوراها است که کاملا از الکترونیکی کردن انتخابات فراتر رفته و به سمت انتخابات غیر حضوری پیش می رویم. ...
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: ثبت ازدواج طی 9 ماه ابتدای امسال هفت درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش و ثبت طلاق 6 درصد کاهش داشته است. به گزارش ایرنا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرهاد فخرالدینی، رییس شورای عالی خانه موسیقی، به درخواست جمعی از اهالی موسیقی برای برگزاری انتخابات الکترونیک این نهاد صنفی پاسخ داد.
برترین ها / روزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز(شنبه) 29 آذرماه برگزار شد. در این نشست که به صورت حضوری و همچنین مجازی برگزار شده است، عباسعلی کدخدایی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و گرامیداشت روز پژوهش و یاد آیت الله یزدی و محکوم کردن ترور محسن فخری زاده به بیان ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۱:۰۳    
ستاره صبح - انتخابات فرایندی متشکل از اوراق رأی، صندوق رأی، چینش و آمایش حوزه های انتخاباتی، تعبیه صندوق های رأی گیری، شمارش آرا و مدیریت و صیانت از رأی مردم است که در کشورهای گوناگون به شیوه های مختلف اعم از سنتی یا الکترونیک، مستقیم یا غیر مستقیم و تک مرحله ای یا چند مرحله ای انجام می شود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران گفت: این کمیسیون در پیاده سازی سامانه انتخابات الکترونیک و بهینه سازی سایت کمیسیون و در واقع تحقق اهداف دولت الکترونیک گام های موثری برداشته است.
دکتر محمدجلالی، دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران در نشست "نقش آفرینی انجمن های علمی ایران در جامعه، دولت، صنعت و چالش های آن" با اشاره به فعالیت های موثر این انجمن ها در بخش های مختلف اعلام کرد: این کمیسیون با طراحی و پیاده سازی سامانه جامع انجمن های علمی ایران ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۷:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: به نظر من مجلس فعلی بیش از آن که به فکر سفره مردم باشد به فکر سفره سیاسی خود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها گفت: در شرایط فعلی زیرساخت های الکترونیکی شدن انتخابات فراهم نیست و دولت هم توان آماده سازی زیرساخت های انتخابات الکترونیک تا زمان انتخابات را ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرتضی مبلغ در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: امروز با توجه به شرایط کشور و با توجه به فقدان زیرساخت های لازم، می توانیم با سازوکارهای جدید که قابل اجرا هم هست، رأی دادن حضوری و فیزیکی بی خطر در شرایط کرونا داشته باشیم.