چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۰:۱۶May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات الکترونیک»

آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات گفت: آمادگی داریم در برخی حوزه ها مثل کلانشهری تهران و سایر کلانشهرها انتخابات الکترونیک را داشته باشیم اما تصمیم نهایی در این موضوع باید با تأیید شورای نگهبان باشد که هنوز این مسئله نهایی نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیک باعث کاهش هزینه ها شد، گفت: برای برگزاری الکترونیکی انتخابات باید زیرساخت ها آماده باشد که دولت سیزدهم با تلاش فراوان توانست این زیرساخت ها را فراهم کند
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از نگاه بنده برگزاری انتخابات الکترونیک گام بزرگی بود که دولت سیزدهم برداشت و لازم است با بهره گیری از این تجربه نسبت به توسعه برگزاری انتخابات الکترونیک گام برداشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله مرادی در گفت وگو با خبرنگا ر ایران اکونومیست ، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیکی گفت: موفقیت وزارت کشور در برگزاری انتخابات الکترونیک در 8 حوزه انتخابیه به ویژه تهران، نقطه درخشانی در کارنامه دولت سیزدهم است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا برگزاری انتخابات الکترونیک را دقیق، سریع و آسان توصیف کرد و درباره شکل گیری مجلس دوازدهم گفت: توانمندی مجلس دوازدهم در مبارزه با فساد و نظارت بر عملکرد دولت افزایش پیدا خواهد کرد و مجلس پر چالشی به لحاظ تضارب افکار به وجود خواهد آمد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 8 حوزه به صورت الکترونیکی برگزار شد در این باره 6 استاندار نخستین تجربه خود را در این زمینه تشریح کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش دولت انتخابات الکترونیک محقق شد و انتظار می رود با رفع نقاط ضعف به شکل گسترده تر از ظرفیت انتخابات الکترونیک در انتخابات آتی بهره مند شویم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نائین در مجلس شورای اسلامی تجربه برگزاری انتخابات الکترونیک در دوره دوازدهم را موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت که می توان از این تجربه برای برگزاری انتخابات الکترونیک در سال های آینده استفاده کرد تا در کل کشور فراگیر شود.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که در این دوره که با تلاش دولت در تهران و قم و چندین شهر دیگر انتخابات الکترونیک برگزار شد، شاهد بودیم که هم سرعت و هم دقت کار بالا رفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: سیستم برگزاری انتخابات الکترونیک از امنیت بالایی برخوردار بود و حال باید به سمت برگزاری انتخابات به صورت تمام الکترونیکی گام برداریم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک سرعت عمل را بالا برد و در کنار سرعت، دقت نیز افزایش پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی یک تجربه موفق در این حوزه بود که یکی از نتایج مثبت آن را می توان تسریع در اعلام نتایج انتخابات دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۸    
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، برگزاری انتخابات الکترونیک را اقدامی مهم برشمرد و گفت: اجرای آن برای نخستین بار گامی بسیار علمی و درست بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۳    
تهران- ایرنا- عضو فراکسیون روحانیت مجلس یازدهم با بیان اینکه انتخابات الکترونیکی با ارتقای سلامت انتخابات، باعث افزایش اعتماد مردم می شود تاکید کرد: علاوه بر صرفه جویی و تسریع در فرایند انتخابات، برگزاری الکترونیک می تواند نرخ مشارکت را افزایش دهد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی فرمانداری تهران، احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلامشهر، پردیس و شمیرانات با اشاره به تجربه موفق انتخابات تمام الکترونیک در دور دوم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کاهش ساعت کاری ، اعطای درجه سرلشکری شهید زاهدی به خانواده وی و انتخابات الکترونیک از موضوعات مهم خبری بیست و سوم اردیبهشت ماه 1403 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار تهران گفت: قانون جدید انتخابات نقش بسزایی در تسهیل گری فرآیند اخذ رای داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۳    
منتخب مردم شهرستان لنجان در مجلس دوازدهم گفت: انتخابات الکترونیک شیوه ای کارآمد، قابل اعتماد، موفق و سریع برای آینده است و دلیلی وجود ندارد که همچنان در شیوه سنتی برگزاری انتخابات بمانیم و از محاسن روز استفاده نکنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۶    
پایان ماراتن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آغاز تجربه ای تازه در نظام انتخابات کشور بود. تجربه انتخابات الکترونیک که به همت دولت سیزدهم رقم خورد و با توجه به مزیت های غیرقابل انکارش می تواند در مسیر ارتقا سلامت و سرعت سیستم انتخابات موثر باشد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به تصمیم مهم وزارت کشور مبنی بر برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت: این اقدام شجاعانه و تحول گرایانه بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دولت سیزدهم توانست نخستین بار به صورت گسترده سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک و نیز ماده 110 قانون انتخابات در این خصوص را اجرایی و این موفقیت را به نام خود ثبت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مجموعاً در مرحله اول و دوم انتخابات مجلس دوازدهم، 12 حوزه انتخابیه به صورت تمام الکترونیکی فعال بودند. در این گزارش به سبقه برگزاری انتخابات الکترونیک نگاهی می اندازیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
برگزاری الکترونیکی دور دوم انتخابات در 8 حوزه و به خصوص تهران یک تجربه موفقیت آمیز بود که به سلامتی و سرعت بالای اعلام نتایج کمک کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 11 اسفند 1402 برگزار شد و 245 نفر به مجلس راه یافتند. 90 نامزد برای 45 کرسی باقی مانده مجلس نیز دیروز با یکدیگر رقابت کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۲    
مرادی گفت: این عزم در دولت وجود دارد که در ادوار بعدی انتخابات، آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیک وجود داشته باشد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اهمیت و موفقیت در عرصه انتخابات الکترونیک گفت: امروز علاوه براینکه شاهد انتخاب مردم در حوزه گزینش نمایندگان هستیم، تحول در نظام انتخابات را نیز تجربه می کنیم.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه نحوه اعلام نتایج انتخابات الکترونیک در کرمانشاه را تشریح کرد. دریافت 45 MB
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه نحوه اعلام نتایج انتخابات الکترونیک در کرمانشاه را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس به گفته رئیس ستاد انتخابات فارس خللی در انتخابات الکترونیک در شیراز ایجاد نشده و تجربه موفقی در این خصوص رقم خورده است.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره آینده کشور بعد از شهادت ابراهیم رییسی توضیحاتی داد.
خبرشهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر کشور ساعت 8 جمعه 21 اردیبهشت 1403 همزمان در حوزه هایی که انتخابات در آن ها به دور دوم کشیده شده است، آغاز و رای گیری الکترونیک با موفقیت در این حوزه ها تجربه شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۱    
شوراهای اسلامی شهر و روستا و مجلس تجربه موفقی در برگزاری انتخابات الکترونیک از سر گذراندند. آیا شورای نگهبان مجوز انتخابات الکترونیکی ریاست جمهوری 1404 را هم می دهد؟
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۲    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سپهر خلجی در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد، اظهار کرد: کشور نیاز به خدمت دارد و اولویتی بالاتر از خدمت به مردم نیست. امیدواریم نتایج این انتخابات منجر به تشکیل مجلسی قوی و دلسوز و توجه به اولویت های اصلی کشور شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۷    
استاندار تهران گفت: برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک زمینه لازم را برای سرعت بخشی و ایمنی بخشی حوزه انتخابات فراهم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهچراغی درباره برگزاری انتخابات الکترونیک توضیح داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب بعد از ظهر امروز در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات حضور یافت. به گزارش شفقنا از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات بعد از ظهر امروز (جمعه 21 اردیبهشت 1403) در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات حضور یافت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: بر اساس نظرسنجی صورت گرفته مردم از روند برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک رضایت نسبی دارند.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: دولت سیزدهم پایه گذار انتخابات الکترونیک است که از جمله اقدامات مهم این دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۲    
خلجی گفت: تشکیل مجلسی قوی و همراه و همدل برای رفع مشکلات کشور و توجه به اولویت اصلی کشور که موضوع اقتصادی و تولید است، اهمیت بسیاری دارد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۱    
تهران (پانا) - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه پایه گذار انتخابات الکترونیک، دولت سیزدهم است، گفت تجربه برگزاری الکترونیک انتخابات یک تجربه موفق است؛ ان شالله زمینه ای برای انتخابات آتی می شود که با سرعت و سهولت انتخابات بعد برگزار شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خلجی با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیک در این دوره از انتخابات، یک کار بسیار سنگین و حساسیت بالا بود، گفت: دولت سیزدهم پایه گذار انتخابات الکترونیک بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دولت آماده برگزاری انتخابات تمام الکترونیک برای دوره های بعدی در سراسر کشور است. نتیجه انتخابات خیلی سریع تر و در حداقل زمان ممکن اعلام خواهد شد. این امر نشان دهنده کارآمدی و دقت بالای این سیستم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
عضو هیئت بازرسی استان تهران با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک در استان تهران، گفت: احتمال تعطیلی مدارس در فردا وجود ندارد و بر اساس پیش بینی های انجام شده در اول صبح مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت : به لطف خداوند متعال و با پیشرفت هایی که در کشور ما در حوزه الکترونیکی انجام گرفته است و با زحماتی که همکاران ما در وزارت کشور متقبل شدند، نشان داد که بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیکی و لو در کلانشهرها با تکثر و تعدد کاندیداها مانند حوزه انتخابی تهران ...
باز انتخابات   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
طحان نظیف گفت: تاکنون گزارش تخلف خاصی ارسال نشده و برگزاری انتخابات الکترونیک رضایت بخش است.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
واجدین شرایط رأی دهی متولدین 21 اردیبهشت 1385 و قبل از آن هستند. این افراد 228 هزار نفر را شامل می شوند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات نظارت بر انتخابات استان مازندران: همه اجزای انتخابات الکترونیک طبق ضوابط درحال اجراست.